J# Frederik Matrice COLO FON Familie berichten Grada van Krieken Johanna Valk-Maltha Uitvaartverzorging Tarieven Beukenhof: Crematie Begrafenis Waaijers Üitva artverzorgin g 010-474.11.44 Wilhelmus Adrianus Scholte Wim Neeltje de Groot - van Heest www.family-matters.nl 6 WOENSDAG 13 DECEMBER 2017 E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Menserilinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak, Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Met een lach en een traan heeft onze ma, oma en omi heel haar leven voor iedereen klaar gestaan. Nu heeft ze haar rust gevonden. Ze blijft in gedachten altijd bij ons. 30 november 1930 f 6 december 2017 Herma en Theo Chantal en Nicky Vince Dominique Sidney Zowie Wulf en Wendy Tim en Shenandoah Joyce en Remco Jessica en Robin Jacqueline en Bennie Demelza en Emiel Tristan Monica en Laurens Meike Guus Peter en Miranda Denise en William Claudia Danielle Kepplerstraat 40 3112 DS Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij geven kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jopie 16 maart 1940 C.P. Valk Slot Haamstedepad 37 3123 RS Schiedam 5 december 2017 Ton Kinderen Kleinkinderen De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Compleet Compleet €3.495,- €3.995,- Bel dag en nacht: 06 - 1146 39 43 www.frederikuitvaartverzorglng.nl Sinds 1943 uwpersoorUijlee wens verdient onze zorg. wist u dat: w. by ow, ook ttw utivaartdcposito af kM.v± sUdJttw. www. waaij ersuitvaart.nl Herinner mij, maar niet in donkere dagen. Herinner mij in de zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. vrij naar Toon Hermans Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom 20 maart 1934 Schiedam 9 december 2017 Broer en zussen Zwager en schoonzussen Neven en nichten Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding T.a.v. dhr. en mw. Lagerwaard Postbus 399, 3100 A] Schiedam Wij nodigen degenen die Wim gekend hebben uit voor de afscheidsdienst op vrijdag 15 december om 11.00 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Aansluitend zijn wij graag nog met u samen. Na afloop begeleiden wij Wim om 13.00 uur in besloten kring naar het crematorium. - Familieberichten - BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPCEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichten- online.ril kunt u op een snelle manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010 - 273 24 24 Dankbaar voor een mooi en lang leven, nemen wij afscheid van Moeder Nel, lieve oma en overgrootoma weduwe van Gé de Groot in de leeftijd van 96 jaar. Ernst en Carla Anoek en Rolf Tristan Ella Kees en Janet Marije en Peter Ava Boet Kim en Maarten Abby Marius Schiedam, 7 december 2017 Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg o.v.v. Familie De Groot Burgemeester Honnerlagé Gretelaan 377 3118 BA Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. famHiereehtaèvocatuyr I mediation December, niet alleen een feestmaand, maar ook bij uitstek de maand om persoonlijk de balans op te maken. Wat ging er goed in 2017 en wat kan er beter in het nieuwe jaar? •Is een scheiding onafwendbaar? Zorg dan in een vroeg stadium voor een goede begeleiding. Bekijk eventuele huwelijkse voorwaarden nog eens kritisch. Wat hebben jullie nu precies geregeld? Past dit nog wel bij de huidige situatie? Moet er jaarlijks verrekend worden en doen jullie dat ook echt? Voldoet jullie ouderschapsplan nog wel of zijn er aanpassingen nodig? Als je samenwoont: heb je alles goed geregeld, met name rondom eventuele kinderen? Hebben zich veranderingen voorgedaan in de persoonlijke situatie die een wijziging in alimentatie met zich mee kunnen brengen? In de meeste gevallen moet in elk geval de jaarlijkse indexering plaatsvinden (1,5 voor 2018). Tijdig overleg, goede informatie en het zorgvuldig vastleggen van afspraken, samen onder deskundige begeleiding, zorgen voor duidelijkheid en kunnen misverstanden en problemen voorkomen. Het toewerken naar een goede onderlinge regeling is ons streven. Daarmee voorkom je een lange, dure en spanningsvolle strijd voor de rechter. Ook in 2018 kun je bij ons terecht voor deskundig advies en zorgvuldige begeleiding. De samenwerking met Meander Coaching is in 2017 een succes gebleken en zal in 2018 zeker worden gecontinueerd. De gecombineerde aanpak helpt je beter door de procedure heen en bevordert ook het welzijn nadien. Behoefte aan meer informatie? Een kennismakingsgesprek van een half uur is zonder kosten. 's-Gravelandseweg 258 - 3125 BK SCHIEDAM - T: 088-6161100

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 6