Jiollen Ikibbels sf? Or S 0." Zwembad Groenoord pakt uit in de kerstvakantie HEESS 10* «J. Met heerlijke het jaar uit... Rouw verwerking Hardlopen Bridge Expositie Boswachter Fiorito Limoncello Of "T dat is het Idee Schiedam BPWÜ 22 WOENSDAG 27 DECEMBER 2017 De oude glijbaan heeft na 24 jaar plaatsgemaakt voor een nieuwe. (Foto: Facebook Zwembad Groenoord) SCHIEDAM IN 'T KORT Voor de cursus 'Rouwverwer king na mantelzorg', die op 18 januari van 10.00-11.30 uur van start gaat, zijn nog enkele plekken beschikbaar. Je leert ervaringen te delen en vindt herkenning bij anderen. De cursussen van Minters Man telzorg zijn gratis te bezoeken en worden gegeven aan het Burg. Van Lierplein in Vlaar- dingen. Meer info: 06- 51694096. Zaterdag 13 januari starten ze bij de loopschool weer met een hardloopdinic. Deze is be doeld voor mensen zonder of met weinig hardloopervaring, die behoefte hebben aan loopscholing (houding/tech niek) of in het nieuwe jaar een uitdaging willen aangaan. Voor slechts 75,- ontvang je zo'n 45 trainingen. In de eerste 6 weken wordt er getraind op woensdagavond en zaterdag morgen. Na week 6 wordt daar de maandagavond aan toegevoegd. Doel van de cur sus is een afstand van 10 km te behalen. Inschrijven via hard- loopdinic@loopschool.nl Vanaf maandag 15 januari start Bridgeclub Kethel weer met een bridge-cursus. Af- hankelijk van de aanmeldin gen wordt het een beginners- of vervolgcursus. Locatie: gebouw van de Wijk- en Be wonersvereniging Tuindorp aan de Perenlaan 5. Deze cur sus wordt gegeven op maan dagmiddag van 13.30 - 16.00 uur. Aanmelden; per e-mail joop41@caiway.net of telefo nisch 010-4271982. In inloophuis De Wissel is tot en met eind januari een expo sitie te zien van de schilders bende met als thema geluk. De Wissel is te vinden aan het Broersveld 123b. Stichting Me- redia organiseert twee keer per maand samen met Juan Heinsohn van stichting Zona Franca een schilderworkshop in De Wissel. Ze beginnen over een onderwerp dat ze na aan het hart ligt, dan gaan ze schilderen en soms ook ge dichten lezen of zelfs schrij ven. Van deze werken is nu een expositie gemaakt. Staatsbosbeheer zoekt voor verschillende locaties in Zuid Holland vrijwilligers die het jeugdprogramma de Hulpbos wachter willen begeleiden. Kijk voor meer informatie op www.staatsbosbeheer.nl/va- catures en meld je aan! Voor vragen kan je ook mailen met Lieke Verhoeven op l.verhoe- ven@staatsbosbeheer.nl. Zwembad Groenoord is de hele kerstvakantie open, dus van zaterdag 23 december tot en met zondag 7 januari. Het zwembad is zelfs open op Tweede Kerstdag. Alleen op de feestdagen Eerste Kerst dag en Nieuwjaarsdag kan er niet worden gezwommen. SCHIEDAM - Op de doorde weekse dagen en zaterdagen is het zwembad al open vanaf 11.00 uur. Op zondagen start het gezinszwemmen al om 09.00 uur. In het recreatiebad kan er uiteraard gebruik ge maakt worden van de glij baan, de bubbelbaden en de stroomversnelling. Doorde weeks sluit het zwembad om 17.00 uur. Op Tweede Kerstdag en in de weekenden sluit het bad om 16.00 uur. Op Oude jaarsdag is het zwembad al leen open voor gezinnen, van 09.00-13.00 uur. Na 24 jaar heeft het zwembad afscheid genomen van de oude glijbaan. Deze is vervan gen door een spiksplinter nieuwe interactieve glijbaan. Boven aan de glijbaan kies je een thema waarmee je naar beneden wilt glijden. De licht kleuren en de muziek zijn dus afhankelijk van watje indrukt. De tijd wordt opgemeten en tijdens het glijden kun je tou- chpads aanraken die je ook weer punten opleveren. In de middagen zal ook het aangrenzende wedstrijdbad opengesteld worden, wat wordt omgetoverd in een wa terspeeltuin. Ook de nieuwe Zed Sop loopmat van 14 me ter zal dan in het water liggen. In de vakantie zijn er verschil lende combideals, met snacks of een gezonde maaltijd. SCHIEDAM - Koninklijke de Kuyper en Fiorito Limon cello starten in 2018 een strategische samenwerking met betrekking tot de dis tributie van de ambachte lijk gemaakte Limoncello. De Kuyper zal vanaf maart fungeren als officiële distri buteur van Fiorito Limon cello en zal het merk on dersteunen bij het opbouwen van distributie kanalen in onder andere de Verenigde Staten en lan den in Europa en Azië. Ko ninklijke de Kuyper zet met deze samenwerking een volgende stap in het reali seren van hun strategische "Own the Cocktail" visie. Fiorito Limoncello is- een ambachtelijk gemaakte Ita liaanse likeur, bereid vol gens een traditioneel fami lierecept. De likeur heeft haar milde smaak te dan ken aan de biologische Si- ciliaanse citroenen die erin verwerkt zitten. Fiorito Li moncello is meerdere ma len genomineerd tijdens de prestigieuze Internationale Wine 81 Spirits competitie in Londen, en voldoet aan de hoogste normen|i"We zijn trots dat Franco en Benno Fiorito ons hebben benaderd om het merk in de Nederlandse markt ver der te ontwikkelen", aldus Mark de Witte, CEO van Ko ninklijke De Kuyper. ■Tel iA Qltjjd geldig op producten met 3 voor 5,- sticker Noord-Hollandsche stuk 48+ kaas romig jong of jong belegen 2 stukken 500 gram vers verpakt alle combinaties mogelijk ^^t)ijv2 stukken romig jong a 500 gram vers verpakt Coop borrelhapjes alle combinaties mogelijk - 's-Gravenlartdseweg 606-608 AMSTEL Amstel bier krat 24 flesjes a 300 ml of 3 multipacks 6 blikjes a 330 ml 8." mm-r***31 im Lay's Bugles, Wokkels, Hamka's of Doritos chips zak 115/185 gram co Samen maak je 't verschil

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 22