Maak het inbrekers niet te gemakkelijk deze periode 1 Frederik Matrice COLO FON Familie berichten Overlijden familieberichten Tarieven Beukenhof: Crematie Begrafenis Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 Herdacht worden zoals u bent 6 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 De donkere dagen zijn begonnen. Deze periode zoeken veel mensen de gezelligheid van familie en vrienden op of gaan ze op reis. De laatste weken van het jaar zijn ook een feest voor inbrekers in de regio Waterweg. Dit blijkt uit recente cijfers van de politie. REGIO - Vorig jaar werd er rond de feestdagen veel vaker ingebroken dan normaal. Deze dagen sloegen inbrekers 121 keer toe vergeleken met 58 in braken gemiddeld op andere dagen in het jaar. Ook op ou dejaarsdag en nieuwjaarsdag werd er veel vaker ingebroken (80 versus gemiddeld 38j. Een inbraak heeft grote impact op je gevoel van veiligheid. Maak het inbrekers daarom niet te makkelijk met een paar sim pele handelingen. Het idee dat iemand in je huis komt en aan je spullen zit, je moet er niet aan denken. "Het tast je gevoel van veiligheid en privacy aan", vertelt Ellen Wol vers (26). Ellen en haar vriend waren slachtoffer van wonin ginbraak. "Alles was overhoop gehaald en ze hadden overal aangezeten. Onze kleding uit de kasten, de administratie lag verspreid door het huis en sie raden, geld en elektronica wa ren meegenomen. Het was een vreselijk gezicht en ik stond te trillen op m'n benen. Spullen kun je opnieuw aan schaffen, maar foto's en het gevoel van veiligheid zijn niet te vervangen". Inbrekers profiteren vooral van een 'goede gelegenheid'. Ze kijken niet naar wat er te halen valt, maar vooral hoe makkelijk ze binnen kunnen komen. "En daar heeft een in breker gemiddeld maar 30 se conden voor nodig", licht Sy- bren van der Velden, Landelijk Projectleider Woninginbraak bij de politie toe. "Dat veel mensen de feestdagen bij vrienden of familie doorbren gen en het relatief rustig is in de straten, is een bijkomend voordeel voor inbrekers. Ge lukkig weten we steeds beter hoe we inbrekers buiten de deur kunnen houden." Ook tij dens de feestdagen werkt de politie nauw samen met vele partners om de jaarlijkse piek aan woninginbraak tegen te gaan. "Ook de buurt WhatsApp-groepen, waarbij bewoners onze ogen en oren in de wijk zijn dragen bij aan het voorkomen van inbraken." Met een paar simpele hande lingen verlaag je de kans op een woninginbraak: - Doe altijd de deuren op slot en sluit de ramen, ook als je maar even weggaat. - Gebruik sloten te herkennen met het SKG®-logo. - Laat 's avonds een lichtje, bij voorkeur met tijd- of sche- merschakelaars. E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle eq zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eieen temDo Met grote verslagenheid en verdriet hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden op 11 december 2017 van onze collega Yvonne Irene Zwanenburg van Nieuwenburg Yvon is helaas maar 58 jaar.geworden. Wij denken aan Yvon als een gedreven, hard- werkende en fijne collega en vooral als een goed mens. We gaan haar missen en wensen John en de andere nabestaanden veel kracht toe. Namens alle medewerkers oud-collega's en oud-notarissen Mr. J.J.C. Krabbendam Van der Valk Netwerk Notarissen Tuinlaan 82 3111 AW Schiedam Familieberichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Na 53 heel gelukkige jaren, waarin wij veel grote wereldreizen hebben gemaakt, is dit jouw allerlaatste grote reis. Jannetje van Broekhoven-Metselaar -Janny- Zij overleed op 7 december, in de leeftijd van 78 jaar. Joop van Broekhoven Correspondentieadres: Havendijk 117, 3114 EA Schiedam Op donderdag 14 december heeft de crematieplechtigheid plaatsgevonden. Verdrietig, maar heel blij dat hij tot het einde in zijn eigen geliefde huis heeft kunnen blijven, is overleden onze fijne vader, Óop en opa Joop Joseph Peter Becker 22 december 1919 14 december 2017 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met familieberichterionline.nl kunt u op een snelle manier uw blijde óf droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. fam i I ieberSchfenon linen! Uitvaartverzorging Compleet Compleet €3.495,- €3.995,- Bel dag en nacht: 06 - 1146 39 43 www.frederSkuitvaartverzorging.nl Sinds 1943 uw persoonlijke urns veroiteni onze zorg. j*wist u dat: ij wij voor het bespreken vaw uw wewsew vryblyvewd by u thuis hovwtn. www.waaijersuitvaart.nl uitvaar tb egelei ding www.matrice.nl 010-273 24 24 Met CVU geeft u de gewenste kleur aan uw begrafenis of crematie en krijgt u de uitvaart die bij u past. De uitvaart die bij u peat Gratis informatie 0800 - 288 22 55 Melding van overlijden - 0800 - 345 67 89 C? 24 uur per dag bereikbaar Van Beathovanlaan 180 Uitvaartcentrum 3122 TZ Schiedam T 010 - 4661100 Leg geen spullen in het zicht, laat een lampje aan en doe de deur goed op slot.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 6