Nul-Op-de-Meter Auping WinterSale Juventus U16 -2 Eretekens scouting Brons voor twirlsters Wijkkerstboom maak je slaapkamer winterklaar Dan-examen 11 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 Tijdens het afsluitende kerstfeest deelde het bestuur van de Scouting Tono-groep maar liefst vier landelijke eretekens uit aan vrij willigers. "Vrijwilligers zijn hét fundament waarom onze groep draait", aldus Addy Pool, lid van het bestuur van de Tono-groep. "Vrijwilligers zijn druk, dus het best bijzon der als er mensen zijn die lang vrijwilliger blijven." Er waren onderscheidingen voor Peter Zuurmond, Monica Spruit, Sebastiaan Polderman en Lukas van Mil. De Vereniging van Eigenaren (VvE) Rotterdamsedijk 309- 395 gaat a's eerste VvE in Schiedam aan de slag met een 'Nul-Op-de-Meter' (NOM)-project. Met hulp van het gemeentelijk Servicepunt Woningverbetering hebben de eigenaren van deze 44 ap partementen de eerste stap gezet op weg naar een zeer energiezuinig complex. Tij dens de algemene ledenver gadering op 12 december 2017 namen de eigenaren hiervoor het principebesluit. Een 'Nul-Op-de-Meter'-wo- ning is een huis dat evenveel (of meer) energie opwekt als het huishouden nodig heeft. In Nederland zijn sommige woningcorporaties al bezig huurwoningen naar 'Nul-Op- de-Meter' te brengen. Voor huiseigenaren heeft het tref fen van maatregelen op het gebied van 'Nul-Op-de-Me- ter' van de woning verstrek kende gevolgen, ook op finan cieel gebied. Het complex aan de Rotterdamsedijk wordt dan ook één van de eerste projec ten van appartementseigena ren in Nederland die voor deze grootscheepse aanpak kiezen en waarvoor de financiering bij de start al beschikbaar is. De eigenaren kunnen het 'Nul-Op-de-Meter'-project starten dankzij de laagrenten- de lening en projectleiding via het Servicepunt Woningver betering. Verder is dit project met be hulp van de adviseurs aange meld bij de Metropoolregio Rotterdam Den Haag (MRDH) die hiervoor een Europese subsidie krijgt. Voor de pro jectleiding is veertig procent Europese subsidie beschik baar; het resterende bedrag betaalt de gemeente Schie dam. Zondag T7 december was het voor de twirl sters van The Yellow Rainbows zover: het NK Twirl - Runner up in Almere. Door het hele jaar mee te doen aan wedstrijden heeft Julia Hollander zich weten te plaatsen met haar 2-baton in de Junior Runner-up klasse, waarbij je met twee batons tegelijk twirlt. Daarnaast had ze zich met haar partner Lissa Feddema geplaatst voor het onderdeel Duo- twirling Junior Runner-Up. De meiden wer den beloond met een bronzen medaille. Zaterdag kwamen de bewoners van Groen- oord-Zuid bij elkaar om de wijkkerstboom te versieren. De wijkkerstboom is een initia tief van de gemeente en Kids Groenoord Zuid, in samenwerking met de Scouting To no-groep. Vanaf 12.00 uur konden de bewo ners, zowel de kinderen als volwassenen, zelf een kerstbal of andere versiering in de boom aan de Sweelincksingel hangen. Voor iedereen was er warme chocolademelk en goede wensen voor een gelukkige kerst. - Trotse ouders van de jongens onder de 16 jaar van basketbalvereni ging Juventus hebben deze leuke foto van de jongens genomen, nadat ze winter kampioen waren geworden van de regio Rotterdam. Het team U16-02 werd winter kampioen van de regio Rot terdam e.o en promoveerde daardoor van klasse 5 naar klasse 3. (Foto: John Bakkers) Ervaar het complete - Kom uitgebreid proe - Professioneel sfaapadvies - Snelle levertijden - Uitstekende service garantie "Kijk voor extra informatie over de actie op auplng.nl/plaza Op zondag 17 december vond het nationaal dan-examen plaats in Lent. De deelnemers Jamie en Rik van Taekwondo Apuro slaagden beiden voor hun zwarte bandexamen. Jamie behaalde haar tweede dan en Rik zijn eerste dan. Natuurlijk zijn ze daar bij Taek wondo Apuro hartstikke trots op. Van harte gefeliciteerd! Auping Plaza Barendrecht Auping Plaza Spijkenisse Auping Plaza Sliedrecht Ol iniflfi Escudostraat 9 Lucebertstraat 34 Parallelweg 4 OUfJII iy 010-820 09 44 0181 -89 53 30 0184-49 34 99 nlaza www.aupingplaza-barendrecht.nlwww.aupingplaza-spijkenisse.nlwww.aupingplaza-sliedrecht.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 11