verdienen? Wat zijn de wijzigingen tijdens de feestdagen? Move4U heeft dipje Mooie resultaten voor Leonidas-Dovido Carrousel gaat draaien Een extra zakcentje Bill Savonije voorzitter BCM: vier punten erbij Loting pas eind januari CWO verder zonder TC Berichten Wanneer en Waar lever je de kerstboom en het vuurwerkafval in? 8 WOENSDAG 27 DECEMBER 2017 VLAARDINGEN - De volleybalsters van Move4U openden de competitie voortvarend. Na drie overwinningen was het ech ter gedaan met de pret en volgde een reeks nederlagen. De malheur is af te lezen in de stand, waar de Vlaardingsen van de hoojgste positie terug vielen naar de degradatiezone. Het dipje zorgt in sporthal Holy evenwel niet voor paniek. "We gaan de reeks in het nieuwe jaar omdraaien", belooft trainer Martijn Kroanen. Dat het allemaal anders liep dan aan de hand van de competitie-opening mocht worden verwacht wijdt hij aan de smalle bezetting van de spelersgroep. "Ze zijn met zijn achten. Dat is te mager. We missen gewoon de extra's, die een team met een ruime bankbezetting wel kan leveren", is de analyse. Bij Move4tl zijn ze niet van plan om buiten de club op zoek te gaan naar versterking. "Dan trekje speelsters aan, die mogelijk een jaar blijven en daarna elders aan de slag gaan. Wij willen het met eigen mensen doen." Move4U beschikt over getalenteerde jeugd, "Maar die zijn nu nog te jong om aan de selectie toegevoegd te worden. Het duurt nog een paar jaar voordat zij zover zijn. Tot dan moeten we in de promotieklas zien te overleven." VLAARDINGEN - Thijmen Cor- nelissen (foto) was in Naald wijk bij de tweede ronde van de rayonturncompetitie voor LeonidasDovido de grote held. Hij werd eerste bij de recrean ten. En dat maakte, bovenop acht Vlaardingse rayonkampi oenen, drie tweede en vijf derde plaatsen het feestje compleet. Dertien LD-turn- sters namen in Hellevoetsluis deel aan regiowedstrijden van district Zuid-Holland. Meinke Pons scoorde er een derde plaats. (Foto: PR) door Gerard S. Verver Het komt er weer aan. Het is hartje winter, maar de car rousel gaat draaien. In het nor male leven hebben de ker misexploitanten hun gerei een loods binnen gereden om het pas weer in het voorjaar op te poetsen en te oliën, zodat het later zonder piepen en kraken aan den volke aangeboden kan worden. In de sport en zeker bij het voetbal wordt de carrousel juist in de winterperiode naar buiten gereden. Al beladen met trainers, die mogelijk denken vast in het zadel te zitten maar door de clubleiding op de schouder getikt worden met de mededeling, dat hun strippen kaart opgesoupeerd is. Of zelf genoeg van het rondjes draai en hebben en bij de eerstvol gende stop uitstappen. Het is een jaarlijks terugkerend feno meen. Met voor bestuursleden weer de niet te benijden taak om een opvolger te vinden voor de man, die afhaakt of wegge stuurd wordt. Nu zijn er tegen woordig meer trainers, dan voetbalclubs dus het zal geen moeite kosten om het postbakje met sollicitaties te vullen. Daar ligt dan niet het formuliertje van de oefenmeester, die zo ar rogant is aan te kondigen dat hij nooit solliciteert en wacht op een telefoontje. We gaan het allemaal weer meemaken. Winnen was voor Zwaluwen JO11-1 de opdracht. Daarmee zouden ze Zestienhoven op afstand houden en het kampioenschap zeker stellen. De jongens lieten er geen gras over groeien, wonnen met 12-0 en vierden hun feestje. VLAARDINGEN - VFC heeft een nieuwe voorzitter. Jan Stijgër heeft vorige week tijdens de ledenvergade ring zijn tweede ambster- mijn afgesloten en gaf de voorzittershamer over aan Bill Savonije. Deze maakt al sedert november 2016 deel uit van de clubleiding als algemeen bestuurslid. Stij gër werd benoemd tot ere lid. REGIO - BC Maassluis gaat zich simpel handhaven in de vierde divisie van de landelijke competitie. In de laatste wedstrijd van dit jaar lukte het om Onder Ons vier punten afhandig te waardoor het badmin- tonvijftal een totaal score van 43 bereikte en verder afstand neemt van de de gradatiekandidaten Con- quersto 4 en Barendrecht 6. De BCM-dames hadden weer een fiks aandeel in de score. Zij wonnen de da- mesdubbel, twee enkel spelen en waren betrokken bij de winst van de mixed. BCM heeft ook trainingsu ren in sportcentrum Pol derpoort. Meer info daar over staat op: www. bcmaassluis.nl. REGIO - Deltasport, DVQ'32 en KethelSpaland/za heb ben zich geplaatst voor de derde ronde van de KN- VB-districtsbeker. De vol gende tegenstanders zijn echter nog niet bekend. Navraag bij de competitie leiding van de voetbalbond leert, dat de loting pas er gens in januari zal plaats vinden. VLAARDINGEN - Bij voet balclub CWO hebben de heren van de technische commissie Hans Nieuwen- huizen en Karim Adlaoui de pijp aan Maarten gegeven. Volgens de wandelgangen ligt er een verschil van me ning met de clubleiding aan ten grondslag. Het bestuur zegt hun ver trek te betreuren: "Vooral, omdat ze zich enorm heb ben ingespannen voor en veel tijd hebben gestoken in de wederopbouw van de vereniging. Mede door hun inzet zit de vereniging weer in de lift." Nieuwenhuizen blijft tot het einde van het seizoen wel trainer van het tweede elftal. Berichten en tips mailen aan: regiosport@hetnet.nl Verzamel na de feestdagen zoveel mogelijk kerstbomen en vuurwerkafval en breng ze naar één van de inzamellocaties in Schiedam. Voor elke kerstboom krijg je €0,50 en voor elke volle vuilniszak met vuurwerkafval €1,00. Bij de locaties worden de bomen ter plekke versnipperd. De versnipperde kerstbomen gaan naar de biomassacentrale waar het wordt verwerkt tot groene stroom. Irado zorgt voor een veilige afvoer van het vuurwerkafval. Let op: met het oog op de brandveiligheid is het niet toegestaan om kerstbomen op te slaan. Inleverlocatiei kerstbomen Dagelijks van 8.00-15.30 uur 28 december: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein 29 december: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein 2 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat 3 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat 8 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat Inleverlocatie» vuurwerk 2 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat 3 januari: Parkeerplaats Krona, Geuzenplein, Aleidastraat Overige locaties kerstbomen én vuurwerk Dinsdag 2 januari, woensdag 3 januari, maandag 8 januari (uitsluitend kerstbomen) Mgr. Nolenslaan/Lieftinckplein Koemarkt Van 't Hoffplein Westerhavenbrug Bachplein marktterrein L30- 10.20 uur 10.30-11.20 uur 11.30- 12.20 uur 13.00-13.50 uur 14.00-14.50 uur Peter van Anrooylaan bij OBS Loep 15.00 - 15.50 uur www.irado.nl 010 262 1000 Minicontainers Maandag 1 januari (restafval) verschuift naar zaterdag 30 december. Maandag 1 januari (plastic verpakkingen) verschuift naar dinsdag 2 januari 2018. Zet uw container op de wijzigingsdag tussen 5.00 en 7.30 uur op de vaste aanbiedplaats. Mitieustraat Op maandag 1 januari is de milieustraat aan de Fokkerstraat gesloten. Graag gedaan. Verzamelcontainers Vanwege brandgevaar, wordt op zondag 31 december een aantal verzamelcontainers voor papier, textiel, plastic en drankenkartons afgesloten. Kijkt u voor de exacte locaties op onze website. Maandag 1 januari zijn ze weer open. Plaats geen afval naast de container, om brandjes, overlast en een boete te voorkomen. www.irado.nl 010 262 1000

Het Nieuwe Stadsblad | 2017 | | pagina 8