intratuin wi in i. .Vi WOENSDAG 18 OKTOBER 1995 SCHIEDAM - XQ7.05 W$ f Tegen inlevering van deze bon krijgt u per persoon 1 kop koffie in ons tuincafe. Maximaal 2 personen per bon. Wilt u vu.b. hier uw woonplaats invullen: New York heeft z'n Central Park, Parijs z'n Eiffeltoren en Pijnacker krijgt 19 oktober z'n Intratuin. Een topattractie van maar liefst 12.500 m2 verkoop- ruimte, boordevol groene en bloeiende kamer- en tuinplanten. Verder vindt u er bomen, heesters, potterie, tuinmeubelen en verlichting. Maar ook op het gebied van tuinhout, tuingereedschappen en diervoeders stellen wij nooit teleur. Bij Intratuin Pijnacker valt er altijd wel iets nieuws te zien. Zo begint binnenkort de landelijk bekende en drukbezochte Intratuin kerstmarkt. Nog nooit zag u zoveel 'kerst' onder een dak. Zoveel is zeker, een bezoek aan Intratuin mag u gewoon niet uitstellen, want een dagje in het grootste groene warenhuis van Nederland is een ware belevenis. Ook voor uw portemonnee, kijkt u maar: tot en met 28 oktober hebben we talloze, uiterst scherpe aanbiedingen waarvan wij u hier de prijzen niet mogen noemen. Bovendien geven we 10% korting op alle tuin- en kamer- planten (uitgezonderd de speciale aanbiedingen). En wilt u van al dat moois even op adem komen, geen punt, ons gezellige tuincafe staat wagenwijd voor u open. Daar kunt u ook de koffiebon 'verzilveren'. Voor nu in ieder geval, tot ziens bij Intratuin Pijnacker. Routebeschrijving: Intratuin Pijnacker is gevestigd aan de provinciale weg Delft - Pijnacker. U neemt afslag Delft/Pijnacker (afslag Ikea), richting Pijnacker eerste rotonde in Pijnacker links nemen. U bent dan op de Rijskade. Wanneer u vanuit de richting Berkel Rodenrijs komt, rijdt u richting Delft en op de 2e rotonde slaat u rechtsaf de Rijskade op. HET GROENE WARENHUIS Rijskade 1A, Tel. 015-3610000, Fax. 015-3698549, Pijnacker. Openingstijden: ma. 10.00 - 18.00 uur, di. t/m do. 9.00 - 18.00 uur, vrij. 9.00 - 21.00 uur, za. 9.00 - 17.00 uur. vrijdag koopavond. Pijnacker heeft nu ook een

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 12