Op zaterdag 29 april 1995 qeven Story en Correct van 13.00 t/m 17.00 uur een fantastisch feest in Ahoy' Live optredens van Lee Towers en Ten Sharp strijden het vak festival Annie de Reuver en Cock v/d Palm o^0E^- Met uw toegangsbewijs dingt u mee naar een van de 55 kado's die Correct op deze feestmiddag ter beschikking stelt. Correct viert feest Geknipt voor het vak 1995 Kado-feest v X winnaar bekend makenvan het Story/Correct Geknipt voor het vak festival die als hoofdprijs een fantastische tournee naar Roemenie te wachten staat. Kaartverkoop Voor informatie: 010-4.618.618 Zaterdag 29 april is de finale van het door Weekblad Story georganiseerde muziekfestival 'Geknipt voor het vak 1995'. Correct sponsort dit evenement, viert deze dag haar 55ste verjaardag en deelt diverse kado's uit, niet atleen aan de finalisten van 'Geknipt voor het vak', ook aan de bezoekers van deze middag in Ahoy'. Na vele voorronden strijden de twaalf finale kandidaten, een uit iedere provincie, deze middag om de eerste plaats. De winnares of winnaar wordt deze zomer uitgezonden naar het internationale festival Golden Stag in Roemenie, waaro.a. Julio Iglesias naam heeft gemaakt. Naast de 12 finalisten geven ook Ten Sharp en Lee Towers met het Hollywood Boulevard Orkest een mini-concert. Voor slechts 20.- bent u getuige van dit muziekspektakel in het Rotterdamse Ahoy'. De zaal gaat om 12.00 uur open en dan beginnen De Brulkikkers met het inzetten van het feest, de finale is rond de klok van 17.00 uur en de presentatie is in handen van Ivo Franklin. Het zal een bijzondere muzikale middag worden. Niet alleen vieren wij die dag Koninginnedag, ook vieren wij ons 11 de lustrum. Wij willen graag dat het voor u als bezoeker van Ahoy' een onvergetelijke middag wordt en daarom delen wij 55 kado's uit. Natuurlijk zijn deze kado's afkomstig uit de winkel van Correct Consumer Electronics aan de Bergweg 110 en Correct Business Electronics aan de Ceintuurbaan 111 te Rotterdam. Wie weet gaat u met een kado verpakt in een televisiedoos naar huis of noteert u direct al de namen en adressen van de finalisten in de kado gekregen zakcomputer. Iedere bezoeker heeft dezelfde kans en de gelukkigen ontvangen diezelfde middag het kado in schitterende feestverpakking! hMm s Noord Brabant Natasja Poels What's up Flevopolder Devid Roodenburg The lady is a tramp Zuid Holland Carlo Rijsdijk That old black magic Friesland Rita Vjodorowa Come when you call Limburg Gabriella Massa La Solitudine Utrecht Sylvia Willemsen Alles wat ik heb Drente Erika Karst Mr. Paganini Noord Holland Allan Eshuys No Zeeland Albertina Vergouwen Liefste Groningen Hermien Biigel Nick of time Overijssel Use de Lange The woman before me Gelderland Andrew Muller Just once Kaartverkoop start vanaf vrijdag 31 maart. De kaarten zijn te koop aan de kassa van Ahoy', de VVV-bespreekkantoren en bij Correct Consumer Electronics aan de Bergweg 110, foto-afdeling op de eerste etage. Entreekaart 20.- per kaart met natuurlijk kans op een schitterend kado. TOTAAL - r>

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 32