Een grote collectie stijlmeubelen straluma Dier v/d Week, Casper de bloempottenliefhebber vindt u bij Straluma Ben Snel's beweegtip: 7 minuten Dikkertje Dap in Wënneker Cinema Nieuwe KunstKerst Boek van de Week BEZOEK ONZE WEBSITE WWW.STRALUMA.NL 4 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 Casper, een gecastreerde kater van een jaar, is voor de tweede keer in het asiel. Hij kon bij zijn baas alleen naar buiten als de deur voor hem werd open gemaakt. Om aan te geven dat hij naar buiten wilde, mepte hij wat bloempotten van de venster bank. Je kunt het de kat niet kwalijk nemen, omdat dat voor hem de enige weg was om naar buiten te gaan. Hij houdt je in ieder geval lekker bezig! Voor info: 088-34 37112. SCHIEDAM - Beweegcoach Ben Snel geeft wekelijks be- weegtips. "Bewegen is essen tieel voor de gezondheid maar ook gewoon leuk. Tijdens de kerst is er waarschijnlijk wei nig tijd voor lichaamsbewe ging maar mogelijk biedt de 7 minuten workout uitkomst. Als je dit goed doet, heb je in 7 minuten meer effect dan een uur sporten. Een muur, een vloer en een stoel zijn de eni ge benodigdheden. Het zijn 12 SCHIEDAM - Dikkertje Dap is op dezelfde dag geboren als zijn beste vriend Raf, een giraf. Omdat zijn opa verzorger is in de dierentuin is Dikkertje vaak bij Raf te vinden. Ze zijn onaf scheidelijk en delen alles, tot Dikkertje voor het eerst naar school gaat en erachter komt dat giraffen niet naar school mogen. Dikkertje mist Raf enorm, maar maakt ook span nende nieuwe dingen mee. Zaterdag 23 december 15.00, zondag 24 december 13.00 uur in de kleine zaal. SCHIEDAM - Deelnemers van Stichting KunstWerkt tonen van 15 tot en met 24 december kunst voor onder de kerst boom. Klein werk wordt aan geboden voor kleine prijzen. Kunstenaars en belangstellen den kunnen elkaar ontmoeten in traditioneel gezellige sfeer, onder het genot van een hapje en een drankje. De feestelijke opening vindt plaats op vrijdagavond 15 de cember om 19.00 uur in Ruim te in Beweging. Zondag 17 december van 15.00-17.00 uur is er een ruil beurs van Pakjeskunst. Heeft u meerdere pakjes van eenzelf de kunstenaar getrokken uit de PakjeKunstautomaat in het Wennekerpand? Ruil deze dan met andere verzamelaars tij dens de KunstKerst. Namen Kunstkerst wordt zoals gezegd dit jaar 'gevierd' in Ruimte in Beweging in de Boterstraat. Neem even een kijkje op de website van Stichting Kunst- Werkt (www.stichtingnkunst- werkt.nl) voor de lijst van deelnemende kunstenaars. Wij kunnen alvast verklappen dat daar de namen van Aldo Hoeben, Annemarie van IJl den, Marita Beukers, Nikolaj Dielemans, Sjef Henderickx en Yvon Koopman tussen zitten. oefeningen die je in een hoog tempo uitvoert. Google '7 mi nute workout' voor de oefe ningen. Kom wekelijks, ook tijdens de feestdagen, twee en half uur in actie en vergeet de krachtoefeningen niet." SCHIEDAM - Deze week hebben ze bij Post Scrip- turn Tommy Wierenga ge lezen. En ze zijn enthousi ast, De heilige Rita kreeg een 9. Een onovertrefbaar de buut, Joe Speedboot, over treffen, dat is wat Wieringa voor elkaar kreeg. Een soort van koudeoorlogsroman, niet vanuit het perspectief van een dreigend conflict met het Oostblok, maar meer de argwaan die is ontstaan bij de protagonist, Paul Krüzen. Het begint er mee als Paul acht is en een Rus met zijn sproeivlieg- tuigje in het maisveld van zijn vader stort. Deze en tree zal er indirect toe lei den dat Pauls moeder de keuze maakt met de vluch teling verder te leven. Paul zal haar niet meer zien. Een halve eeuw later is de kans groot om in de horeca in het dorp Mariënveen een Rus of Pool tegen het lijf te lopen. Zelfs in het bordeel waar Paul en boezem vriend Hedwiges vaak de warmte tussen de borsten van Rita zoeken, is een po tige Rus klusjesman. De wereld van Paul begint te krimpen als Hedwiges iets overkomt. Paul houdt ob sessief de Rus verantwoor delijk. Wieringa op z'n bestl Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid Al5 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde Voor openingstijden ga naar onze website www.straluma.nl 7500 m2 KLASSIEKE EN MODERNE MEUBELEN EN VERLICHTING Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht (bedrijventerrein Reijerwaard)

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 4