verdienen? i^j Flipperkastdoelpunt doet PPSC de das om ■H Een extra zakcentje Frans Schaap ziet een gretig SW/za www.overheid.nl 9 WOENSDAG 20 DECEMBER 2017 Provinciale kennisgevingen in Zuid-Holland op Vanaf 1 januari 2018 staan provinciale kennisgevingen van bijvoorbeeld verleende vergunningen en ontvangen meldingen van de provincie Zuid«Holland en onderstaande omgevingsdiensten alleen nog op de website www.overheid.nl en niet meer in de huis-aan-huisbladen. DCMR Milieudienst vindt alles onder het kopje 'Berichten over uw buurt op Rijnmond overheid.nl. Kies woonplaats of postcode en welke berichten u wilt zien, bijvoorbeeld binnen 500 meter van uw huis. Omgevingsdienst U kunt selecteren op soort bericht zoals omgevingsvergunning Haaglanden of bestemmingsplannen. Er is ook een app voor Apple (iOS), Android en Windows. Omgevingsdienst Midden-Holland Ê-mallservice Nog gemakkelijker is om u aan te melden voor de gratis e-mail- Omgevingsdienst service via https://overuwbuurt.overheid.nl/ Na aanmelding West-Holland ontvangt u nieuwe berichten automatisch in uw e-mailbox. Omgevingsdienst Vragen? Zuid-Holland-Zuid Voor algemene vragen over de provinciale publicaties kunt u terecht bij het Klant Contact Centrum van de provincie, zuid-holland@pzh.nl of telefoon 070 441 66 11, optie 2. Voor vragen over een specifieke bekendmaking gebruikt u de op overheid.nl vermelde contactgegevens in de bekendmaking. PZuidHolland Bekendmakingen van meldingen activiteiten- besluit en maatwerk besluiten moeten nog wel in hah-bladen worden gepubliceerd. Ook gemeentelijke kennisgevingen worden deels nog in hah-bladen gepubliceerd. OpToek II naar een sportvereniging of verloskundige, een school of een tandarts? Alle handige adressen in Schiedam zijn voor je verzameld in de digitale Stadsgids. Kijk op www.lokaaltotaal.nl/schledam 38? Verzamel na de feestdagen zoveel mogelijk kerstbomen en vuurwerkafval en breng ze naar één van de inzamellocaties in Schiedam. Voor elke kerstboom krijg je €0,50 en voor elke volle vuilniszak met vuurwerkafval €1,00. Bij de locaties worden de bomen ter plekke versnipperd. De versnipperde kerstbomen gaan naar de biomassacentrale waar het wordt verwerkt tot groene stroom. Irado zorgt voor een veilige afvoer van het vuurwerkafval. Let op: met het oog op de brandveiligheid is het niet toegestaan om kerstbomen op te slaan. InleverlocAtlet kerstbomen Dagelijks van 8.00 - 15.30 uur 28 december: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein 29 december: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein 2 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat 3 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat 8 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat Inleverlocatie» vuurwerk 2 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat 3 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat HET RONDJE LANGS DE VELDEN Wanneer en waar lever je de kerstboom en het vuurwerkafval in? Overige locatie# kerstbomen én vuurwerk Dinsdag 2 januari, woensdag 3 januari, maandag 8 januari (uitsluitend kerstbomen) Mgr. Nolenslaan/Lieftinckplein 09.30 - 10.20 uur Koemarkt 10.30-11.20 uur Van't Hoffplein 11.30-12.20 uur Westerhavenbrug 13.00 - 13.50 uur Bachplein marktterrein 14.00 - 14.50 uur Peter van Anrooylaan bij 0BS Loep 15.00 - 15.50 uur Temidden van een kluwen spelers lukt het Emil van Schie om PPSC naast Cion te schieten: 2-2. Het hield geen stand: door eenflipperkastgoal gingen de Schiedammers alsnog onderuit. (Foto: Persgroep/gsv) SCHIEDAM - Voor PPSC en SW/za waren de druiven zuur. Ze leken op een verrassend re sultaat af te steven, maar kre gen in de slotfase toch niet de beloning, die ze een tijdje in zicht hadden. Voor PPSC ging een gelijkspel in rook op en voor SW een driepunter. Cion-PPSC was een boeiend duel, die op het scherpst van de snede gespeeld werd. De Salari-formatie maakte twee maal een achterstand onge daan, maar liep in de slotfase via een flipperkast-doelpunt toch 3-2 verlies op. SW/za liet bij Maense een goede indruk achter. Dat het op Nieuw Vree- lust, nadat SW tot in de slot minuten een 0-1 voorsprong verdedigde, alsnog 2-1 werd voor de Rotterdammers, was teleurstellend, maar geeft de Schiedamse burger wel moed. Hermes DVS won nipt van HWD: 2-1. In 4F passeerde Her mes DVS (is nu zevende) PPSC (achtste). SW/za is voorlaatste. WOR hield KethelSpaland in bedwang: 0-0. Omdat concur rent Dilettant tegen Leonidas op 1-1 strandde, houdt de Schiedamse lijstaanvoerder een voorsprong van drie pun ten. HBSS verraste met 0-1 winst bij Excelsior/R en blijft als nummer negen in 3C deel uitmaken van de midden moot. SW/zo vergat zich bij Taurus van de veertigste winst op rij te voorzien. Het bleef steken op 2-2 met daarbij de kantte kening dat Lesley van Waas een kalktrap miste. In 3B blijft SW de nummer één en heeft een voorsprong van 6 punten op Graaf Willem ll/VAC. Excel- sior'20 en KethelSpaland/zo kwamen niet in actie. rrmotm Frans Schaap trok na twee jaar het trainingsjack weer aan om bij SW/za de tussentijds vertrokken Man/in Janssen op te volgen. (Foto: Persgroep/gsv) - Het lukte SW/zo niet om de voor sprong op KethelSpaland/ za verder uit te bouwen. Het bleef tegen Taurus op 2-2 steken en zag het moyenne daardoor iets afnemen. Het neemt niet weg, dat de Wolters-bri- gade de soevereine num mer één blijft. De stand (op basis van het doelge- middelde): 1. SW/zo 4,33 (52 doel punten voor, 12 tegen); 2. KethelSpaland/za 2,81 (31-11); 3. Cion 2,61 (34-13); 4. VFC/za 2,27 (41-18); 5. PPSC 2,20 (33-15)- SCHIEDAM - Hij is terug aan het front. Vorige week pakte Frans Schaap bij SW/za de draad op, die Marvin Janssen, gedwongen door andere be zigheden, had laten vallen. Na KethelSpaland en een in valbeurt bij Reeuwijk nam de trainer na 2015 een lange sab batical. Was eigenlijk hele maal niet meer van plan om het trainingspak uit de kast te halen. Totdat SW zich meldde. "Neen, ik heb niet spontaan ja gezegd. Heb eerst de tijd ge nomen om na te denken." En zat vervolgens met de groep aan tafel. Met de nodige twij fels. Om dan toch de uitdaging aan te gaan. "Je bent Schie dammer en laat je stadgeno ten niet zomaar zwemmen." De reactie van de jongens op zijn komst was postief. "Dat is leuk. Maar ze moeten op het veld laten zien, dat ze door het vuur willen gaan." Dat gebeur de zaterdag tegen de nummer twee Maense. Het leek er zelfs op dat ze zijn 'debuut' bij de rood-groenen met een drie punter gingen opsieren. Tot in de slotfase wist SW/za een 0-1 voorsprong vast te houden. Daarna ging Maense alsnog erop-en-erover: 2-1.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 9