Kom kijken Gratis entree Gezond ouder worden zonder overgewicht Verantwoord afvallen mi iiiBPPf'i j i si6: tin bml If r mm/mmim/rms mmwmm/ms 3195, 1875, p Super Koopje Verlate kennisgeving van spoedverkoop om financiele redenen. Alle schilderijen moeten worden verkocht. Zaterdag 1 oktober Zondag 2 oktober van 10.00 tot 20.00 uur Hotel Novotel K.P. van de Mandelestraat 150 Rotterdam (Brainpark) Nederlands produkt blijkt beste oplossing voor gewichtsproblemen HP UNIEKE KANS De schilderijen die te koop worden aangeboden, zijn van Nederlandse kunsthandels in financiele moeilijkheden, die tot verkoop overgaan om een faillissement te voorkomen en belasting en schuldeisers te kunnen betalen. Vanwege de recessie worden voor f 500.000.- splinternieu- we schilderijen en lijsten te koop aangeboden en direct af- geleverd met kortingen tot 80%. BESPAAR TOT 80% Te koop is onder meer een unieke collectie olieverfschilde- rijen, voorstellende schitterende Hollandse landschappen, in diverse afmetingen verkrijgbaar, prachtig van kleur en van topkwaliteit. Plm. 200 prachtige stillevens en bloemcol- lages, die een sieraad in uw woo '.amer zullen zijn. Verder zullen te koop worden aangeboden plm. 150 zeegezichten, die normaal in de winkel zouden worden verkocht voor 695.- en nu voor 150.- compleet met houten lijst. SCHILDERIJENVERKOOP Deze crisisverkoop omvat ook een collectie van 500 ingelij- ste schilderijtjes met de meest uiteenlopende voorstellin- gen en zijn van topkwaliteit. Sommigc zijn 250.- waarcf en gaan nu weg vanaf slechts 25.- p.st. Grotc schilderijen in mooie lijsten, vecl soorten, allemaal plm. 1250.- waard, nu voor 225.- p.st. Te mooi om waar te zijn. 250 bosgezichten in alle afmetin gen te zien en te koop. Laat deze kans niet voorbij gaan, dit is maar eenmalig en komt nooit meer! Let op, dit is geen veiling. Betaling: contant of via girobctaalkaart of Eurocheque. Dit is de grootste schilderijenverkoop ooit in Nederland gehouden! WOONT U IN DE BUURT VAN: DAN KUNT U OOK ALDAAR EEN MAASSTAD AFHALEN Voor onze lezers in TERBREGGE Gewichtsverlies Nieuw leven met maat 40 43 kilo afgevallen Ook mannen Alle keukens met merk- 1 apparatuur en tot 5 jaar garantie Kies uit tientallen badmeubels.. lOESfjIT HONDERDEN KEUKENS INBOUW APPARATUUR: TOPMERKEN TEGEN BODEMPRIJZEN WOENSDAG 28 SEPTEMBER 1994 PUBLIEKE AANKONDIGING VERKOOP Alles moet weg, met kortingen tot 80%. Homeopatheek J.C. Barendrecht v.h. Geba Bergse Dorpsstraat 72 Wijkgebouw De Castagnet Larikslaan 200 (hoek Kastanjesingel te Schiebroek) Wijksecretarie Hillegersberg-Schiebroek C.N.A. Looslaan 1 Albert Heijn Streksingel Tabac Giftshop Maestro Van Beethovensingel 30 Esso Station Joh. van Veen Molenlaan 333 Maasstad Weekbladen Rotterdams Dagblad Westblaak 180 Sigarenhuis S.J. van Loon Borchsatelaan 75 Wilt u naast de Koerier ook de Alexanderpost lezen? Dat kan, deze kunt u GRATIS afhalen bij: Piet Hordijk Rijwielen Terbregseweg 28 Esso Station Joh. van Veen Molenlaan 333 Het begrip 'gezond' is meer dan ooit in. Steeds meer hebben we over voor een gezond en perfekt lichaam. Maar ondanks dat de consument kritischer is geworden wat betreft gezond eten, blijkt uit onderzoek dat vijf van de tien Nederlanders kampt met overgewicht. Een te hoog lichaamsgewicht is zeker niet alleen een cosmetisch pro- bleem, maar bei'nvloedt ook de gezondheid. Mensen met overgewicht lopen een aanzienlijk groter risico op het krijgen van hart- en vaatziekten, rugklachten, gewrichts- problemen of andere aandoeningen. Toch is de oplossing om blijvend gewicht te verliezen eenvoudig. Geen pillen of druppeltjes, maar een energie- of kaloriebeperkt dieet. Neemt men minder kalo- rieen in de vorm van voedsel op dan het lichaam nodig heeft, dan worden de overtollige vetreser- ves aangesproken en valt men vanzelf af. Omdat zo'n dieet wel evenwich- tig moet zijn samengesteld om geen risico's te krijgen van voe- dingstekorten, genieten de we- tenschappelijk samengestelde dieetkuren een voorkeur boven 'gewoon minder eten'. Deze dieetkuren zijn niet alleen voe- dingskundig kompleet, maar vaak ook zo laag in calorieen dat men zowel snel als veilig kan afvallen. Bovendien zijn deze vermage- ringsdieten volledig gebaseerd op vetverbranding en dus op blij vend gewichtsverlies. En daar gaat het tenslotte allemaal om. De bij de drogist verkrijgbare af- slankkuren zoals Minikuur, Weekplan en Maaltijd Plus zijn voorbeelden van dergelijke ver- antwoorde dieetvoedingen. Wat betreft de samenstelling, kunnen deze dieten elke vergelijking met een normale maaltijd met glans doorstaan. Een verhaal van twee willekeuri- ge mensen illustreert dat afvallen geen probleem hoeft te zijn. Je hebt er eigenlijk maar twee din- gen voor nodig: een dosis door- zettingsvermogen en een goed dieetprodukt. Een nieuw leven door een dieet produkt. Het lijkt te mooi om waar te zijn. Toch kan Kitty Ver- meulen uit Rotterdam dit bea- men. Kitty probeerde al vaker iets te doen aan haar overge wicht. Ze merkte dat haar kondi- tie slecht werd, trappen lopen betekende na enkele treden hij- gen en puffen. Gelukkig behoort dat tot het verleden. Woog Kitty voor de dieetkuur nog meer dan 100 kilogram, de wijzer van de weegschaal geeft nu 67 aan. Daarnaast werd Kitty veel zelf- verzekerder en voelt ze zich fitter dan ooit. Kitty zal zich 2 januari tot in de lengte van jaren blijven herinne- ren. „lk ben toen Maaltijd Plus bij de drogist gaan kopen. In het begin was het even wennen, maar omdat ik merkte dat ik afviel, werd ik steeds gemoti- veerder. Zienderogen viel ik af". Toen ze na de zomervakantie haar kinderen weer naar school bracht, liepen andere moeders haar gewoon voorbij. Later ver- telden ze dat ze me niet herkend hadden. Niet zo gek natuurlijk, ik was liefst 43 kilo afgevallen. Van maat 52 naar maat 40!". Ook nu Kitty op haar streefge- wicht is, blijft ze Maaltijd Plus gewoon gebruiken als ontbijt. Zo blijf ik op een gemakkelijke ma- nier op mijn streefgewicht. Ideaal toch!", besluit Kitty enthousiast. ...naar maat 40... Uiteraard hebben niet alleen vrouwen last van overgewicht. Voor Hans Thiellier uit Roosen- daal deed een foto, waar hij samen met zijn pasgeboren zoontje op stond, de deur dicht. 130 Kilo schoon aan de haak: dat was eigenlijk wat al te veel voor een jonge kerel. „Toen ik die foto zag, was ik vastbesloten om fors af te vallen". Fors bete- kent inmiddels 37 kilo. Ook Hans volgde een dieet ge baseerd op Maaltijd Plus. On danks zijn zware werk heeft hij er geen moeite mee gehad om dit dieet vol te houden. 's Avonds at hij samen met zijn vrouw een gewone maaltijd, maar beperkte wel zijn portie. En in het week end trakteerde hij zichzelf op iets lekkers. Vijf dagen lijnen vond Hans gemakkelijker vol te hou den. „En op maandag weet je dat het zo weer weekend is", vertelt hij enthousiast. Doordat de eerste kilo's er zo snel afgingen, werd hij extra ge- motiveerd om door te gaan. „Als ik had geweten dat het zo ge- makkelijk zou gaan, was ik er veel eerder mee begonnen", stelt Hans Thiellier, die inmiddels met Maaltijd Plus en een aktieve sportbeoefening zijn eigen lijn- systeem heeft ontwikkeld om ook op zijn streefgewicht te blij ven. ...gemakkelijk vol te houden.. ...van maat 52.. Helaas bestaat er geen ma- gische manier om vet van de ene dag op de andere te laten verdwijnen. Al doen veel advertenties je dat vaak wel geloven. De sleu- tel tot succes is een calo- riebeperkt dieet dat past bij je persoonlijke eet- en leef- gewoonten. Een caloriebeperkt dieet zoals Maaltijd Plus is ideaal voor dege- ne die de dagelijkse warme maaltijd liever niet mist. Aan voe- dingsstoffen komt de gebruiker absoluut niets tekort. Integen- deel, Maaltijd Plus is uitgebalan- ceerder dan menige 'gewone' voeding. Afhankelijk van het gewenste streefgewicht kan Maaltijd Plus meerdere weken worden ge- bruikt zonder risico's van voe- dingstekorten. Maaltijd Plus, is verkrijgbaar bij de drogist, reformzaak, apotheek, Etos, Trekpleister en Kruidvat. Voor extra advies is er ook een dieetinfolijn: 04928 - 3012. hJi. de mee: aanbiedingen rootste in Nederland t de meeste 1 i. Wandcloset Wandcloset, zeer solide uitvoering met voordelig wdferbesparend spoel-element inbouwreservoir en afdekplaat Eenvoudig zelf te instatleren. In wit nu voor 649,-, in camee/pergamon nu 699, r* Douche thermostaat kraan Douchekraan in chroomkleur met 5 jaar garantie. Unlver- seel voor 12,5 en 16 cm. hartafstand. Mooie glijstang set Glijstang set van Grohe, chroom met verstelbare, waterbespar ende douchekop EXCLUSIEVE BADKAMER Hoekbad 135x135 cm. incl. 6 jets whirlpool Badafvoer/overloop, wastafel- mengkraan, chroom Badthermostaat glijstang combinatie Duocloset Toiletzltting Wastafel sifonkap planchet Kleur. wit of camee Wandcloset tegen meerprijs, badkamer ook Nu van 5468, - voor verkrijgbaar zonder whirpool voor 2695, Trendy wit, camee en wit essen 290 cm. Degelijke kunststof keuken. Fraale vormgevlng. Kompleet met: Pelgrlm koelkast. afzuigkap en spoelbak, Etna gaskookplaat en oven, Grohe kraan. TL-verlichting en h a h werkbladT Tljdelijk van 8627,-voor JQJJ Trendy wit, camee. wit essen 175 x275 cm. Sublleme hoekkeuken, moderne vormgevlng, hoge bovenkasten. Kompleet met: gaskookplaat, oven met magnetron, afzuigkap, vaatwasser, torse koelkast, werkblad, spoelbak, mengkraan, licht- en kranslijsten, T.L.-verllchting. Nu van 14.509,- voor slechts 9595,- Exclusieve, luxe douche cabine 90x90 cm. kwartrond Veiligheldsglas Kunststof douchebak Demontabel voorpaneel Kleur: witcamee Resevering zonder meerprijs is mogelijk Tijdelijk voor slechts.. 143, Badmeubel Breedte 140 cm. Hallogeen verlichting Hoogglans wit Spiegel /Incl. marmerblad Incl. onderbouw wastafel Excl. kraan Uit voorraad leverbaar (Tegen geringe meer prijs ook in camee) Moderne kunststof keuken 310 cm. Uitstekende kwalitelts-keuken met een zee aan rulmte. Strakke vormgeving. Kompleet met degelijke Etna apparatuur: afzuigkap, oven, keramlsche kookplaat en koelkast. Inclusief spoelbak. werkblad mengkraan eb verlichting. Kunststof keuken in wit en wit essen 220 cm. Functionele keuken met een zee aan ruimte. Deze keuken wordt geleverd met kunststof werkblad, spoelbak, afzuigkap en gaskookplaat. Tljdelijk van 2900,- voor slechts i ruimte. ueze keuken Bergschenhoek: Leeuwenhoekweg 2, tel.: 01892-16977, Ind. terrein Weg en Land. Geopend: ma.-vr. 09.00-18.00, zaterdag 10.00-17.00, vrijdag koopavond Naaldwijk: Molenstraat 33 tel.:01740- 28806. di Lmvr 09.00-17.30 za. 09.00- 16.00, vr. koopavond I J Bij Wooning en Bouwfix ruime parkeergelegenheid voor de deur Rotterdam Zuid: Olympiaweg 44a, naast "Feyenoord Stadion",tel.: 010- 479 19 44 Geopend: ma.-vr. 09.00-18.00, zaterdag 10.00-17.00, vrijdag koopavond

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1994 | | pagina 18