Dankzij natuurlijk middel weer volop aan de slag op FEMINA brinhmon Motto: 'Werk besparen is tijd vergaren' ANIMAL DESIGN The Body Shop AKO Binnenhof FOKA SNOOPY Kinorama De Klok St. "Amivedi' Pieta van Herk kon door gewrichtsslijtage drie jaar niet werken -v.- a ROTTERDAM Met een daverende show opent Gerard Joling op vrijdag 6 oktober om 11.00 uur de 48ste Femina in Ahoy' Rotterdam. Voor de vroege vogels is er nog een extra verrassing: zij mogen op de openingsdag voor slechts fl.6,- naar binnen. Deze grootste najaarsconsumentenbeurs staat geheel in het tekenvan 'Easy Living', oftewel 'Werk besparen is tijd vergaren". In- middels staan de consument zoveel hulpmiddelen voor het alledaagse werk ter beschikking - al dan niet electronisch - dat er meer tijd overblijft voor een ontspannen en comfortabel leven. Lektuur Boekhandel Oostzeedijk/Hoek Admiraliteitsstraat Rotterdam DE KRALINGSE SCHARRELVLEES SPECIALIST TRIMSALON Hondentrimsalon Pebbles DE SNOR Van Namen METZ KATTEGRIT- HOME-SERVICE D Kampeersupermarkt Dierenspeciaalzaak JOOP BLOM Autobedrijf M. Dijkshoorn B.V. Kynologenclub Rotterdam EUROCARO Rotterdam "Zeelands Roem"Neerlands smakelijkste mosselenl Iedere dag vers aangeleverd door Europa's beste visleverancier: Schmidt Zeevis Rotterdam. Nu voortreffelijk bereid bij: UW DIER VERMIST? Voor honden ea. dieren: 010-483 50 12 Voor poezen, Noord eo.: 010-434 61 63 Voor poezen, Zuid eo.: 41550 35 Hoekschewaard 01862-3405 Tekst tel. doven slechthorenden 010-435 36 50 Pieta van Herk(57) uit Krimpen a/d IJssel sukkelde jarenlang met de gewrichten. Ten langen leste moest ze haar werk als demonstratrice opgeven. Het ging eenvoudig niet meer. Drie jaar lang zat ze ziek thuis en ze hield al rekening met een roistoel. In de zomer van 1992 besloot ze een alternatief mid- del te proberen. En dat hielp geweldig. Pieta staat nu weer, vaak twaalf uur achter elkaar, te demon streren op beurzen en in winkels. Ook op Femina is ze present. Ze legt daar aan gei'nteresseerden uit hoe ze er weer bovenop is gekomen. Ze vindt dat veel meer mensen met het middel geholpen kunnen worden. Al jaren geleden had de behandelend arts in het zie- kenhuis tegen Pieta van Herk gezegd: "Mevrouw, hou er maar rekening mee dat u nooit meer zult kun nen werken". Deze woorden klonken hard, maar ze kwamen voor Pieta toch niet onverwacht. Ze had zoveel last van de gewrichten in haar nek, armen, knieen en enkels, dat ze zich niet eens meer zelf- standig kon aankleden. Na het ontwaken moest ze eerst een poos rechtop in bed zitten alvorens ze kon opstaan en de trap kon afstrompelen om haar woon- kamerte bereiken. Het huishouden kon ze niet meer bij houden en in de auto kon ze nog maar nauwelijks plaatsnemen. Ze ging's avonds op haar knieen de trap op om haar slaapkamer te bereiken. Ze moest daarbij zo hard aan de touwleuning trekken, dat ze die ontelbare keren lostrok. Door de weggevallen inkomsten zagen haar man en zij vrijwel geen moge- ijkheid meer hun eigen huisje te behouden. Ze dach- :en al aan een huurflat. Hulp uit de alternatieve hoek 3ieta had vernomen, dat er een natuurlijk middel bestaat, Mariandl Gelatinaat, waaraan trouwe gebruikers in Duitsland en Oostenrijk reeds de bij- naam "gewrichtssmeer" hebben gegeven. Het pre- paraat maakt de bewegingen van de gewrichten soe- oeler waardoor men zich veel beter kan bewegen. Dieta nam, geheel volgens voorschrift, iedere dag drie eetlepels van het poeder met wat water in. Het eerste pak was nog niet eens helemaal op of Pieta kwam tot de ongelofelijke conclusie dat haar toe- stand enorm verbeterde. Het ging zelfs zo goed met haar, dat ze weer volledig arbeidsgeschikt werd. Soms denk ik nog wel eens terug aan die vervelen- de periode", aldus Pieta. "En dan kan ik me nauwe lijks voorstellen dat ik toen als een ziek vogeltje thuis zat. Ik kon me vrijwel niet bewegen. Mijn armen en benen zaten helemaal ingezwachteld. Ik zat lichamelijk maar later ook geestelijk in een vre- selijke neergaande spiraal." Maar Pieta is er weer helemaal bovenop. Op haar stand op de Femina legt ze aan mensen die last heb ben van de gewrichten uit, hoe ze verbetering kun nen bereiken. Pieta staat op stand 3150 in hal 3. Wie niet naar de Femina gaat kan, voor documenta- tie, contact opnemen met de fabrikant: bv Parmalux, Amsterdam. Tel. 020- 615.62.62. Het in deze reportage vermelde middel "Mariandl Gelatinaat", is verkrijgbaar bij apotheker, drogist en reformhuis. Er zijn pakken van 200, 350 en 500 gram en sachets voor op reis. JES&iA WEEK 40 TOTAAL - TX0.07 'Easy living' volgens 48ste Femina Naast alle stands, wordt er natuurlijk ook voor vermaak gezorgd. De organisatie hoopt ook dit jaar net zoveel ofzelfs meer bezoekers als vorig jaar te ontvangen. Het enorme aanbod is ook dit jaar weer zeer gevarieerd. 'Druk, druk en nog eens druk' geldt voor het dagelijks leven, maar ook voor de Femina. Wat kunnen de bezoekers - en na tuurlijk vooral bezoeksters - op de ze 48ste Femina verwachten? Al- lereerst veel modeshows. Op ver- schillende mementen van de dag kunnen bezoekers genieten van de nieuwste mode: bruidsmode (ook aan de bruidegom-in-spe wordt ruimschoots aandacht besteed), da- mesmode. maar ook exclusieve ba by- en kinderkleding. Naar kin- derski-kleding. vaak moeilijk ver- krijgbaar. hoeft men nu niet meer op zoek. want die is volop aanwe- zig op de Femina. Wie nietalleenzijnofhaarkleding wil veranderen. maar zijn gehele look, die moet beslist een bezoek brengen aan de JSF-studio. U kent ze wel. die foto's in de bladen van 'ervoor' en 'erna'; JSF maakt ze. Visagistes, kappers, kleding, ac- cessoires, alles wordt uit de kast getrokken om een complete meta- morfose te ondergaan. En wie zelf niet durft. kan altijd gaan kijken hoe compleet anders je er uit kan zien na zo'n sessie. Houdt nog even het hoofd erbij, want Showtime/Barbicos zal met een bruisende kappersshow de laatste haarmode tonen. Ter plekke kan de bezoeker 'onder het mes' om de haardracht een geheel ander aanzien te laten geven. Het motto van deze 48ste Femina is 'Werk besparen is tijd vergaren'. En dat willen we natuurlijk alle- maal: minder werk en meer vrije tijd. De computer kan die vrije tijd gaan verschaffen. Hoe? Dat laat Compaq zien tijdens de Femina. Faxen, telebankieren, printen, communiceren. studeren; dat komt allemaal binnen handbereik met een personal computer, een PC. En de vrije tijd die men bespaart. wordt dan weer direct door die computer opgeslokt, want de mo- gelijkheden zijn eindeloos: teke- nen, spelletjes doen. muziek ma- ken; kortom ontspannen. En. alsof het nog niet genoeg is, met Internet ligt de hele wereld aan uw voeten! Na deze noviteit is het wellicht tijd voor iets lekkers. De Femina zou de Femina niet zijn, als daar niet allerlei lekkere hapjes en snacks te proeven zijn. Ook dit jaar kunnen de bezoekers zich verslingeren aan Friese lekkernijen of een luchtige Space, heerlijk bij een kopje Ne scafe Caribbean Coffee. Niet zo'n koffie-drinker? Dan zal een mok Nestle Hot Chocolate Mix, naar authentiek Engels recept, zeker smaken. De trek in iets hartigs kan gestilt worden door ambachtelijke zoutjes of de Pinda Speciaal Bar becue. Het spreekwoord Wat je van ver haalt is lekker", wordt waar ge- maakt door de firma Klijn. met zijn HawaV noten-melange. En met de nieuwe frisdrankmachine 'Soda Club Cool' van Brita Benelux, kan zelf de lekkerste limonade met prik worden gemaakt. Nog verfrissen- der wordt de limonade, als die wordt gedronken in een glas wan ijs! S&V Produktontwikkeling laat zien hoe. Uiteraard ook dit jaar weer een uitgebreid aanbod van tal van smaakvolle internationale wij- nen. Na al deze 'koek en zopie' is het tijd om even lekker uit te blazen. Wat gedacht van de Planeta Presi dent Massage-stoel? Een druk op de knop en een intensieve maar toch zachte massage is het resul- taat. De ingebouwde radio met cassettedeck zorgt voor totale ont- spanning. Vanuit zo'n stoel, als men tenminste niet heerlijk in slaap is gevallen, is het zeer re laxed tv-kijken. De informatie-stand van ENECO laat zien welke uitgebreide moge- lijkheden er tegenwoordig zijn: spelletjes via de Rotterdamse kabel thuis spelen - uiteraard tegen beta- ling - of teleshoppen. Het teleshop- pen gaat als volgt: op het tv- scherm worden producten getoond die direct telefonisch of via de ka bel bij de Dagmarkt besteld kun nen worden. Die ontspannende stoel hoeft men dan nog steeds niet te verlaten. want de boodschappen worden daarna thuis afgeleverd. Gemak dient de mens, nietwaar Televisie - het woord is gevallen - we kunnen niet zonder meer. Foto Klein toont diverse noviteiten zo- als breedbeeld-tv en cd-video. De ze jarige standhouder (Foto Klein bestaat 20 jaar) viert zijn verjaar- dag met spectaculaire aanbiedin- gen op het gebied van beeld en ge- luid. Nog een mijlpaal bereikt DA Dro- gist Van Berghem. Voor de tiende maal is hij met een stand te vinden op de Femina. Zijn verjaarsdags- kado aan bezoekers van de Femina bestaat uit het lanceren van nieuwe geuren: Opium for Men van mode- huis Yves Saint Laurent en - exclu- sief voor deze beurs - een nieuwe safari-geur van de Amerikaanse modekoning Ralph Lauren. Het feest is nog niet groot genoeg, want ook Hugo Boss presenteert zijn nieuwe geur onder de naam (hoe kan het ook anders) 'Hugo'. Hoe onze huid ervoor staat na een zomer vol zon, analyseert Dr. Van der Hoog. Tijdens de beurs kan men van alles te weten komen over persoonlijke huidverzorging. Een gratis huid-ananalyse op de com puter en een volledig gratis ge- zichtbehandeling behoren tot de mogelijkheden. Wie de tijd heeft, kan op de Femi na alles de revue laten passeren: kleding. haar, handen, voeten. huid. aan alles is gedacht. Een item is echter nog niet aan bod geko- rr.en: de tanden. Herbafarm intro- duceert 'tand make-up'. Deze ma ke-up is qua toepassing te vergelij- ken met nagellak: het is een lak voor parelwitte tanden. Herbafarm zal het effect van deze 'tand make up' demonstreren. Zo kan iedereen met een 'big smile' naar huis! Al was het alleen maar omdat de be zoeker op deze 48ste Femina in Ahoy' langs meer dan 350 expo- santen kan struinen. De Femina vindt plaats in Ahoy' Rotterdam van 6 oktober tot en met 15 oktober. Opetiingstijden: Maandag tot en met zaterdag van 11.00 uur tot 17.00 uur en van 19.00 uur tot 22.30 uur. Op zon- dag van 11.00 uur tot 15.00 uur. Toegangsprijzen: Volwassenen be- talen fl.15,- senioren (65+) fl. 12,50 en kinderen tot en met 12 jaar betalen fl.lI,-. Binnenhof 1-3, Rotterdam Ommoord. Tel. 010-4204530 Lusthofstraat 60 3061 WC Rotterdam Tel.010-41223 57 b.v. boek- Offsetdrukkerij Baarlandhof 51rotterdam, tel. 010 - 480 37 44, fax 010 - 480 85 54 Zijpe9 3086 HZ Rotterdam Tel. 010-481.52.97 Jonkerhof 5 3161 LH Rhoon Tel/010-5013484 damesmode Winkelcentrum Zuidplein Hoog 437 Rotterdam Cewoon anders! Papierwaren Luxe verpakkingen Benthuizerstraat 29 3036 CB Rotterdam Tel. 010-4669198 Autobanden banden uitlaten schokdempers accu's en alle auto acoessoires. Ceintuurbaan 117 Rotterdam-Noord 20 kg Euro v.a. 10.- Nature Cat klontjes, 2x zo spaarz. f 18.- Gratisbez. 0111 -642585 (8-21 u.). rotterdam TT^e afdeling Rotterdam van de Dierenbescherming zal vanwe- m Mge haar 130-jarig jubileum aanwezig zijn met een eigen MS stand op de consumentenbeurs Femina. Het thema van de stand is "Het ei onder de loep", waar wij vijf soorten eieren onder de aandacht van de consument brengen. We beperken ons tot de vijf bekendste eieren, namelijk: het batterij-ei, voliere-ei, scharrel- ei, vrije-uitloop-ei en het eco-ei. De consument krijgt te zien wat er achter de verschillende eieren schuilt en hoe het prijsverschil van de eieren ontstaat. Een en ander wordt visueel gemaakt door bij- voorbeeld een echte batterijkooi in de stand, zodat zichtbaar is hoe 's veel ruimte een kip in de legbatterij heeft. Verder zijlfoto- enfilm- materiaal de verschillen in huisvesting van de leghennen in beeld brengen. De Landelijke Ins|>ectiedienst Dierenbescherming (LID) zal met een eigen thema (de jacht) in onze stand vertegenwoordigd zijn. Elk jaar worden namelijk 2,| miljoen in het wild levende dieren het slachtoffer van de bloederige hobby van jagers. Tijdens de plezier- jacht vinden emsti|e misstanden plaats, zoals het jagen op bedreigde dier|oorten, illegale roofvogelvervolgitig en het jagen in het donker. waardoor dieren onnodig worden aange- schoten en zwaar verminkt. Met eigen nceldmatcriaa) tootudc LID deze vortnen van jacht aan de consument. De Rotterdams aide ling van tie Dierenbescherming met ruim. 2.000 ledeti is de grootste in Nederland. De afdcling bestaat nu 130 jaar en heeft daarom ccn jtibileumboek uitgege- ven. Het eerste exemplaar zai tijdens de Femina worden uitcereikt aan efn bekende Ne- derlander (Rotterdlmmer). Het boek bcschrijft het ontstaan en de geschiefenis van de af dcling. Ook hebben wij een jubileum telefivrnkaart laten maken. Deze Wordt tijdens de Femina aan nieuwq leden uitgereikt die de contribute contant betalen. Het geld dat we biflnenkrfgcn via Dieren-Adoptie-Rkn (mensen kunnen een honden- of kattenverblijf adopieren) is bestemc! \oc>r het realiseren van ccn kraamkamer. Jaarlijks krijgt het Dierenopvangcentrum vele pups en kittens binnen. Om ze in alle rust groot te brengen afgezonderd van hunvaak stressvqlle..so.ortgeno.teh,.z.al,erin.h.e.t.[i#b'leumiaareen aparte kraamkamer geroaiKeerd worden. informatie over Het Diereri-Aabptie-Plan is aan wezig in de stand. Voor meer informatie: Patricia Brobbel p.r.-functionaris Dierenbescherming Rotterdam Tel.: 010 - 4374211 Deze publicatie is mogelijk gemaakt door nevenstaande adverteerders. rotterdam Rotterdam - Hoogstraat 141 Winkelc. Zuidplein-2e Middelland- straat 23 - Groene Hilledijk 173 - Bergse Dorpsstraat 32- Poolsterstraat 19 Honden trimsalon Noordeindseweg 296 2651 LL Berkel en Rodenrijs Tel. 010-511 82 07 Colosseumweg 470 Rotterdam 010-41902 00 Diervriendelijke cosmetica. Rotterdam: Lijnbaan Zuidplein. Tevensgevestigd in Ridderkerk en Dordrecht. Keizerswaard 6 3078 AM Rotterdam Tel. 010-483.27.27 Bermweg 296-298, 2906 LH Capelle a/d IJssel Tel. 010-450 66 66-45067 67- 45062 77Telefax010-45061 71 Informatie; tel. 015-12 41 26 Aristotelesstraat 20 3076 BD Rotterdam Tel. 010-4326868 ^tPBSTERHOt/S£ KOOt)_„- jn Heerjansdam aan het water. Tot en met eind oktober: Onbeperkt mosselen eten voor 25,- met stokbrood en voortreffelijke sauzen! Of voelt u meer voor een spartelverse kreeft, een speenvarken of een T-Bone van de grill? Kaviaar, oesters en andere lekkernijen worden ook met liefde gesorveerd. En dat alles voor wel heel sympathieke prijzen! Reserveringen: 078 - 677 1409 Voldoende parkeerruimte aanwezig Of een dier gevonden? Bel Kosteloze registr v. vermiste on gevonden dieren. Pieta van Herk zat drie jaar met gewrichtsklachten thuis Dankzij natuurmiddel is Pieta weer volop aan het werk r

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 12