Mooi Krips Ik kies een marketing opleiding van PBNA. 085-575 911 ■ftPBNA Koersvoordeel bij de Bank. /MONTEL VAKATURE AUT0VERK0PER m/v Gebr. Zuidgeest IAN6 HAARBINNEN 3 UIIR! Beyerland ui 1 E™ M m y 'PRAKTIJK-LEXICON PC van A-Z' pC.gebn"k GEWOND? SCHADE? BEKENDNIAKING BEKENDNIAKING MOmWH HAtKlXTtNSIONS. KARMA PETER v.d. HURK WESKI BETONBOORDERS Project-secretaresse m/v tempo-team uitzendbureau hoogheemraadschap Delfland hoogheemraadschap Veel succes met Actueel losbladig naslagwerk, met oplossingen voor alle gangbare problemen en vragen op PC-gebied U ontvangt het basiswerk met ruim 1000 pagina's voor slechts 78,- Veroudert nooit, door actuele aanvullingen die u 6 keer per jaar ontvangt, elk ca. 95 pagina's a 31 cent per pagina Ook verkrijgbaar bij uw boekhandel ISBN 90 6228 2164 Bestel via fax: 085-460047 of bei: 085-575607 PBNA verzendboekhandel Rekreatie VAN DELFLAND Wateiiand VAN DELFLAND Nederiand Wateiiand Delfland Modi Voor Maar /J^" De Bank van Nederiand Gebr. Zuidgeest, Citroen dealer voor Vlaardingen, Maassluis en Maasland zoekt een enthousiaste met een goede opleiding (b.v. I.V.A.) Klantvriendelijke instelling, commercieel inzicht en passend in ons garageteam. Sollicitaties graag handgeschreven aan: Gebr. Zuidgeest, t.a.v. J.M. van der Velden, Kethelweg 54, 3135 GM Vlaardingen. Kethelweg 54, Vlaardingen, tel. 010-434 42 68, Energieweg 38, Vlaardingen, tel. 010-434 35 68 voor absoluut onschadelijk voor het haar. Geen lijm, geen naaiwerk, geen weaving Bel voor info: 010-4732393 hairdesii 4.7 Koninklijke - WOENSDAG 1 MAART 1995 WATERWEG - WX4.01 Waar beb je die gekocht? Natuurlijk bij. Zeer bijzonder... heel aparle indelingen vnornaam grijs von buiten modern groen interieur lielsl 2 meter stahoogte Pascalweg 115- Rotterdam-Lombardijen - Tel.: 010 - 43 25 211 Paranormale alternatieve beurs in 'De Koningshof' Uiverlaan 20 in Maassluis op 5 maart met o.a. demon strates door de internationaal bekende paragnost open van 12.00 tot 18.00 uur, entree f 10,-, kinderen tot 12 jaar gratis. Info tel. 070 - 3234818. Aanwezig zijn o.a.: paragnosten, boeken, stenen en minera- len, helderzienden, kaartlezers, handlijnkunde, iriscopie, as- trologie, spirituele tekenaars, healers, reiki enz. enz. Slachtoffersvan - verkeers- of bedrijfsongeval - whiplash - gebrekkig produkt - medische fouten, etc. - overige gevallen van letselschade Juridische bijstand door gespecialiseerde advocaten met medische opleiding en ervaring in de gezondheidszorg. - Persoonlijke benadering, bezoek aan (zieken)huis - Ruime ervaring in letselschade - Vaste contacten met medici en arbeidsdeskundigen - Realiseren van voorschotten - Gratis eerste advies ook buiten kantoortijden) - Lid van de Vereniging van Letselschade Advocaten LSA - Werkgroep Arts Advocaat - Kosten worden in beginsel betaald door de partij die aansprakelijk is. advocaten 1/ kunt vragen naar Mr. A.M.M.J.T. de Haan of Mr. R.A.F. Jansen. Weena 137 3013 CK Rotterdam Tel. 010-414 55 99 Fax 010-233 0355 I Dikkerboom Betonboringen, met vestigingen in I Breukelen, Coevorden, Schiedam en I Nistelrode, specialisten op het gebied van betonboren, zagen en bevestigen is op zoek voor de vestiging Schiedam naar: die mee willen bouwen aan ons bedrijf en aan hun eigen toekomst. Bent u bereid om met volledige inzet te werken aan uw eigen carriere? Dan kunt u zich schriftelijk wenden tot Dikkerboom Betonboringen, Postbus 177 3600 AD Maarssen t.a.v. mevr. K. Dikkerboom, of belien 03465-64402. voor een relatie In Schiedam. U kunt zeer goed omgaan met WP 5.1 en beheerst het Engels in woord en ge- schrift Daarnaast hebt u ervaring met notuleren en met het maken van verslagen. Deze baan is voor 3 weken. Informatie: 010 - 426 08 44, Barbara Pals Schiedam, Rotterdamsedijk 264d nr. 94.02013 Dijkgraaf en Hoogheemraden van Delfland overwegende, dat hun college bij besluit van 20 februari 1992, nr. 2k van provinciale staten van Zuid-Holland is aan- gewezen als bevoegd gezag als bedoeld in artikel 2 van de Scheepvaartverkeerswet over al die scheepvaartwegen waarover het hoogheemraadschap het beheer voert en voor zover die wateren niet onder net bevoegd gezag van een ander openbaar lichaam vallen; dat het ter bescherming van de belangen als bedoeld in arti kel 3 van de Scheepvaartverkeerswet gewenst is nadere regels te stellen met betrekking tot de gemotoriseerde scheepvaart op bedoelde scheepvaartwegen; maken hierbij bekend dat zij op 7 februari 1995 hebben besloten: I. voor alle polder- en boezemwateren, met uitzondering van de vaarwegen waarvoorde gemeenten Den Haag, Delft, Maassluis, Vlaardingen, Schiedam en Rotterdam bevoegd gezag zijn, alsmede met uitzondering van het Rijn-Schiekanaal en de Schie, een verbod in te stellen op het bevaren daarvan door motorschepen; II. ter aanduiding van het onder I, bedoelde verbod op die plaatsen waar met motorschepen toegang mogelijk is tot (het stelsel van) boezemwateren waarop het verbod van kracht is, alsmede bij de binnen het beheersgebied van Delfland gelegen jachthavens, verkeerstekens te plaatsen volgens model A. 12 (verbod voor motorsche pen) van bijlage 7 van het Binnenvaartpolitiereglement. Ter voldoening aan het gestelde in artikel 6, eerste lid van de Scheepvaartverkeerswet ligt het besluit vanaf 6 maart 1995 gedurende zes weken ter inzage ter secretarie van Delfland, Phoenixstraat 32 te Delft, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan door be- langhebbenden op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit schriftelijk gemotiveerd bezwaar worden gemaakt bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delf land, Postbus 30612601 DB Delft. Tevens kan de President van de Rechtbank te Den Haag worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen als bedoeld in artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. Een dergelijk verzoek dient - samen met een afschrift van het ingediende bezwaarschrift - te worden gezonden aan de President van de Rechtbank te Den Haag, Juliana van Stolberglaan 2-4,2595 CL Den Haag. Voor het beyaren met motorschepen van de hierna ge- noemde vaarwegen zal, op aanvraag, in beginsel een zgn. motorvaartvergunning worden verleend: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. 31. 32. 33. 34. de Nieuwevaart; de Naaldwijksevaart van de Fred. Hendrikstraatte Naaldwijk tot het Nieuwe Water bij de Waalbrug; de 's-Gravenzandsevaart; de Monstersevaart; de Gaag tot de dorpskom van Schipluiden; de Bree- of Lichtvoetswatering; de Vlaardingervaart; de Langewatering; de Zweth van de Monsterwatering tot de Korte- of □aiinanuatArinn- Reijnerwatering; Dulder; de de Noordhoornsewatering; de Kerstanjerwatering; de Groeneveldsche- of Monsterwatering; de Zijde; de Noordvliet; de Boonervliet; het Bommeer; de Middelwatering tussen de Noord- en Boonervliet; de Foppenplas; de Strijp te Naaldwijk; de Verlengde Strijp; de Gaag in de dorpskom Schipluiden; de Oostgaag van de Gaag tot de jachthaven; het Leewater; de Bree-Lee; de Lee- of Lierwatering van de Bree-Lee tot de Verlengde Strijp; het Zwethkanaal van de Strijp tot de Oranjesluis; de Kromme Zweth van de Strijp tot de Monsterwatering; het Nieuwe Water van het Leewater tot de Waalbrug; de Hollewatering van de Gantel tot Kwintsheul; de Gantel; de Grote Gantel; de Poelwatering; de omgelegde Dijksloot van de Nieuwe Vaartte HonseTersdijk tot de zwaaiplaats ten noordoosten van de brug in de Molenlaan; 35. de Look. Voor de wateren vermeld onder 1 t/m 19, geldt een maximun snelheid van 6 km/u; Nerlprtanrl voor de overige geldt 4 km/u. Delft, 2 maart 1995 in i Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, --i drs. P. ZEVENBERGEN, dijkgraaf. mr. B. J. DOUWES, secretaris-rentmeester. ZO ZWART/WIT DRUKT NIEMAND NA! Telefoon: 05 2 2 0- 05900 Tele fa 05220-60008 overwegende, dat hun college bij besluit van 20 februari 1992, nr. 2k van van provinciale staten van Zuid-Holland is aangewezen als bevoegd gezag als bedoeld in artikel 2 van de Scheepsvaartverkeerswet over al die scheepsvaartwe- gen waarover het hoogheemraadschap het beheer voert en voor zover die wateren niet onder het bevoegd gezag van een ander openbaar lichaam vallen; overwegende dat het ter bescherming van de belangen als vermeld in artikel 3 van de Scheepsvaarverkeerswet, de be langen van het landschap, de natuur, ecologische, natuur- wetenschappelijke, cultuur-historische, archeologische, re- creatieve en toeristische waarden als bedoeld in de Verordening Watergebieden en Pleziervaart Zuid-Holland, alsmede gelet op Delflands Algeme Keur noodzakelijk is nadere regels te stellen met betrekking tot de (gemotori seerde) scheepvaart, waaronder begrepen zeilplanken, op een aantal van bedoelde wateren; maken hierbij bekend dat zij op 7 februari 1995 hebben be sloten; a. een verbod voor het bevaren door motorschepen gedurende het gehele jaar in te stellen voor de volgende wateren; - de Dobbeplas; - de Twee Molentjesvaart; - de plas in de Delftse Hout; - de surfplas in de Lickebaert; - de Oranjeplassen; b. een verbod voor het bevaren door schepen gedurende het gehele jaar in te stellen voor de volgende wateren: - de natuurplas in de Lickebaert; - de waterpartij in de Groeneveldsche polder; - de Middelvliet vanaf de Middelwatering tot de Vlaardingervaart; - de Ackerdijkse Plassen; c. een plankzeilverbod in te stellen voor de volgende wateren: - de natuurplas in de Lickebaert; - de waterpartij in de Groeneveldsche polder; - de Middelvliet vanaf de Middelwatering tot de Vlaardingervaart; de Ackerdijkse Plassen; het noordelijke deel van de Oranjeplassen. Ter voldoening aan het gestelde in artikel 6, eerste lid van de Scheepvaartverkeerswet ligt het besluit vanaf 6 maart 1995 gedurende zes weken ter inzage ter secretarie van Delfland, Phoenixstraat 32 te Delft, tijdens kantooruren van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan door be- langhebbende op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit schriftelijk gemotiveerd bezwaar worden gemaakt bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Delf land, postbus 30612601 DB Delft. Tevens kan de President van de Rechtbank te Den Haag worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen als bedoeld in artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht. Een dergelijk verzoek dient - samen met een afschrift van het ingediende bezwaarschrift - te worden gezonden aan de President van de Rechtbank te Den Haag, Juliana van Stolberglaan 2-4,2595 CL Den Haag. Delft, 2 maart 1995 Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, drs. P. ZEVENBERGEN, dijkgraaf. mr. B.J. DOUWERS, secretaris-rentmeester. Koninklijke Dit bankvoordeel van Montel is, gezien de scherpe koers, slecbts van tijdelijke aard. Begrijpelijk als u ziet welk design en comfort deze Montel-topper in relatie tot zijn pnjs biedt. Nog afgezien van de topkwahteit weefstof. Mag De Bank u uitnodigeni 2-zits vanJJ&y- 21/2 2- zits vanJA9Tj- voor 1995,- exdusief sierkussens. Het gratis Bankboekje van Montel, boordevol met exclusieve en betaalbare zitmeubelen ligt voor u klaar. Even bellen en u knjgt'm snel in de bus, Bouman Meubelen - IJsselmondselaan 175 Kralingseveer- Rotterdam - Tel 010-4 50 8033 Montel vindt u in; Apeldoorn, Arnhem, Axel, Beverwijk, Diemen, Gromngen, Heerenveen, Heerlen, Leidschendam, Oldenzaal, Rotterdam, Son/Eindhoven, Steenunjksmoer/Coevorden, Utrecht, Zutphen en Zwolle. A Hoogstraat 53, hairdesign Schiedam, Tel. 010-4732393 Succesvoller, sneller en zekerder met de PC.. &PBNA Koninklijke PBNA is erkend door de Minister van Onderwijs en Wetenschappen op grond van de Wet op de Erkende Onderwijsinstellingen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 8