In de startblokken voor 't nieuwe jaar 27,28,29 en 30 december 2 januari 2018 Bree'sT^a^worlcl Wij zijn uitsluitend geopend op: Wat denkt u van deze kortingen? 1.750,-) 199,- 49,- 500.-) 99.- e Unieke en enige kans voor particulieren! THE FURNITURE COMPOSERS 17 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 Vrienden van het zwembad De Stichting vrienden van Zwembad Zuid gaat met frisse moed het nieuwe jaar in. Tijdens de laatste vergadering van 12 december zijn in het algemeen bestuur van de stichting afspraken gemaakt over de samenstelling van het bestuur en de doelen voor het nieuwe jaar. SCHIEDAM - In de nieuwe or ganisatie- en werkvorm per 1 januari 2018 wordt Albert Bons de voorzitter, Mari Din- genouts secretaris en Peter Jan Sol penningmeester. Die laatste treedt als nieuweling toe. Dit dagelijks bestuur gaat zich bezighouden met het ontwikkelen van een 'her nieuwd aantrekkelijker zwem bad' als onderdeel van een sport- en ontmoetingscen trum. Ook wordt de omgeving van het zwembad, inclusief Wilhelminahaven, onder de loep genomen. Hieronder gaat vallen een werkgroep met deskundigen die zich onder steunend bezig gaat houden met de plannen die verder ontwikkeld gaan worden. Bestuursleden cluster (zwem) activiteiten en vrijwilligers zijn Leida van Grootveld, Corrie Verdam, Sascha Overgoor (nieuw bestuurslid) en Ja- schenka Wittebol (nieuw be stuurslid, was wel al een tijdje vaste vrijwilliger). Hieronder gaat weer een werkgroep val len waarin nu al twee vrijwil ligers zitting hebben: Greta van der Moer en Chantal van der Marei. Deze groep gaat zich weer bezighouden met ondersteunende activiteiten in samenwerking met Ad Fransen van Optisport en Jus tin van de Hengel, teammana- ger van Zwembad Zuid. Het is de bedoeling dat de openingstijden in het nieuwe jaar ruimer worden en met zwemactiviteiten worden in gevuld. Optisport heeft dat HET ZWEMBAD MOET ER OOK LEUKER UIT GAAN ZIEN voor 2018 deels ingevuld. "Ook afgesproken dat Optisport zich in samenwerking nog meer gaat richten op de oude wij ken onder de A20 met als doel de komende twee jaren het - bezoekersaantal te vergroten naar 60.000, waar dat nu 50.000 is", schrijft het nieuwe bestuur. Met Optisport wordt bekeken in hoeverre het vrijwilligers- bestand op grond van de plannen kan worden uitge breid met stagiares, vrijwilli gers of HBO-studenten ter ontlasting van het personeel en ter bevordering van klacht- gericht werken. "De afgelopen maanden heb ben we afspraken gemaakt over samenvoeging van acti viteiten om te komen tot één of meerdere nieuwe produc ten, samenwerking met scho len en het ons meer richten op de vier wijken, zuid, oost, cen trum, west. Ook moet het zwembad een stuk aantrekke lijker worden qua uiterlijk. Uitgangspunt blijft dat elke leerling de basisschool verlaat met tenminste een A-diplo ma. Het bestuur houdt vast dat het beste is om te onder zoeken wat het aantal leerlin gen is op de scholen zonder diploma", aldus het bestuur. Jaarlijkse fabrieks Woensdag 27 december van 09.00 tot 18.00 uur Donderdag 28 december van 09.00 tot 18.00 uur Vrijdag 29 december van 09.00 tot 21.00 uur Zaterdag 30 december van 09.00 tot 18.00 uur Dinsdag 2 januari van 09.00 tot 18.00 uur opruiming! I Bree's New World restanten tegen weggeefprijzen! Zo uit onze fabriek/showroom met de hoogste korting! li PflRf Eetkamertafels (normaal nu vanaf Eetkamerstoelen (normaal ïó?.-) nu vanaf Salontafels (normaal nu vanaf Dressoirs (normaal 1.200.-) nu vanaf 350,- Banken (normaal 1.775.-) nu vanaf 495,- Fauteuils (normaal 1.000,-) nu vanaf 250,- Karpetten (normaal 995,-) nu vanaf 350,- Beursmodellen - prototypen - annuleringen - overcompleet - krasjes/deukjes, (o.a. tafels, kasten, stoelen, boomstamtafels, bankstellen, dressoirs, bijzetmeubelen, onderdelen, karpetten enz.) Wat u ook zoekt, wij hebben het tegen de scherpst mogelijke prijzen staan. Kom langs en zorg dat u er als eerste bent, dan heeft u de meeste keuze. Het Is mogelijk dat de getoonde modellen niet in de opruiming staan, aiie aanbiedingen zolang de voorraad strekt. Bezorgen tegen een geringe vergoeding mogelijk. Fabricage en showroom: Bedrijventerrein "het Scheur". Kotterstraat 8, Vlaardingen. Telefoon 010 - 248 90 06. www.breesnewworld.nl Een kersvers bestuur bij elkaar. En ze hebben er zin in! (Foto; Vrienden van Zwembad Zuid)

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 17