De groene omgeving van Schiedam Wethouder Simons verkoopt eerste Rotterdampas 1995 I MERKTAPIJT! - 40% is heel gewoon... MaasposT 270 kilo vuurwerk in beslag genomen mm f Jugglers Clowns MaasposT KORT Bon Bon cadeau een succes in Schiedam Prijs-infolijn 4126180 COSMOS MaasposT ]0®sfe][jULl FM 106.7 en kay 96.1 i J.T.Interieurin luilekkerland ma h sl|Hi Dierenbescherming EMS®: flHRn 41 Stcf Meeder als wij gaan rekenen bent upas echt voordelig uit! KERKDIENSTEN SCHIEDAM N atuurverbetering IIP I *f Heemtuin ROTTERDAM Vier min of meer bekende Rotterdam- mers kochten donderdag 8 december de nieuwe Rotter dampas 1995. Verkoper ach ter het speciale loket op de af- deling Burgerzaken was voor de gelegenheid wethouder Hans Simons, die gesouf- fleerd moest worden voor de verschillende bedragen die hij voor de pas moest reke- nen. Specialist in designvloeren St*!: MlW'i I IM t T Woninginbraak Marconistraat Kopstoot in bus Zakkenrollers actief Burger houdt winkeldiefjes aan Accudieven aangehouden Rijden onder invloed Diefstal biefstuk Poging inbraak verhuisbedrijf Aanrijding met politie-auto Voor fl.184,- aan aanstekers weggenomen loDmerken: Kijkopstad en wijk Kijkopstaden wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijkopstaden wijk Woensdag 14december 1994 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 Diensten van de Hervormde Ge- meente Schiedam op zondag 18-12 -Opstandingskerk Aanvang 10.00 uur mevr. W. Huizer -Grote Kerk Aanvang 10.00 uur Dr. A.J. Lamping Aanvang 17.00 uur cand. P.C. Zorge -Huize 'Thomas' Grieksestraat 18 Rotterdam Aanvang 10.00 uur ds. P.D. Steegman -Bethel Kapel Aanvang 10.00 uur ds. H. Onderstal Diensten van de Gereformeerde Kerk Schiedam -De Ark Aanvang 10.00 uur ds. W.R, van Wieren -Magnalia Dei kerk Aanvang 10.00 uur ds. A.N. Verheul -Grote Kerk Aanvang 19.00 uur Muzikaal avondgebed Maandag tot en met vrijdag 7.00-9.00 Ochtendmagazine Aad van der Wei 9.00-12.00Koffieprogramma Mar co Donkersloot 12.00-14.00 Lunchradio Sissi Oostveen 14.00-16.00 Muziekmuseum Rob van der Heiden 16.00-18.00 Schiedams Nieuws Chrit Wilshaus Woensdag 18.00-20.00 Muzikale Massage Aad Ouweneel en Arie van Win- gerden Donderdag 18.00-19.00 Non-stop Muziek Mi- cha Ingenkamp 19.00-21.00 Jazz Melodies Jaap Wapenaar 21.00-22.00 Groove Garden Men- no Sprong Vrijdag 18.00-20.00 Marokkaans Pro- gramma Hassan Aissati 20.00-22.00 Turks Programma Huseyen Cayir Zaterdag 9.00-10.00 Non-stop Muziek Mi- cha Ingenkamp 10.00-12.00 Passage 12 Jan Wil- lem de Boer en Laurette Lankester 12.00-14.00 Muzikale Omloop I Peter Voorburg 14.00-16.00 Muzikale Omloop II Lennard de Bles 16.00-17.00 Muzikale Afloop Ste fan de Ruiter/Paul de Jongh 17.00-18.00 Sport Jan Fels en Henk Groenewegen Zondag 9.00-10.00 Kinderradio Chrit Wilshaus 10.00-11.00 5 Kwartier in 1 uur Bas Barendregt 11.00-12.00 Goedemorgen Schiedam Paul de Jongh 12.00-14.00 Muzikale Omloop I Ed van Dommelen 14.00-16.00 Muzikale Omloop II Jalande van der Zee en Stefan de Ruiter 16.00-18.00 Sport Patrick de Boer 18.00-19.00 Gospel Channel Mar- cello Stewart 19.00-20.00 Koers Mies den Har- tog 20.00-21.00 De Klassieken Cees van Giezen MaasstaD weekbladen KANTOOR: Westblaak 180 3012 KN Rotterdam Postbus 1685 3000 BR Rotterdam Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: W. J. de Kok Telefoon 010-4004291 COMMERCIE: Telefoon 010-4004264 Telefax 010-4128449 VERTEGENWOORDIGER: H. Theeuwkens Prive 010-4115184 R. de Hoog Prive 010-4663691 I. Ruijgrok Prive 01751-12382 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur VERKOOPLEIDER: C. Kersbergen Telefoon 010-4004288 ACCOUNT MANAGER: L. B. van IJzerloo Prive 010-4708702 REDAKTIE: Telefoon: 010-4004491 Telefax: 010-4116454 chef-redakteur L.M. Hartman Prive 010-4522293 Redactie: L.G.H. van der Sande Prive 010-4225277 FOTOGRAFIE: en voor fotobestellingen Willem de Bie Media Produkties Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4774010 010-4778066 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Nederlandse Dagbladunie b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur SCHIEDAM Onlangs zag het nieuwe boek van Arie Koster, on- derzoeker bij het Instituut voor Bos- en Natuuronderzoek te Wa- geningen het licht. In dit boek, dat de titel 'De groene omgeving' draagt, wordt vooral het belang en de voordelen van natuur in de stedelijke ©mgeving aan de orde gesteld. De gemeente Schiedam komt hierin op een zeer aardige manier naar voren als een stad waarin met de integratie en het behoud van de natuur op innova- tieve en verantwoorde wijze wordt omgegaan. „Schiedam is geen voorbeeldstad van Nederland. want die bestaat niet. Er zijn voor natuur in de stad in elke gemeente wel een aantal mogelijkheden. In een aantal ge- meenten heb ik veel interessante dingen gezien waarvan ik denk dat andere steden iets kunnen op- pikken. Schiedam is een van die gemeenten", vertelt Koster. In 1995, het Europees Natuurbe- schermingsjaar, zullen de penne- vruchten van Arie Koster ook nog eens uitgeroepen worden tot boek van het jaar. Het thema 'Dorp en Stad' herkende de com- missie in een foto van Arie Koster van de Schiedamse Harreweg, die de kaft van het boek siert. Schiedam zal daardoor volgend jaar te zien zijn op zo'n 135 pos ters van het Europees Natuurbe- schermingsjaar die door heel Ne derland worden opgehangen. Aandacht voor groen in de stad is nieuw. Was er vroeger nog spra- ke van een duidelijke scheiding tussen de natuurgebieden aan de ene kant en stedelijke bebouwing aan de andere kant, tegenwoordig zien we steeds meer een aaneen- schakeling van vaak zeer waarde- volle stukken groen in de stad. Uit onderzoeken blijkt zelfs dat het groen in de stadsrand aan waarde heeft gewonnen ten op- zichte van het oude landschap. Diverse bijzondere en zeldzame vlinder- en insektensoorten zijn in deze stadsranden te vinden. Volgens de schrijver is er sinds de jaren '80 sprake van een natuur- verbetering, paradoxaal genoeg lijkt dit vooral voort te komen uit het feit dat er voor de verzorging van het stadsgroen minder geld en tijd te besteden is. Sterke stadsuitbreidingen, explosieve loonkostenontwikkelingen en be- ParkTeth'eTeen ouderoers~oerenTand als modern stadspark met behoud van identiteit en natuurwaarden (Foto: Arie Koster) zuinigingen op de overheidsuit- gaven hebben ertoe geleid dat voor het onderhoud van sterk ge- cultiveerde stukken grond geen plaats meer was. In plaats daar- van liet men noodgedwongen de natuur meer haar eigen gang gaan en ontstonden er op vele plaatsen wilde planten en min of meer na- tuurlijke begroeii'ngen. De be- langrijkste functies van natuur, namelijk de decoratieve functie in de woonomgeving en een positie- ve invloed op de geest, blijken nu grotendeels ook met deze be- groeii'ng te kunnen worden gerea- liseerd. Schiedam is een gemeen te die prima als voorbeeld kan dienen. Arie Koster: „In de drie parken die Schiedam vroeger rijk was, was alles sterk gecultiveerd. Toen de eerste flats werden ge- bouwd zag je dat ook nog; stan- daard kwamen er voor de por- tieken vuurdoorns en achter de flat rozen. Alles werd op en top onderhouden." In 1961 kwam er een omslag in het sociaal-econo- mische leefklimaat waardoor de groensector ineens enorm duur werd. Voor onkruidbestrijding nam men voortaan zijn voevlucht tot de herbiciden. Het zo handige en effectieve middel bleek echter uitermate schadelijk voor de ge- zondheid te zijn. Een aantal ge meenten, waaronder Schiedam schafte het middel weer snel af. Daarmee samen hing het Milieu- jaar van 1970, de natuur moest de stad in. Schiedam gaf aan deze oproep in de jaren '80 gehoor. De Harreweg-Noord werd bijvoor- beeld niet meer als grasland maar als hooiland beheerd. Het ver- snipperen van snoeihout maakte plaats voor het verzamelen van dit afstervende hout in houtwal- len, waar nu de winterkoninkjes en roodborstjes nestelen. Ook de heemtuin in het Beatrix- park onderging een gedaantever- wisseling. Jaren geleden werd Arie Koster door de gemeente Schiedam gevraagd zijn toe- komstvisie op de tuin te geven, nu er geen geld meer was alles te wieden. De heemtuin was oor- spronkelijk ouderwets opgezet. Men moest, al wandelende, kun nen zien welke soorten er groei- den. Ik heb toen geadviseerd de helft weg te halen. De helft die je overhoudt kan dienst doen als oertuin waar slechts een maal per jaar gemaaid wordt." Het stukje uitheemse natuur in de stad wordt door vele bewoners gekoesterd. Elke eerste zondag van de maand wordt er door de gemeente een excursie georganiseerd. Vele be- langstellenden hebben reeds ken- nis gemaakt met de tuin tijdens een excursie 'speuren naar spo- ren', 'natuurfotgrafie' en 'bomen herkennen'. Uit de enorme be- langstelling voor de excursies en de telefoon- tjes die men ontvangt naar aanlei- ding van vermeende ingrepen in het stadsgroen mag men afleiden dat de belangstelling voor de na tuur bij de Schiedammers over het algemeen groot is. De omge ving rond Schiedam neemt in het meest verstedelijkte en geindus- trialiseerde deel van Nederland dan ook een aparte plaats in. Arie Koster: Als je met je fiets vanaf het Stadskantoor vertrekt kun je naar de Vlietlanden, de Harreweg of via de Lickebaert naar Hoek van Holland zonder ook maar zelfs een provinciale weg tegen te komen en dat is bijzonder. Daar- om ben ik ook zo'n tegenstander van rijksweg 19 door Midden- Delfland." Voorlopig kan men zich echter nog volop in de groe ne omgeving uitleven. Een omge ving die wat de gemeente Schiedam betreft eerder verder in ere hersteld wordt, dan gemini- maliseerd. Arie Koster, 'De Groene Omge ving. Een bijdrage aan een gezon- de samenleving.' Uitg. Schuyt Co., Haarlem. Gebonden, 184 biz. Fl. 79,50. De Rotterdampas is te koop voor vier verschillende prijzen. Voor de laagste inkomensgroep kost de pas een tientje en voor 65-plussers fl. 25,-. Datzelfde bedrag moeten ook de nieuwkomers, mensen die kor- ter dan een jaar in Rotterdam, Hel- levoetsluis, Schiedam of Spijke- nisse wonen betalen voor zichzelf en hun inwonende kinderen tot en met 17 jaar. De 'gewone' Rotter- dammers komen er deze keer het slechtst vanaf. Zij moeten fl. 120,- afrekenen bij het speciale loket op de afdeling Burgerzaken, waar de kopers van de Rotterdampas dus niet hoeven te wachten tot alle rij- bewijzen en paspoorten zijn ge maakt. Dat scheelt al snel enkele uren. Nee, wie voor de Rotterdam pas komt, staat 'in no time' weer buiten en kan de pas meteen gaan gebruiken. Dat zagen donderdag Coen Moulijn kooptde Rotterdampas van 'loketbeambte' Hans Simons. Constante expositie van meer dan 400 soorten wand- en vloertegels en siergrind en linoleumvloeren. Wij leggen op alle soorten ondervloeren AANBIEDING 40 m2 vloertegels 33 x 44. 2 Groeps vloerverwarming. Kompleet aangesloten en gelegd inch materiaal o.bDO," Idem 40 m2 vloertegels 33 x 33 3.450, ITAL CERAMIC A Vierhavensstraat 19 - Rotterdam tel.: 4762054 tot hun grote verwondering al die mensen die dus wel voor een ge- woon paspoort in de wachtkamer zaten. Zij zagen plotseling Coen Moulijn de afdeling opkomen met in zijn kielzog voetbaltrainer Rob Jacobs, die de nieuwkomers verte- genwoordigde, Annie de Reuver (65+) en Daan Keller namens de Maasstedelijke minima. Tien mi- nuten later was het hele gezelschap weer verdwenen na een informele 'ceremonie' en een mini-optreden van een mimespeler. Het stadhuis aan de Coolsingel is niet het enige verkooppunt van de Rotterdampas. Ook in alle deelge- meenten en gemeenten in de regio, zoals Vlaardingen. Schiedam, Al- brandswaard, Barendrecht, Helle- Een agent toont een deel van de inbeslaggenomen hoeveelheid vuurwerk. SCHIEDAM Een 31-jarige Schiedammer is donderdagavond met zijn bestelbus op de Zijlstraat gecontroleerd, omdat het vermoe- den bestond dat in de auto vuur werk was opgeslagen. In de bus bleek maar liefst 270 kilo illegaal sier-en knal vuurwerk te liggen. Het vuurwerk is in beslag geno men en deze wordt zo spoedig mo- gelijk vernietigd. De Schiedammer krijgt een boet van enkele duizen- den guldens. voetsluis, Ridderkerk en Spijkenis- se is de pas sinds donderdag 10 de cember te koop. In totaal verlenen zo'n 250 instellingen en bedrijven korting met de Rotterdampas en kunnen pashouders daarvoor op ruim 350 plaatsen in Rotterdam en omgeving terecht. Een van de wei- nige instellingen die dit jaar niet meer meedoet is MGM. beter be- kend als de grootste bioscoopex- ploitant van Nederland. Orn het leed van de filmliefhebbers te ver- zachten worden daarom komend jaar hogere kortingen gegeven bij het Imax-theater, dat tegenwoordig ook gewone speelfilms vertoond. In het nieuwe jaar zijn er weer tien- tallen speciale aanbiedingen te ver- wachten van onder meer de thea ters en musea, het openbaar ver- voer (RET) en Snelle Vliet Tou- ringcars. De speciale aanbiedingen staan in Paspartout, de informa- tiekrant van de Rotterdampas. Pas partout verschijnt in 1995 tien keer in het Rotterdams Dagblad en in MaasstaD-Weekbladen. Naast spe ciale aanbiedingen biedt de krant ook het laatste nieuws over de Rot terdampas, zoals informatie over nieuwe deelnemers. Op die manier blijven pashouders het hele jaar op de hoogte. De inwoners van Rot terdam en de deelnemende regio- gemeenten ontvangen de Maas staD huis-aan-huis. SCHIEDAM - „Wat interieurza- ken betreft lijkt het in Schiedam wel luilekkerland, daar zijn wij ons van bewust. Maar ik denk dat een gezonde dosis concurrentie nooit kwaad kan", vertelt John Terlouw van J.T. Interieur. Sinds april is de zaak in tapijt, vi nyl, behang en vitrages gevestigd aan de Rotterdamsedijk 254-256. John Terlouw beschrijft zijn zaak als klein familiebedrijfje en juist daardoor kan hij prijstechnisch goedkoper werken dan de grote za- ken. Alle facetten van de woonin- richting houdt hij in eigen beheer. ,,Mijn vrouw en ik staan zelf in de zaak en mijn stoffeerder is mijn z wager." Zon negentig procent van de om- zet kont uit de woninginrichting. John Terlouw is de gemeente dan ook zeer dankbaar voor die nieuw- SCHIEDAM In Podium aan de Lange Haven 28 in Schiedam speelt op zaterdag de band Jugglers Clowns. Met akoestische gitaren, een grote bas en een klein drumstel doen ze hun favoriete nummers van artiesten zoals John Hiatt. Elvis Costello. Randy Newman en Crowded House, vaak in heel eigen uitvoeringen. Ervaring hebben ze opgedaan in bands als Vicar Smiley, Cruppo Spor- tivo, Bos Drag en Fragment. Bezetting: Ron Meerhof-zang/ akoestische gitaar; Arno van den Wijngaard-akoestische gi- taar/zang; Marco Beumer- drums;AadHilhorst-contrabas. Het optreden begint om 22.00 uur. bouw die op grote schaal wordt ge- realiseerd. De zaken gaan de en- thousiaste eigenaar dan ook voor de wind. Sinds de zaak op de dijk is geopend is hij voor een breed publiek toegankelijk. De trams en bussen rijden er langs en in de spits staat er een file voor zijn deur, zo- dat er regelmatig een oogje valt op de gevel van J.T. Interieur. Wan- neer men besluit voor J.T. Interieur te kiezen, krijgt men van te voren een complete prijsopgave waar geen verplichtingen aan vastzitten. „Dat is voor ons een kleine moeite en de klant weet precies waar hij aan toe is'aldus terlouw. J.T. Interieur, Rotterdamsedijk 254-256 is dagelijks open van 09.00 - 17.00 uur. Maandagmor- gen gesloten. Voor een vrijblij- vend gesprek kan men bellen, tel: 4271744. SCHIEDAM Bij een inbraak in een woning aan de Marconistraat te Schiedam zijn vrijdag 9-12 een CD-speler en een badhanddoek weggeno- men. Men verschafte zich de toegang door inklimming door een boven- raampje. SCHIEDAM Vrijdagochtend 9-12 eindigde een woordenwisseling in een op de Horvathweg rijdende bus met een kopstoot. Een 18-jarige man. die wilde voorkomen dat een in de bus zittende vrouw door haar vriend mishandeld zou worden, kreeg hierbij van de 'vriend' een kopstoot toege- diend. De man moest zich hierop met een hevig bloedende neus onder doktersbehandeling laten stellen. Naar de dader wordt door de politie een onderzoek ingesteld. SCHIEDAM Vrijdag 9-12 werden in het centrum 4 vrouwen het slachtoffer van diefstal. In het winkelpand van de HEMA aan de Broers- vest werd een portemonnee weggenomen uit de zak van een aldaar win- kelende vrouw. Binnen het ABC-complex werd van een vrouw haar por temonnee gerold. In het restaurant van de HEMA werd van een vrouw haar gehele tas weggenomen en op de Hoogstraat werd van een aldaar winkelende vrouw de portemonnee uit haar tas weggenomen. SCHIEDAM Twee 12-jarige jongens hebben vrijdag 9-12 winkeldief- stal gepleegd bij een speelgoedwinkel aan de Hoogstraat te schiedam. Kort hierna ontdeden zij het door hun gestolen speelgoed elders in het centrum van de originele verpakking. Een oplettende burger zag dit. Zij vertrouwde de zaak niet en hield de jongens aan. Bij overdracht aan de po litie bleek dat de jongens o.a. Lego en een Nintendo horloge hadden weg genomen. De jongens zullen worden overgedragen aan buro HALT. SCHIEDAM Twee mannen die vrijdagavond 9-12 bij een bedrijfsin- braak aan de Buitenhavenweg te Schiedam een partij accus, met een geza- menlijke waarde van ongeveer fl. 100.000,- hadden weggenomen, zijn la ter die avond in de gemeente Vlaardingen aangehouden. De weggenomen accus zijn hierbij inbeslaggenomen. SCHIEDAM Zaterdagnacht 10-12 omstreeks 05.00 uur werd op de Overschieseweg de bestuurder van ene personenauto aangehouden. De bestuurder werd overgebracht naar het politieburo, alwaar een bloedproef werd afgenomen. Het rijbewijs werd ingevorderd en de man ging met een rijverbod van 12 uur weer huiswaarts. SCHIEDAM Zaterdagochtend 10-12 werd in het Albert-Heijnfiliaal aan het Hof van Spaland een vrouw aangehouden ter zaken winkeldief- stal. Zij had aldaar een biefstuk weggenomen. Na verhoor aan het politie buro kon zij weer naar huis. SCHIEDAM Bij een verhuisbedrijf aan de Nieuwe Mathensserstraat werd afgelopen weekend getracht in te breken. Van de toegangsdeur tot het bedrijfspand werden een aantal sloten verbroken. Kennelijk hebben de inbrekers de strijd tegen het goede hang- en sluitwerk in deze verloren, waarop zij de hoop hebben opgegeven en zijn vertrokken. SCHIEDAM Zaterdagmiddag 10-12 vond op de Nieuwe Damlaan een aanrijding plaats tussen een vrachtauto en een politiebusje. De bestuurder van de vrachtauto dacht de politiebus ingehaald te hebben en stuurde zijn voertuig weer naar de rechterrijstrook. Echter. daar reed ook nog het poli tiebusje. waarop de aanrijding ontstond. De uitsluitend materiele schade is miniem. SCHIEDAM De afdeling Schiedam van de Dierenbescher ming zal ook dit jaar weer in aktie komen om de dieren zoveel moge- lijk een rustige jaarwisseling te be- zorgen. De meeste dieren zijn bang voor vuurwerk en de kans is groot dat zij rond oud- en nieuw op de vlucht slaan. Om het dierenleed zoveel mogelijk te voorkomen, geeft de Dierenbescherming een aantal tips: Hou de dieren op oude- jaarsavond zoveel mogelijk bin nen; Laat honden alleen aangelijnd uit. indien mogelijk voor 23.00 uur en na 1.30 uur s nachts; Laat ramen en deuren gesloten; Doe hond (of kat) een naamkokertje om, zodat een door het vuurwerk geschrok- ken dier dat is weggelopen, snel te- ruggebracht kan worden; Haal bij de dierenarts kalmeringstabletjes; Laat ze op oudejaarsavond niet al leen (thuis). De Dierenbescherming betreurt het, dat in Schiedam al vanaf s morgens tien uur mag worden ge- knald. Hierdoor wordt het risico vergroot dat huisdieren op de vlucht slaan door het geknal. De Dierenbescherming hangt overal in de stad posters op in win- kels, bibliotheken, scholen, schar- relslager, etc. Deze posters laat een hondje zien. die zelf het heft in handen neemt: Hij pist nijdig een rotje uit! Wie meer informatie wil of ook zon poster voor het raam wil hangen, kan bellen met tel. 47 11 295. SCHIEDAM Zaterdagmiddag 10-12 werd in het ABC-complex een man aangehouden die aldaar kort tevoren aanstekers had weg genomen. De aanstekers, met een gezamenlijke waarde van fl. 184,- zijn terug bij de eigenaar. De man werd, na te zijn verhoord, heenge- zonden. SCHIEDAM Voor de wat luxe- re cadeau-artikelen, leuke rieten ineubelen of een prachtig zijden boeket hoeft men sinds enige tijd niet meer stad en land af te strui- nen. In een knusse winkel aan de Broersvest weet eigenaar Ed Rooij een grote diversiteit aan artikelen aan te bieden op slechts enkele me ters oppervlakte. Anderhalf jaar geleden opende Ed Rooij zijn Bon Bon cadeau in de Lange Kerk- straat. Het pand had hij maar voor 9 maanden gehuurd, zodat hij kon zien hoe de zaak zou gaan lopen. „Gelukkig bleek er in Schiedam een grote behoefte te zijn aan een zaak zoals deze. Toen het pand aan de Broersvest vrijkwam heb ik dan ook niet lang nagedacht en ben er enthousiast mee doorgegaan", al dus Rooij. De bovenverdieping laat diverse rieten meubelen zien. "t Schiedam Keyboards Digitate Piano's Orgels REGELMATIG EEN RUIME VOORRAAD VAN GEBRUIKTE ACCHJ ST1SCHE PIANO'S ■MHBB TEGEN ZEER AANTREKKEUJKE PRIJZEN!!! veg Tel. 010-4734366 Koopauond donderdag uan 19.00-21 00 uur schilderijen en zijden boeketten. Op de begane grond worden de luxe cadeau-artikelen verkocht, waaronder een bijzonder assorti- ment bad- en toiletartikelen. Nu de feestdagen voor de deur staan is in de zaak ook nog eens complete kerstkelder ingericht, waar men voor een slinger tot een complete kerststal terecht kan. Bon Bon ca deau aan de Broersvest 56c is da gelijks open van 9.00 uur tot 18.00 uur, zaterdag tot 17.00 uur. Levering door heel Nederland TAPIJT &GORDIJNEN Coolsingel 60 3011 AE Rotterdam Beursgebouw HI. 010 - 4126180 Fax 010 - 4126157

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1994 | | pagina 3