r NATURO KURKVLOEREN ROTTERDAM OP DE BEURS BINNENHUIS N *2 yrrrrrm Nat. Woonmanifestatie "Binnenhuis" Ahoy R'dam standnr. 5320 Keukens, badkamers, slaapkamermeubels en tuinen Ri f mTTlTlT N«TANET t TE KOOP AANGEBODEN UlTGEKEKEN? V- BRUYNZEEL WAARDEBON ROTTERDAM Met meer dan tien indrukwekkende keukenshows biedt Binnen huis '95 - van 3 tot en met 12 februari in Ahoy' Rotterdam - een compleet overzicht van de meest actuele ontwikke- lingen bij vrijwel alle grote keukenmerken. Het unieke en brede aanbod schept voor de consument mogelijkheden om onder een dak kwaliteiten en prijzen te vergelijken en zich gedetailleerd te oriente- ren over de nieuwe stijlen, lij- nen en kleuren in het keuken- interieur. Design System Vroeger Natte eel Tuinen EENGEZINSWONING TE BERGSCHENHOEK Tel.: 010-4740723 (werkdagen) anders 01892-19784 en vraag naar B J. Hartendorp. Of VLOEF NATURO fVLOEREN Een luxe Bruynzeel keuken met Scholtes apparatuur, model: uitgevoerd met vierzijdig soft afgeronde fronten in wit, jasmijn of wit essen struktuur. Afmeting 3.10 mtr. Kompleet met ✓hoge bovenkasten, ✓kroon- en lichtlijsten, »/koelkast, ✓elektro oven, ✓kookplaat, ✓vlakscherm afzuigkap, ✓Duropal/multiplex blad, ✓gei'ntegreerde dubbele spoelunit, ✓kraan. k' T Een van de vele mogelijkheden die de NOSTALGIA (geschilderde houten paneeldeurtjes) keuken biedt. Deze keuken wordt speciaal ontworpen, gemaakt, geleverd en gemonteerd door KEUKENCENTRUM SCHOONHOVEN "In de Melkfabriek" a.d. Lopikersingel te Schoonhoven geeft men graag uitgebreide voorlichting en prijsopgave. deelnemerbinnenhuis 1995 Tijdens de Nationale Woonmanifestatie "Binnenhuis" in Ahoy te Rotterdam heeft Bruynzeel meer spectaculaire aanbiedingen voor u in petto. Bezoek onze standnr 5320 en profiteer! De beurs duurt van 3 t/m 12 februari 1995. Openingstijden: dagelijks van 11.00-17.00 uur en 19.00-22.30 uur,Zaterdag en zondag van 11.00 -17.00 uur. Wijzigingen in maat en apparatuurkeuze mogelijk. Breng gerust uw plattegrond met keukenmaten mee! Rodenrijselaan 17a -Rotterdam Noord telefoon 010-4650885 nl <a> di <n> Tegen inlevering van deze waardebon op de Bruynzeel stand (nr. 5320) ontvangt u gratis een aardige attentie. Woensdag 31 januari 1995 Alle interieurgeheimen op Binnenhuis '95 Keukenimporteur Munier, die on- dermeer de 'Rational' keukens op de Nederlandse markt brengt, laat op Binnenhuis zien dat bij de keu- keninrichting het aandachtspunt zich in 1995 zal verleggen naarde toepassing van natuurlijke hout- soorten, al dan niet in combinatie met lak-hoogglansfronten en kunststof-decors met een uitge- breid kleurenpakket. Munier en rational kondigen een 'terug naar de natuur'-trend aan met massief houten en gefineerde ahorn-fronten. Tal van innoveren- de ideeen zijn in de keukenontwer- pen verwerkt, waarbij vooral reke- ning is gehouden met ergonomi- sche principes. Om het werken in de keuken zo moeiteloos mogelijk te maken kan elke Rational-keu- ken in hoogte worden aangepast aan de wensen van de gebruiker. Met een jaarlijks groeiend aantal vestigingen heeft de keukenketen Horn uiteraard een grote invloed op de trends van keukeninrichting. Horn laat het Binnenhuis-publiek kennismaken met het zogenaamde Design System, waarbij alle keu kens - meer dan honderd opstellin- gen uit de eigen fabriek in Sittard - in elke gewenste kleur kunnen worden geleverd en alle onderde- len naar individuele wens en smaak op elkaar kunnen worden afgestemd. Ergonomie is het sleutelwoord in de keukeninrichting. Alle keuken- exposanten kondigen innovaties aan die de werkdruk in de keuken verlichten, zoals een uitgekiende werkbladhoogte, speciale keuken- modellen voor zeer lange mensen en flexibele werkhoogte. Ook de ontwerpers van Bruynzeel laten deze ontwikke- lingen niet aan zich voorbij gaan. Zo is in het asssortiment van Bruynzeel bijvoor- beeld het verstelbare plintsysteem gei'ntro- duceerd. Doordat deze plint in de hoogte ver- stelbaar is, kan heel eenvoudig de optimale werkhoogte verkregen worden. En tot slot presenteert ook Woon- ing haar laatste model- len, afgestemd op de laatste trends en uitge- rust met de nieuwste snutjes. Maar Woon- ing is niet alleen thuis in de keukeninrichting, badkamers en de af- werking in de vorm van tegels maken ook deel uit van het assorti- ment. Keukencentrum Schoonhoven richt 'oude' keukens op maat in. Het assortiment van Wooning is ook dit jaar weer uitgerust met de nieuwste snufjes, zoals bijvoorbeeld in deze Kontur Birnbaum-keuken. Temidden van de vele presentaties van moderne keukens valt op Bin nenhuis de inzending van Keuken centrum Schoonhoven op. Op deze stand gaat men tinetallen jaren te rug in de tijd, toen er nog geen chroom en hoogglanzende kunst- stoffen werden toegepast, maar 'eerlijke' granieten aanrechten, glimmend gepoetst koper en hand- geschilderde kasten en panelen ka- rakteristiek waren voor het keu- keninterieur. Nog steeds zijn er nostalgisch in- gestelde inwoners die zo'n keu- ken-van-vroeger preferen boven een hypermoderne inrichting. Keukencentrum Schoonhoven vult dit gat op de keukenmarkt en richt 'oude' keukens op maat in, met toepassing van ambachtelijke tech- nieken. Overigens zorgt deze ex- posant er wel voor dat achter de antiek-ogende panelen de modern- ste keukenapparatuur wordt inge- bouwd. Weer andere alternatieven op het gebied van keukeninrichting bie- den de bedrijven die keukens res- taureren. Ondermeer Hijmans Keukendesign uit Den Haag, De Terp uit Dreumel en Holland Keu kens uit Rijssen laten op Binnen huis met overtuigende voorbeel- den zien dat met keukenrenovatie - ook qua prijs - verrassende resulta- ten kunnen worden bereikt. Ook die andere 'natte eel' in huis, de badkamer, blijkt sterk aan trends onderhevig. Op tal van beursstands worden sanitaire novi- teiten gepresenteerd. Opvallend is daarbij het ruime aanbod aan an- ders-dan-andere badmethoden: bruis-, bubble-, whirlpool- en mas- sagebaden, met speciale prepara- ten om de heilzame werking ervan te verhogen, worden op Binnen huis getoond bij onder andere Brugman Badkamers, de speciaal- zaak Bubbles en Bubbles uit Ca- pelle aan den IJssel, Van Geel's Balsaned, Verta, Key City Tra ding, Ven Braderie en Samas-Im- port. Ook in de badkmamer kan renova- tie soms een praktischer - en in ie- dere geval voordeliger - alternatief vormen van vervanging. Een bij- zonder dienstbetoon biedt op dit gebied het Voorhoutse bedrijf Novanet Interieurvernieuwers op de Rotterdamse woonbeurs aan. Met het uit Amerika gei'mporteer- de Sanicolor System wordt binnen een dag een nieuwe deklaag in elke ge wenste kleur aange- bracht, die alle bescha- digingen in de badkuip en het tegelwerk on- zichtbaar herstelt. Hak- ken, breken, stucen, te- gelen en loodgieters- werk kunnen achter- weg blijven. Op de slijtvaste deklaag wordt drie jaar garantie gege- ven. Behalve badkamer- en keukengeheimen is er natuurlijk nog veel meer te zien op de na- tionale woonmanifesta- tie Binnenhuis '95. Zo neemt de serviezenspe- ciaalzaak De Gedekte Tafel voor de twintigste maal deel aan Binnen huis. Ook wordt woon- huisbeveiliging een steeds belangrijker on- derwerp op de woon beurs. En er wordt verder veel aan- dacht besteed aan verlichting en plafonds. Binnenhuis brengt dit jaar ook nog de wereldpremiere van het Impul se-bed. De Impulse is een combi natie van een hydraulische latten- bodem met een aangepaste matras. Volgens het principe van de com- municarende vaten bewegen alle latten in de bedbodem apart, met als resultaat een volmaakt even- wicht tussen drukverdeling en on- dersteuning van het lichaam. Ui- terlijk is het Impulse-bed af te stemmen op elk slaapkamerinteri- eur. Slaapkamer-specialist Dor- mael presenteert deze primeur met demonstraties en de uitnodiging om te komen proefliggen. Maar niet alleen binnenskamers komt stijl en smaak tot uitdruk- king, ook de tuin mag niet verge- ten worden. De 'groenspecialisten' het Staelduinsebos uit 's-Gra- vensande hebben een 250 vierkan- te meter grote tuinarchitectuur- stand, een aangenaam rustpunt op de drukke beurs. Zij geven de tui- nierende bezoekers volop inspira- tie, waarbij deskundige ontwerpers vrijblijvend adviseren. Al schet- send tonen zij aan hoe door een goede combinatie van lengte- en breedte-assen. horizontale en verti- cale vlakverdeling en beplanting een tuin visueel breder of dieper kan lijken dan hij in werkelijkheid is. Even vrijblijvend verzorgen de architecten van het Staelduinsebos 'het kostenplaatje'. Binnenhuis '95 wordt gehouden van vrijdag 3 tot en met zondag 12 februari. Openingstijden: dagelijks 11.00 tot 17.00 uur en 19.00 tot 22.30 uur zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Toegangsprijzen: volwassenen fl. 14,senioren (65+) fl. 12,-; kinderen tot en met 12 jaarfl.7,-; Gezinskaarten (2 volwassenen 2 kinderen: fl.32,- SUZANNE MEREMA De Impulse is een combinatie van een hydraulische lattenbodem met een aangepaste matras. Geschakelde/twee onder een kap met berging op goede stand aan plantsoen. Bgg: voorzien van natuurstenen vloer, woonkamer met open haard, hardhouten schuifpui enz., open inbouwkeuken met appar. en hal, luxe toilet. Hardhouten trap, le verd.: 3 sl.kmrs. en badkamer met ligbad en 2e toilet enz. 2C verd.: flinke zolder met draaikiepraam. CV combiketel en mech. afzuigsysteem goeddeels isolatieglas. Fraaie tuin met waterpartij, flinke schuur geschikt voor wassen/drogen. Vraagprijs 365.000 k.k. Oplevering in overleg. BEL VOOR INFO/BEZICHT. AD FIN ASS Vraag 'n 100% financieringsberekening! MKSs ELKE 10eM2GRATIS!®* (p WOVEN ZONDEK ZOKOEN JONKER FRANSSTRAAT 101 TELEFOON: 010-413.39.39 9.450, BINNEN- EN BUITENZONWERING van rolgordijn tot rolluik vrijblijvende offerte 1 prijsvoorbeeld: maatwerk vertikaal lamelgordijn kunststof 89 mm, 200x200/199.- SHOWROOM: De aanbiedingen gelden ook in de volgende Bruynzeel Keukenadviescentra: Westblaak 61, Rotterdam, tel. 010-4117440 Wevershoekstraat 380, Rotterdam-Zuid, tel. 010-4231311 Hoofdweg 4 Capelle a/d IJssel, tel. 010-4424142 Uitgezonderd speciale- of projectaanbiedingen. Open: di. t/m za. 9.30-16.30 uur vr. koopavond Binnenhuis beurs, stand nr. 6160 jjiiiiiiiiii. Ziet uw keuken of badkamer er niet meer uit? Aangetast of gewoon niet meer uw favoriete kleuren? Vervangen is niet alleen kostbaar maar brengt ook veel ongemak met zich mee. Novanet kan uw sanitair, tegelwerk, aanrechtbladen, keukenkastdeuren, etc. op locatie in de kortste tijd van een nieuwe deklaag voorzien. In elke door u gewenste kleur, zonder hak- of breekwerk, slijtvast en met drie jaar garantie. Bezoek onze stand op de "Binnenhuis Beurs" of bet voor meer informatie naar het hoofdkantoor van Novanet Interieur Vernieuwers®: 02522 - 18000. INTERIEUR VERNIEUWERS

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 17