Het jaar zit er weer op! Esso Extras cadeaubonnen, voor elk moment in je leven. Dit is hét moment om je Esso Extras-punten in te wisselen. Ontvang tot eind februari 20% korting op cadeaubonnen van bekende winkels, bij elke tankbeurt van minimaal 25 liter. Kijk voor meer informatie op essoextras.nl. Tank nu bij Esso en trakteer jezelf op een cadeaubon. Horeca langer open Krijg de kleertjes Feestdagen, ik heb er eerlijk gezegd niks mee Leven in de Branderij 19 WOENSDAG 27 DECEMBER 2017 BERICHTEN UIT HET BLAUWHUIS COLOFON HET NIEUWE STADSBLAD JOKE BALLIJNS Als ik al die volle supermarkt wagentjes zie vraag ik mij af: gaan jullie dit allemaal zelf opeten? Ook ik bezondig mij er een beetje aan. Ik heb grote bewondering voor die men sen die hun troost in de kerk vinden, maar heel veel men sen zitten alleen thuis, geen kinderen of die zijn met va kantie. Nee,die mensen willen graag de feestdagen overslaan en gewoon weer verder gaan. Vuurwerk; het is nu wel be kend dat ik hier doodsbang van ben. Al die klappen, al dat geld dat zomaar in de lucht vliegt, brrr. Bij elke klap denk ik: daar gaat weer 100 euro. Wat zonde! Men zou eens 10 procent van elke klap moeten doneren aan de voedselbank, vraag mij af of ze dan nog zo veel zullen kopen. Vanaf deze plaats een heel ge lukkig, gezellig maar vooral gezond 2018 en tot volgend jaar! van ontwikkelen en onder handelen kan aan de Schie- damse binnenstad een nieuw woonklimaat worden toege voegd. Tevens zal de distilleerder flink investeren in de vernieuwing van haar bedrijfsactiviteiten. SCHIEDAM - Voor alle Schie- damse (vergunningplichtige) horecabedrijven, behalve cof feeshops, bestaat de moge lijkheid om ontheffing van de normale sluitingstijden te krij gen. Horecabedrijven die dit willen, mogen in de nieuwjaarsnacht open blijven tot uiterlijk 04.00 uur. Tijdens de jaarwisseling vindt in Rotterdam voor de elfde keer het Nationaal Vuurwerk plaats in de omgeving van de Erasmusbrug. Dit jaar kunnen bezoekers voor het eerst gratis gebruikmaken van de metro tijdens het evenement. Waar het openbaar vervoer op oudejaarsdag normaal om 20.00 uur stopt, rijdt de RET deze jaarwisseling door met de metro om alle feestvierders weer thuis te brengen. Opruimen Irado zamelt op oudejaarsdag extra afval in om overlast en vervuiling tegen te gaan. Ver der worden er ook dit jaar weer kerstbomen ingezameld. Direct na de jaarwisseling gaat Irado aan de slag om de door gaande routes en de meest vervuilde plaatsen op te rui men. De dagen daarna volgt de rest van de stad. De gemeente en Irado doen een beroep aan alle inwoners om mee te helpen vuurwerk- afval zo snel mogelijk op te ruimen. - Steeds meer ouders ruilen hun kinder kleding. Logisch, want kin deren groeien, maar hun kleren groeien niet mee. In Schiedam Noord kunnen ouders kinderkleding rui len bij het ruilpunt van Ab bey van Tessel in de Buurt- vlinder aan de Stockholm 8. Hier is elke ie en 3e vrij dag van de maand van 13.00 tot 15.00 uur een ruil- middag. Omdat het al vijf jaar bestaat is er 5 januari een feestje. 2017 loopt bijna op zijn einde. Als ik terug kijk is het voor Soos Blauwhuis een druk, maar tevreden en zeker voldaan jaar geweest. Natuurlijk is het oprichten van een eigen sociëteit geen sinecure. Er komt veel bij kijken en soms wel eens teveel. Op sommige mensen werd soms teveel een beroep gedaan en denkt u nu: nou, ik zou ook wel iets voor de club willen betekenen. Niet wachten en je meteen aanmelden! Ook nieuwe leden kunnen zich bij mij melden via:jokeballijns@ hotmail.com. Voor 20,- per jaar steunt u ons niet alleen maar kunt u deelnemen aan alle activiteiten. Denk aan biljarten, kaar ten, bingo, gym, het serviceteam en vergeet niet de belastingen die er weer aankomen. Keus genoeg dus! Onze ledenadministrateur Flip Brand is wekenlang bezig ge weest om de administratie up to date te krijgen. Helaas blijken er een aantal mensen overleden, wat wij niet wisten en moest ons ledental iets worden bijgesteld. Voor u dus de taak om dit ledental weer op te vijzelen, wij zijn u er dankbaar voor. Wanneer u dit leest zijn de Kerstdagen voorbij en mogen wij ons gaan opmaken voor Oud en Nieuw. Feestdagen, als ik eerlijk ben (en dat mag): ik heb er niets mee. SCHIEDAM - Van Wijnen Pro jectontwikkeling West B.V., de Schiedamse distilleerderij Herman Jansen Beverages en de gemeente Schiedam heb ben onlangs overeenstem ming bereikt over de realisatie ongeveer 65 woningen in het middenklasse segment op de locaties van de oude brand weerkazerne aan de Breed- straat en een deel van de be- drijfspercelen van Herman Jansen Beverages. Het project krijgt de naam 'Le ven in de Branderij'. Na jaren Advertentieverkoop en media-advies Heieen Theeuwkens (E) advertising. west@ persgroep.nl (T) 06- 109 29 840 Familieberichten (E) familieberichtenweekbladen@ persgroep.nl (T) (088) 013 72 68 (I) www.familieberichtenonline.nl Rubrieksadvertenties (E) rubriekenweekbladen@persgroep (T) (0900) 674 38 36 Bezorgklachten (I) www.nieuwestadsblad.nl/service Commercieel directeur Dirk Renders Druk De Persgroep Nederland Eindredactie Karin Moerman (E) redactie.ns@persgroep. nl www.nieuwestadsblad.nl Twitter @NieuweStadsblad Facebook/NieuweStadsblad gave van De Persgroep Nederland Verschijnt in papieren vorm, wekelijks op woensdag en in digitale vorm c De Persgroep Nederland www. nieuwestadsblad. nl Redactiemedewerkers Gerard Verver (sport), Frank Wil- lemse, Bart van der Linden, Kathy Huitema, Rob Kamminga (fotografie) Clustermanager Dennis Rijsbergen Algemene voorwaarden Nieuwe Stadsblad is een uitgave van de Persgroep Nederland. Aangeboden kopij kan zowel in de gedrukte als digitale uitgaven van de Persgroep Nederland worden geplaatst. (I) www.depersgroep.nl/adverteren Het Nieuwe Stadsblad is een uit- An E^pnMobil Brand Ontvang van 1 december 2017 tot 28 februari 2018 - bij elke tankbeurt van minimaal 25 liter - 20% korting op cadeaubonnen van vele bekende winkels. Deze korting is geldig tot 16 maart en te gebruiken op maximaal 5 cadeaubonnen per Esso Extras account. Kijk voor informatie op essoextras.nl. Alle hierin gebruikte handelsmerken zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van Exxon Mobil Corporation of van een van haar dochterondernemingen. Esso Nederland BV, Postbus 1,4803 AA Breda.

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 19