Zo, tijd voor een glas champagne en even uitblazen. ruimte en in goede verbindingen. Daarvoor hoeft wat Want over 1995 mogen we zeker niet ontevreden zijn. ons betreft niet zomaar alles te wijken. Want bij nieuwe Het aantal overgeslagen tonnen is gestegen en het ontwikkelingen houden we terdege rekening met het bedrijfsleven heeft voor miljarden in de Rotterdamse haven geinvesteerd. Een resultaat waarop we in Nederland met z'n alien trots mogen zijn. Het gaat nog steeds goed met de haven. Eigenlijk hebben we de opgaande lijn sinds het graven van de Nieuwe Waterweg tot en met de aanleg van de Maasvlakte vast weten te houden. Moed en doorzettingsvermogen, visie en lcracht lagen aan de basis van dit resultaat. Rotterdam is sinds tientallen jaren een wereldhaven van formaat en een van de pijlers van de Nederlandse economie. Onze toekomst is dus ook uw toekomst. En dat is precies waar we het aan de vooravond van 1996 even over willen hebben. We willen per slot van rekening allemaal op een prettige milieu. Zo voorzien de plannen die door vertegenwoor- digers van rijlc, gemeente en provincie - verzameld in ROM (Ruimtelijke Ordening en Milieu) Rijnmond - zijn gemaakt, niet alleen in bedrijfsterreinen en goede infra- structuur, maar ook in nieuwe natuur- en recreatie- gebieden. Als we het over de toekomst hebben moeten we ons wel realiseren dat de ontwikkelingen in de wereld razendsnel gaan. Om in de pas te blijven lopen mogen we de factor tijd niet uit het oog verliezen. De toekomst ziet er rooskleurig uit, als we er in slagen op tijd beslis- singen te nemen. Geen woorden, maar daden; daar is Nederland welvarend door geworden. Laten we dat zo houden. We wensen u voor 1996 dan ook veel gezond- en verantwoorde manier wonen, werken en van onze heid, geluk en vooral besluitvaardigheid toe.... Proost, en vrije tijd genieten. En om dat te kunnen bereiken moeten volgend jaar dus weer gewoon met z'n alien aan de spa. we verder. Vooruitkijken, uitbreiden en investeren in Port of Gemeentelijk Havenbedrijf Rotterdam Rotterdam PROOST! EN MET Z'N JAAR WEER AAN DE SPA.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 14