GRATIS kleur-accent shampoo bij Herbatint! Een absoluut topprodukt tegen huidproblemen! ,1^5^ 025 l UyLyfiptfesU REFORMHUIS GEA Het natuurrecept voorlucht AVYLON 1 Uw voordeel U KUNT OOK VAN ONZE FEESTAANBIEDINGEN PROFITEREN! Fysiotherapeut ontwikkelde spierolie die binnen 5 minuten werkt HERBATINT VERFT HET HAAR ZONDER AMMONIA EN CHEMISCHE STOFFEN! Glechomal Complex: snel verlichting bij problemen met luchtwegen Uw voordeel: Glechomal Complex: huid SCHIEDAM - XQ7.05 Als fysiotherapeut en sportmasseur geniet Daniel van der Pluym in Nederland een grote reputatie. Hij heeft een goed- lopende praktijk, waar mensen uit het gehele land hem con- sulterea. Maar toen zijn eigen vrouw ernstig ziek werd, bemerkte hij tot zijn grote ontsteltenis dat hij juist haar niet kon helpen. Spierpijn Jicht en spit WAARDEBON Oplossing Om de introductie van de Herbatint haarverf-lijn een feestelijk tintje te geven, kunt u nu profiteren van een fantastisch aanbod. (Bij aankoop van een verpakking haarverf t.w.v. 34,95 ontvangt u 1 flacon Irv kleur accentuerende shampoo ssT t.w.v. 19,95 Onder handen bij Daniel van der Pluym heeft een positieve invloed bij gewrichts- problemen geeft verlichting bij reumatische aandoeningen draagt zorg voor een goede opbouw van het beendergestel bevordert de uitscheiding van afvalstoffen met name van urinezuur (jicht) van 24.95 nu voor 19.95 slechts Astma-Bronchitis Levensperspectieven acne, huidirritatie, uitslag of gewoon een ke huid? Avylon l werkt snel en zeker. moei DCZC BON ONTVANGT U WAARDEBON tube van 30 gram van 29.95 nu voor 27.45 1 WAARDEBON Oj I GLECHOMAL COMPLEX 100 ml. Hoogstraat 15 - SCHIEDAM - Tel. 010 - 4263280 afvoer van vochtophopingen en een snelle vermindering van de pijn. Gedurende de afgelopen jaren heeft Daniel van der Pluym Spierolie toegepast op de meest uit- eenlopende soorten spierpijn. In alle gevallen werd binnen vijf minuten resultaat bereikt. Hij ver- telt: "Spierpijn ontstaat door over- belasting, waardoor de afvalstoffen zich in de spieren ophopen en de toevoer van voedings- en zuurstof- rijk bloed wordt afgestoten. Door de doorbloeding van het spierweef- sel te verbeteren, heft Spierohe het probleem onmiddellijk op. Ook kan het zijn, dat na ongewone krachtsinspanningen er scheurtjes ontstaan. De pijn wordt dan ver- oorzaakt door de ontstane vochtop- hoping, die druk uitoefent op de zenuwuiteinden in de spier. Spier ohe zorgt voor een snelle afvoer van het vocht, waardoor de druk afneemt en de pijn verdwijnt. Daarnaast heeft de fysiothera peut ook uitstekende resultaten bereikt bij spierpijn, veroorzaakt door ziekten als spierreuma, jicht, artrose en spit. "De pijn zal ver- dwijnen, maar de oorzaak van de kwaal wordt namurlijk niet wegge- nomen. Het gaat hier tenslotte om een ziekte. Maar spierolie zal wel een enorme verlichting brengen" merkt Van der Pluym op. TtOtH mmniHB YAH DtZC BOH 0HTYAH6T V Bij elke aanraking van de huid verging mijn vrouw van de pijn. "Ik wist me geen raad", vertelt Daniel van der Pluym. "Het is ver- schrikkelijk om je vrouw zo te zien lijden. Toch moest er iets bedacht worden om het vocht uit haar benen te draineren en om de spie ren soepel te krijgen. Daarom ging ik op zoek naar middelen om mijn vrouw te helpen." Omdat de Budelse fysiotherapeut gespeciali- seerd is in aroma therapie, lag het voor de hand dat hij in deze rich- ting ging zoeken naar een oplos sing. Bij deze therapie worden ethe- rische olien toegepast, die als eigenschap hebben om snel door In 1982 werd mevrouw van der Pluym plotseling ge-troffen door een zware hersenbloeding. Het gevolg was, dat de rechterzijde van haar lichaam geheel verlamd raakte. Tot overmaat van ramp kreeg ze ook nog last van sterke verkram- ping van de spieren in haar rechter- arm en rechterbeen. De revalidatie van zijn vrouw, die Daniel van der Pluym zelf ter hand nam, werd ook nog eens ernstig bemoeilijkt door de vochtophoping in het onder- been. Daardoor kwamen de lymfevaten en de spieren in het been onder een enorme pijnlijke druk te staan. de huid te dringen. Daardoor kan vijf minuten daarvoor had ik haar met name het spierweefsel gemak- been weinig hoopvol behandeld kehjk bereikt worden. met een nieuwe experimentele olie. Tot mijn grote verbazing had Toeval ik bij toeval een werkzame combi- Het leek een onbegonnen zaak. natie van etherische olien ontdekt", Na eindeloos combineren en aldus Daniel van der Pluym. Tijdens experimenteren, had hij nog geen de revalidatie van zijn vrouw, over- middel ge-vonden die bij zijn trof de werking van Spierolie zoals vrouw het gewenste resultaat gaf. hij zijn preparaat heeft genoemd, "Ik werd er moedeloos van. Maar zijn stoutste verwachtingen. op een dag werd ik enthousiast door mijn vrouw geroepen. De Het had precies de werking, die hij vochtophoping in haar been was met zijn experimenten voor ogen sterk aan het verminderen. Ook had gehad. Een directe ontspanning vertelde mijn vrouw opgetogen, van de spieren, een onmiddellijke dat de pijn praktisch was afgeno- verbetering van de doorbloeding men. Ik was sprakeloos. Nog geen van het spierweefsel, een vlotte In Nederland kampen naar schatting enige honderd-duizen- den mensen met problemen aan de luchtwegen. Door ver- nauwing van de longblaasjes of een overmatige slijm-produk- tie leven zij voortdurend in een toestand van adem-nood. Mensen die leiden aan astma of bronchitis moeten bij elke ademhaling vechten voor misschien wel het enige wat nog op deze wereld vrij verkrijgbaar is: lucht. Glechomal Complex is een nieuw fytotherapeutisch preparaat, dat een einde kan maken aan dat verstikkende gevoel van 'als door een rietje ademhalen'. Glechomal Complex is een van de tien fytothe-rapeu- tische produkten uit de nieuwe Saredro Quality-lijn. Het is onder apothekmtoezicht samengesteld nit plan- ten- en kruidentincruren waarvan de werking aan de hand van literatuurstudies en praktijkervaringen is vastgesteld. Glechomal Complex heeft geen Wjwer- Astma is het gevolg van een zwelling van het slijm- vlies, waardoor de long-blaas- jes overmatig geprikkeld wor den. Tijdens het in- en uitade- men trekken ze zich kramp- achtig samen, zodat er een te nauwe opening ontstaat. De lucht wordt hier als het ware doorheen 'ge-perst', wat de zo kenmer-kende gierende ademhaling bij astma-patien- ten veroor-zaakt. Bij chroni- sche bronchi-tis is er sprake van een ont-steking van de slijmvliezen in de luchtwegen, waardoor er een sterke over- produktie van slijm plaats- vindt. Dit taaie slijm laat zich ondanks de zware en veelvul- vermindert overs werkzaam tegen schadelijke bacterienen schiroraels. lost taad slijm in de lnchtwe- gen op. vertnindert de krampachdge samentrekking van de lohg- dige hoest-buien niet zo Ten eerste heeft deze unieke gemakkelijk verwijderen en formule een positieve uitwer- blijft achter in de keel vastzit- king op de zwelling van het ten. slijmvlies. Daarmee wordt bereikt dat de longblaasjes niet Dat gevoel van benauwdheid langer meer worden geprik- kan alleen nog maar versterkt keld en zich tijdens het in- en worden als ook de long-blaas- uitademen weer volledig kun- jes zich tijdens het in- en uit- nen ontplooien. Astma- en ast- ademen niet voldoende ope- matische bron-chitispatienten nen. We spreken dan niet meer zullen tot hun grote opluch- van chronische bronchi-tis, ting constateren, dat het maar van astmatische bronchi- ademhalen een stuk gemakke- tis. lijker gaat en dat het benauw- de gevoel sterk afneemt. Om snel weer verlichting te Luchtwegen krijgen bij problemen brandschoon met de luchtwegen, is het TXe tweede werking van openen van de longblaasjes en J-fGlechomal Complex is het het verwijderen van het over- normaliseren van de slijmpro- tollige slijm een keiharde duktie in combinatie met het voorwaarde. De werking van afvoeren van het taaie, vastzit- Glechomal Complex is dan tend slijm uit de luchtwegen. ook tweeledig. De fytotherapeutische drup- pels bevatten ontstekings- en allergieremmende planten- extracten, die een gunstige invloed uitoefenen op de ont- steking van het slijmvlies en tevens voor een langdurige bescherming zorgen. Tenslotte zorgt Glechomal Complex ervoor, dat het taaie slijm wordt opgelost en zodoende heel eenvoudig kan worden opgehoest. Dit maakt de luchtwegen brandschoon en geeft bronchitis-patienten de mogelijkheid om weer frank en vrij adem te halen. Glechomal Complex is een unieke formule voor iedereen, die regelmatig kampt met problemen aan de luchtwegen. Daarom wordt het ook aanbe- volen bij astma, astmatische bronchitis en chronische bronchitis. Maar ook bij langdurig vastzit- tend hoest, hooikoorts en steeds terugkerende ver-koud- heid wordt gebruik van dit natuurlijke preparaat sterk aangeraden. In de bronchien ontstaan alle problemen. van 24.95 voor 19.95

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 17