CDA-fractievoorzitter Baart reageert: Wm-rm Nederlands eerste reptielenhuis staat in Hof van Spaland /99,- MaasposT KORT KORTING! HOIM Keukens MaasposT Winnaars ANWB Frankrijkdagen MaasposT FM 106.7 en kabel 96.1 Zie elders in deze krant DAMESMODE In Wear Turnover Josephine GIGANTISCHE MAASPOST SCHIEDAM X07 KERKDIENSTEN SCHIEDAM SCHIEDAM „Je moet inderdaad de besluitvor- ming aanpassen aan de eisen van deze tijd." Met die woorden onderstreept Daan Baart, fractievoorzitter van het Schiedamse CDA, het pleidooi van burgemeester Peper van Rotterdam voor de vorming van de Stads- provincie. Dat wil niet zeg- gen dat er volgens Baart aan de vorming van de Stads- provincie geen haken en ogen zitten. Zo dreigt de Stadsprovincie te veel uit- voerende taken naar zich toe te trekken. En roept het ge- bruik van het referendum in Rotterdam weerstand op. Twee petten Referendum *m Freshlook disposable KLEUR CONTACT- LENZEN perpaar TEMPELOPTIEK Broersvest 10D Tel. 4271655 SCHIEDAM Zaterdag 20 mei kan men vanaf 15.00 uur weer in de Grote Kerk terecht voor een inloopconcert. Ditmaal zal het Vocaal Ensemble Schiedam te beluisteren zijn. De toe- gang is natuurlijk weer gratis. Cursus Pop Art Avondconcert Cooperatie Bridge Zomerinstuif Snelschaak- toernooien Expositie Zomer Bridge-instuif Grasvolleybal Jeugd Schaaktoernooi KEUKENVERKOOP Rotterdam Stadionweg 39 Rotterdam Sdiledam Groenendaal/hoek Oostplein 2 Broersvest 57 c Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstadenwijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Woensdag 17 mei 1995 SCHIEDAM De predikbeurten voor zondag 21 mei Hervormde gerneente Schiedam Opstandingskerk. Burg. Honnela- ge Gretelaan Aanvang: 10.00 uur ds. A. Hulstyn Grote Kerk. Lange Kerkstraat Aanvang: 10.00 uur Dhr. G.A. de Bruin Aanvang: 17.00 uur Ds.J. Boer Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat Aanvang: 10.00 uur Ds.H. Onderstal Gereformeerde Kerk De Ark Aanvang: 10.00 uur Hr. A.F. Ruijl Magnalia Dei Kerk Aanvang: 10.00 uur Hr. J.A. van Lambalgen Hervormde Evangelisatie op Gere formeerde grondslag Gilde College Aanvang: 10.00 uur Ds. D.J. Cuperus Grote Kerk Aanvang: 17.00 uur Ds.J. Boer Indonesisch-NederlandsChristelij- ke Kerk Opstandingskerk, Burg. Honnela- ge Gretelaan Aanvang: 14.00 uur Ds.W.H.M. Reinders Programmering donderdag: 19-21 Jazz Melodies; Jaap Wape- naar 21.22 Groove Garden; Menno Sprong en Rick Rietveld vrijdag 18-20 Marokkaans programma; Hassan Aissati e.a. 20-22 Turks Programma; Huseyin Cayire.a. zaterdag 9-10 Non-Stop muziek; Micha In- genkamp 10-12 Passage 12; Laurette Lan- kester en Jan Willem de Boer 12-14 Muzikale omloop; Peter Voorburg 14-16 Muzikale omloop; Lennard de Bles 16-17 Muziekmuseum; Rob van der Heiden 17-18 Sport; Henk Groenewegen 18-20 Top 25; Paul de Jongh en Patrick de Boer 20-22 Infobeat; Stefan de Ruiter Zondag 9-10 Kinderradio; Chrit Wilshaus 10-11 5 kwartier in 1 uur; Bas Ba- rendregt 11-12 Goedemorgen Schiedam; Ed van Dommelen 14-16 Nationaal produkt; Rob van der Meer 16-18 Sport; Partick de Boer en Fred van Aken 18-19 Gospel Channel; Marcello Stewart 19-20 Koers; Mies de Hartog e.a 20-21 De Klassieken; Cees van Giezen MaasstaD weekbladen KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: W. J. de Kok Telefoon 010-4004291 COMMERCIE: Telefoon 010-4738322 Telefax 010-4731589 VERTEGENWOORDIGERS: H. Theeuwkens Prive 010-4115184 R. de Hoog Prive 010-4663691 I. Ruijgrok Prive 01751-12382 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IMA/P advertenties tot maandag 16.00 uur ACCOUNT MANAGER: L. B. van IJzerloo Telefoon 010-4004472 Prive 010-4708702 REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: M. Heijnen Telefoon: 010-4004484 Chef-redakteur L.M. Hartman Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: en voor fotobestellingen Willem de Bie Media Produkties Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4774010 010-4778066 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Nederlandse Dagbladunie b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur 'Lokaal wat kan, regionaal wat moet' Als het parlement akkoord gaat, behoort Schiedam vanaf I januari 1997 tot de 'Stadsprovincie Rot terdam' en niet meer tot Zuid- Holland. Rotterdam wordt opge- splitst in verschillende gemeenten die samen met gemeenten uit de regio rond de havenstad de nieu we Stadsprovincie gaan vormen. Nu er een steeds grotere nadruk wordt gelegd op het economische belang voor Nederland van de Rotterdamse haven en Schiphol, is het volgens Baart niet meer dan logisch om het bestuur aan die ontwikkeling aan te passen. „De huidige inrichting van het bestuur in rijk, provincie en gerneente is al zeer oud. Het is verstandig om nu een slagvaardiger bestuur op de samenhang in de regio toe te spitsen. Daarbij is het voor de ge meenten in de regio een belang- rijke voorwaarde dat Rotterdam wordt opgedeeld in kleinere een- heden. Zo voorkom je dat er bin- nen de Stadsprovincie een ge rneente dominant wordt en bereik je een evenwicht." Hoewel de vorming van de Stads provincie een groot en complex „De Stadsprovincie wordt slagvaardiger", aldus de Schiedamse CDA-fractievoorzitter Daan Baart. karwei is, zal de Schiedammer er volgens Baart niet zoveel van merken. „Het is vooral een be- stuurlijke operatie, die moet lei- den tot een slagvaardiger en effi- cienter bestuur. Wei zal de burger zich op den duur waarschijnlijk beter herkennen in de Stadspro vincie Rotterdam dan in de huidi ge provincie Zuid-Holland, dat met twee grote steden, kassen en weilanden een veel diverser ka- rakter kent." Moet de Stadsprovincie het be stuur op termijn goedkoper ma- ken, in het begin zullen er extra uitgaven worden gedaan om de mensen in het nieuwe bestuur an- ders te laten werken. De ham- vraag is: Wie moet dat betalen? Baart: „Er is gekissebis over de kosten. Het rijk zegt De regio moet betalen, want die profiteer! later van het goedkopere be stuur'. De gemeenten daarente- gen kunnen dit geld moeilijk op- hoesten en vinden dat het om een regeringbesluit gaat, en dat het rijk dus moet betalen." Met de komst van de Stadspro vincie wordt duidelijker wie er nu verantwoordelijk is bij een wir- war van regelingen tussen ge meenten uit de regio, zoals bij- voorbeeld de Streekmuziek- school en het DCMR. Als voorlo- per van de Stadsprovincie fun- geert nu de Stadsregio. Deze be- staat uit afgevaardigden van de gemeenten die ook deel gaan uit- maken van de Stadsprovincie. „Zo'n afgevaardigde", zegt Baart, „heeft te maken met een '2-petten-probleem'. Enerzijds moet hij het belang van de Stads regio behartigen. maar aan de an- dere kant is hij vooruitgeschoven door zijn gerneente. Dit geeft soms problemen. Met de komst van de Stadsprovincie verdwijnt dit probleem. omdat het bestuur ervan direct door de burgers van de Stadsprovincie wordt geko- zen." Volgens de Schiedamse CDA- leider onderschrijft politiek Schiedam het belang van de Stadsprovincie, maar is er toch ook bezorgdheid over wat de nieuwe provincie allemaal van Schiedam gaat afpakken. „De af- spraak was dat gemeenten hun lo- kale autonomie zouden behou- den, dus: 'lokaal wat kan, maar regionaal wat moet'. Gaandeweg heeft de Stadsprovincie steeds meer uitvoerende taken naar zich toe getrokken. Zij dreigt nu haar hand te overspelen." Evenmin is Baart te spreken over het komende referendum in Rot terdam. De kiezers kunnen zich daarin uitspreken over de opde- ling van hun stad in kleinere ge meenten. Onder bepaalde voor- waarden vindt Baart een referen dum een goede aanvulling op de democratic. „Maar je zou een re ferendum alleen moeten toepas- sen bij onderwerpen die zijn terug te brengen tot eenvoudige vragen. In dit geval is het te complex en zitten er veel meer consequenties achter dan uit de referendum- vraag valt op te maken. Daarbij doet men bovendien of het oor- deel van de burgers doorslagge- vend is, maar in feite ligt de be- slissing bij regering en parlement. Het is dus eigenlijk volksverlak- kerij." Baart zou het in elk geval betreuren als een 'nee' uit het re ferendum uiteindelijk overgeno- men zou worden door het parle ment. „Niet omdat ik niet naar de burgers wil luisteren, maar het re ferendum is op deze manier geen goed middel. Op politiek niveau in bijna iedereen overtuigd van het nut van de Stadsprovincie. Alles nu terugdraaien zou zonde zijn." Pieter Vermaas SCHIEDAM Dierenspeciaal- zaak De Cobra in winkelcentrum Hof van Spaland is in de tien jaar van haar bestaan een begrip ge- worden in Schiedam. Door de vol- ledige vakkennis op dierengebied en de vriendelijke omgang met mens en dier hebben Frans Knijf, zijn vrouw Petra en hun dochter, de klantenkring de afgelopen jaren flink weten uit te breiden. Onlangs opende Knijf, na een minieme ver- bouwing in een deel van de dieren- zaak, een reptielenhuis. Hoewel hiermee een jongensdroom van de eigenaar in vervulling is gegaan, benadrukt hij wel dat ook de die- renspeciaalzaak zijn voile aan- dacht blijft houden. ,,Onze dieren- zaak heeft altijd al twee ingangen gehad. Wij hebben nu alleen van het gedeelte bij de ene deur een reptielenonderkomen gemaakt. Door de andere ingang komt men nog gewoon in de dierenzaak zoals men die gewend is", aldus de montere Knijf. De keuze voor een eigen ingang van zijn reptielenhuis is volgens de eigenaar wel degelijk een bewuste geweest. ,,Ik kan me goed voorstellen dat er mensen zijn die niet veel met deze beestjes ophebben. die moet je dan niet dwingen door een ruimte te lopen waarin zij zich bevinden. Zowel voor de liefhebbers als voor de mensen die er niet van houden is dit de beste oplossing". Als liefhebber van de natuur voelt Knijf zich dagelijks de koning te rijk in de rustgevende omgeving van het huis. Toen hij de deur voor het publiek opende dacht hij nog een regionale functie te gaan ver- vullen, maar al snel bleek dat zelfs mensen uit Zwolle en Nijmegen zijn zaakje wisten te vinden. „Er zijn wel twee of drie groothandels, maar een echte winkel was er nog niet. Dat is dus best uniek", legt Knijf uit. Zelfs op momenten dat er geen klanten of passerende lief hebbers in de zaak zijn, verveelt de eigenaar zich geen moment. Elke dag wordt gevuld met het verscho- nen van de terraria, het voeren van de dieren en het zich verder verdie- pen in de reptielenwereld. „De liefde voor de natuur in al haar vormen heeft mij ertoe bewogen dit huis te beginnen. Ik vind het heerlijk de mensen kennis te laten maken met de dieren en hun ver- zorging. Je helpt ze zo een rustpunt te vinden in deze keiharde we- reld", vertelt Knijf op poetische wijze. „Het rustgevende dat van de dieren uitgaat, is evident. Zodra men binnenkomt zie ik de rust al over het gelaat komen". Hoewel onbekend vaak onbemind maakt, heeft Knijf tot op heden nog geen negatieve readies gehad. Een goe de voorlichting is wat hem betreft onontbeerlijk. De meeste reptielen zijn uit nakweek geboren en dus niet uit de natuur gevangen. Hoe wel Knijf dit benadrukt wil hij ook graag kwijt dat het verdwijnen van reptielen uit de oorspronkelijke omgeving niet in de eerste plaats aan de vangst te wijten is. De ont- bossing ten gunste van huis-, land- en tuinbouw is volgens hem de grootste boosdoener. „Wanneer de landbouw na bijvoorbeeld een jaar niet meer mogelijk is, zoekt men weer een ander stuk grond op dat ontbost wordt. Met dat eerste stuk grond doet men dan niets meer, dat blijft dus kaal". Knijf betreurt het dan ook dat het door de economie zou kunnen gebeuren dat kinderen deze dieren in de toekomst alleen nog van plaatjes kennen. „Voor- beelden ten over van uitgestorven dieren door land- en huizenbouw. Die naar verhouding paar gevan gen beestjes doen daar geen af- breuk aan". Ook paniekverhalen over kaaimannen die gedumpt worden in de sloot, verwijst de ei genaar graag naar het rijk der fabe- len. ,,Die hebben in ons klimaat geen schijn van kans om te overle- ven. Toestanden als in Amerika kunnen hier dus nooit ontstaan' Eenzelfde goede voorlichting ver- schaft Knijf de klant die een reptiel wil aanschaffen. Kleine beestjes worden tenslotte groot en het is dan maar de vraag of er ook dan nog genoeg ruimte is voor het dier. Wanneer de ruimte, ondanks alle goede voornemens toch een pro bleem wordt op den duur. verzoekt Knijf de klanten het dier bij hem terug te brengen. ,,Men krijgt dan het geld terug en ik ga persoonlijk op zoek naar mensen die wel ruim te genoeg hebben". Bij de aan- schaf van een reptiel hoeft de prijs in ieder geval geen belemmering te zijn. Voor elke beurs zijn er bij De Cobra namelijk dieren te koop. Een geinige tjik-tjak is al te krijgen voor fl.8,50, maar ook een tijger- python van fl.950 - ligt geduldig op een zorgzaam baasje te wach- ten. Hoe gevarieerd de dieren in het Schiedamse reptielenhuis ook zijn, een ding hebben zij in ieder geval met elkaar gemeen: geen dier is giftig. „Ik wil absoluut geen risico nemen. Niet voor mezelf, maar ook niet voor onschuldige voorbijgangers. Giftige dieren kun je in een winkelcentrum nu een- maal gewoon niet maken", aldus Knijf. voor het weekend of de vakantie NU Optometristen Contactlens-specialisten Lid van A.N.V.O. Broersvest 50a, Tel 010-4735919 VISC0NTI SCHIEDAM De ANWB zette vorige week de winnaars van de twee verschillende wedstrijden van de Frankrijkdagen in het zonnetje. De Fa- milie van den Bos werd winnaar van de slagzinwedstrijd. Zij maakten de slagzin 'Voor mijn vakantieplannen naar Frankrijk ga ik naar de ANWB' af met 'want daar kom je het verst mee. ook al krijg je pech, de ANWB helpt je verder op weg'Deze creati viteit werd donderdag 11 mei beloond met een reischeque ter waarde van fl.500,- die werd aangeboden door Vrij Uit autovakanties. De mand vol Franse lekkernijen ging naar de familie Bakker. Geen van de inzenders raadde de waarde van de mand exact, maar de familie Bakker zat er het dichtst bij, het scheelde slechts zeventien cent. De mand kostte trouwens fl.87,48. SCHIEDAM In de Kunsthal te Rotterdam is sinds 8 april de ten- toonstelling Pop Art te zien. Deze tentoonstelling is georganiseerd door Museum Boymans-van Beu- ningen. De term Pop Art is afge- leid van 'polular art'. De pop-kun- stenaars waren gefascineerd door het alledaagse. In hun werk stelden ze het banale, dagelijkse voorwerp centraal. Ze fixeerden de ontbijtta- fel en verklaarden dit tot kunst- werk, ze maakten een grote, slappe versie van een stecker of stapelden gewoon de voorwerpen op en pre- senteerden dit als kunst. Naar aan- leiding van de tentoonstelling in de Kunsthal organised! Artoteek Schiedam een cursus van twee avonden over Pop Art. Daarin zal aandacht besteed worden aan de Amerikaanse pop-kunstenaars en aan die in Europa. Ook zullen voorbeelden gegeven worden van kunstenaars voor en na de jaren zestig die zich geinspireerd voelden door het alledaagse. Waar mogelijk zal ook werk uit de col- lectie van de Artoteek gebruikt worden. Docente Sandra Spijker- man zal de cursus leiden. De cur- susdata zijn dinsdag 16 en 23 mei van 19.30-21.30 uur. De kosten zijn fl.25,-, te voldoen door voor- uitbetaling bij de Artoteek, Bach- plein 581. De uiterste aanmel- dingsdatum is zaterdag 20 mei. SCHIEDAM Het tweede avondconcert in de Grote- of St. Janskerk te Schiedam wordt gege ven door Andre Verwoerd, orga nist van de Grote Kerk, op dins- dagavond 23 mei om 20.15 uur. Andre Verwoerd is sinds 1981 de vaste bespeler van het orgel in de Grote- of St. Janskerk. Hij studeer- de bij Adr. C. Schuurman, George Stam en Cor Kee. Aan het Rotter- dams Conservatorium behaalde hij de 'Prijs van Uitnemendheid'. Aan dezelfde instelling was hij twintig jaar verbonden als hoofddocent voor orgel. Voor zijn functie in Schiedam was hij achtereenvol- gens organist van vijf kerken in Rotterdam. Regelmatig geeft hij orgelconcerten in binnen- en bui- tenland. Hij gaf talrijke radiocon- certen, zowel in Nederland als daarbuiten en heeft ook al enige grammofoonplaten op zijn naam staan. Tijdens de concerten op 23 mei zal Verwoerd composities van Brunchorst, Bach (de vituose pre- ludium en fuga in D), Teleman, Lascieux, Andriessen en Boel- mann (Suite Gotique). Het pro gramma, tevens bewijs van toe- gang, is 's avonds aan de kerk ver- krijgbaar voor fl.6,50 per persoon. Voor houders van een Pas 65 of CJP is dit fl.4,50 per persoon. Ook zal Verwoerd op woensdag 24 mei van 17.00-17.30 uur te beluisteren zijn op de zender Hilversum Vier. SCHIEDAM Onder de titel 'De Cooperatie in bezettingstijd' wijdt het Cooperatiemuseum te Schiedam een tentoonstelling aan de omstandigheden waaronder de distributie aan huis en de verkoop- winkel plaats vonden. Toen op 10 mei 1940 ook Nederland door de oorlog werd overvallen, was de suiker al op de bon. In de loop van de bezettingsjaren zou dit artikel door tientallen andere gevolgd worden. Vanwege de toenemende schaarste verdwenen vele produk- ten geheel uit het assortiment. Na- maak-artikelen kwamen ervoor in de plaats; de zogenaamde surroga- ten. Als kenmerkend onderdeel van de expositie is een handwagen opgesteld. Deze geldt als symbool van de voedselschaarste. Menig- een in het Westen zal zich de voed- seltochten met zo'n kar herinne- ren. Een tweede bijzonderheid, weliswaar van veel kleiner om- vang, is een kistje dat gediend heeft voor een aanvullende voed- selvoorziening van gijzelaars in het kamp St. Michielsgestel. De tentoonstelling is te zien van 13 mei tot en met 31 december 1995. In September wordt op diverse on- derdelen een wisseling toegepast. In dexelfde maand krijgt een oud- medewerker de gelegenheid te ver- tellen over zijn belevenissen bij Coop Nederland in de bezettings jaren. De openingstijden van het Cooperatiemuseum aan de Lange Haven 84 zijn donderdag en vrij dag van 13.30-17.00 uur. SCHIEDAM Denksportcen- trum Brandersstad, Boterstraat 6, organiseert deze zomer op de woensdagavonden een Bridge Zo merinstuif. De beste zes resultaten tellen voor de eindstand. Voor de nummers 1 tot en met 25 zijn er verschillende prijzen in natura. Het inschrijfgeld bedraagt fl.5,- per paar en aanmelden kan aan de zaal. De aanvang is 19.45 uur. Inlichtin- gen zijn te verkrijgen op tel.num- mer 4736466 of 4265496. SCHIEDAM Zaterdag 27 mei organiseert denksportcentrum Brandersstad wederom een snel- schaaktoernooi. Er wordt gespeeld in een sneltempo van zeven minu- ten per persoon. De prijzen die te verdienen zijn komen voort uit 75 procent van het inleggeld. De aan vang is 20.00 uur en het inschrijf geld is fl.7,50 per persoon. Het Denksportcentrum is gevestigd aan de Boterstraat 6. SCHIEDAM In Artoteek Schiedam is zaterdag 13 mei de expositie Van Amen tot Zekveld geopend. De expositie bestaat uit werk van Rotterdamse kunstenaars die in de jaren zestig vorm gaven aan de snelle en veelvormige ont- wikkelingen in de beeldende kunst te Rotterdam. Werken van onder andere Daan van Golden, Woody van Amen. Anna Verweij-Ver- schuure, Wim Gijzen en Jacob Zekveld markeren de overgang van het Rotterdamse kunstklimaat van 'dorp naar stad'. Een aantal van deze bijzondere werken kan gereserveerd worden door leners. De Artoteek is gevestigd aan Bachplain 581. De openingstijden zijn dinsdag en donderdag van 16.00-20.00 uur, woensdag van 17.00-20.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur. SCHIEDAM De jaarlijkse zo mer bridge-instuif onder auspicien van de Dienst Sport en Recreatie gaat dit jaar voor de 28e maal van start op woensdag 24 mei. De ver- dere speelavonden zijn op woens dag 31 mei, 7, 21 en 28 juni, 5, 12, 19 en 26 juli en de slotavond is op 2 augustus. Alle avonden worden gehouden in de kantine van sport- vereniging Excelsior '20, sport- park Thurlede, parkweg. De aan vang van elke avond is 19.45 uur. Ook beginnende bridgers zijn van harte welkom. Inschrijving, uit- sluitend per paar, 's avonds aan de zaal. Het inschrijfgeld bedraagt fl.6,- per paar, per avond. Men moet minimaal zes avonden heb ben deelgenomen om voor een prijs in aanmerking te komen. Een fraai prijzenpakket is weer ter be- schikking gesteld. De eerste twee zittingen is de indeling willekeu- rig, daarna geschiedt de indeling volgens de ontstane stand. Voor verdere inlichtingen kan men bel- len met de heren Van Zomeren, tel. 4732216 en Wever, tel. 4738543. SCHIEDAM Op 18 juni vindt de primeur plaats van het Maas- boulevard Grasvolleybal Toer- nooi. In een prachtig park aan de rand van de Maas wordt er in een zonnige en feestelijke ambiance gevollybald op alle niveaus. Tij dens het toernooi is er van alles te doen en te zien. De gehele dag is er muziek en theaterachtige voorstel- lingen. Na afloop is er een feest met een live-band. Men kan zich inschrijven op de volgende ni veaus: divisie: 3 tegen 3 (vanaf derde divisie, district: 3 tegen 3 (tot en met promotieklasse), recre- atief: 4 tegen 4 (heren en dames gemengd) en jeugd: 4 tegen 4 (tot en met 18 jr.). De inschrijfgelden zijn fl.20,- per team inch slotfeest) Inschrijvingen voor 1 juni bij Frank Tomei. tel. 4348966 of 2341059. SCHIEDAM Op 18 juni orga niseert de vereniging Aktiviteiten Gorzen Evenementen tijdens het jaarlijkse boulevardfeest een jeugd Schaaktoernooi. Er wordt ge- schaakt volgens het Zwitserse sys- teem in zes leeftijdsgroepen. Het toernooi begint om 09.30 uur en eindigt om ongeveer 16.30 uur. Deelname aan dit toernooi kost fl.5,-. Tijdens de pauze is er gele genheid om mee te doen aan diver se spelletjes en evenementen, of om een lekker hapje te eten. Aan melden bij Poulien Knipscheer, tel. 4679494. 70* Horn maakt plaats voor nieuwe keukens. Alle showroommodellen worden nu verkocht met KORTINGEN TOT 70%!!! Profiteer nu. en laat deze UNIEKE KANS met aan u voorbi/gaan. V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 3