Aanvullende verzekering bij DSW Goed en betaalbaar, nu én in de toekomst O Geen losse tandartsverzekering nodig Vergelijk DSW gerust met uw huidige verzekeraar en kies de beste. Doe-het-zelven met MijnDSW Bepaalt u of uw zorgverzekeraar naar welke arts u gaat? Win een fiets! Wilt u volgend jaar niet voor onverwachte kosten komen te staan? Zorg dan dat u voldoende aanvullend verzekerd wji bent.Een bezoekaan detandarts kan al snel inde papieren lopen. Ook orthodontie of fysiotherapiebehandelingen kunnen duur uitpakken als u alles zelf moet betalen. Wij houden het graag simpel. Geen losse modules, maar complete pakketten tegen zeer scherpe premies. Voor 21,25 per maand bent u al verzekerd voor -*% fysiotherapie, tandartskosten en nog veel meer. O Scherpe premie O Geen keuzestress, drie pakketten iedereen wordt geaccepteerd, ongeacht leeftijd of gezondheid Kinderen tot i8 jaar zijn gratis aanvullend meeverzekerd Innovatie staat bij DSW hoog in het vaandel. Daarom maakt DSW vrijwel alle syste men zelf. Bij alles wat we maken, staat maar één partij centraal: dat bent u. Dat merkt u aan een snelle afhandeling van uw declaraties, één van de meest geavanceerde apps en een gebruiksvriendelijke, duidelijke website. Op MijnDSW.nl kunt u inloggen, declareren en uw gegevens inzien. Even inloggen met uw DigiD, en voila. U vindt uw antwoord op de vragen: Waar is de laatste brief die ik kreeg van DSW? Wat is mijn eigen risico stand? Wat heeft mijn zorgverlener gedeclareerd? Wat heb ik betaald en welke rekening staat er nog open? MijnDSW-app Ook best makkelijk: een app, voor op uw telefoon en/of tablet. Altijd uw zorgpas bij de hand. Ook declareren is met de app een fluitje van een cent. U maakt een foto van de rekening en verstuurt die via de app. Uw declaratie is meteen bij ons binnen. Binnen drie werkdagen heeft u uw geld terug op uw rekening. JSC.. Wist u dat u met een budgetpolis flink in de problemen kunt raken? 'Goedkoop is duurkoop', is typisch een uitspraak die van toepassing is op de budgetpolis. DSW biedt deze polis dan ook niet aan, en pleit nadrukkelijk voor afschaffing van deze polisvorm. Mensen met een budgetpolis lopen het risico dat ze in een ziekenhuis terechtkomen waarmee de verzekèraar geen afspraken heeft gemaakt. Daardoor moeten ze een deel van de medische behandeling zelf betalen. Dat kan leiden tot hoge rekeningen. Bij DSW altijd de goede polis DSW-verzekerden hoeven zich niet af te vragen of ze de juiste polis hebben. DSW heeft maar één polis: een combinatiepolis. Een combinatiepolis werkt als een restitutiepolis met de voordelen van een naturapolis. U kunt zelf uw zorgverlener kiezen, maar hoeft in de meeste gevallen niet zelf te declareren. Alle reguliere ziekenhuizen hebben een contract met DSW. Doe mee op onze Facebookpagina of stuur uw reactie naar: DSW Zorgverzekeraar O.v.v.: Winactie 's-Gravelandseweg 555 3119 XT Schiedam Naam Wat zijn uw goede voornemens en hoe gaat u ze volhouden? Laat het ons weten en win een splinternieuwe fiets! De winnaar wordt op 8 januari 2018 bekendgemaakt. In 2018 ga ik beginnen met/stoppen met Zo ga ik dat volhouden Woonplaats Telefoonnummer www.dsw.nl tJL (010) (ft (06) 223 839 06 DSULJ

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 42