MERKTAPIJT! -40% is heel gewoon... POLITIE RAPPORT Literatuur van de Zondagsschrijvers De echte filmfreak gaat naar Williams met brood Feestmaand Prijs-infolijn 4126180 COSMOS MaasposT Eerste paal laatste project Spaland-West Gezellig winkelen bij Kelly's cadeaus Burgerlijke Stand MaasposT Feestdagen in De Monopole als wij gaan rekenenbentupas echtvoordeliguit! KURK-PARKET-LAMINAAT TAPUT GORDUNEN SCHIEDAM Gillend op straat Zakkenroller(s) actief Rijbewijs kwijt Brand Vals geld Babbeltruc Beschonken snelheidsduivel Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk SCHIEDAM - Met schrij- ven een goed belegde boter- ham verdienen is slechts aan een enkeling in Nederland voorbehouden. De laatste decennia is de uitgeverij in het literaire produktieproces steeds meer op de voor- grond getreden waardoor zij in feite de toegang tot de markt regelt en bepaalt wie er mee mag doen en wie niet. Filmclub Literaire avonden Kerstbrunch Weekend-kerstbol B&W Parket Specialist in designvloeren ITAL CERAMICA Vierhavensstraat 19 - Rotterdam tel.: 4762054 S Levering door heel Nederland Coolsingel3011 AE Rotterdam Beursgabouw Tdl. 010 - 4126180 Fax 010 - 4126157 MaasstaD weekbladen KANTOOR: Westblaak 180 3012 KN Rotterdam Postbus 1685 3000 BR Rotterdam Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: W. J. de Kok Telefoon 010-4004291 COMMERCIE: Telefoon 010-4004264 Telefax 010-4128449 VERTEGENWOORDIGER: H. Theeuwkens Prive 010-4115184 R. de Hoog Prive 010-4663691 I. Ruijgrok Prive 01751-12382 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur VERKOOPLEIDER: C. Kersbergen Telefoon 010-4004288 ACCOUNT MANAGER: L. B. van IJzerloo Prive 010-4708702 REDAKTIE: Telefoon: 010-4004491 Telefax: 010-4116454 chef-redakteur L.M. Hartman Prive 010-4522293 Redactie: L.G.H. van der Sande Prive 010-4225277 FOTOGRAFIE: en voor fotobestellingen Willem de Bie Media Produkties Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4774010 010-4778066 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Nederlandse Dagbladunie b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur Woensdag 21 december 1994 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 SCHIEDAM Eem 48-jarige vrouw heeft vrijdagnacht rond drie uur de Boylestraat wakker gegild. de vrouw was na een ruzie met haar vriend in haar pyjama en blote voeten op straat gezet. De nacht heeft ze uiteindelijk elders doorgebracht. SCHIEDAM Vrijdag 16-12 is/zijn zakkenroller(s) actief geweest in schiedam. In totaal hebben zes personen aangifte gedaan. Portemonnees. geld en bank- en giropasjes waren het doelwit. De dader(s) was/waren ac tief in het Hof van Spaland, het ABC-complex en Broersveld. SCHIEDAM Van een 37-jarige Schiedamse is vrijdagmiddag het rijbe wijs ingevorderd. De vrouw blies in de Lange Kerkstraat 745 ug/1, ruim 1,5 promille. Verder kreeg ze een rijverbod van negen uren opgelegd. SCHIEDAM Het bankje aan het einde van tramlijn 2 (Woudhoek) stond vrijdagavond 16-12 in brand. Politiepersoneel heeft de brand geb- lust. In de Jan Evertsenweg, op het terrein van Wilton Feijenoord, is vrijdag avond een houten barak. een voormalig schoolgebouw, geheel uitgebrand. Het pand stond op de nominatie om gesloopt te worden. De brand is ver- moedelijk aangestoken. SCHIEDAM Een Schiedams echtpaar is zaterdagmiddag 17-12 voor nader onderzoek meegenomen naar het bureau. Zij hadden namelijk in een supermarkt aan de Broersveld met twee valse biljetten van 50 gulden betaald. De politie stelt een onderzoek in naar het herkomst van de biljet ten. SCHIEDAM Een onbekende man heeft vorige week in de Willem Brouwerstraat in een flatwoning ingebroken. Niets bijzonders, maar de manier waarop hij toegang kreeg tot de flat wel. De onbekende vertelde namelijk dat hij namens de PTT de te hoge telefoonrekeningen van de be- woners kwam controleren. Navraag heeft geleerd dat een dergelijke con- trole niet bestaat bij de PTT. SCHIEDAM Een 31 -jarige man uit Oosterhout kon afgelopen zondag- nacht 18-12 op de A16 worden aangehouden, nadat hij op de A20 snelhe- den bereikte van 190 km/h. Tijdens controle bleek de man licht onder in- vloed te zijn van alcohol. Hij blies 145 ug/1. Maandag tot en met vrijdag 7.00-9.00 Ochtendmagazine Aad van der Wel 9.00-12.00KoffieprogrammaMar- co Donkersloot 12.00-14.00 Lunchradio Sissi Oostveen 14.00-16.00 Muziekmuseum Rob van der Heiden 16.00-18.00 Schiedams Nieuws Chrit Wilshaus Woensdag 18.00-20.00 Muzikale Massage Aad Ouweneel en Arie van Win- gerden Donderdag 18.00-19.00 Non-stop MuziekMi- cha Ingenkamp 19.00-21.00 Jazz Melodies Jaap Wapenaar 21.00-22.00 Groove Garden Men- no Sprang Vrijdag 18.00-20.00 Marokkaans Pro- gramma Hassan Aissati 20.00-22.00 Turks Programma Huseyen Cayir Zaterdag 9.00-10.00 Non-stop Muziek Mi- cha Ingenkamp 10.00-12.00 Passage 12 Jan Wil lem de Boer en Laurette Lankester 12.00-14.00 Muzikale Omloop I Peter Voorburg 14.00-16.00 Muzikale Omloop II Lennard de Bles 16.00-17.00 Muzikale Afloop Ste fan de Ruiter/Paul de Jongh 17.00-18.00 Sport Jan Fels en Henk Groenewegen Zondag 9.00-10.00 Kinderradio Chrit Wilshaus 10.00-11.00 5 Kwartier in 1 uur Bas Barendregt 11.00-12.00 Goedemorgen Schiedam Paul de Jongh 12.00-14.00 Muzikale Omloop I Ed van Dommelen 14.00-16.00 Muzikale Omloop II Jalande van der Zee en Stefan de Ruiter 16.00-18.00 Sport Patrick de Boer 18.00-19.00 Gospel Channel Mar- cello Stewart 19.00-20.00 Koers Mies den Har- tog 20.00-21.00 De Klassieken Cees van Giezen Vele auteurs in spe vallen dus on- herroepelijk af zonder dat de uit geverij ook maar een bladzijde van het manuscript heeft gelezen. Voor de enkeling die mag blijven is het bedje echter ook niet per definitie gespreid. Talloze facto- ren spelen een rol bij het al dan niet vestigen van een naam in de schrijverswereld. Vooral Vrouwe Fortuna blijkt bij menigeen een flinke vinger in de pap te hebben. Desalniettemin. of misschien juist hierdoor, bestaat er in het gehele land een bloeiend tweede circuit van schrijvers die uit louter hob- byisme en wel licht met de stille hoop ooit nog eens ontdekt te worden. hun gedicht, essay of no- velle aan het witte papier toever- trouwen. In Schiedam heeft een aantal van deze schrijvers zich sinds enige tijd verenigd in De Zondagsschrijvers. Elke tweede zondag van de maand komen zij bijeen om elkaar voor te dragen uit eigen werk. Daarnaast organi- seert de club een groot aantal an- dere aktiviteiten op literair ge- bied. zoals de kerstbrunch die af gelopen zondag voor de tweede maal werd georganiseerd. Tijdens de feestelijke kerstdis lazen ver- schillende schrijvers en schrijf- sters uit de regio voor en vertel- den het aanwezige publiek onder andere hoe zij tot schrijven ko men. De Stichting Filmclub Schiedam begon reeds in 1978 met het orga- niseren van allerhande aktivitei ten op filmgebied. Zo'n acht jaar later ontsproot hieruit een literai re tak die zich bezig hield met het organiseren van lezingen en voordrachten. Later vormde zich een groepje amateurschrijvers, aktieve mensen die semi-profes- sionele pennevruchten produ- ceerden en dit aan elkaar voord- roegen. De groep bestaat op dit moment uit een vaste kern van 17 zondagsschrijvers en een aantal mensen dat af en toe een bijen- komst bijwoont. Naast de onder- linge gezelligheid die zoals bij elke bloeiende vereniging voorop staat, ligt de nadruk vooral op het elkaar deelgenoot maken van de gezamenlijke literaire produktie van een bepaalde maand. Na elke voordracht geeft de groep aanwij- zingen en wisselt men met elkaar van gedachten over de keuze voor een bepaalde thematiek, de gekozen structuur van een werk of de plaats die literatuur in ieders leven inneemt. Een grote bron van inspiratie voor het leer- en schrijfproces wordt gevormd door de literaire avonden die drie tot vier maal per jaar georganiseerd worden. In een ontspannen sfeer vertelt een schrijver of dichter uit het eerste circuit, zoals bijvoorbeeld Maar- ten Biesheuvel of Ischa meijer, de aanwezigen over zijn of haar kijk op het schrijven of geeft een ver- helderende analyse van een re cent uitgekomen boek. Zondags- schrijver Arthur Verhulst: „Het is vaak een moeilijk en tijdrovend karwei zo'n schrijver te strikken voor een literaire avond. Het komt voor dat we zes maanden van te voren een afspraak moeten vastleggen. Maar het is dan ook een bijzonder festijn waar we graag enige moeite voor willen doen." De prestaties van de clubleden worden vijf keer per jaar gepubli- ceerd in het eigen tijdschrift 'Ho- ren, Zien en Schrijven', dat wordt uitgegeven in samenwerking met de Openbare Bibliotheek en de Schiedamse boekhandels. Dat het maandelijkse schaven en corrige- ren in groepsverband een uitste- kende methode is, blijkt wel uit het hoge nivo van de literaire prestaties. Een aantal zondags schrijvers heeft het werk zelfs al gepubliceerd weten te krijgen bij diverse uitgeverijen. Veelal was dit als onderdeel van een bloem- lezing, maar een enkeling wist het reeds tot een eigen uitgave te brengen. Ook de jaarlijkse schrijfwedstrijd laat keer op keer weer zien dat er in deze regio talloze talenten op schrijfgebied rondlopen. De kerstbrunch van afgelopen zondag vergde van de zondags schrijvers dit keer geen persoon- lijke literaire aktiviteit. Een ze- vental schrijvers en schrijfsters uit de regio was uitgenodigd de veertig bezoekers kennis te laten maken met hun werk en schrijf- methoden. De brunch was hier door een uitermate geslaagde af- wisseling tussen het eten en drin- ken aan de ene kant en de zo alom geliefde literatuur aan de andere kant. Om 12.30 uur werd het lite raire gedeelte van de dag geopend door Rene van der Schee uit Zeeland. Na deze gedichten volg- de Rein Kwast uit Nieuwerkerk met een stukje proza. Vervolgens waren Rikki Keller(poezie), Bram Roza (poezie), Agnes Orich (proza), Ivonne Versnel (poezie) en Henriette Hirzmann, dichter bij de zondagsschrijvers, te horen. Na een leerzaam en ont spannen samenzijn gingen alle aanwezigen dan ook met een vol- daan gevoel naar huis. Zondags- schrijfster Anneke Blok:,, Het is nu nog te voorbarig om van een kerstbrunch-traditie te s'preken omdat dit pas de tweede keer was dat we het organiseerden. Maar gezien de vele positieve reacties die wij hebben ontvangen, zal het dit in de toekomst hoogstwaar- schijnlijk wel gaan worden.' Schriftelijke informatie over de Zondagsschrijvers is te verkrijgen door te schrijven naar: Stichting Filmclub Schiedam/Literaire Commissie. Postbus 4104, 3102 GC Schiedam. Wie zelf iets ge- schreven heeft of gewoon geinte- resseerd is, kan vanzelfsprekend ook langskomen. SCHIEDAM Lekker eten neemt in de maand december een belangrijke plaats in. Niet voor niets liggen er in deze maand een keur aan broodspecialiteiten bij de bakker. Een van deze specialiteiten is de Kerststol. een luxe krenten- brood bestrooid met poedersuiker. De kerststol heeft een rijke histo ric. Ruim 650 jaar geleden namen de kruisridders van hun tochten onbekende specerijen mee zoals amandelen, oranjesnippers en su- kade. Samen met rozijnen, aman- delspijs en een fijn deeg worden van deze specerijen al eeuwenlang de heerlijkste Kerststollen gebak- ken. Traditioneel neemt de Kerst stol een belangrijke plaats in bij het kerstontbijt en op kerstavond na de kerstnachtmis. Een bijzondere sug- gestie is een sneetje Kerststol met boter, honing en walnoot. Naast de Kerststol zijn er vele an dere soorten brood en broodjes waarmee een uitgebreid ontbijt sa men te stellen is, zoals bijvoor beeld vers gebakken croissantjes. Dit kunnen gewone croissantjes zijn. maar er bestaan ook talloze variaties. Enkele tips: snij de verse croissants open en bestrijk beide helften met abrikozen- of zuid- vruchtenjam. Schik op de onderste helft dunne plakjes zachtzure appel en strooi er wat geraspte belegen of oudere kaas over. Klap de crois sants dicht en leg ze minuten in het midden van een voorverwarmde oven (225oC). Dien de feestcrois- sants zo warm mogelijk op. Het woord brunch is ontstaan door de samenvoeging van de Engelse woorden breakfast en lunch. En dat is ook precies wat brunchen in- houd, namelijk ontbijten en lun- chen ineen. En voor die dagen waarop iedereen graag wat langer uitslaapt is de brunch ideaal. Naast diverse sandwiches en broodjes is een gevulde broodbol een smake- lijke verrassing. Neem hiervoor een witte of bruine broodbol van 400 gram en snijd deze horizontaal in vijf plakken. Bestrijk alle snijh- elften met verse roomkaas. zoals Mon Chou, waaraan een theelepel- tje tomiitenketchup is toegevoegd. Beleg de vier grootste plakken met veldsla en strooi er fijngeraspte ou- de (Parmezaanse) kaas over. Leg er plakken gebraden fricandeau, rauwe of gekookte ham op. Breng de broodplakken terug in het oor- spronkelijke model en leg het kap- je erop. Druk alles even aan. Snijd de weekend-kerstbol als een taart met een dun en scherp, eventueel elektrisch, mes in punten. Minder bekend is dat brood ook veel mogelijkheden biedt om thuis feestelijk toetjes te maken. Bij voorbeeld het ouderwetse wentel- teefje in een luxe uitvoering. Voor dit exclusieve wentelteefje worden sneetjes wit of bruinbrood niet in gewone melk gewekt maar in pitti- ge koude chocolademelk waarin een ei is losgeklopt. Bak de wen- telteefjes aan weerszijden in hete boter lichtbruin en bestrooi ze met suiker. Schep er vervolgens een bolletje vanille- of kaneelijs op en voila: een heerlijk toetje. Nu bestellen is geld verdienen want de houtpri/zen stijgen met meer dan 10% in 1995. Kom langs en maak keus uit meer dan 300 verschillende vloeren. Bij aankoop van 30 m2 parket of meer, hetzelfde aantal m2 aan Estoril kurk voor/20,-p.m2. (incl. lak, lijm of/10,- korting) Pannekoekstraat 48 - 010-4333999 di. t/mza. 10.00-17.30 uur vrijdag kooi LID INTERIEUR WAARBuRG SCHIEDAM 2 tot en met 8 december Geboren: Mike G., z.v. Van der Meer - Molendijk Noell B.. d.v. Hoef- man - Kooiman Larissa A., d.v. Mas- selink - Karduks Charlie A., z.v. Se- walt - Vink Robbert J., z.v. t Hoen - Zijlmans Lizzy, d.v. Doejaaren - Heilbron Melvin, z.v. Groene- wg - Holvast Ryan V., z.v. Bhoelai - Birtantie Dean, z.v. Van der Boor - Smit Djamilla R., d.v. Soumokil - Lagen- dijk Zeshan, z.v. Baker - Bhatty Ogulcan, z.v. Can- turk - Canturk Bram, z.v. Van der Woude - De Bruin Thomas B„ z.v. De Winter - Van der Meijde Jordi, z.v. Visser - van Gilst Ondertrouwd: J.J. Fluit, 26 jr. - M.T. Lems, 25 jr. A. Jongste, 30 jr. - E.M. Hoogenraad. 23 jr- J. Lookermans, 26 jr. - M.D. van de Wal, 24 jr. J.M. Sol, 25 jr. - J. Kuijl, 25 jr. Gehuwd: C.W. Noorlander, 28 jr. - C.P.C. de Visser, 31 jr. J. Ouwendijk, 33 jr. - M. Noordhoek. 32 jr. Overleden: J. de Goede, 78 jr. C. Noordijk. 95 jr. A.M.J. Companus, 79 jr. J.E. de Vos, 80 jr. J.I.S. Djogokario, 90 jr- M. Schafthuizen. 83 jr- H P. Beerends, 92 jr. D.J. van den Anker, 92 jr. C. Overheul, 82 jr. J. van der Ven, 87 jr. W. de Bruijn, 85 jr. A.M. Eikenbroek, 84 jr- C.C. de Wolf, 96 jr. H. Kattestaart, 76 jr. L. Weeda, 87 jr. J.C. Breedveld, 68 jr. H.G. van Dooren, 73 jr- C. Hoppe, 83 jr. W.F. Prijn, 55 jr. A. van der Zwan, 57 jr- A. van Lelieveld, 70 jr- SCHIEDAM Schiedams jong ste nieuwbouwwijk Spaland-West. waar sinds 1989 ruim 1890 wonin- gen zijn gebouwd, nadert haar vol- tooiing. Afgelopen maandag sloeg wethouder Reijnhout van stadsver- nieuwing, volkshuisvesting en communicatie de eerste paaT voor het laatste bouwplan van 68 maiso- nettewoningen aan de Slimme Wa tering. Het moderne en stijlvolle ontwerp bestaat uit drie boogvor- mige gebouwen rond een ruim bin- nenterrein. Het is tevens een van de laatste scheppingen van de na- tionaal en internationaal befaamde architect Theo Bosch die 6 april jl. overleed. Het verrassende concept is kenmerkend voor zijn unieke stijl. De grote ronde erkers, die hij de betere balkons noemde, zijn ook in dit ontwerp verwerkt. De comfortabele 3- en 4-kamer maiso- nettewoningen met woon- en slaapverdieping, balkon, terras en/ of tuin die in de te realiseren eom- plexen worden ondergebracht, kenmerken zich door hun ruimte, bijzondere ligging en een grote va- riatie in opzet en indeling. Van de 30 4-kamerwoningen en 38 3-ka- merwoningen die door Muwi Vastgoed Ontwikkeling B.V. wor den gebouwd en waarvan de koop- sommen vanafFl. 190.500,- bedra- gen, zijn er reeds 45 verkocht. SCHIEDAM Kersvers in Schiedam is Williams, de winkel voor alle Schiedamse filmfanaten. Alles wat maar enigszins met film te maken heeft, is sinds vorige week te koop in de overzichtelijke winkel op de Hoogstraat. Hetgrootste deel van de collectie bestaat natuurlijk uit videobanden. Het unieke is dat de nieuwste films hier maanden eerder te koop zijn dan elders, doordat de eigenaar in- koopt in Engeland, Amerika en Ja pan. Willem Goverde, eigenaar van Williams: ..In Nederland moet je acht maanden wachten voordat je een film mag verhuren. Weer la ter mag je hem pas gaan verkopen. Engeland loopt acht maanden voor op Nederland. Doordat ik daar in- koop kan ik een film dus veel eer der in huis hebben." In principe kan de eigenaar alles leveren. Is men op zoek naar die bepaalde dansfilm van destijds, binnen vier dagen heeft Williams de film in huis. Voorde verzamelaar is ereen groot aantal collecties te koop, zo als Laurel en Hardy, Mr. Bean en Star Trek. Men heeft daarbij vaak de keuze tussen de Nederlandse of Engelse versie. Tevens beschikt de winkel over een groot aantal col lector's-items, waarvan steeds maar een enkel stuk wordt ver kocht. Een eigen filmzaak begin- nen is altijd al een droom geweest van Willem Goverde. jarenlang was hij inkoper bij de Free Record Shop, maar toen het pand aan de Hoogstraat 143 vrij kwam was de keuze snel gemaakt. Het woordje film wordt in het enorme assorti- ment in de meest ruime zin van het woord vertegenwoordigd: film- posters met of zonder lijst, een gro te verscheidenheid aan filmtijd- schriften, -boeken en -kalenders siert de zaak. Ook jassen, pins en baseballcaps zijn er te vinden. Naast de caps van films als 'Roo kie' zijn er ook die met de naam van Williams erop. Dit is dan waarschijnlijk het enige artikel dat niet direkt met een film in verband staat. Of toch wel. Namelijk met Williams, de eerste en enige film- winkel van Schiedam. SCHIEDAM-Sinds 1 december is een meisjesdroom van Lilian van Zanten in vervulling gegaan. Die dag opende zij de deuren van haar knusse cadeaushop Kelly's ca deaus aan de 's-Gravelandseweg 618. „Ik ben gewoon maar in het diepe gesprongen. Ik vond het altijd al zo leuk een winkel te openen met al- lemaal kleine hebbedingetjes", al- dus de bruisende eigenares. Op 33- jarige leeftijd vond zij zichzelf nog jong genoeg iets nieuws te probe- ren en besloot het uiteindelijk toch eens te proberen in de cadeaubran- che. Onder het mom van 'Het hele leven is een grote gok' betrok zij het gezellige pand en van de ene op de andere dag was Kelly's ca deaus een feit. Van het snuffelen in het enorme gevarieerde assorti- ment maakt de eigenares een at- tractie op zich. Bij binnenkomst krijgt iedere klant een vers kopje koffie, waarna men op het gemak rond kan kijken. Er is voor alle leeftijden en smaken van alles te koop: speeldoosjes, fotolijstjes, ballonnen, maar ook een aantal knuffelberen en zelfs sokken zijn hier te vinden. Het wat luxere aan- deel wordt vertegenwoordigd door bijvoorbeeld een exclusieve karaf- fenset en een groot aantal prachti- ge kandelaars. In de korte tijd dat de winkel nu geopend is heeft Lili an van Zanten al talloze klanten mogen verwelkomen die direct en- thousiast op dit leuke initiatief rea- geerden. Ook de eigenares zelf borrelt nog steeds van de energie:,, Elke dag als ik de deur achter me dicht trek dan denk iklekker', was het maar alvast weer morgen." Kelly's cadeaus, 's-Gravelandse weg 618 te Schiedam is alle dagen open van 10.00 tot 17.00 uur. Maandag gesloten. zich opgeven voor de grote dans- avond in het oergezellige party- centrum. Voor fl.50,- krijgt men tien consumptiebonnen en diverse snacks. Bij binnenkomst ontvangt men overigens een verassend lek- kere alcoholvrije cocktail die een ieder al direkt in de vereiste feest- stemming zal brengen. Live mu ziek zal de rest van de avond op- luisteren. Reserveren voor een of meerdere van deze feestavonden kan men bij Partyhouse De Mono- pole, Hoogstraat 99, tel.4264644. SCHIEDAM Met kerst en Oud en Nieuw kan men bij partyhouse De Monopole terecht voor een drietal avondvullende evenemen- ten. Voor Eerste en Tweede Kerst- dag kan men reserveren voor de steengrill-dansant met levende mu ziek. Na het eten is de avond hier nu eens niet abrupt afgebroken: men blijft lekker in de zaal voor een dansje en een avond vol gezel ligheid. Zit men al weken te tobben met de vraag wat nu weer te doen op oudejaarsavond, dan kan men Constante expositie van meer dan 400 soorten wand- en vloertegels en siergrind en linoleumvloeren. Wij leggen op alle soorten ondervloeren AANBIEDING 40 m2 vloertegels 33 x 44. 2 Groeps vloerverwarming. Kompleet aangesloten en gelegd incl. materiaal 3.950,- Idem 40 m2 vloertegels 33 x 33 3.450,-

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1994 | | pagina 5