Conrector opent nieuw onderkomen Stedelijk Gymnasium officieel SEAC RE I MaasposT Genevergenootschap houdt eerste bijeenkomst in Schiedam MaasposT KORT Veel belangstelling VSB IJsfestijn Vrijwilligers gezocht voor overzetten padden MaasposT Koor Flippobeurs GRABSVERVOER Sluitingsdatumschrijfwedstrijd KERKDIENSTEN SCHIEDAM SCHIEDAM - 'Het wordt tijd dat er meer positieve aandacht aan het Nederlands gedistilleerd wordt besteed' Deze krachtige woorden klonken donderdagavond 8 februari uit de mond van distillateur R.P.M. de Kuy- per. In het toekomstig Ne derlands Gedistilleerd Mu seum aan de Lange Haven vond die avond de eerste bijeenkomst plaats van het in 1995 opgerichte Gene vergenootschap. Het ge- nootschap, een initiatief van de Nederlandse Gedistilleer- dunie, heeft zich tot doel ge- steld een daadwerkelijke bijdrage te leveren aan een grotere bewustwording rond het Nederlands Gedistilleerd en jenever in het bijzonder. Met name minister dr. G.E. Wijers van Econonomische zaken, als Commandeur aan het gezelschap verbonden, zal zijn uiterste best doen de 'kunst van het genieten' in brede maatschappelijke kring uit te dragen. SCHIEDAM - Het zangkoor van Klubhuis Zuid heeft bewe- zen een vrolijk en ijverig koor te zijn. Momenteel zingen er meer dan twintig dames, maar enkele heren zouden welkom zijn om in de toekomst een gemengd koor te kunnen vormen. Meedoen aan het zangkoor betekent repeteren op dinsdag- avond van 19.00-21.00 uur en regelmatig optredens. De diri- gente is Annemarie Stuiver. De kosten zijn fl.7,- per maand. Inlichtingen, tel.4267297. Rommelmarkt Thurlede Oost Reporter Aquarelleren Naaicursus Peutermiddag Volksdansen p fndterru uw viieg^a AVf Je m®s| St/ (ANVR Reteadviesbura Tevens een ^norm^Jcdus in #§^06ED liBjp"' Inloopconcert Dienstencentra Glasgraveren New Age Klaverjassen Hirtsfes, hotels, aj vSpanje, bij krijk. Kijkopstadenwijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 Hervormde Gemeente Schiedam Opstandingskerk, Burg. Honnela- ge Gretelaan Aanvang: 10.00 uur Ds.G. de Lang Grote Kerk, Lange Kerkstraat Aanvang: 10.00 uur Ds.H.J. van der Steen Aanvang: 17.00 uur Ds. A. Muilwijk Huize Thomas, Grieksestraat Aanvang: 10.00 uur Ds. D.C. van Houwelingen-Ver- donk Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat Aanvang: 10.00 uur Hr. J.A. van Lambalgen Gereformeerde Kerk Schiedam De Ark, Hargplein Aanvang: 10.00 uur Ds.R.A. Bosch Magnalia Dei Kerk, Albardastraat Aanvang: 10.00 uur Hr. A.F. Ruijl Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat Aanvang: 10.00 uur Hr. J. A. van Lambalgen Dorpskerk, Noordeinde Aanvang: 10.00 uur Ds. N. K. Mos St.Martinuskerk, W.Andriessen- laan Aanvang: 09.30 uur Ds.J.Sosef Schieland Ziekenhuis Aanvang: 10.30 uur Ds. C.A. Philipse Gereformeerde Bond Gilde College, Nieuwe Damlaan Aanvang: 10.00 uur Ds. A. Vlietsra Grote Kerk, Lange Kerkstraat Aanvang: 17.00 uur Ds. A. Muilwijk Basiliek van de H.Liduina en O.L.V. Rozekrans Singel 106 Zaterdag, 17/02: 17.15 uur kapel. 18.30 uur Eucharistieviering Zondag, 18/02: 09.15 uur Hoog- mis (herenkoor I.H.D.), 11.00 uur Eucharistieviering met pastoor P.M.Vismans Huize Frankeland Zaterdag 17/02: 17.15 uur Eucha ristieviering met pastor P.M. Vis- mans Zondag 18/02: 09.15 uur Eucharis tieviering Leger des Heils Lange Haven 27 Aanvang: 10.30 uur Kapt. en mevr.A.J.Plaisier V rijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest90-92 Aanvang: 10.30 uur Prof. Dr. E.H. Cossee (Rem) SCHIEDAM - Repetities van een ontspanningskoor gaan op donder- dag 15 februari van start in Buurt- huis Nieuwland. Het koor bestaat uit mannen en vrouwen van 50 jaar en ouder en het repertoire bestaat uit voornamelijk Hollandse liedjes. Het koor komt elke donderdag bij- een van 14.00-16.00 uur in de gro te zaal van Wijkcentrum Nieuw land aan het Dr. Wibautplein 165. SCHIEDAM - Een flippo ruilbeurs wordt zondag 1,8 februari gehou- den in de ontmoetingsruimte en grote zaal van Buurthuis Nieuw land aan het Dr. Willem Drees- plein 2. De beurs duurt van 13.30- 15.00 uur en de toegang is gratis. MaasstaD weekbladen KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: Goswin van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versnel Telefoon: 010-4738322 R. de Hoog Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004291 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: M. Heijnen Telefoon: 010-4004484 Chef-redakteur Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen: 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur 'Nederlands Gedistilleerd is produkt om trots op te zijn' De gedachte achter het Genever genootschap is simpel: het Neder lands Gedistilleerd is een produkt om trots op te zijn en verdient het daarom uit het verdomhoekje te komen. Ook minister Wijers on- derstreepte dit in zijn toespraak eens te meer. Hoewel hij consta- teerde dat de globalisering ook wat betreft de consumptie van al cohol oprukt, moest hij toegeven dat dit eerste samenzijn van het genootschap in Schiedam hem optimistisch stemde over de toe- komst van de Nederlandse borrel. „Waar zijn de tijden gebleven dat een heer van stand een borreltje dronk en zijn vrouw een citroent- je? Men vindt het tegenwoordig meer gedistingeerd om wodka of whisky te drinken. Ik ben daarom blij dat deze oude sector niet bij de pakken neer is gaan zitten en de aanval heeft gezocht. Dan zie je de omzetten weer stijgen." De leden en ambassadeurs van het genootschap, die net als de minis ter zojuist waren gei'naugureerd, knikten instemmend. Het is aan Minister dr. G.E. Wijers, tijdens zijn inaugurate tot commandeur van het Genevergenootschap. hen het produkt in de toekomst te promoten en positief onder de aandacht te brengen. De her- nieuwde aandacht voor de pro- motie van het eeuwenoude pro dukt kan overigens niet gezien worden als reactie op verontrus- tende omzetdalingen in de bran- che. De Schiedamse distillateur stelde zelfs dat het binnenlands gedistilleerd zich nog altijd ruim- schoots kan meten met dat uit het buitenland. „Het is dan ook niet voor niets dat er nog steeds drie- maal zoveel binnenlands als bui- tenlands gedistilleerd geconsu- meerd wordt in Nederland. Vele, ook nieuw ontwikkelde dranken mogen zich in steeds bredere la- gen van de bevolking verheugen op een toenemende belangstel- ling." Genoeg te genieten dus voor de consument, en daar komt het volgens het genootschap nu juist op aan: de kunst van het ge nieten. Niet voor niets was het juist de Nederlands Gedistilleerd- unie, die destijds de slogan 'Ge- niet, maar drink maar mate' in het leven riep. Ten onrechte is dit as- pekt de laatste jaren minder be- licht dan de negatieve kanten van de consumptie van gedistilleerd, stelt De Kuyper. „De geneugten rond de produkten zijn immers diep geworteld in onze cultuur. Neem alleen al het elkaar toedrin- ken en laten we eerlijk zijn, geen bruiloft, receptie, afscheid of jaarwisseling gaat voorbij zonder het heffen van het glas." Een andere aspekt van de branche is de serieuze kant. De overheid, maar ook de Gedistilleerdunie, kennen hun verantwoordelijk hierin. De laatste jaren lijkt er een tendens te zijn, die in plaats van de negatieve aspekten van alco hol de positieve invloed ervan op de gzondheid belicht. De Engelse overheid bracht zelfs naar buiten dat matig alcoholgebruik vanaf middelbare leeftijd een positief effekt heeft op de gezondheid. Geluiden die het genootschap lo- gischerwijs als muziek in de oren klinkt. De Kuyper moest hier eer- lijkshalve wel aan toevoegen dat de World Health Organisation de nodige kanttekeningen bij deze uitlatingen heeft geplaatst. Maar een kniesoor die daar op let, viel er op de gezichten van de aanwe- zigen te lezen, terwijl maar weer eens een dronk werd uitgebracht op de 'kunst van het genieten'. De zaal eens overziend, moest ook De Kuyper constateren dat de aanwezigen deze kunst al aardig beheersten. De belangrijkste man van het genootschap, Comman deur Wijers, bleek heel wat meer moeite te hebben met de sterke drankjes die er rondgingen. Ge- vraagd naar zijn speciale band met het oer-Hollandse produkt moest hij toegeven dat die eigen- lijk niet bestond. „Ik zou liegen als ik zei dat dat wel zo was. Ik ben meer een wijndrinker." Toch riep hij alle aanwezigen, maar in feite het Nederlandse publiek, op toch vooral meer Nederlands Ge distilleerd te gaan gebruiken. „Ook bij het heffen van een glas moet het Oranjegevoel blijken. Laten we daarom binnenlands ge distilleerd drinken in plaats van die exotische drankjes waar je toch alleen maar hoofdpijn van krijgt." Het Genevergenootschap zal voortaan twee maal per jaar bij- eenkomen. Naast het luisteren van een gastspreker zullen ook tal van aktuele onderwerpen worden besproken. Ook zullen promotio- nele akties worden ontwikkeld die een verbreding van de belang- stelling voor, en kennis van het Nederlands gedistilleerd ten doel hebben. SCHIEDAM - De ruim driehon- derd leerlingen van het Stedelijk Gymnasium weten al niet beter, dan dat zij voor het volgen van hun lessen in de Valeriusstraat moeten zijn. Toch werd het nieuwe onder komen van de school pas zaterdag 10 februari officieel geopend. Met het betrekken van het nieuwe ge- bouw kwam na jaren tobben een einde aan de onhoudbare situatie in een vleugel aan de Hugo de Groot- straat. Het nieuwe gebouw biedt weer alle mogelijkheden aan de huidige generatie gymnasiasten. Maar ook aan die van de toekomst is al gedacht. Alle ruimten die no- dig zijn wanneer in 1998 'het stu- diehuis van de toekomst' wordt in- gevoerd, zijn met de verbouwing direkt gerealiseerd. Chapeau voor de gemeente, klonk het uit de mond van conrector Van der Maas, die de door ziekte afwe- zige rector Waaijers verving. Met een investering van twee tot drie miljoen gulden kon hen immers geen bekrompen beleid worden verweten. Ook wethouder Wieg- man kon niet anders dan onom- wonden toegeven dat de klus wel 'wat centen' had gekost. Maar dat had Schiedam er blijkbaar graag voor over. Tegen de huidige trend in, waarin steeds meer kleine scho- len worden opgenomen in het gro tere geheel van een scholenge- meenschap, koestert Schiedam haar categoriaal gymnasium. Fu- siedrang lijkt de gemeente tegen te staan en daarom wilde Wiegman deze gelegenheid meteen maar I I M I iM. i mum groep bij elkaar. Onder leiding van een ervaren docent worden dansen geleerd uit onder andere Bulgarije, voormalig Joegoslavie, Israel en Griekenland. Nieuwe mannen en vrouwen zijn welkom. De kosten bedragen fl.7,50 per maand. Men kan ook een keertje vrijblijvend meedoen in het klubhuis aan de Galileistraat 86. Voor informatie, tel. 4735435. SCHIEDAM - Een rommelmarkt is op zondag 18 februari gratis te bezoeken in Kluphuis Oost. Men kan om 11.00 uur naar binnen en de markt duurt tot 16.00 uur. Door het hele gebouw staan meer dan zestig tafels opgesteld. Kluphuis Oost, Galileistraat 86. Conrector ir. J. van der Maas opent de nieuwe behuizng van het Stedelijk gymnasium. aangrijpen om geruchten als zou het Schiedamse openbaar onder- wijs een fusie aangaan met dat van Vlaardingen de kop indrukken. Ook steeds meer ouders en leerlin gen wisten de weg naar het zelf- standige gymnasium de afgelopen jaren te vinden. Terwijl het leer- lingaantal in 1967 nog rond de honderd schommelde, was dit mid den jaren tachtig al verdrievou- digd. De vleugel aan de Hugo de Grootstraat werd er echter niet gro- ter op en dit had volgens Van der Maas onder andere tot gevolg dat het gebouw vooral tijdens pauzes veel weg had van een mierennest. De zomer van 1994 luidde uitein- delijk een nieuw begin in. Een ge- schikt alternatief werd gevonden in ge- een grotendeels ongebruikt bouw in de wijk Groenoord, dat vroeger vooral dienst had gedaan als huishoudschool. Twee verdiepingen, een sportzaal en een grote aula; het gebouw had alles wat men zich maar kon wen- sen. Daarnaast was het goed te be- reiken met openbaar vervoer, een noodzakelijk voorwaarde gezien de streekfunctie van de school. Toch bleken een (link aantal ver- bouwingen noodzakelijk. De noodzakelijke verbouwing werd meteen aangegrepen om ruimten binnen de school te creeren die no- dig zijn wanneer in 1998 de twee- de fase wordt ingevoerd. Bij dit nieuwe leersysteem voor de klas- sen vier, vijf en zes ligt de nadruk op zelfstudie, ook wel bekend als het studiehuis. Dat houdt in dat er minder les wordt gegeven, lessen in de vorm van een college worden ingevoerd en er veel mpgelijkheid voor zelfstudie moet zijn in hier- voor ingerichtie studieruimten. Het Stedelijk Gymnasium heeft nu al de beschikking over deze voorzie- ningen. Kleine veranderingen die hierdoor alvast zijn ingevoerd in het onderwijssysteem, zoals de in- voering van een veertig-minuten- rooster en het creeren van zelfstan- digheidsblokken, blijken volgens de conrector onderwijskundig al grote winst te hebben opgeleverd. Van der Maas sprak daarom de hoop uit dat door de opening van het nieuwe gebouw en de extra mogelijkheden die er daardoor nu al zijn ontstaan ouders en leerlin gen snel de weg zullen vinden naar de gymnasiale vorming in Schiedam. „Ons gebouw schept daartoe ruimschoots de mogelijk heden." SCHIEDAM - Een lezing over na- tuur en milieu staat voor woensdag 21 februari op de kalender in Woon- en zorgcentrum Thurlede aan de Nieuwe Damlaan. De aan vang is 14.00 uur en de toegang is gratis. Een week later, op woens dag 28 februari, wordt er een bingo gedraaid. Ook hier wordt om 14.00 uur aangevangen, maar de entree bedraagt fl.2,50. SCHIEDAM - De Oost Reporter, een krant die maandelijks gratis huis-aan-huis wordt verspreid in de wijk Oost, heeft nog geen logo. Daarom daagt de redaktie wijsneu- zen uit een toepasselijk logo te ont- werpen. Het winnende ontwerp zal voortaan worden gebruikt. De be- denker ervan wordt beloond met een promotioneel artikel in de Oost Reporter en een VVV-bon. Het ontwerp kan gestuurd worden naar de Franklinstraat 11a, 3112 SB in Schiedam. SCHIEDAM - Een kursus Aqua relleren voor beginners gaat op donderdag 14 maart van 20.00- 21.30 uur van start in Klubhuis Zuid. Gedurende een zestal avon- den leert men basistechnieken en het gebruik van uiteenlopende ma- terialen. Een tekenwonder hoeft men niet te zijn, maar enig enthou- siasme mag niet ontbreken. De da ta waarop de cursus wordt gegeven zijn: 14, 21, 28 maart, H, 18 en 25 april. De kosten bedragen fl.60,- (incl.materiaal) Aanmelden bij het klubhuis, tel. 4267297. SCHIEDAM - Op de naailes van dinsdagmiddag (13.00-15.00 uur) en die van donderdagavond (20.00-22.00 uur) in Kluphuis Oost zijn nog enkele plaasten vrij voor beginners en gevorderden. De lessen worden per blok van zes betaald. Een blok kost fl.30,-. Be ginners en gevorderden zitten bij elkaar en een lerares is aanwezig voor individuele hulp. In het klup huis zijn naaimachines en patronen aanwezig. Aanmelden kan bij Klu phuis Oost, tel. 4735435. SCHIEDAM - Op de St. Bernar- dusschool aan de Bosboomlaan 5 wordt woensdag 14 februari een peuter-carnaval-middag gehou- den. Alle peuters zijn, onder bege- leiding van hun ouders, vanaf 14.30 uur van harte welkom. Tal van gratis aktiviteiten staan tot 16.00 uur op het programma. SCHIEDAM - Elke maandag- avond van 20.00-22.00 uur komt in Kluphuis Oost een Volksdans- SCHIEDAM - Het Hemaplein was weer eventjes trekpleister voor een zeer groot aantal Schiedammers. Hier stond het afgelopen weekeind namelijk de enorme tent opgesteld die onderdak bood aan het VSB IJ sfestijn. Of het nu aan de invallen- de dooi lag of aan de stunts van de net geopende bank, deed er niet zoveel toe. Vast staat in ieder geval dat het festijn zich kon verheugen in een onverwacht groot aantal be- langstellenden. De vraag van de VSB, of de ijzers al uit het vet wa ren gehaald, kon dus bevestigend worden beantwoord. Groot en klein begaf zich nieuwsgierig in de tent. Tijdens het uitrusten kon men zich laten informeren over alles wat de VSB allemaal voor haar klanten in petto heeft. En dat is, vooral de komende tijd, nogal wat. Wie zich ook op het gladde ijs be gaf was Arno Kolenbrander. Zijn krachtige stem was tot 's avonds laat in de verre omtrek te horen. Hoewel het ijsfestijn, waarmee de opening van het hoofdkantoor en bankfiliaal aan de Broersvest werd ingeluid, alweer ten einde is, heeft de VSB nog genoeg stunts voor de Schiedammers in petto. Om op de hoogte te blijven van het zeer uit- gebreide pakket van de bank, kan men het beste even binnenlopen in het modern ingerichte kantoor. In speciaal ingerichte hoekjes heeft men alle privacy om te overleggen wat de opties zijn. SCHIEDAM - Het Blaastrio, be- staande uit twee fluitisten en een fagotbespeler, is zaterdag 17 fe bruari te gast in de Grote Kerk aan de Lange Kerkstraat. Het trio is op- gebouwd uit leden van het Gewes- telijk seniorenorkest. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is gratis. SCHIEDAM - Een the-dansant staat voor zondag 18 februari op het programma van dienstencen- trum De 4 Molens. De middag duurt van 13.30-16.30 uur en de toegang bedraagt fl.2,-. Woensdag 21 februari kan er weer een bingo worden bijgewoond tussen 13.30- 16.30 uur-. Vijf rondes kosten vijf gulden. SCHIEDAM - Een demonstratie glasgraveren wordt op woensdag 21 februari van 10.00-14.00 uur gegeven in dienstencentrum De 4 Molens. Bij voldoende belangstel ling gaat er begin maart een cursus van start. Deze zal bestaan uit on- geveer tien lessen op de woensdag- ochtend en kost fl.4,- per les (excl. materiaal). SCHIEDAM - De NCVB-afdeling Woudhoek houdt op donderdag 15 februari een bijeenkomst in De Harg aan het Hargplein 100. Thea Burgerhoudt zal spreken over het veelomvattende onderwerp 'New Age'. Belangstellenden zijn wel kom vanaf 19.45 uur. Informatie is te verkrijgen via nummer: 4714058. SCHIEDAM - Op vrijdagavond kan men gezellig klaverjassen in de Blauwe Brug onder leiding van J. van Henten. Het spel wordt ge- speeld van 20.00-22.30 uur en de kosten bedragen fl.2,50 per keer. Voor meer informatie kan men le- recht aan de infobalie van het wijk centrum, tel. 4701049. SCHIEDAM - Een beschermde groep amfibieen gaat dit voorjaar weer naar hun geboortslootje om voor nieuw nageslacht te zorgen. De Paddenwerkgroep zoekt voor Schiedam en Vlaardingen daarom weer een dertigtal vrijwilligers om deze diergroep te begeleiden. Van de gemeente Schiedam heeft de werkgroep drie faunatunnels ge- kregen, zodat een gedeelte van de amfibieen heelhuids het slootje kunnen bereiken. Het is echter wel nodig deze tunnels te controleren. Bekeken moet worden of er vol doende geleidingswanden naar de tunnels lopen en of de amfibieen wel goed door de tunnel lopen. De overige amfibieen steken over op de Harreweg, Slimme Watering, Kerkweg, Joppelaan, 's-Grave- landseweg en Zwaluwlaan. Het verkeer dat zich over deze wegen verplaatst, wordt dan ook verzocht zich vooral de komende tijd strikt aan de maximum toegestane snel- heid van dertig kilometer/uur te houden. Op 16 februari komt de Padden werkgroep bij elkaar in Natuurcen- trum De Boshoek aan het Bospad 3 (achter flat vijf Bachplein). Om 20.00 uur staat de koffie en thee klaar, waarna de lampen, veilig- heidsjasjes en kantoorklemmen worden uitgereikt. Zodra de trek begint, krijgt men een telefoontje en wordt er op pad gegaan. Er wor den drie wachten van anderhalf uur gelopen: van 19.30-21.00 uur, van 21.00-22.30 uur en van 22.30- 24.00 uur. Voor meer informatie kan gebeld worden met C.A.M. van Haagen, tel. 4712582. SCHIEDAM - De inzendingen voor de Schiedamse Schrijfwed- strijd beginnen al uit verschillende delen van Nederland binnen te ko men. De juryleden zijn zich daar om nu al grondig aan het voorbe- reiden. De sluitingsdatum van de negende wedstrijd nadert en dat betekent dat het tijd wordt om het geselecteerde verhaal of gedicht af te ronden en in de bus te gooien. Deelname is mogelijk in beide ca- tegorieen en het thema is vrij. De in het Nederlands zelf geschreven werken dienen getypt op A4-for- maat in vijfvoud te worden inge- stuurd. Het ingestuurde werk mag niet al eerder zijn bekroond of ge- publiceerd. Voor de verhalen geldt voorts de restrictie dat het verhaal niet langer mag zijn dan 1500 woorden. De gedichten, maximaal drie, mogen elk ten hoogste 32 re- gels tellen. Stuurt men meerdere gedichten in dan moet elk gedicht op een separate pagina worden ge- zet, met vermelding van de naam van de inzender. Deelnemers kun nen hun werk tot uiterlijk 1 maart insturen, onder vermelding van naam, adres, telefoonnummer en leeftijd op de eerste pagina. Zet op de envelop ook of het gaat om een verhaal of gedicht. Inzendingen dienen vergezeld te gaan van een aan de inzender geadresseerde en velop voorzien van fl.0,80 porto. Het adres waar het pakket naar toe gestuurd kan worden is: Negende Schiedamse Schrijfwedstrijd, Het Filmhuis, Postbus 4117, 3102 GC Schiedam. Elke inzender ontvangt na de sluitingstermijn een uitnodi- ging voor de feestelijke prijsuitrei- king op zondag 21 april. Voor meer informatie kan men contact opnemen met A. Blok, tel. 4751785 of D. de Dobbelaar, tel. 4716116.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 3