SCH1EDAMMERS KUNNEN NU NOG BETER GAAN SLAPEN! Mensen in Nood OPEN HUIS NU MET VEEL AANBIEDINGEN. WATEROVERLAST WATEROVERLAST HULP HELPT. Help Mensen in Nood. GIRO 1111.222 fmmmimwWM HOOGHEEMRAADSCHAP VAN DELFLAND BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING Wij nodigen u uit voor een bezoek aan onze nieuwe lokatie. Voor iedere bezoeker ligter een aardige attentie klaar! Najaarsaanbieding 1 Satijnen dekbedovertrekset v.a. 99.- Najaarsaanbieding 2 Dekbed bijvullen zonder arbeidsloon Najaarsaanbieding 3 Gratis exclusieve molton matrashoes ORANJESTRAATfi4 in SCHIEDAM. lillllt Wordt bet een spiraal, boxspring of lattenbodem? Bijvullen of niet? Vraag gratis om advies ,,De slaapvoorlichter voor het Waterweggebied B rw Postbus 1041, 5200 BA's Hertogenbosch WELTERUSTEN -- Alle spieren ontspannen loofd igevuld jnd Wervelkolom precies horizontaal Schouders ondersteund Heupen ondersteund hy.yrafrxS <?SKWWW nr. 94.04178 en nr. 94.04179 Het bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland maakt bekend dat op 3 oktober 1994 en de daarop volgende dagen schouw zal worden gevoerd over het buitengewoon en dagelijks onderhoud van de boezem- en polderkaden, landscheidingen en overige water- Onder het dagelijks onderhoud wordt verstaan: a. het instandhouden van de grasmat, door onder andere het korthouden van het gras- Q©was; b. het vrijhouden van de waterkeringen van ruigten, waaronder netels en distels- c. het zodanig snoeien van de aanwezige houtgewassen dat het onderhoud en de bereik- baarheid met wordt bemoeilijkt; d. het egaliseren en het met een goede specie doeltreffend dichten van van molshooen en gaten; r e. het herstellen van beschadigincjen door verkeer, vee en dergelijke; n de waterkering van mollen, ratten en konijnen, f. het vrijhouden van i 66n en ander overeenkomstig de bepalingen van Delflands Reglement en Delflands Algemene Keur. Het gewoon of dagelijks onderhoud van de boezem- en polderkaden en de water- scheidingen berust overeenkomstig het bepaalde in artikel 189 van het Reglement bij de eigenaren, ieder voorzover zijn eigendom strekt. Informatie betreffende de schouw kan.verkregen worden op het kantoor van het district Maassluis, Hoogstraat 11-13te Maassluis, Tel 01899-20155, district Den Haag, Hoek van Hollandlaan 15 te Den Haag, tel. 070-3250601district 's-Gravenzande, Arendsduin 10 te s-Gravenzande, tel. 01748-14684 en district Pijnacker, Westlaan 58 te Pijnacker, tel. u ioD-yy 131 nr. 94.04180 Het bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland maakt bekend dat op 12 oktober 1994 en de daarop volgende dagen schouw zal worden gevoerd over het buitengewoon en dagelijks onderhoud van de Maasdijk, de Delflandsedijk en de binnenwaterkerina en de daarlangs gelegen dijksloten. Onder het buitengewoon onderhoud wordt verstaan het op de vereiste afmetingen houden. Onder het gewoon of dagelijks onderhoud wordt verstaan: a. het instand houden van de grasmat, door onder andere het korthouden van het qras- gewas; b. het vrijhouden van de waterkeringen van ruigten, waaronder netels en distels; c. het zodanig snoeien van de aanwezige houtgewassen dat het onderhoud en de bereik baarheid met wordt bemoeilijkt; d. het egaliseren en het met een goede specie doeltreffend dichten van van molshopen en gaten; K e. het herstellen van beschadigincien door verkeer, vee en dergelijke; erkering van mollen, ratten en konijnen, f. het vrijhouden van de waterl 6§n en ander overeenkomstig de bepalingen van Delflands Reglement en Delflands Algemene Keur. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de aangelanden belast zijn met het afsteken en ophalen van de aan de landzijde van de dijksloten gelegen uitgezakte of uitgetrapte kanten overeenkomstig de bepalingen van Delflands Reglement en Delflands Algemene Keur. Informatie betreffende de schouw kan verkregen worden op het kantoor van het district Maassluis, Hoogstraat 11-13 te Maassluis, Tel 01899-20155, district Den Haag, Hoek van Hollandlaan 15 te Den Haag, tel. 070-3250601district 's-Gravenzande, Arendsduin 10 te ni7-a«Venzande',el'01748"14684 en district Pijnacker, Westlaan 58 te Pijnacker, tel. u Ioo~yy 131 nr. 94.04181 Het bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland maakt bekend dat op 3 oktober 1994 en de daarop volgende dagen schouw zal worden gevoerd over het buitengewoon en gewoon of dagelijks onderhoud van de vaarsloten en overige boezemwateren niet ziinde kanalenenvaarsloten. Onder het buitengewoon of gewoon of dagelijks onderhoud wordt verstaan: a. het zodanig onder profiel brenaen van de watergang dat voldaan wordt aan de afmetin gen zoals deze zijn vastgelega in de logger van de boezemwateren; b' zodani9 onderhouden van de in of over de watergang gelegen kunstwerken dat deze geheel aan hetdoel beantwoorden. Onder het gewoon of dagelijks onderhoud wordt verstaan het krozen en zuiveren van de boezemkanalen door: a. het verwijderen van alle drijvende en gezonken voorwerpen, vellen en andere onrein- neden; b. het verwijderen van alle planten, net en biezen; c. het afsteken en ophalen van de kanten; d. takken, planten en stronken welke boven de boezemkanalen hangen of daarin uitsteken moeten door de eigenaren van de betreffende begroeiing tot een hoogte van 2 meter geri^md enZende maaiveld worden afgekapt, afgesneden, opgesnoeid en weg gemaaid, AfgnemeneKeur'ereenk0rnSti9 d9 bepalingen van Delflands Reglement en Delflands Informatie betreffende de schouw kan verkregen worden op het kantoor van het district Maassluis, Hcragstraat 11 -13 te Maassluis, Tel 01899-20155, district Den Haag, Hoek van rfaulnzanrt °70"^.250601district 's-Gravenzande, Arendsduin 10 te 01736^9913? 01748-14684 en distnct Pijnacker, Westlaan 58 te Pijnacker, tel. DELFT, 28 September 1994. Dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland, DRS. P. Zevenbergen, dijkgraaf. MR. BJ. Douwes, secretaris-rentmeester. Het bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland maakt bekend dat op 3 oktober 1994 en de daarop volgende dagen schouw zal worden gevoerd over het buitengewoon gewoon of dagelijks onderhoud van de boezemkanalen. Onder het buitengewoon of gewoon of dagelijks onderhoud wordt verstaan: a. het zodanig onder profiel brenaen van de watergang dat voldaan wordt aan de afmetin gen zoals deze zijn vastgelega in de logger van de boezemwateren; b. het zodanig onderhouden van de in of over de watergang gelegen kunstwerken dat deze geheel aan het doel beantwoorden. Onder het gewoon of dagelijks onderhoud wordt verstaan het krozen en zuiveren van de boezemkanalen door: a. het verwijderen van alle drijvende en gezonken voorwerpen, vellen en andere onrein- heden; b. het verwijderen van alle planten, net en biezen; c. het afsteken en ophalen van de kanten; d. takken, planten en stronken welke boven de boezemkanalen hangen of daarin uitsteken moeten door de eigenaren van de betreffende begroeiing tot een hoogte van 2 meter boven het aangrenzende maaiveld worden afgekapt, afgesneden, opgesnoeid en wea- geruimd. 3 Deaangelande eigenaren dienen er voor te zorgen dat de bovenwaterbelopen zijn 66n en ander overeenkomstig de bepalingen van Delflands Reglement en Delflands Algemene Keur. Informatie betreffende de schouw kan verkregen worden op het kantoor van het district Maassluis, Hoogstraat 11-13 te Maassluis, Tel 01899-20155, district Den Haag, Hoek van Hollandlaan 15 te Den Haag, tel. 070-3250601district 's-Gravenzande, Arendsduin 10 te s-Gravenzande, tel. 01748-14684 en district Pijnacker, Westlaan 58 te Pijnacker, tel. U1 /ob-y9l31 Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 09.00-17.30 uur zaterdag van 09.30-17.00 uur donderaag koopavond van 19.00-21.00 uur Bij aanschaf van een nieuwe schuimrubber- of binnenveringsmatras krijgt u tijdens de Matrassenshow een praktische molton gratis. Geldig tot 1 november 1994 WELKOM in ons zojuist geopende nieuwe vestiging aan de 'Ruime parkeergelegenheid in de omgeving. Een overzichtelijke presentatie van meer dan 50 Slaapkamers, Boxsprings, Lattenbodems, Matrassen, Dekbedden en Bedtextiel Alles in een zeer ruime keuze. Uni satijnen dekbedovertrekset, keus uit diverse kleuren 1 -persoons van voor 99. 2-persoons van voor 169 lits-jumeaux van voor 199, Geldig tot 1 november 1994 en/of zolang de voorraad strekt Twijfeit u of uw dekbed al moet woren bijgevuld? Aarzel niet en toon uw dekbed aan Chris Coppens Slaapcomfort uw Slaapvoorlichter. Hij kan dan beoordelen of bijvullen zinvol is of niet Aan die beoordeling zijn voor u geen kosten verbonden. Gratis dus. Zo ligt u goed SLAAPCOMFORT A Oranjestraat 64 - 3111 AP Schiedam - Telefoon: 010-426 87 17 's-maandags gesloten - donderdags koopavond

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1994 | | pagina 2