0 P Opening Nieuwe Passage M m 13 NIEUWE w MaasposT SCHIEDAM De Nieuwe Passage is open en Schiedam weet het! Enkele duizenden mensen stonden donderdag 14 September op het Broersvest samengepakt om toch vooral niets te hoeven missen van de officiele openingshandeling. Het was uiteindelijk Hans Breukho- ven die het laatste touwtje losmaakte waardoor de honderden balon- nen met het rode hart gevangen werden door de wind die daarmee de ingang van de Passage vtijmaakte voor het publiek. En dat stortte zich na de woorden 'En hiermee is de Nieuwe Passage officieel ge- opend' en masse op de vele koopjes en openingsaanbiedingen die de winkeliers aanboden. Daardoor was het bomvol in de Passage waar iedereen even kwam kijken. En zo schuifelde moeders met kinderen, tieners en oudere schiedammers gezamenlijk door het prachtige centrum op zoek naar iets van hun gading. En dat konden ze donderdag moeiteloos vinden. En in de toekomst natuurlijk ook, want de winkeliers zullen er alles aan gaan doen om de Nieuwe Pas sage net zo sprankelend te houden als tijdens de feesteijke ope- ningsdagen. V Kooei^1"" Woensdag 20 September 1995 SCHIEDAM -XQ7.17 De eerste bezoekers van de Nieuwe Passage kregen bij binnenkomst een roos. De Nieuwe Passage kende een enorme toeloop op de openingsdag. Deze kleine vond het ook erg leuk in de Nieuwe Passage. ee" w/n/ct,,, en? in de Nieuwve Als ware paperazzi doken de journalisten op celebrity Vanessa, die samen met haar man de Nieuwe Passage opende. Tot kort voor de opening werd er hard gewerkt om de Passage op tijd klaar te hebben. Op een trapje de wordt de laatste hand gelegd aan het nieuwe winkelcentrum.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 39