Koornbloemen even zonder roeden 0 I Bekijk nu alle kerstfolders! "Even achterom kijken" Alles voor de veiligheid w Nu alle kerstfolders vol met aanbiedingen. Download de gratis Reclamefolder app of ga naar Reclamefolder.nl OPTICIEN PAUL BERG 21 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 Fotoreportage: Paul Meuldijk I I Het ziet er wel apart uit, za'n kale molen. V App Store GooglePlay De roeden van de Drie Koornbloemen uit 1770 zijn er weer af! Fotograaf Paul Meuldijk was er als de kippen bij om de geweldige klus -het verwijderen van de roeden- vast te leggen. De gedeelde roeden van de molen worden vervangen door ongedeelde roeden, waardoor de wieken -als het goed is- beter blijven zitten. De Koornbloemen is lang niet de enige molen waarvoor nieuwe roeden moeten komen. In totaal gaat het om 48 molens in Nederland (in Schiedam ook nog de Babbersmolen) die tot nu toe met gedeelde roeden waren uitgerust. De bouten die de delen bij elkaar houden, blijken niet veilig genoeg te worden bevonden. Over een paar maanden komen er nieuwe, veiligere, roeden. Het naderende einde van het jaar is altijd een goed moment om nog even achterom te kijken. Voordat je met hoop en vertrouwen het nieuwe jaar tegemoet gaat, loop je de gebeurtenissen in het oude jaar nog een keer na. Wat wil je snel vergeten en wat wil je je voor altijd blijven herinneren. Voor mij persoonlijk en voor de winkel was het uiteraard een bijzonder turbulent jaar. Een jaar van grote veranderingen, zowel privé als zakelijk. Van het besluit om alleen verder te gaan met de winkel heb ik tot nu toe geen seconde spijt gehad. Dat komt vooral door de enorme steun en bijval die ik van vaste klanten en van nieuwe klanten heb gekregen en nog steeds krijg. Heel veel mensen hebben mij laten merken dat ze blij zijn nog steeds in onze winkel terecht te kunnen. Ik voel me vereerd en gesterkt door het vertrouwen in mijn deskundigheid. Dit geeft mij genoeg energie om door te gaan. Ik besef dat de beperkte openingtijden niet ideaal zijn. Dit probeer ik zo goed mogelijk te compenseren met deskundigheid, persoonlijke aandacht en service op het hoogste niveau. Daarnaast ben ik ook bereikbaar via WhatsApp en Facebook. Ik wens alle trouwe en nieuwe klanten hele fijne feestdagen en veel gezondheid en geluk in 2018. Tussen Kerst en Oud Nieuw ben ik er even tussenuit om de accu op te laden. Daarna zie ik iedereen graag weer terug in het nieuwe jaar. U bent van harte welkom. Mgr. Nolenslaan 418,3119 EL Schiedam T010-473 5384 06-48613 629 www.opticienpaulberg.nl f3 paulbergschiedam Dineke Berg Oogprofessional

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 21