Puzzelen voor een droomweekend of een leuke dagtrip Winterpuzzc1 S2 rnJL, l a GRATIS Rotterdams Dagblad 2 weken gratis...? Vul deze bon in... I I I I 11 I I I 1- 1 1 1 1- CD m- 399.- BGNT I klmr Woensdag 27 december 1995 Even genoeg van de kerst- en nieuwjaarsprogramma's op televisie, alle jaaroverzichten al gelezen en ook even geen zin om de enorme stapel vaat die in de keuken staat af te wassen? MaasstaD Weekbladen biedt u met deze puzzelpagina de gelegenheid om even lekker achterover te gaan zitten. De puzzel bestaat uit vier onderdelen: een cryptogram, meerkeuze en open vragen, een fotoraadsel en een bianco strip. U kunt meteen aan het cryptogram beginnen, maar u natuurlijk ook eerst buigen over de fo- to's of de vragen. Het ene onderdeel wat moeilijker dan het andere, maar wel allemaal met een doel; zoveel mo- gelijk goede oplossingen. De winnaar kan namelijk een geheel verzorgd droom weekend voor twee personen in het Rotterdamse Hotel Inntel tegemoet zien. Het droom-arrangement bestaat uit een heerlijk diner in Restaurant Le Papillon, gevestigd in het hotel, een overnachting in een luxueuze kamer en een uitgebreid ontbijtbuffet. Natuurlijk kunt u ook gratis gebruik maken van alle faciliteiten in het hotel, zoals het zwembad en de sauna. Om het helemaal af te maken krijgt de winnaar ook nog eens entreebewijzen voor de tentoonstelling 'Schatten van de Tsaar in Museum Boymans-van Beuningen...om nog even verder te dro- men bij alle pracht en praal uit de tijd van Tsaar Peter de Grote. Daarnaast zijn er voor de negen volgende beste inzen- ders nog eens evenzoveel leuke exclusieve dagtrips met RET-tours te winnen. Ontspannen in een luxe touringcar een dagje erop uit naar verschillende leuke locaties in Nederland en Belgie, maar ook een dagje winkelen in Londen ligt in het verschiet. U hoeft alleen maar lekker achterover te gaan zitten en zich niet bezig te houden met de drukte op de wegen of een plekje te zoeken om uw auto te parkeren. Rest ons alleen nog u veel puzzelplezier toe te wensen. Vergeet niet bij het insturen van deze pagina uw naam, adres en telefoonnummer op de daarvoor be- stemde bon in te vulien. Inzendingen moeten uiteriijk woensdag 10 januari binnen zijn. STADSREGIO 1 ROTTERDAM BEKENDMAKING ALGEMENE WETBESTUURSRECHT Het dagelijks bestuur van de Stadsregio Rotterdam maakt bekend dat de Regioraad op 13 december 1995 de volgende besluiten heeft vastgesteld: 1besluit tot tweede wijziging van het verdeelbesluit Woninggebonden subsidies 1995; 2. besluit tot vaststelling van het Stadsregionaal Plan Jeugdhulpverlening 1996 - 2000; 3. besluit tot verdeling van de middelen uit de Gebundel- de Doeluitkering en het Regionaal Investerings- programma Verkeer en Vervoer, inhoudende een beleidsnota met een bijdrageregeling en het projec- tenprogramma dat als verdeelbesluit 1995 en 1996 geldt. De besluiten en de daarbij behorende stukken liggen van 2 januari 1996 tot en met 15 februari 1996 op werk- dagen van 8.30 uur tot 16.30 uur ter inzage bij bureau bibliotheek en documentatie van de Bestuursdienst Rotterdam, Rodezand 18 (1 e etage, kamer 100), alsmede (gedurende de aldaargebruikelijketijden) in de gemeentehuizen en de kantoren van de deelgemeenten binnen de Stadsregio Rotterdam. Rotterdam, 13 december 1995 Het dagelijks bestuur van de Stadsregio Rotterdam, de secretaris, de voorzitter, dr. A.H. Flierman dr. A. Peper. Wanneer u onderstaande cryptogram helemaal oplost, kunt u met de beginletters van ieder woord een nieuw woord vormen. Let op: de letters staan door elkaar! Tussen de haakjes staat aangege- ven hoeveel letters ieder woord bevat. 1. Het werken met hout zit me in de vingers (8) 2. Onenigheid over de ongeboren meerling (10) 3. Wat een ellende met die stapels van zeven dagen (9) 4. Weg met die krant (7) 5. Lawaai over vals geld (7) 6. Die Hond sloeg een flater (7) 7. De encyclopedie komt later dan de drummer (10) 8. Lekker, zo'n dubbele bekeuring (6) 9. Een voormalige baan bij een kunstgalerie (9) 10. Het valt wel mee met die ziekte (9) 11. Die doden tonen overeenkomsten (5) 12. Het schilderij veroorzaakt een opstootje in het zwembad (7) 13. Ondeugende hen (11) 14. 'Ik pas nooit' (8) 15. Een handige vriend in de wagen (8) 16. Knappe meid uit een nalatenschap (7) 17. Toetsenist met verhoogd alcoholpercentage (10) 18. Dolle pret op de bouwplaats (4) Hier kunt u uw oplossing invullen: c. 17 VOORDE [TOEKOMSTIi a. 50.000 b. 100.000 c. 150.000 Door; SIEMENS DRAADL0ZE DECT DIGITALE TELEF00NCENTRALE Gigaset 910 Onovertroffen DECT - techniek 10 Verkort kiezen geheugens Nummer-herhaling Beveiligd tegen afluisteren Groot bereik Digitale spraakkwaliteit Fax, modem en computergeschikt Gratis onderling spraakverkeer Kleine, lichte en handige design handset met ingebouwde antenne Compact basisstation Uit te breiden met 6 handsets. Extra handset GigaSet 900 HANDSETeen jGIGASET OPLdnrp INF0RMATIE VOOR DICHTSTBIJZIJNDE FILIAAL: TEL. 010 - 462 23 Naam: Adres: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: U kunt deze pagina sturen naar: MaasstaD Weekbladen, Puzzelpagina, Postbus 1685, 3000 BR Rotterdam Over de uitslag van deze puzzelpagina kan niet worden gecorrespondeerd. Prijzen zijn niet inwisselbaar. Voor een voordelig abonnement op het Rotterdams Dagblad. Bezorg mij het Rotterdams Dagblad 4 weken vrijbiij- vend op proef voor maar /13,50. Ik neem een kwartaalabonnement. De eerste twee weken zijn gratis, daarna betaal ik /29,75 automatisch per maand. Naam: Adres: Postcode:Plaats: Bank/gironummer: Handtekening: A CX9.53 Hieronder vindt u een aantal meerkeuze en open vragen. Bij de meer keuze vragen kunt u het juiste antwoord omcirkelen, bij de open vra gen kunt u het goede antwoord op de stippellijn invullen. 1. Hoeveel foto's liggen er opgeslagen bij het Gemeente-archief Rotter dam? a. 3050 b. 30.500 c. 305.000 2. In welk jaar kreeg Rotterdam stadsrechten? a. 1240 b. 1340 c. 1440 3. Wie won de Marathon Rotterdam 1995? a. Bert van Vlaanderen b. Martin Riz c. Vincent Rousseau 4. Tegen wie bokste Regilio Tuur zijn lastste wereldtitel-gevecht? 5. Wat wordt bedoeld met de afkorting RET? 6. Hoeveel beweegbare bruggen telt Rotterdam? a. 55 b. 27 7. Wie/was voor Bram Peper burgemeester van Rotterdam? 8. In welke maand van welk jaar won Feyenoord voor het laatst van Ajax en wat was de stand? 9. Hoeveel panden werden er in Rotterdam verwoest door het bombarde- ment op 14 mei 1940? a. 9.500 b. 11.000 c. 14.500 10. Hoe heet de grote 'kinderspeelplaats', waarin Ahoy' iedere zomer wordt omgetoverd? Ze hebben allemaal iets met Rot- 12. Hoeveel edities verschijnen er wekelijks van Maasstad Weekbladen? 13. Op hoeveel voetbalvelden kunnen jong en oud zich in Rotterdam uit- leven? 14. Uit welk land komt de kerstboom, die ieder jaar aan Rotterdam wordt geschonken en voor het stadhuis aan de Coolsingel staat? 11Wat is de bij naam voor station Blaak? a. 114 b. 197 c. 206 15. De verkoop van de Rotterdamse Straatkrant bereikte half december 1995 een mijlpaal. Hoeveel exemplaren waren er verkocht? 16. Welke naam gaf de politie van Rotterdam aan de actie tegen drugs- overlast? 17. Hoe heette de grote walvissententoonstelling, die dit jaar in Diergaar de Blijdorp te zien was? Hierboven vindt u een strip van Sjaak Blaak, een soms cynische, soms vrolijke, maar soms ook hele boze Rotterdammer die wekelijks in de Rotterdamse edities van Maasstad Weekbladen staat. Nu echter zonder tekst. Dat willen we eens aan u overlaten. Vul de bianco tekstballonnetjes met een zo verrassend mogelijke tekst in. In geval van een gelijke eind- stand kan uw tekst de doorslag geven bij het bepalen van de winnaar. TelefOOn(i.v.m. controle bezorgirtg) Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Rotterdams Dagblad Abonnee Service Antwoordnummer 1579, 3000 VB Rotterdam TO 29

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1995 | | pagina 11