De kralenwereld van Studio 8 Voorbereidingen voor oudjaar Kunstbeurs Kunstwerkt POLITIE RAPPORT MERKTAPIJT! 40% is heel gewoon... feafelDOQ MaasposT Hand in hand tegen alcoholmisbruik Prijs-infolijn 4126180 COSMOS MaasposT Bebinella de Ooievaar en de Nationale Bofkontenkrant Programma Hairextension bij Shampoo Feest in de Woudhoek als wij gaan rekenen bent upas echtvoordeliguit! Reunie Nationale Reserve Ruilbeurs Cursus WP 6.0 FM 106.7 en kabef 96.1 KERKDIENSTEN SCHIEDAM 0 Petten Kerstcollectie 4 Specialist in designvloeren p ITAL CERAMICA Vierhavensstraat 19 - Rotterdam tel.: 4762054 Kinderen collecteren Kerstbomenroof HALT-zaken in no vember Man overleden tijdens bowlen Op tijd 06-11 gebeld Vechtpartij in cafe Zakkenroller actief Diefstal uit autos Dronken achter het stuur Xijkopstad en wijk Kijkopstadenwijk Kijkopstaden wijk Kijkopstadenwijk Kijkopstadenwijk Kijkopstadenwijk Kijkopstadenwijk Woensdag 7 december 1994 Diensten zondag 11 december Hervormde Gemeente Schiedam -Opstandingskerk Burg. Honnelage Gretelaan Aanvang 10.00 uur ds. G. de Lang -Grote Kerk Lange Kerkstraat Aanvang 10.00 uur dhr. G.A. bruin Aanvang 17.00 uur ds. L.J. Geluk -Huize Thomas Grieksestraat 18 Rotterdam Aanvang 10.00 uur dhr. J.A. Lambalgen -Bethel Kapel Nieuwe Maasstraat 68d Aanvang 10.00 uur ds. W.R. van Wieren- Gereformeerde kerk Schiedam -De Ark aanvang 10.00 uur ds. R.A. Bosch -Magnalia Dei Kerk aanvang 10.00 uur ds. A.N. Verheul -Bethelkapel aanvang 10.00 uur ds. W.R. van Wieren -Grote kerk aanvang 19.00 uur muzikaal avondgebed SCHIEDAM - „Als je haar maar goed zit", een veelgehoorde kreet die men met de feestdagen in het vooruitzicht nog menig maal zal horen slaken. Voor veel mensen gaat een verzorgd kapsel echter met veel kopzorgen gepaard. Wan- neer zelfs een permanent of het knippen van een goede coupe geen uitkomst meer bieden, heeft Kap- salon Shampoo aan de Hoogstraat de oplossing. Hairextension, de opvulling en/of verlenging van het eigen haar, geeft iedere vrouw of man het gewenste kapsel en levert de prachtigste resultaten op. De nieuwste methode van haarver- lenging mag echter niet verward worden met het oude hairweaving, dat nogal eens voor negatieve reac hes zorgde doordat het nieuwe haar op de hoofdhuid werd vastge- plakt en het eigen haar hierdoor verstikte. Bij hairextension worden vlechtjes van ongeveer een halve centimeter lang in het eigen haar, dat tenminste een eigen lengte van zes tot zeven cm. moet hebben, in- gevlochten. De hoofdhuid kan dus gewoon door blijven ademen en men kan met het verlengde haar al- les doen wat men met het eigen haar ook deed. Specialiste Karin Deurmeyer van Shampoo: ,,Je kunt bijvoorbeeld gewoon met je vingers doorje haar gaan of ermee zwemmen." De prijzen van deze moderne behan- deling liggen tussen de F1.200,- (pony op gelijke lengte brengen) en F1.800,-(gehele verlenging). Shampoo beschikt over drie des- kundig opgeleide vakmensen die ook les geven in hairextension en regelmatig demonstraties verzor- gen op beurzen. De winkel aan de Hoogstraat 53 lijkt op het eerste gezicht wellicht klein, maar op de eerste etage is een complete kapsa- lon ingericht inclusief zonnebank en visagie-afdeling. Voor informa- tie of een afspraak kan men terecht bij Kapsalon Shampoo, Hoogstraat 53, tel. 4732393. MaasstaD weekbladen KANTOOR: Westblaak 180 3012 KN Rotterdam Postbus 1685 3000 BR Rotterdam Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: W. J. de Kok Telefoon 010-4004291 COMMERCIE: Telefoon 010-4004264 Telefax 010-4128449 VERTEGENWOORDIGER: H. Theeuwkens Prive 010-4115184 R. de Hoog Prive 010-4663691 I. Ruijgrok Prive 01751-12382 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur VERKOOPLEIDER: C. Kersbergen Telefoon 010-4004288 ACCOUNT MANAGER: L. B. van IJzerloo Prive 010-4708702 REDAKTIE: Telefoon: 010-4004491 Telefax: 010-4116454 chef-redakteur L.M. Hartman Prive 010-4522293 Redactie: L.G.H. van der Sande Prive 010-4225277 FOTOGRAFIE: en voor fotobestellingen Willem de Bie Media Produkties Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4774010 010-4778066 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Nederlandse Dagbladunie b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 SCHIEDAM In een voormalig graanpakhuis aan de Lange haven is sinds twee jaar een professio- neel atelier op het gebied van kra- len, en alles wat daarmee samen- hangt, gevestigd. Studio 8 is de naam van het stijlvolle atelier en expositieruimte van ontwerpster Nelleke Kalfsbeek en haar man Hilbert, die de zakelijke kant van de onderneming voor zijn reke- ning neemt. Op de planken aan de muur zijn de tientallen glazen bollen te zien met de materialen waaraan de ontwerpster al zoveel jaren haar hart heeft verpand; kra- len. Alle landen van de wereld zijn hier verenigd in het ronde wondermateriaal. Stuk voor stuk zijn het prachtige exemplaren die elk weer hun eigen geschiedenis hebben. Op een leeftijd waarop menige man of vrouw na een arbeidzaam leven, kniezend voor de open haard gaat zitten, besloten Nelle ke en Hilbert Kalfsbeek hun stu dio op de historische plek in Schiedam te openen. Het artistie- ke bloed stroomt de kloeke ont werpster al haar hele leven door de aderen en ze had nog veel te veel energie en plannen om stil te gaan zitten. Haar eerste passie was de muziek, wat resulteerde in een studie viool en pian o ci&n het conservatorium. In Drenthe, de provincie waar zij zoveel jaren met enorm veel plezier woonde, kwamen de kralen in zicht. Na de eerste opdracht van een bekend kunstenares groeide het bedrijfje in korte tijd uit tot een bloeiend atelier met een grote kring van vaste klanten. De originele en ex- clusieve sieraden, van elk ont- werp wordt slechts een exemplaar gemaakt. werden al snel een be- grip en niet al leen in haar toenma- lige woon- en werkplaats Hijken. Regelmatig kwamen de meest bijzondere opdrachten op haar weg. Nelleke Kalfsbeek: „Van de heer Vonhoff ontving ik destijds het verzoek een cursus te geven aan zo'n veertig burgemeesters- vrouwen. We hebben toen wat af- gelachen en de resultaten waren prachtig." Onlangs werd zij ge- vraagd de relatiegeschenken voor de Olympische Spelen 1996 te ontwerpen en vervaardigen. Het zijn slechts enkele voorbeelden Nelleke Kalfsbeek voor een van de vitrines van Studio 8 die aangeven dat het vakman- schap van de, inmiddels, Schiedamse in heel Nederland bekend is. Daarnaast is de hoge kwaliteit van de sieraden te her- kennen aan de hoogwaardige ma terialen waarmee de ontwerpster werkt. Vrijwel alle kralen, parels en half-edelstenen in het atelier komen uit het buitenland. Zo zijn er gebedskralen uit Griekenland, handbeschilderde kralen uit Chi na en van Noordamerikaanse In- dianen. De trotse kralenexpert:,, Wij hebben hier zelfs nog enkele kralen uit Peru. Via een bioloog wist ik hier destijds de hand op te leggen. Ik koester ze zeer, want het zijn de laatste in Nederland." Naast alle bollen met de meest kostbare materialen vallen twee vaasvormige exemplaren aan de andere kant van de studio direkt op. Het materiaal blijkt te maken te hebben met een opdracht die de Schiedamse onlangs kreeg van de direkteur van een glasfabriek: Mij werd gevraagd om, geheel in de sfeer van het bedrijf, sieraden van glassplinters te maken. Ik moet zeggen dat ik er op voor- hand best een zwaar hoofd in had, maar het bleek heel geschikt ma teriaal te zijn dat bovendien zeer verrassende resultaten oplever- de." In de studio wordt een voortdu- rende expositie gehouden van de, in eigen atelier vervaardigde sie raden. De meest uiteenlopende sieraden zijn overzichtelijk opge- steld en op een aantrekkelijke manier gerangschikt. Ook voor het laten ontwerpen en vervaardi gen van een speciaal sieraad, pas- send bij een bijzondere gebeurte- nis of jurk, kan men bij studio 8 terecht. De keuze voor het uitein- delijke ontwerp of sieraad vergt van Nelleke Kalfsbeek altijd een zeer deskundig en vooral objec- tief advies. „Je moet je eigen smaak even helemaal opzij kun- nen zetten en kijken naar wat het beste bij die klant past. De een vindt parels het einde, de ander heeft liever een handbeschilderde kraal uit Zuid-Amerika. Ik zit hier dus vaak met honde'rd petten op", aldus de kunstzinnige dui- zendpoot. Naast de sieraden en kralen verkoopt men in de studio sinds enige tijd ook kristallen ka- raffen en glazen, kaarsen en di verse andere luxe artikelen. „Voor een haakje en een oogje zijn wij echter niet open, we zijn tenslotte geen hobbyzaak", voegt de eigenares er met klem aan toe. Met het oog op de komende feest dagen is aan de aankleding in het atelier bijzondere aandacht be- steed en is de collectie uitgebreid met leuke feestartikelen zoals kaarten, kandelaars en diverse kerstversieringen. In de komende periode wordt daarnaast aan elke klant bij binnenkomst een drankje geschonken, zodat men direkt in de gezellige kerstsfeer raakt. Naast haar drukke werkzaamhe- den in het atelier, het ontwerpen en de verkoop, houdt de ontwerp ster zich ook nog eens veelvuldig bezig met het organiseren van cursussen. Deze worden gegeven in het atelier en bieden plaats aan vier tot vijf cursisten, een aantal waarbij de persoonlijke begelei- ding niet verloren gaat. De ko mende cursus van februari zit al vol, maar voor die van 9 januari kunnen enkelen zich nog inschrij- ven. Het maken van sieraden met behulp van kralen, Swarovski- kristal en edelstenen zal natuur- lijk centraal staan. Studio 8 aan de Lange Haven 20 is van maan dag tot en met vrijdag open van 10.00 tot 16.00 uur. Op dinsdag 20 en woensdag 21 december zal de studio doorlopend van 10.00 tot 21.00 uur geopend zijn. Voor informatie of een vrijblijvend ge- sprek kan men bellen naar Nelle ke Kalfsbeek, tel. 4731953. CrUTCHAA/I TN~ De babykamer Image is voor alle bofkonten verkrijgbaar in de kleuren rood/blank of blank. Zij kan naar wens worden aangekleed en is vervaardigd met het oog op veiligheid van de kleine bofkont. SCHIEDAM Bebinella de Ooi evaar, de lokale babyspeciaalzaak, introduceert de Nationale Bofkon tenkrant. De Bofkontenkrant is een gloednieuw initiatief van Bebinella de Ooievaar om alle bofkonten in de buurt met extra voordeeltjes te verwennen. De Nationale Bofkon tenkrant wordt huis-aan-huis ver- spreid en is bovendien verkrijg baar in de winkel. Als regionale babyspeciaalzaak kent Bebinella de Ooievaar de spe- cifieke wensen van de mensen in de buurt. Bebinella de Ooievaar staat bekend om een juist advies, goede service, uitstekende kwali teit en uitgekiende veiligheid. Be binella de Ooievaar heeft artikelen voor iedere portemonnee en neemt voor iedere klant nog de tijd. Sa- men met veertig collegas heeft Be binella de Ooievaar met zorg de eerste Bofkontenkranf samenge- steld. Door de samenwerking wor den de prijzen laag gehouden zon- der verlies van service en kwaliteit. Een voorbeeld van de vele aanbie- dingen in de Bofkontenkranf is de babykamer Image. Deze babyka mer is een van de babykamers, die exclusief voor Bebinella de Ooi evaar is gemaakt. De meubels zijn vervaardigd uit een hoogwaardige scandinavische houtsoort, de laden lopen op stalen geleiders en de deuren zijn bevestigd met kwali- teits-scharnieren. De waterdragen- de beits is gifvrij. Kortom, een top- klasse babykamer, die bij Bebinel la de Ooievaar voor een zeer voor- delige prijs wordt aangeboden. De aanbiedingen uit de Nationale Bofkontenkrant zijn geldig tot en met 24 december. Er zijn speciaal voor alle bofkonten extra inkopen gedaan, maar het is mogelijk dat aan het einde van de aktie artikelen zijn uitverkocht. Vanzelfsprekend is het assortiment veel groter dan in de Nationale Bofkontenkrant kan worden afgebeeld. Voor alle' bofkonten is het dus raadzaam om eens een kijkje te nemen bij Bebi nella de Ooievaar. SCHIEDAM De gemeente Schiedam treft voorbereidingen voor een rustig en veilig verloop van de komende jaarwisseling. Verschillende diensten werken sa- men om de veiligheid van de inwo- ners, gebouwen en dergelijke zo veel mogelijk te waarborgen. Deze gezamenlijke inzet heeft de afgelo- pen jaren tot goede resultaten ge- leid. Voor zover bekend loop het aantal slachtoffers van vuurwerk terug. De schade aan openbare en particuliere eigendommen neemt eveneens af. In nauw overleg tref- fen diensten zoals de brandweer, de politie en het O.N.S. N.V. openbaar Nutsbedrijf Schiedam) opnieuw een reeks preventieve maatregelen. Zo zal de gemeente erop toezien, dat alle leegstaande panden voldoende zijn afgedicht, dat caravans en aanhangwagens in veiligheid worden gebracht en dat containers met brandbaar materiaal worden verwijderd. Daarnaast heeft de politie samen met buro HALT een alternatief strafbeleid voor overtreders van vuurwerkre- gels. Iedereen kan aan het preven tieve beleid van de gemeente mee- doen, ook het bedrijfsleven. De jeugd is rond oud en nieuw altijd op zoek naar materiaal om te kun nen verbranden of om te gebruiken bij het afsteken van vuurwerk. Be- drijven moeten er voor zorgen dat containers, keetwagens, pallets, olievaten, hout en ander brandbaar materiaal buiten bereik blijven. Zij krijgen het advies om hun bedrijfs- terrein goed af te sluiten, alsmede de ramen en deuren van hun pan den, zodat geen vuurwerk naar binnen kan worden gegooid. Er zal dit keer geen kerstbomen- wageri meer rijden. Deze vrachtau- to haalde op bepaalde tijden bij halteplaatsen bomen op. De extra dienstverlening wordt gestaakt, omdat het aanbod van afgedankte kerstbomen helaas gering was. Schiedammers kunnen hun oude boom in stukken zagen en in de GFT-container doen. Zon zesdui- zend huishoudens beschikken in middels over zon bak. Wie geen container heeft kan de kerstboom gewoon bij de vuilniszak zetten. Handelaren in kerstbomen krijgen de vraag om resterende kerstbo men niet aan jongeren mee te ge ven, maar ervoor te zorgen dat ze veilig vernietigd worden. Ze kun nen de bomen gratis afgeven bij het Milieustation van het O.N.S. aan de Van Heekstraat 15. Het nutsbedrijf perst de bomen in een container en zorgt voor het com- posteren. De gehele actie wordt gecoordineerd door de werkgroep Jaarwisseling. SCHIEDAM In diensten- centrum De Woudhoek aan het Heyermansplein 35 is het vrijdag 9 december de gehele dag feest n.a.v. het twintig ja- rig bestaan. De toegang is gra tis. Van 10.00 tot 11.30 uur optreden van de Riwi's, twee heren die zingen met begelei- ding van piano en accordeon. Iedere bezoeker krijgt een gratis kopje koffte of thee met een soes. Vanaf 13.30 tot 16.30 uur een grote muziek- show waarin iedereen mag meezingen. Iedereen van 55 jaar of ouder is van harte wel- kom. Op zondag 11 december is er dan ook nog een 55+ dans- middag. De middag duurt van 14.00 tot 16.30 uur. Kosten fl 2,per persoon. CINAMICA Constante expositie van meer dan 300 soorten wand- en vloertegels. WIJ leggen op alle soorten ondervloeren AANBIEDING 40 m2 vloertegels 33 x 44. 2 Groeps vloerverwarming. Kompleet aangesloten en gelegd incl. materiaal 3.950,- Idem 40 m2 vloertegels 33 x 33 3.450,- SCHIEDAM - De Stichting Kunst werkt organiseerde het afgelopen weekend alweer voor de vierde maal de Kunstbeurs in het Stede- lijk Museum aan de Hoogstraat. Tijdens deze editie 1994 kon kunstminnend Schiedam kennis maken met het werk van ruim 50 kunstenaars van binnen en buiten de stadsgrenzen. Een grote varie- teit aan stijlen, technieken en mate rialen passeerde de revue in de za- len van het imposante museum. Naast olieverf en aquarel, waren er dit jaar ook diverse druktechnie- ken te zien, waarbij de linosneden van Hans Wap in het oog spron- gen. Ook de fotografie was weder- om ruim vertegenwoordigd en liet onder andere schitterende beelden van de Rotterdamse havens zien. Uitermate verrassend waren de unieke kraaiezitjes van Henk Wij- nen; overbekende houten grand- cafestoelen voorzien van een schit terende afbeelding in de zitting. De kunstenaars waren veelal persoon- lijk aanwezig om geinteresseerden desgevraagd wat meer over hun werkwijze of een specifiek werk te vertellen. De belangstelling voor de Kunstbeurs en het geexposeer- de werk was wederom groot. Een aantal kunstenaars wist dan ook re- delijk wat werk aan de man te brengen. Aan deelname aan de beurs was voor de kunstenaars ook een com- petitie-element verbonden. Op de afsluitende zondag had een des- kundige jury de moeilijke taak een winnaar of winnares aan te wijzen die met de hoofdprijs van F1.3000,- naar huis zou gaan. Dit jaar viel die eer te beurt aan aquarelliste Henny van Leeuwen die met haar enorme en kleurrijke aquarellen de aandacht van jury en publiek drie dagen lang wist te trekken. SCHIEDAM Het rijden onder invloed neemt toe in Nederland. Een paar maanden geleden is in Schiedam het startsein gegeven van het alcoholmatigingsbeleid. In het district Waterweg is dit opge- nomen in het Districts Jaarplan. Bij de start van dit beleid zou de poli tie samen met de taxicentrales, on- derzoek doen naar de maximum ritprijs yoor iemand die in Schiedam en Rotterdam wil wor den vervoerd. Deze bedragen zijn vergeleken met de boetes die men krijgt voor het rijden met een slok op. Het resultaat? De politie is veel en veel duurder! Het alcoholmati gingsbeleid houdt in dat bestuur- ders op zeer uiteenlopende tijdstip- pen worden gecontroleerd. Verder moet elke betrokkene bij een aan- rijding altijd op de alcoholmeter 'blazen'. Na de lunchtijd en in de buurt van sportcomplexen worden extra alcoholcontroles gehouden. De politie hoopt met dit beleid het rijden onder invloed te voorko- men. Zeker tijdens de komende feestmaanden is dat van zeer groot belang. De Schiedamse taxicentra- le Eurotax geeft de garantie dat een rit binnen de stad Schiedam nooit meer kost dan 25 gulden. Binnen de stad Rotterdam, zo garandeert de Rotterdamse Taxicentrale RTC, kost een rit niet meer dan 50 gul den. Wanneer er ook een auto moet worden vervoerd (die van de bestuurder die gedronken heeft), berekenen beide centrales hiervoor een extra ritprijs. Een rit is nog goedkoper wanneer meer personen tegelijk een taxi nemen, maar dan wel met een opstap- en een afzet- adres. Met z'n vieren in een taxi kost maximaal per persoon in Rot terdam f 12,50 en in Schiedam f 6,25. In het district Waterweg wor den hierover nog nadere afspraken gemaakt met de taxicentrales. Bij de politie is een dronken be stuurder veel duurder uit. Bij drie pilsjes is men al 320 gulden kwijt aan een boete. Dit kan zelfs oplo- pen tot maar liefst 2000 gulden! Bovendien wordt dan het rijbewijs ingenomen. Is de procedure op het politiebureau met de dronken be stuurder doorlopen, dan wordt een taxi gebeld om hem/haar naar huis te brengen. Deze rit moet wel zelf worden betaald. SCHIEDAM Drie kinderen uit Schiedam, een van 13 en twee van 11 jaar, zijn afgelopen zondagmiddag rond een uur opgepakt, omdat zij in de buurt van de Leeuwenhoeckstraat hadden gecollecteerd op naam van het Sofia Kinderziekenhuis. De kinderen bleken al ruim 40 gulden te hebben opgehaald. Het was echter niet bestemd voor het Kinderziekenhuis, maar voor hun eigen zakcentje. De kinderen bleken dit wel vaker te hebben ge daan. Het geld is terug gegeven aan de echte eigenaren, terwijl de kinde ren door hun ouders zijn opgehaald. SCHIEDAM Een tiental jongens hebben zondag 4-12 rond twee uur bij bejaardenhuis Thurlede kerstboompjes uit de grond getrokken om mee te nemen. De jongens hadden de bomen in de bosjes weggelegd. Van de politie moesten de jongens, met de kerstboompjes, weer terug naar de plek waar deze thuishoren (bij Thurlede). De boompjes zijn weer netjes in de grond geplaatst. SCHIEDAM In de maand november heeft bureau HALT Schiedam vijf zaken van de politie doorverwezen gekregen. Het gaat om een winkel- diefstal en vier vuurwerkzaken. De vier jongens die voor vuurwerk zijn opgepakt werken een of twee dagdelen, afhankelijk van hun leeftijd. De winkeldiefje moet twee dagdelen werken. Alle jongeren werken bij diver se gemeentelijke en particuliere instellingen. SCHIEDAM Een 76-jarige man uit Spijkenisse is zondagavond tijdens het bowlen in een bowlingcentre aan de Nieuwe Haven waarschijnlijk aan een hartstilstand, overleden. Reanimatie van politie en GGD-personeel mocht helags niet baten. SCHIEDAM Zaterdagmiddag 3-12 rond 13.00 uur gaven buren van een 69-jarige man uit de Albert van Raalteplein groot alarm, nadat de man hun had gebeld om te zeggen dat er iets mis was. Politie, GGD en Brand weer rukten uit voor eerste hulp. De man is vermoedelijk met een hersen- bloeding naar het Schieland Ziekenhuis vervoerd. SCHIEDAM Een 19-jarige Schiedamnier is zondagochtend vroeg, omstreeks twee uur, in de Hoogstraat zwaar mishandeld door twee 27-jari- ge mannen, een uit Schiedam en een uit Hellevoetsluis. De mannen ren- den na de vechtpartij een andere kroeg in, waar ze niet meer uit durfden te komen. Buiten stond namelijk een grote groep hen op te wachten. De da- ders zijn door de politie bevrijd en daarna naar het bureau gebracht. SCHIEDAM Een onbekende zakkenroller is afgelopen vrijdag in de Lange Kerkstraat en omgeving actief geweest. Zeker zes mensen zijn door de dief bestolen. die onder andere geld, bankpasjes en cheques heeft ont- vreemd. SCHIEDAM In de nacht van vrijdag op zaterdag hebben onbekenden op de Mgr. Nolenslaan twee autos gestolen en een proberen te stelen. Twee uur na de aangifte werd een auto in dezelfde straat iets verder terug- gevonden. Waarschijnlijk lukte het de dader(s) niet om het stuur van het slot te halen. SCHIEDAM Dit weekeinde zijn de volgende mensen aangehouden voor het rijden onder invloed. Een 36-jarige vrachtwagenchauffeur aange houden op de Parkweg, met 415 ug/1. Dat is rond een promille. De man kreeg eem rijverbod van drie uur. Een 25—jarige man uit Zonnemaire aan gehouden op de Rijksweg A-20. Hij blies 630 ug/1, wat neer komt op ruim 1,5 promille. Levering door ''re/ Nederland TAPIJT GORDIJNEN Coolsingel 60 3011 AE Rotterdam Beursgebouw lei. 010 - 4126180 Fax 010 - 4126157 SCHIEDAM Oud-kaderleden zoeken oud reservisten van Pe- leton Schiedam en van 383 Pelna- tres om in voorjaar 1995 een re unie te houden. Wie woil deelne- men kan contact opnemen met dhr. Th. Jonas, tel. 01180- 19406. SCHIEDAM Op zondag 11 de cember aanvang 13.30 uur in het Dienstencentrum De 4 Molens Nieuwe Damlaan 766, Schiedam. Voor munten, postzegels, prent- briefkaarten, le dagenveloppen en stripboeken. telefoonkaarten. Toe- gang gratis en gratis taxatie. SCHIEDAM Op de cursus word perfect 6.0 in wijkcentrum De Erker kunnen nog mensen ge plaatst worden op de maandag- morgen van 9.00 tot 10.30 uur en op de donderdagavond van 20.30 tot 22.00 uur. De kosten zijn f 150,00 voor 8 lessen (inclusief boek). Ook hiervoor kunt u bellen naar wijkcentrum De Erker, tel 010 4267767 of langs komen, Jan van Avannesstraat 32 in Schiedam. Maandag tot en met vrijdag 7.00-r9.00 Ochtendmagazine Aad van der Wel 9.00-12. OOKoffieprogrammaMar- co Donkersloot 12.00-14.00 Lunchradio Sissi Oostveen 14.00-16.00 Muziekmuseum Rob van der Heiden 16.00-18.00 Schiedams Nieuws Chrit Wilshaus Woensdag 18.00-20.00 Mijzikale Massage Aad Ouweneel en Arie van Win- gerden Donderdag 18.00-19.00 Non-stop Muziek Mi- cha Ingenkamp 19.00-21.00 Jazz Melodies Jaap Wapenaar 21.00-22.00 Groove Garden Men- no Sprang Vrijdag 18.00-20.00 Marokkaans Pro gramma Hassan Aissati 20.00-22.00 Turks Programma Huseyen Cayir Zaterdag 9.00-10.00 Non-stop Muziek Mi- cha Ingenkamp 10.00-12.00 Passage 12 Jan Wil lem de Boer en Laurette Lankester 12.00-14.00 Muzikale Omloop I Peter Voorburg 14.00-16.00 Muzikale Omloop II Lennard de Bles 16.00-17.00 Muzikale Afloop Ste fan de Ruiter/Paul de Jongh 17.00-18.00 Sport Jan Fels en Henk Groenewegen Zondag 9.00-10.00 Kinderradio Chrit Wilshaus 10.00-11.00 5 Kwartier in 1 uur Bas Barendregt 11.00-12.00 Goedemorgen Schiedam Paul de Jongh 12.00-14.00 Muzikale Omloop I Ed van Dommelen 14.00-16.00 Muzikale Omloop II Jalande van der Zee en Stefan de Ruiter 16.00-18.00 Sport Patrick de Boer 18.00-19.00 Gospel Channel Mar- cello Stewart 19.00-20.00 Koers Mies den Har- tog 20.00-21.00 De Klassieken Cees van Giezen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1994 | | pagina 3