Te voet of op twee wielen; welkom in Schotland met North Sea Ferries Karaoke Party met 2500 Songs Sing Along Video-clip Party Woensdag 25 januari Kinder Klepper Show Te gast bij Chris Co voor een speciaal 'Ftondje Rotterdam' Bedrijfsfeesten Presentaties Woensdag bij Correct Donderdag 16februari Vrijdag zaterdag bij Correct NORTH SEA FERRIES Samen met collega's of vrienden eerst een hapje eten en dan gezellig meezingen met een van de 2500 Karaoke Songs. Voor grotere groepen hebben wij speciale menu-suggesties, dagschotel vanaf 15,00. Van woensdag- tot en met zaterdagavond is het Correct Studio Cafe open voor een hapje en een drankje. Vrijdag - en zaterdagavond kan je bij ons terecht voor je eigen videoclip opname. De Karaoke Show start rond 20.00 uur tot 01.00 uur. Correct Studio Cafe, Hoek Bergweg/ Benthuizerstraat 1eerste etage, Rotterdam, Telefoonnummer: 010-4.618.690 Breng vanmiddag je vriendjes en vriendinnetjes mee en wanneer jullie je instrumentje meenemen, spelen jullie samen met Hans Somers en RTL-4 Clown in het grote Klepperorkest. Ook zal Clown Berry speciale goocheltrucs aan jullie laten zien. En voor de jarige hebben wij een speciale verrassing. Aanvang show 14.30 uur, toegang 7.50 p.p. Omdat het buiten zo koud is vragen we of jullie allemaal je mooiste ijsmuts op willen zetten. Degene met de mooiste ijsmuts winteen prijsje. Reserveren: 010-4.618.690. Het bedrijfsleven is natuurlijkookvan harte welkom in het Correct Studio Cafe. Speciale zakenlunch/diner, vergaderfaciliteiten en presentatiemiddelen, besloten bijeenkomsten offeestavond. U kunt het Correct Studio Cafe zowel overdag als in de avonduren, afhuren. Ook organiseren wij regelmatig produkt presentaties en thema avonden in samenwerking met onze gerenommeerde leveranciers. Vraag de folder en een vrijblijvende offerte aan via faxnummer 010-4.186.270 of telefoonnummer: 010-4.618.690. Ook voor feesten en partijen. Volgende Kinder Klepper Show is op woensdag 22 februari. Barendrecht; Autoservice Berkman Visser BY, Tuindersweg 34, Tel. 01806-12366. Berkel en Rodenrijs; Autobedrijf EA. van Winden*, Noordeindseweg 330 - 334, Tel. 01891 -13343/14080. Hellevoetsluis; Quick Service KievitBV, De Sprang 2, Tel. 01883 - 20555. Maassluis; Automobielbedrijf Koree BV, Haven 45, Tel. 01899 -12835/13221. Oud - Beijerland; Autobedrijf A.M.O. BV, Ooststraat 76, Tel. 01860 - 12077/13691. Ridderkerk; Autoservice Berkman Visser BY, Havenkade 3, Tel. 01804-31495. Rotterdam; Renault Rotterdam, Brugwachter 3/5, Tel. 010 - 2330133 (showroom). Bredestraat 31, Tel. 010 - 2331 111 (werkplaats). Rotterdam; Autocenter Van Gorp Rotterdam BV, Waalhaven Zuidzijde 6, Tel. 010 - 4286345. Spijkenisse; Automobielbedrijf Van Gorp Spijkenisse BV, Groenoordweg 4, Tel. 01880 -11122. Strijen; Autobedrijf W Kruijthof*, Chr. Huygensstraat 1, Tel. 01854 - 2054. Vlaardingen; Automobielbedrijf Dorzo BV, James Wattweg 12-14, Tel. 010 - 4353533. Het Correct Studio Cafe is een 'mengtafel' van mogelijk heden: feesten, uitgebreide diners of gewoon een drankje aan de bar. Ondertussen leggen wij elk optreden professioneel vast op video- of audiotape of verzorgen wij uwfeest, presentatie of receptie achterde schermen en u kan samen met uw gasten genieten. Nieuw. De Twingo Easy. Dat is schakelen zonder koppelen. A1 vanaf f 24.190,-. RENAULT Vanavond treden diverse Rotterdamse artiesten op in het Correct Studio Cafe en samen namens Chris Co en hun vrienden nodigen wij u uit voor een speciaal 'Rondje Rotterdam'. Gezellige muziek van verschillend genre, van het Nederlandse lied tot Rock Roll. Natuurlijk zullen Chris (de Rotterdamse Johnny Jordaan) en Co optreden en zorgen voor een ouderwets gezellige avond. Daarnaast ook optredens van o.a. Hanny van Golden, Carlo, Ron Pressin e.a. De avond begint rond de klok van 20.00 uur en de toegang is gratis. Voor meer informatie en/of reserveringen: 010-4.618.690. WOERSDAG 18 JANUARI 1995 TOTAAL - TX0.05' fvoor het aanvragen van de speciale wandel- of fietsbrochure, kunt u onderstaande bon ingevuld opsturen aan: Postbus Naam 23, 31 80 AC ROZENBURG Ad res I t Postcode: I Woonplaats: j Ik wil graag de wandelbrochure/fietsbrochure* van Schotland en de nieuwe 1995 brochure van I North Sea Ferries ontvangen. svp doorhalen wat niet van toepassing is I rent 34-MW 1-7R Het landschap van Schotland is er niet al- leen om naar te kijken, maar ook om er plezier in te beleven! Onze wandel- en fietsbrochures geven u een voorproefje van wat Schotland allemaal te bieden heeft. Puur plezier in een van de meest verschillende landschappen inde wereld. Er is niets leuker dan het bereiken van de top van ££n van de beroemde 'Munros'. Het fietsen op landweggetjes, langs kristal helder water en genieten van de schone lucht. Schotland bestaat uit een netwerk van duizenden kilometerslange paden en weggetjes, vele met historische bestemmingen. Dit is h£t land voor de zoekers van schoonheid, rust en prachtige natuur. Schotland heeft per seizoen een ander gezicht. Heldere frisse voorjaarsdagen, lange zomernachten, het paars en oranje van de herfst, het imposante winterdecor Een prettige, ontspannen mamer om naar Schotland te reizen is met een modern veerschip van NORTH SEA FERRIES vanuit Rotterdam/Europoort naar Hull Hierna is het nog slechts enkele uren naar de Scottish Borders Een aangename, ontspannen manier om de vakantie te beginnen, want tijdens het verblijf aan boord van de luxueu- ze ferrycruiser hoef je niets anders te doen dan te genieten van een voortreffelijk diner (inbegrepen in de passageprijs), van de goed voor- ziene belastingvrije boord winkels, het casino, de bioscoop, noem maar op. Om de volgende ochtend uitgerust op weg te gaan Schotland tegemoet. De beste tijd om naar Schotland te gaan is in het voorjaar of najaar (mei- juni of September oktober). Meestal is het weer beter en de wegen minder druk. Vergeet niet uw fotocamera mee te nemen om het wild, steile heuvelhellingen, meren. watervallen en prachtige kustlijn naast alle glimlachen en vriendelijke gezichten van de lokale bevolking die je op weg ontmoet te fotograferen Er zijn verschillende soorten onvernachtingsmogelijkheden te vmden Van luxe landhuizen tot bed en breakfast. Ook zijn er uitstekende cam pings die vaak prachtig gelegen zijn. Langs een#neer, in een park of zelfs in de tuinen van een kasteel Te voet of op twee wielen, u bent overal welkom Vooral in de Schotse Borders. E£n van Europa's prachtigste, onbedorven gebieden met meer dan 3000 kilometer groene bergen, bossen, valleien, meren en leuke dorpjesen steden. Voor wandelaars biedt deze streek een reeks tochten op elk niveau Van rustige boswandelingen, tochtjes langs landelijke wegen van 8 tot 13 kilometer tot lange afstandswandelingen voor de meer ervaren wande- laar. Probeer de 'Pennine Way' eens die eindigt in de Borders. Of van kust naar kust, dwars door Schotland heen, 341 kilometer lang! Ook is het mogelijk om een wandeling onder begeleiding te maken Speciale tochten met een gids zijn te maken vanaf het voorjaar t/m de herfst. U kunt gedetailleerde informatie krijgen bij de meer dan 50 Toeristen Informatie Buro's die door de hele Schotse Borders heen te Voor fiets-enthousiastelingen, biedt de Schotse Borders een ideaal recept voor een eerste klas fietsvakantie Meer dan 1900 kilometer door rustige, landelijke natuur ver weg van druk verkeer! De keuze is verbazingwekkend Heuvels in het zuiden en westen zijn zelfs voor de meest geoefende fietser nog een uitdaging. Prachtige routes zijn uitge- zet door de bossen en als je een makkelijke dag wilt hebben, fiets dan langs £6n van de vele rivieren of valleien die kris-kras door de streek lopen. Langs de routes zijn er voldoende mogelijkheden om de verschil lende attracties en kastelen te bekijken En zelfs als uw vakantie ten einde is en het tijd wordt om de terugreis te aanvaarden, is het genieten nog niet voorbij Immers, in de haven van Hull wacht weer de ver- trouwde cruiseferry van North Sea Ferries om u op comfortabele wijze naar huis te brengen. Met een koffer vol onvergetelijke herinneringen aan het land, de mensen en de natuur. Te voet of op twee wielenSchotland met North Sea Ferries biedt u een eerste klas va kantie aan. Come and enjoy! Ook in de Twingo kan Jos zicli niet meer verstappen. Renault introduceert een uniek schakelsys- teem voor personenauto's. Het systeem is Beschermstrips optioneel. Nr. 1 Q^-rc^ WILLIAMS RENAULT Formule 1 '92 '93 '94 ontleend aan de Formule 1 (bolides die je nauwelijks personenauto's kunt noemen) en komt er kort gezegd op neer dat u nog wel schakelt, maar niet meer koppelt. Als u plaats neemt achter het stuur van de Twingo Easy, de enige auto die met dit systeem is uitgerust, zult u opmerken dat het koppelingspedaal ontbreekt. Uw linkervoet heeft voortaan vrijaf. Da's iekker makkelijk. Uw rechterhand bedient nog wel de versnellingspook en da's Iekker se kleuren) nu verkrijgbaar in acht tinten. sportief. Wie een hoge mate van comfort op prijs stelt (vergelijkingen met de For mule 1 lopen nu spaak) komt in de Twingo ruimschoots aan zijn trekken. Elektrisch bedienbare buitenspiegels en ramen en centrale deurvergrendeling, u kunt het er allemaal op krijgen. Zelfs leren bekleding behoort tot de mogelijkheden. Verder is de Twingo (met z'n vier nieuwe, onalledaag- Blijft de vraag of we Jos hiermee in de Renault Twingo krijgen. We vrezen dat hij dit seizoen om begrijpelijke redenen toch kiest voor de Renault Benetton. We hopen wel dat hij z'n rondjes zonder misstappen voltooit. Intussen staat de Twingo Easy klaar voor een proefrit bij de Renault-dealer. U bent van harte welkom. Monospace-segment in Nederland. Prijs inclusief BTW en verwijderingsbijdrage, exclusief kosten rijklaar maken. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Renault adviseert Elf Olien. 8 jaar plaatwerkgarantie. (^Jp- EEN EIGEN MANIER VANLEVEN

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 10