Een verjaardagsfeest dat u niet mag missen! tject '96: creatieve Reserveer nu uw kaartjes. Overziclit voorstellingen: Yoor Eiken ga je naar Van 22 december 1995 tot en met 3 januari 1996 is het weer zover: het Kerstcircus komt naar Ahoy'. Dit jaar met een heel speciaal programma. Net als Ahoy' bestaat het circus namelijk 25 jaar. Een dubbele aanleiding om flink uit te pakken. Het jubileumprogramma klinkt dan ook als een klok. Acts met olifanten, paar den, zeehonden, en vanzelfsprekend ook acrobaten en clowns. Stuk voor stuk absolute topacts zorgen voor een bijna drie uur durend spektakel. Kortom, amusement voor het hele gezin. Toegangsprijzen: van f 20,-, 25,-,/ 30,-, 35,-, en p^,- Kinderen t/m 12 jaar en 65 +-ers krijgen 50 reductie. Kaartverkoop: vanaf 18 november 1995 van maandag zaterdag bij Ahoy' en alle VVV's; tevens bij het Bespreekburo Rotterdams aan de Westblaak 180 in Rotterdam. Telefonisch reserveren bij Ahoy': 010-410 43 04/481 21 44 (10.00-16.00 uur). Bij uw specialist op de Meubel- boulevard Capelle koopt u ook zondag 17 december eiken kwali- teitsmeubelen tegen extra scher- pe kerstprijzen. Een uitgekiende gelegenheid om kenfiis te komen maken met de compleet ingerich- te showrooms van Eikenland. U vindt er eiken in allerlei kleuren en stijlen. Natuurlijke, sfeervolle meubelen waar u nog vele win ters van kunt genieten. Welkom bij Eikenland. Extra zondagsopening op 17 december met vele speciale kerstaanbiedingen MEUBELBOULEVARD CAPELLE Gratis met de bus naar EIKENLAND. OPENINGSTIJDEN Vele kunstenaars laten zich inspireren door de natuur om een mooi kunstwerk te kunnen maken. Dat gebeurt ook in de natuur van Marlboro Country, het Zuidwesten van Amerika. Menig kunstschilder, architect of filmer vertoeft lange tijd in de staten New Mexico, Arizona, Utah en Colorado om daar de mystieke kracht van de overweldigende natuur op zich te laten inwerken. Project '96 biedt nu ook jou de mogelijkheid je door deze fascinerende natuur te laten inspireren tot creatieve uitingen die je nog niet eerder bij jezelf hebt ontdekt. Je eigen kunstenaarsteam Je inspiratiebron Jouw creativiteit Bellen zaterdag 23 december 12.30 uur zondag 24 december 12.30 uur maandag 25 december 12.30 uur en 16.15 uur dinsdag 26 december 12.30 uur en 16.15 uur woensdag 27 december 14.00 uur donderdag 28 december 14.00 uur vrijdag 29 december 14.00 uur zaterdag 30 december 20.00 uur zondag 31 december 14.00 uur maandag 1 januari 15.00 uur dinsdag 2 januari 14.00 uur woensdag 3 januari 14.00 uur WEEK 50 TOTAAL - TX004 Ook zondag 17/12 Eiken van Eikenland Schinkelsebaan 4, 2908 LE Capelle a/d IJssel Meubelboulevard. Telefoon 010 - 442 00 23 De bus rijdt op zaterdag, zondag en koopavond frequent tussen station Alexander en Eikenland. Maandag 13.00-17.30 uur. Dinsdag t/m Donderdag 9.30-17.30 uur. Vrijdag 9.30-21.00 uur koopavond. Zaterdag 9.30-17.00 uur. Zondag 10.00-17.00 uur. ►ROTTERDAM/DEN HAi Afslag 16 HOOFDWEG Laat je inspireren da natuur Wat kun je doen? Als je ouder bent dan 18 jaar, dan kun je van- daag nog een brochure aanvragen, waarmee je een eerste indruk krijgt van dit imposante natuurgebied waar vroeger indianen, cowboys, goudzoekers en andere fortuinzoe- kers woonden. Daarna kun je je door middel van een inschrijffor- mulier tot en met januari 1996 opgeven voor deelname aan mis- schien wel de meest creatieve reis van je leven. Maar voordat het zover is, word je misschien eerst uitgenodigd voor een selectieronde om je creatieve talenten te laten bloeien als een waar kunstenaar. Uiteindelijk worden twaalf enthou- siastelingen uitgenodigd om in juni 1996 twee weken mee te gaan naar de Verenigde Staten. En wat je daar allemaal gaat doen... Tijdens de creatieve ontdekkings- reis door de Amerikaanse natuur word je bijgestaan door allerlei beroemde Amerikaanse kunste- i naars die je tijdens diverse works hops helpen kwaliteiten in jezelf te ontdekken die je niet voor moge- lijk had gehouden. Dit team van creatievelingen wordt aangevoerd door Jonathan Wax, beroemd film er en hoofd van de Moving Image Arts Department aan het College van Santa Fe. Verder ontmoet je Dan Namingha die van de Navajo- indianen afstamt. Hij is beroemd geworden met zijn kunstwerken waarbij hij stukken rots, cactus en cederhout gebruikt. David Baca is een jonge schilder die zich heeft laten inspireren door het landschap in het Zuidwesten van Amerika en door het werk van Georgia O'Keefe. Verder zal, naast de schilderes Linda Lomahaftewa, ook de wereldberoemde architect Bart Prince deel uitmaken van het kunstenaarsteam en ontmoet je diverse mode-ontwerpers die gebruik maken van natuurlijke materialen en kleuren. Naast een kennismaking met deze Brochure Inspired by Nature kunstenaars ga je ook samen met hen diverse kunstprojecten uitwer- ken. Je reis begint in de staat Utah, Amerika in de meest ongerepte vorm waar de natuur nog steeds de baas is. Naast woestijn en canyons, waarin je alle kleuren uit de regen- boog kunt bewonderen, is er de levende natuur zoals de beboet (lynx), de coyote (prairiewolf) en heel veel rattlesnakes. Maar geluk- kig ben je er niet alleen... En dan door naar Colorado, waar de imposante Colorado River ont- springt in de roestrode Rocky Mountains. Meer dan 2.000 kilo- s Team tijdens natuuropnamen m meter verder mondt deze rivier uit in de Californische Golf. De vol- gende staat die je bezoekt is Arizo na, bekend van de wereldberoem de kloof: de Grand Canyon. De laatste inspiratiestop is New Mexi co, waar het landschap bestaat uit een semi-woestijn met de oudste hoofdstad van Amerika, Santa Fe. Indiaanse, Spaanse en Amerikaan se invloeden zijn er met elkaar vermengd en kunst is in deze stad tot de dagelijkse levensbehoeften gaan behoren. Creatiever zijn dan je ooit gedacht had is de uitdaging waarvoor we je van harte uitnodigen. Die ervaring zet je uiteindelijk om in je eigen creaties: schilderijen, collages, beeldhouwwerk of andere con- structies. Het eindwerk van jou en je reisgenoten is de produktie van een spectaculaire video en een magazine. Heb je na het lezen van dit alles de 'crea-kriebels' en ben je ouder dan 18 jaar? Bel dan van- daag nog met 06-8892 (40 ct per minuut) om de brochure met het inschrijfformulier te bestellen. En wic weet tot ziens in het ere- atieve landschap in het Zuidwes ten van Amerika! Een kwart eeuw 2*3 PUBUEK aat gevierd worden.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 5