Stadsgehoorzaa Levante lanceert eerste CD-single Rotterdams Dagblad 2 weken gratis...? Vul deze bon Theater de Teerstoof I Ensemble En Suite in de Schuurkerk Theater de Schuurkerk m Boekenweek Vlietzicht Priscilla, queen of the desert u ik wil een voordelig (proef) abonne- j y ment op het Rotterdams Dagblad. j MAASSLUIS In het knilsse theater de Schuurkerk is zondag 19 maart te genie- ten van een lunchconcert van Ensemble En Suite. Het En semble bestaat uit zes ervaren musici, die hun sporen in de muziekwereld ruimschoots hebben verdiend. Met Char lotte Potgieter en Noemi Bodden op viool, de Brit Gil les Francis met de altviool, Mario Rio op de cello, Peter Leerdam met de contrabas en Mariken Zandvliet achter de piano staat het sextet zondag garant voor een muzikaal hoogtepunt in Maassluis. j Q Bezorgt u mij het Rotterdams Dagblad 4 weken vrijblijvend op proef. Ik betaai hiervoor de halve prijs: f 12,95. j Noteertu mij voor een kwartaalabonnement op het Rotterdams Dagblad De eerste twee weken zijn gratis, daarna betaai ik f 28,55 per maand via automatische betaiing. Naam: Vj Adres: *j Postcode: Plaats: Bank/gironummer: Handtekening: Woensdag 15 maart 1995 TCus SCHIEDAM Een overzicht van de voorstellingen in theater de Teerstoof. Theo Maassen Bepaalde Dingen ontstaan uit de vraag van een kleu- ter: „Leven wij echt of bestaan wij alleen maar in een boek?" Het ver- haal begint op het moment dat de tekenaar bezig is met een droevig boek. De hoofdpersoon, Plaatje, is het hiermee niet eens en stapt uit het prentenboek; het kind dat wei- gert afhankelijk te zijn van de gril- len van volwassenen. Door deze uriieke ontmoeting maken kunste- naar en zijn creatie een reis door fantasie en werkelijkheid. Leeftijd van 4 tot 7 jaar. Theater de Teerstoof, zaterdag 18 maart, aanvang 14.00 uur. Toe- gangsprijs fl.7,50 Lekkere lichte kamermuziek tussen de schuifdeuren Theo Maassen (foto:Estella Snellen). ..Meestal zaten er maar twee men- sen bij mij in de zaal, ja, niet altijd natuurlijk want mijn vader en moe- der hadden ook wel eens andere af- spraken". En tegen een dame in de zaal: ,,Ik heb het gevoel dat u de hele tijd naar me zit te kijken". En zo gaat het door, anderhalf uur lang. Theo Maassen is een van die cabaretiers die zich meer en meer verdiepen in de kunst van de 'stand-up comedy', een uit Ameri- ka overgewaaide cabaret-vorm, waarbij de cabaretier de confronta- tie met zijn publiek niet schuwt. Leuk zijn, daar gaat het om. En Theo Maassen is leuk, ontzettend leuk zelfs. Vooruit, nog eentje dan: „Nederlandse films zijn de enige speelfilms die er op vooruitgaan als ze in het Duits worden na- gesynchroniseerd". Voor de ande re grappen moet u betalen. Theater de Teerstoof, vrijdag 17 maart, aanvang 20.30 uur. Toe- gangsprijs fl. 18,- Miel Cools Als je't mij vraagt Eens in de twee jaar maakt chan- sonnier Miel Cools een nieuw so- lo-programma. Dat wil zeggen: overwegend nieuw, omdat hij zich inmiddels heeft neergelegd bij de ervaring, dat je een aantal geliefde liederen uit de eerdere repertoire niet meer kunt weglaten. De tus- senteksten van Miel Cools zijn steeds verder uitgegroeid tot milde licht filosofische overpeinzingen, die de liedjes op passende wijze verbinden. Theater de Teerstoof, zaterdag 18 maart, aanvang 20.30. Toegangs- prijs fl. 18.- Jeugdtheaterplatform Gelder- land Prent Het idee van deze voorstelling is Jeugdtheaterplatform Gelderland speelt 'Prent' Els de Schepper Vlaamse Zeep De Vlaamse Sylvia Millecam wordt ze genoemd. Els de Schep per staat dit seizoen in de Teerstoof met haar nieuwe voorstelling 'Vlaamse Zeep', Middeleeuwse toestanden bij opnames van een nieuwe televisieserie waarin het draait rond de zoektocht naar een sponsor voor een pulpblad met een oplage van 50 exemplaren per jaar. Een zeepfabriek biedt zich als sponsor aan. Maar! De sponsor vergallopeert zich, stelt zijn eisen en...verdwijnt. De geur van onge- wassen acteurs bedwelmd de toe- schouwers. Theater de Teerstoof, vrijdag 24 maart, aanvang 20.30 uur. Toe- gangsprijs fl. 18,- Poppe Vermaercke Het wereldberoemde duo op weg naar bekendheid Poppen en Vermaercke zijn twee nogal misse, wereldvreemde, zelf- ingenomen heren van Belgische origine. Zij brengen dan ook mis- plaatste show; een 'muzikale reis doorheen de eeuwenoude traditie van waardevolle kunstbeleving', in de stellige overtuiging iedere zaal plat te spelen. En zo niet: de zaal op te voeden tot non-televisie- gedrag. Poppe Vermaercke zijn geen gespeelde typetjes, maar ech- te karakters die voor het publiek een eigen leven gaan leiden. Theater de Teerstoof, zaterdag 25 maart, aanvang 20.30 uur. Toe- gangsprijs 18,- MAASSLUIS Een overzicht van de voorstellingen in Theater de - Schuurkerk Swing Zaterdag 18 maart kan men genie- ten van Dixieland-blues en swing uit de veertiger en vijftiger jaren. De welbekende Evergreen Jazz- band is dan te gast in 'Theater Schuurkerk' Sinds de oprichting in 1978 behoort de Evergreen Jazz- band tot een van de meest toonaan- gevende jazzformaties in Neder- land en Duitsland. Een avond met deze jazz-formatie is een waar feest. In het afgelopen seizoen was de Evergreen Jazzband het hoogte- punt van het Swingseizoen. Ook dit jaar zal de Evergreen Jazzband voor een spektakel zorgen. Tijdens deze avond is het mogelijk om te dansen. Swingavonden zijn be- kend om de sfeer, kwaliteit en ont- spanning. Zaterdag 18 maart om 20.30 uur. Een toegangskaart kost fl. 15,- Ensemble en suite Een vijftal ervaren musici, alien I'd van het Rotterdams Philharmo- nisch Orkest staan garant voor een aantrekkelijk klassiek muziekpro- gramma op zondag 19 maart. Op het programma staat o.a. Crosses Sextet voor 2 violen, Viola, Vio- lencello, Contrabas en Piano van Michael Glinka. Tevens wordt uit- gevoerd het Quintet in G Dur op. 77 van Antonin Dvorak. Het 'En semble En Suite' bestaat uit leden: Charlotte Potgieter viool, Noemie- Bodden viool, Mariken Zandvliet piano, Gilles Francis viool, Mario Rio cello en Peter Leerdam contra bas. Voorafgaande aan het concert kan vanaf 11.00 uur genoten wor den ieten van een brunch. Zondag 19 maart, 13.00 uur. Een toegangskaart voor het lunchcon- cert kost fl. 10,-, de brunch kost fl-20,- (wel even vooraf reserveren bij Sabine Degenkamp telefoon 01899-18030). Maarten Peters Life is like a jungle Een van de muzikale hoogtepunten moest helaas wegens ziekte van Maarten Peters in november j.l. uiteesteld worden. Maar gelukkig is dat weer achter de rug en komt Maarten Peters zaterdag 25 maart, aanvang 20.30 uur naar de Schuur kerk. Deze langzamerhand steeds bekender wordende musicus werd op 3 december 1959 in Nijmegen geboren. In de Nijmegese muziek- scene is hij al lang geen onbekende meer. Hij heeft een aantal jaren sa- mengewerkt met Frank Boeyen en er kwamen intussen twee albums en twee CD's uit. Een nieuwe CD is in voorbereiding. De componist Maarten Peters heeft o.a. het titel- stuk 'Sometime' van de CD van Margriet Eshuys geschreven. De componist-tekstdichter en zanger Maarten Peters brengt met zijn band een afwisselend programma met gospel, blues en country mu- ziek. Een muzikale avond van de eerste orde. Maarten Peters zal het publiek prima vermaken met zijn voortreffelijke mede-musici, Ruud de Grood en Jan van Woezik. Zaterdag 25 maart. aanvang 20.30 uur. Toegangsprijs fl.20,-. Twee leden van het Ensmble ko- men uit de regio Rotterdam. Peter Leerdam uit Hoek van Holland en Mariken Zandvliet uit Maasland. Leerdam is de grote animator ach ter het Ensemble. In 1991 richtte de hoofdvakdocent Contrabas aan het Utrechtse conservatorium het Ensemble En Suite op. „Ik ben het Ensemble gestart omdat ik behoef- te had om lichte kamermuziek te maken", aldus Leerdam die in eer ste instantie een programma rond de contrabas bewerkte, om een jaar later het Forellenkwintet van Schu bert op de planken te brengen. „Daar was een piano bij nodig" bekent Leerdam, „en zo is Mari ken erbij gekomen. Die kende ik nog vanuit mijn studietijd aan het Conservatorium. Zo heeft eigenlijk het huidige Ensemble zijn vorm gekregen." Het Ensemble En Suite begon klein. De naam zegt het eigenlijk al:' Kamermuziek tussen de schuifdeuren'. Peter Leerdam: „Die schuifdeuren zijn we nu wel ontgroeit, maar we zijn inderdaad in huiskamer begonnen. Door veel te schrijven, bellen en lobbyen zijn we uiteindelijk voor een groter pu bliek gaan optreden." Leerdam somt een aantal lokaties op waar het Ensemble een voorstelling heeft gegeven. Waarbij het opvalt dat het sextet ook buiten de regio bekendheid geniet. „Naast optre- dens in de Doelen, zijn we ook in kasteel Rhoon en het Bussumse hotel Jan Tabak geweest. Voor dit jaar staan optredens in Apeldoorn, Amersfoort en Almelo op het pro gramma." Maar eerst dus zondag 19 maart in De Schuurkerk. Het is al weer de derde keer dat het Ensemble daar zijn opwachting maakt. Eerder al stonden Leerdam&co met een pro gramma rond de contrabas en de Forellenkwintet op de planken. Waar dit jaar de piano van Michael Glinka aan toe wordt gevoegd. Daarbij is een belangrijke rol weg- gelegd voor Mariken Zandvliet. De in Amsterdam woonachtige Maaslandse speelt virtuoze, ro- mantische stukken op de piano. „En dat bijgestaan door de strijkers geeft echt een hele mooie voorstel ling' weet Peter Leerdam. „Daar- om zou het ook fijn zijn als er veel publiek op afkomt, want het is echt een heel mooi en leuk program ma." Peter Leerdam en Mariken Zand vliet zijn echte muziekliefhebbers. Het dagelijks leven staat voor bei- den volledig in het teken van mu- ziek. Peter Leerdam heeft een full- time baan bij het Rotterdams Philarmonisch orkest, geeft onder- tussen ook nog eens een paar uur les aan het conservatorium en moet daarnaast tijd vrijmaken voor het Ensemble. Mariken Zandvliet heeft geen vaste baan in de mu ziekwereld, maar is free lance en speelt naast het Ensemble En Suite in nog twee andere muziekgezel- schappen. Zowel Zandvliet als Leerdam kregen hun muziekoplei- ding aan het Utrechtse Conservato rium. Mariken Zandvliet was in studie bij de bekende pianist Her mann Ulhorn en volgde meester- cursussen bij musici als Vlado Per- lemutter, Cyprien Katsaris en Mischa Dichter. Peter Leerdam is een laatbloeier. Waar Mariken Zandvliet op haar zesde begon met pianospelen en al op veertien-jari- ge leeftijd haar debuut als pianiste in Gewestelijk Orkest van Zuid Holland maakte, begon Peter Leer dam pas op 24-jarige leeftijd met de contrabas. Desondanks rondde hij zijn studie aan het conservatori um vlot af, met een onderschei- ding. Leerdam wil de mensen graag kennis laten maken met de contrabas. „Ik wil graag laten zien dat het helemaal niet zo'n kleur- loos instrument is waar je alleen aan de snaren kunt plukken, maar dat je ontzettend mooie muziek mee kunt maken." Ook Mariken van Zanten heeft zo haar ambities. „We willen gewoon graag laten zien hoe schitterend kamermuziek is en wat je daar allemaal mee kan realiseren. Dat is best zwaar, maar wel wat we willen. We hebben nu een hele enthousiaste groep die lekker muziek maakt." Dat vond ook een regionale krant. 'Perfect koffieconcert met Ensemble En Suite' kopte het dagblad. De re- censie die het Ensemble kreeg loog er niet om. Een citaat uit die krant: 'Het Ensemble En Suite bewees wat Ensemble-spel eigenlijk bete- kent. Hier was niet alleen hoor- VLAARDINGEN Een over zicht van de voorstellingen in de Stadsgehoorzaal Maarten van Roozendaal Grand cabaret Culinair In tegenstelling tot eerdere publi- katies zal op donderdag 16 maart a.s. om 19.30 in de Stadsgehoor zaal Vlaardingen Maarten van Roozendaal het Grand Cabaret Cu linair opluisteren. Deze winnaar van het concours om de Wim Son- neveld-prijs neemt het etende pu bliek aan de hand onder het motto Kunje aan de liefde sterven, alsje die eigenlijk niet kent?' Hij smijt met klatergoud, schreit de kamer vol om daarna het vocht uit je ogen te blazen. Zijn teksten bezitten een krachtige. beeldrijke taal, waarbij het publiek z'n eigen plaatjes kan inkleuren. Van Roozendaal is hartverscheurend, ruig, rauw, dol, maar ook droef en verstild. De pers over Maarten van Roozendaal: (Het Parool): Hij zong hartstochte- lijk van 'ik hou van jou' en werd met de minuut doorleefder; (Noordhollandse Dagbladen): Van Roozendaal smijt met pure poezie'. baar, maar ook zichtbaar dat men samenspeelde. Vijf instrumenten werden een. Mariken Zandvliet speelde prachtig de pianopartij, licht speels en lyrisch, zonder de strijkers te overheersen, ingetogen genoeg om te horen hoe de cello en contrabas zo versmolten dat het moeite kostte om te beseffen dat hier twee instrumenten door twee mensen bespeeld werden. Het En semble En Suite heeft bewezen dat zij haar bestaansrecht ontleent aan talent, inzet en pure muzikaliteit.' Het citaat onderstreept de kwalitei- ten van het Ensemble En Suite, dat zondag een lekker lunchconcert hoopt te geven in theater de Schuurkerk. Waarbij de aanwezig- heid van de echte klassieke mu- ziekliefhebber eigenlijk een must is. Kaarten voor het lunchconcert zijn verkrijgbaar bij de informatie- balie van het stadhuis en kosten tien gulden. Wie van de vooraf gaande brunch wil genieten betaalt tien gulden meer. MARTI JN KRABBENDAM stelling. Willem Breuker compo- neerde de muziek. Margrith Vre- negoor bewerkte Tsjechovs verha- len. Ze hebben een droef thema: het verliezen van hoop in de desil- lusie van het bestaan. Maar de ko- mische, swingende toneelbewer- king zorgt juist voor optimisme. En in zijn lichte en komische toet- sen is Tsjechov het meest hartver scheurend. Zaterdag 18 maart. Grote Zaal, aanvang 20.15 uur. Toegangsprij- zen fl.25,-/fl.20,-, kortingspassen fl.20,-. Daniels Wayenberg&Louis van Dijk VSB-concert Een bijzonder pianoduo: Wayen- Kaarten voor de voorstellingen in de Schuurkerk zijn vanaf heden verkrijgbaar bij de Informatiebalie van het stadhuis. De Informatieba lie is elke werkdag geopend van 08.30 tot 17.00 uur. Telefonisch zijn kaarten te reserveren in Thea ter Schuurkerk, telefoonnummer 01899-13700 (tussen 12.00 en 14.00 uur). Grant&Forsyth In de jaren zeventig scoorden ze al internationaal met de Guys 'n' Dolls. Als duo maken ze nu de ene hitsingle en CD na de andere. De meeste Europese concertpodia zijn al veroverd. En nu dan eindelijk een theatershow-tournee van Do minic Grand en Julie Forsyth. Donderdag 16 maart, Grote Zaal, 20.15 uur. Toegang fl.35,-, kor tingspassen fl.30,-. Lamda Sherlock Holmes Engelands beroemste detective is weer op pad. Natuurlijk met de on- afscheidelijke Dr. Watson. Een jong meisje overlijdt. Bedrogen door haar minnaar. Haar zuster wordt gechanteerd en ontvoerd. Bovendien is Professor Moriarty erbij betrokken: het beruchtste cri- minele genie aller tijden. Dit mys- terie kan Holmes niet onopgelost laten. Een kleurrijke, beeldende voorstelling. Ook voor wie het En- gels minder machtig is. Vrijdag 17 maart, Grote Zaal, 14.00 uur en 20.15 uur. Toegang fl.22,50/fl. 17,50, kortingspassen fl.17,50. Voorde jeugd tot 15 jaar fl. 12,50. Arie Kant, Yardeen Roos e.a. Tranen die de wereld niet ziet Een treurig ogende titel voor een komische muzikale montagevoor- Daniel Wayenberg en Louis van Dijk (foto: Roy Buesker). berg is vooral bekend als klassiek pianist en Van Dijk heeft een voor- liefde voor jazz. In dit programma bewijzen ze dat ze geheel thuis zijn in elkaars muziekstijlen, en in an dere. U hoort klassieke en verras- sende uitvoeringen van Mozart, The Beatles, Gershwin, Schubert en Desmond. Zondag 19 maart, Grote Zaal, 15.00 uur. Toegang fl.30,-/fl.25,- kortingspassen fl.25,-. De brunch (om 13.00 uur) kost fl.20,-. Kleine Nemo Nederlands gesproken tekenfilm Op een nacht wordt Nemo in zijn droom uitgenodigd door de Ko- ning van Dromenland om het offi- ciele speelkameraadje van de prin- ses te worden. De koning geeft Ne mo een speciale sleutel waarmee hij alle deuren in Dromenland kan openen. Nemo moet de koning plechtig beloven dat hij een deur nooit zal openmaken; de deur naar Nachtmerrieland. De ondeugende Flip, Nemo's vriendje, haalt hem over dat toch stiekem te doen. Met alle gevolgen van dien! Zondag 19 maart, Jeugdtheater, 15.00 uur Vanaf 5 jaar. Einde ca. 16.45 uur. Toegang fl.8,-, kortingspassen fl.6,50. De jeugdbrunch kost fl.13,50. Songfestival Alweer voor de zesde maal wordt in de Stadsgehoorzaal het roem- ruchte Vlaardingse Songfestival georganiseerd. Op de dinsdag- en donderdagavond kunt u tijdens de voorronden jong en nieuw talent aan het werk zien, hopend op een plaats in de finale. De jury staat on der de deskundige leiding van Rien Wolters. Op de zondagavond is er de grote finale van het songfestival en van het miniplaybackfestival. Tijdens de finale zal het Vlaardingse duo Jan John' ook optreden. De presentatie van zowel de voorron den als van de finale is in handen van Rita Young. Voorronden dinsdag 21 maart en donderdag 23 maart om 20.00 uur in de Harmonie. Finale zondag 26 maart om 19.30 uur in de Grote Zaal. Toegang voorronden fl.7,50 en de finale fl. 15,-. Pleuni Touw, Vera Mann, Hugo Metsers e.a. Little Voice Dit seizoen opnieuw: Brutale mu zikale aehterbuurtkomedie van Jim Theater Snater Pierewaaien Zand tot Streisand. Dan wordt haar zangtalent ontdekt door het zo- veelste vriendje van haar ordinaire moeder. Ze ruiken geld en jagen het meisje het Soundmixcircuit in. Dinsdag 21 maart, Grote Zaal, 20.15 uur. Toegang fl.30,-/fl.25,-, kortingspassen fl.25,-. Rasti Rostelli Show Er gaan geruchten dat dit de laatste tournee van Rasti Rostelli is. Dus wie nog wil komen kijken moet nu snel zijn. Anders is het te laat. Ook nu weer zal hij alles uit de kast ha- len wat maar enigszins mogelijk is in deze onvergetelijke spectaculai- re show die u de onmogelijke mo- gelijkheid laat zien. Woensdag 22 maart, Grote Zaal, 20.15 uur. Toegang fl.35,-. Emil. is een buitenbeentje, tenmin- ste, dat vinden zijn drie giechelzus- jes en de knorrige buurman Bulle- bak. Veel vrienden heeft hij niet, maar wel heel bijzondere: Zsa Zsa, zijn beste vriendin. pierewaait van de Pimpelpaarse Poolster naar Ju- beljana! Emil zou dolgraag mee- willen, maar ja... hij is te zwaar. Daarop weet kleine Rik, de dak- wouter, wel raad.... de lichte mu ziek. Woensdag 22 maart, Jeugdtheater, 14.00 uur. Vanaf 4 jaar. Einde ca. 15.00 uur. Toegang fl.8,-, kor tingspassen fl.6,50. Little Voice (foto: Leo van Velzen). Cartwright, vertaald door Jules Deelder, geregisseerd door Jos Thie. Een stil, bedeesd meisje koestert de platencollectie van haar overleden vader. Van Brandend VLAARDINGEN In zaal Mid- delhuyse zal op zondag 19 maart de feestelijke uitreiking plaatsvin- den van de eerste cd-single van Le vante. De plannen om een eigen cd uit te brengen hadden Rik en Mar- jolein Reijnart al geruime tijd. Echter het vinden van een geschikt nummer was een probleem. In overleg met producer Jack van der Lee werd uiteindelijk gekozen voor The Nonstop Dance, een hit uit de jaren '70 die thans in een nieuwe jasje is gestoken. Wie de cd-single zal uitreiken aan deze twee muzikale duizendpoten we- ten slechts enkele mensen. „De presentator van deze feestelijke uitreiking, Hans van der Ende, heeft ons verteld dat we het wel zien op de middag zelf", zegt Rik Reijnart. Dat het een verrassing wordt wie de uitreiking doet, staat als een paal boven water. Naast het optreden van Levante zullen ook zanger Vincent en de populaire zangeres Willeke D'Estell een op treden verzorgen in de sfeervolle Zaal Middelhuyse. De Reijnart Sound Drive-in show zorgt ervoor dat de mensen een dansje kunnen wagen. De totale show duurt van 14.00 uur tot ongeveer 17.30 uur. Kaarten voor deze unieke middag zijn telefonisch te bestellen via 010-4350865 of bij de voorver- koopadressen: De Tabakswinkel aan de Floris de Vijfdelaan of bij Zaal Middelhuyse aan de Konin- ginnelaan, de prijs per kaart be- draagt fl. 15,-. SCHIEDAM De Boeken week 1995 wordt van 15 tot en met 25 maart gehouden. Het thema is 'de vijftigste mei', de invloed van de Tweede Wereldoorlog op de literatuur. In Schiedam is er alle reden hierop aan te slui- ten. Zojuist is het boek 'Schaduwen over Schiedam' verschenen, een boek met herinneringen van Schiedammers aan de oor- logsjaren. Daarom leek het de commissie een goed idee een viertal Schiedammers uit te nodigen en hen te vra- gen naar hun belevenissen tijdens de bezettingsjaren in Schiedam. De journalist Ca- rel van der Velden van het Rotterdams Dagblad zal hen interviewen. Na de pauze is er een optreden van Stich- ting Makkers met het pro gramma 'de oorlog verdwe- nen'. Jelle van der Meulen heeft voor dit programma een aantal gedichten over de oorlog op muziek gezet. Met zyn accordeon brengt hij o.a. gedichten van Bertus Aafjes, Remco Campert, Ed Hoornik, Theun de Vries en Leo Vroman. De boeken- weekavond vindt plaats op vrijdag 17 maar in de aula van het Stedelijk Museum, aanvang 20.00 uur (zaal open 19.30 uur). Kaarten voor deze avond zijn gratis af te halen bij de organisato- ren: Gemeentelijke Openba- re Bibliotheek, alle vestigin- gen; Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum, Hoogstaat 112; Boekhandel Mercurius, Hof van Spaiand 31; Boekhandel Van Leeu- wen, Broersvest 44 (vanaf 15 maart Broersvest 85) en Mgr. Nolenslaan 612. MAASLAND In disco- theek Vlietzich wordt op zondag 19 maart een tiroler ski party georganiseerd. Dat betekent dansen op je snow- boots, swingen in de sneeuw, een hartverwarmend optre den van de enige echte Tiro ler Zusjes, lawine-gevaarlij- ke meczingers en apres ski aan de piste-bar. Op zater dag 25 maart komt Veroni ca met diverse bekende dee jay'. Een spektakulaire show met mooie prijzen en de beste dance-hits uit de Top-40. SCHIEDAM In het Film- huis wordt op vrijdag 24 maart de film 'Priscilla, queen of the desert' ge- draaid van regjsseur Step- han Elliot. De showgirls Mitzi, Berna- dette en Felecia hebben meer dan genoeg van het grotestadsleven in Sydney. Ze nemen de uitnodiging aan om een aantal shows te doen in een hotel in Alice Springs, midden in de woes- tijn. Een oude bus wordt Priscilla gedoopt en volge- stouwd met kleren, glitter, make-up, drank, opblaas- borsten en andere onmisba- re attributen. Onderweg veel jolijt, roddels en grove grappen. Bernadette, de transsexueel, is de oudste van het stel. Ze is wat cy- nisch geworden door de ja ren heen. Felecia is mooi en ijdel. totaal gefixeerd op ui- terlijk en imago. Mitzi is wat ernstiger en bedachtzamer. Dit stel in een gammele bus de woestijn in sturen is vra- gen om moeilijkheden: ze verdwalen en Priscilla laat het afweten. Aanvang van de film is 21.30 uur. Toe gang voor donateurs fL.5,- Voor niet-leden is het dona- teurschap fl.7,50 inclusief toegang voor de film. TelefOOn. (i.v.m. controle bezorging) 1 Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: 3000 VB Rotterdam T029 J

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 13