,5k Teleurstelling over intrekken plannen voor Stadsprovincie Samuel Leon Moseley is thuis in het ware knippen I SEAC REIZEN MaasposT KORT BOUMAN WOOIMIMIEUWS BOUMAN MaasposT 'Na jaren weer gevonden' 1 st Algero Wie wordt de schrikkelbaby 1996? Menstruatiepij n? MaasposT Spreekuur Nieuwland SCHIEDAM GRATIS VERVOER naar Schiphol, ipi t«n -• Hetspaarmaat krediet!! Rommelmarkt 300 GRATIS parkeerplaatsen! Woensdag 21 februari 1996 KERKDIENSTEN MaasstaD weekbladen SS Sfe 1 r'w De kids op het slappe koord. Indlerru uw vliegvakanties boekt bij (ANVR Reisadvlesburo, lid SGR) B.v. Hdarenlaan 782 in Schiedam Tevens een enorme keus in de GOEDKOOPSTC retzen met eigen vervoer. Huisjes, hotels, appartementen in o.a. Tsjechid, Hongarije, Slowakije, Frankrijk, Belgi&, Duitsland, Spanje, Italic en vele andere. ■i i .i.j jrfjM Archieffoto van hetRaam (foto:J. Halmann) Lenen is niet meer wat het geweest is! Marten Meesweg 107 010-4215144 SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker organiseert weer een workshop Afrikaanse percussie onder leiding van Kofi Ayi- vor. Een unieke kans om kennis te maken met de klanken die de djembe, een Afrikaans percussie-instrument voortbrengt. De workshop wordt bij voldoende deelname gehouden op vrij- dagavond van 19.30-21.30 uur. De kosten bedragen fl. 125.- per acht lessen. Aanmeldingen bij De Erker, tel. 4267767. Kleding en speelgoed WP 5.1. Podium Avondmuziek Harmonia Dansavond Kunst- en knutselmarkt Inloopconcert Jazz-session Eenoudergezinnen LifJJiADO IJsselmondselaan 175, Rotterdam-Kralingseveer, Tel. 010-284 21 II Dat hoeft niet meer! Bel de FreeLady info-lijn: 078 6311300 Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 Hervormde Gemeente Schiedam Opstandingskerk, Burg. Honnela- ge Gretelaan Aanvang: 10.00 uur Ds.G. de Lang Grote Kerk, Lange Kerkstraat Aanvang: 10.00 uur Hr. J.A. van Lambalgen Aanvang: 17.00 uur Ds. H. Schipaanboord Huize Thomas, Grieksestraat Aan vang: 10.00 uur Ds. D. Kluyver Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat Aanvang: 10.00 uur Ds. N.J.M. Hoogendijk Gereformeerde Kerk Schiedam De Ark, Hargplein Aanvang: 10.00 uur Ds.W.R. van Wieren Magnalia Dei Kerk, Albardastraat Aanvang: 10.00 uur Ds. A.N. Ver- heul Bethelkapel, Nieuwe Maas straat Aanvang: 10.00 uur Ds. N.J.M. Hoogendijk Dorpskerk, Noordeinde Aanvang: 10.00 uur Ds. J. Bakhoven St.Martinuskerk, W.Andriessenlaan Aanvang: 09.30 uur Ds.J.Sosef Schieland Ziekenhuis Aanvang: 10.30 uur Pastor drs. G.J. Warmerdam Gereformeerde Bond Gilde Col lege, Nieuwe Damlaan Aanvang: 10.00 uur Drs. D.J. Cuperus Grote Kerk, Lange Kerkstraat Aanvang: 17.00 uur Ds. H. Schipaanboord Basiliek van de H.Liduina en O.L.V. Rozekrans Singel 106 Woensdag 21/02: Aswoensdag, 19.00 uur gezongen eucharistie- viering Zaterdag, 24/02: 17.15 uur kapel, 18.30 uur Eucharistievie- ring Zondag, 25/02: 09.15 uur Hoogmis (herenkoor I.H.D.), 11.00 uur Eucharistieviering met pastoor P.M. Vismans Huize Fran- keland Zaterdag 24/02: 17.15 uur Eucharistieviering met pastor P.M. Vismans Zondag 25/02: 09.15 uur Eucharis tieviering Leger des Heils Lange Haven 27 Aanvang: 10.30 uur Kapt. en mevr.A.J.Plaisier V rijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92 Aanvang: 10.30 uur Vic. J.H. Lub bers (VH) SCHIEDAM - De gemeenteraads- fractie van Gemeentebelangen Schiedam houdt sinds 2 februari wekelijks een spreekuur. Elke vij- dag tussen 14.00 en 15.00 uur zijn de Gemeenteraadsleden Henk Me- taal en/of Arie va Loenen, in hun fractiekamer in het Stadhuis aan de Grote Markt (zij-ingang), aanwe- zig om burgers te woord te staan. Wie de heren wil spreken, maar op het genoemde tijdstip onmogelijk langs kan komen. kan ook telefo- nisch een afspraak maken: Henk Metaal (tel.470 31 04) of Arie van Loenen (tel. 426 50 14). SCHIEDAM - Stichting Buurthuis Nieuwland heeft voor de volgende aktiviteiten nog plaats voordeelne- mers: jazzballet voor kinderen, ko- ken zonder grenzen en kaarten. Jazzballet is voor kinderen vanaf 5 jaar en wordt gegeven op maandag van 16.00-17.00 uur. De kosten zijn fl. 15,- per maand. Het koken wordt geleerd op donderdag van 09.00-11.15 uur en kost fl.25,- voor 5 bijeenkomsten. De kaart- groep op de woensdagavond is naast medespelers ook nog op zoek naar een vrijwilliger die de organi- satie van de competitie op zich wil nemen. Voor meer informatie kan gebeld worden met tel. 4738671. KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: Goswin van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versnel Telefoon: 010-4738322 R. de Hoog Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004291 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: M. Heijnen Telefoon: 010-4004484 Chef-redakteur Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur Leerlingen Margrietschool leren ook na schooltijd door OUD MATHENESSE - Optre- den in het circus. Welk kind droomt er niet van? Toch ligt een toekomst als artiest niet voor ie- dereen in het verschiet. Zeker niet wanneer je opgroeit in een grote stad als Rotterdam. Misschien dat daarom zoveel kinderen van de Prinses Margrietschool de kans een korte cursus Circus te volgen, met beide handen aangrepen. De school organiseert de cursus al- weer enkele jaren in het kader van het project 'Verlengde Schooldag'. Dit houdt in dat er na de officiele schooldag deel kan worden genomen aan tal van leu- ke en leerzame extra aktiviteiten. Typen, zwemmen, koken of ten- nissen zijn slechts enkele aktivi teiten waaruit gekozen kan wor den. Wie zo gelukkig is al in groep vijf te zitten, kon zijn geluk beproeven bij het circus. Tien weken lang oefenen op trapeze, bal of skateboard. Vallen en op- staan; werken in opperste concen- tratie. Dat allemaal om aan het einde van de cursus dat ene bloedstollende nummer op te kunnen voeren. Woensdag 14 fe bruari was het zover. In de gym- zaal aan de Laanslootseweg had- den de kinderen. bijgestaan door de door de wol geverfde profes sionals van Circus Rotjeknor, met wat matten en ander aanwezig materiaal een tent geimprovi- seerd. Terwijl in de kleedkamers nog snel de laatste hand werd ge- legd aan schmink en aankleding, stroomde het publiek binnen. Va- ders, moeders, maar ook wat me- de-leerlingen, zaten vol spanning te wachten op de trues die komen zouden. Om de stemming er al- vast in te brengen werd een lied geoefend. Dan eindelijk het lang- verwachte tromgeroffel en een statig 'Hooggeacht publiek...'. De voorsteling kon beginnen. Of het allemaal niets was, werd de show meteen begonnen met een springgroep uit New York. Maar er was meer. Bordendraaiers uit China, pedalo's uit Italie en zelfs "a wat jongleurs van een onbe- woond eiland nabij Equador. Zo- als dat hoort, was het spannendste voor het laatst bewaard. Publiek en artiesten keken ademloos toe toen de eerste passen werden ge- waagd op het koord. Niet een, maar drie koorddansers tegelijk liepen, knielden en balanceerden op de smalle draad. 'Applaus', werd er door de spreekstalmees- ter geroepen en dat kregen ze. Einde voorstelling en terug naar school. Hoewel het niet de eerste circus- voorstelling was, die directeur Ad Dogger zijn pupillen ziet geven, blijft het voor hem een gedenk- waardig moment. In oktober '94 ging het project 'Verlengde Schooldag' onder zijn leiding van start. „Een van de aspekten van het project, dat het voor ons zo bijzonder maakt is dat het kinde ren stimuleert in het bewegen. Bij taal en rekenen komt dit immers niet om de hoek kijken. Toch is het van groot belang bij hun ont- wikkeling. Hoewel wij deze akti viteiten graag onder schooltijd zouden doen, hebben we daar simpelweg de tijd niet voor. Daarom deze oplossing, die ove- rigens niet uniek is in Rotterdam. Een dag in de week loopt de ge- wone schooldag nog even door en kan aan een van de aktiviteiten worden deelgenomen." De deel- name aan het project is vrijwillig en kost, met name door een flinke subsidie uit de schoolmiddelen, niet veel. Per keer moet maximaal een gulden worden betaald, vol- gens Dogger een reeel bedrag. „Ik ben van mening dat niet alles gratis hoeft te zijn, de status is dan ook niet zo hoog. Aan de an- dere kant moet je ook niet teveel vragen omdat je dan de kans loopt dat het voor veel ouders niet is op te brengen." De bedoeling is dat het pakket in de nabije toe komst verder zal worden uitge- breid. In ontwikkeling zijn bij- voorbeeld al de onderdelen tech- niek. computer, kinderboerderij en tafeltennis. Mede door haar strategische ligging kan de school de leerlingen een dergelijk uitge- breid pakket aanbieden. Buurt huis, zwembad en tennisbanen zijn allemaal aan te lopen. Dit wordt zelfs nog beter wanneer het noodgebouw, waarin de school momenteel is gevestigd, vervan- gen wordt door nieuwbouw. „Dan hebben we hier op een ter- rein een nieuwe school, speeltuin en kinderboerderij", blikt de di recteur voorzichtig in de toe komst. „Alle ruimte dus voor de kinderen om zich lekker uit te le- Karin v.d. Knaap SCHIEDAM - „Ze hebben in Den Haag wel een plannetje in- getrokken, maar de problemen liggen er nog." Dat zegt burge- meester R. Scheeres over het ka- binetsbesluit van vorige week om de plannen voor de Stadsprovin cie Rotterdam uiteindelijk niet in stemming te brengen. Intussen vragen de regionale pro blemen wel om nieuwe oplossin- gen, vindt bestuurlijk Schiedam. ,,Bijvoorbeeld op het gebied van de woningbouw of bij het open- baar vervoer. Denk maar aan de metro die naar Schiedam wordt doorgetrokken", zegt Scheeres. ,,Of op het gebied van de werkge- legenheid en het milieu", vult D66-raadslid M. Houtkamp aan, lid van het dagelijks bestuur van de Stadsregio die als voorloper van de stadsprovincie moest werken. Schiedam zou op al die gebieden welgevaren hebben bij een goed regionaal bestuur. Nu de stadspro vincie er niet komt, blijft het zo dat veel besluiten van boven af wor den opgelegd door rijk, provincie of Rotterdam. En met de huidige samenwerking tussen gemeenten via gemeentelijke regelingen zijn we ook niet zo blij. Daar worden grote sommen geld verdeeld op een ondemocratische manier." Houtkamp weigert echter het voor- beeld te volgen dat drie andere re- giobestuurders gesteld hebben door op te stappen. Hij wil nu juist doorgaan en naar de toekomst blij- ven kijken. Stadsprovincie-specialist J. Gor- dijn is hevig teleurgesteld door de opstelling van de Tweede kamer. Toch wil de Schiedamse ambte- naar de plannen voor de stadspro vincie nog niet definitief in de kast zetten. ,,Dat laatste idee heb ik niet, nee. Er zal hoe dan ook een afdoende regionale bestuurlijke structuur moeten komen. Daarbij zijn veel onderdelen van de stads provincie nog steeds onomstreden. zoals een directe verkiezing van de regionale bestuurders en een her- verdeling van taken binnen de re- gio. Als een element uit de plannen niet te realiseren is (de opdeling van Rotterdam, red.), moet je niet het hele idee weggooien", aldus Gordijn. Het was het Rotterdamse referen dum dat vorig jaar roet in het eten gooide. Zo massaal was de angst voor de opsplitsing van Rotterdam, dat de gemeenteraad van de Maas- stad de bijna unanieme stem van zijn burgers niet durfde te negeren, ondanks alle verwachtingen die naar de omliggende gemeenten ge- wekt waren. De Rotterdamse lob by tegen opdeling vond uiteinde lijk gehoor bij een, ook binnen de partijen, verdeelde Tweede Kamer die daarop de splitsing van Rotter dam van de hand wees. Waarop het kabinet vervolgens het hele idee voor de Stadsprovincie introk. De verhouding tussen Rotterdam en buurgemeenten als Schiedam is ondertussen danig in het slop ge- raakt. Iedereen beraadt zich nu op de ontstane situatie, klinkt het overal. Duidelijk is in elk geval dat Schiedam uiterst ongelukkig is met de huidige situatie. Burgemeester Scheeres denkt voorlopig echter niet aan initiatieven van de kant van Schiedam. SCHIEDAM - De kapsalon heeft iets multicultureels. Maar wat wil je ook met een Amerikaanse eige- naar die in alle uithoeken van de wereld al is geweest. In Nederland bleef hij hangen. Eerst in Amster dam en sinds September in Schiedam. En het bevalt hem pri ma. In tegenstelling tot veel andere kapsalons, kan elk mens met ieder type haar bij hem terecht. Want in zijn geboorteland heeft hij daar een gedegen training voor gekregen. Terwijl in Nederland ambitieuze kappers-in-de-dop zo snel moge- lijk achter de wastafel worden ge- zet, draait het in het land van de onbegrensde mogelijkheden om training en het leren van verschil- lende technieken. Daarom is Samuel Leon Moseley als geen an der thuis in de 'true cutting', het op een zodanige manier knippen van het haar dat men het ook zelf ge- makkelijk in model kan brengen. „Een van de eerste dingen die mij opvielen toen ik hier kwam was dat zoveel kappers modellen knip- ten die leuk en avantgardistisch zijn. maar waar men in het dage lijks leven niets aan heeft", legt Moseley uit. „Van negen tot vijf moet haar gewoon schitterend zit ten, met weinig hulpmiddelen. Na zessen kan je er wat gewaagds mee doen." Voordat er ook maar een haar wordt geknipt. gaat de kapper eerst eens rustig met de klant rond de tafel zitten. Hij vraagt deze dan zelf te beschrijven hoe hij er graag uit zou willen zien. ,,Mijn kleine computertje begint dan meteen al te ratelen", vult de kapper aan. „Maar ook de manier waarop ie- mand leeft is van vitaal belang. Fo- hn je je haar elke dag. of ben je ie- mand die wat sportiever is en het haar graag lekker rommelig draagt? Dat zijn zo van die dingen waar je allemaal terdege rekening mee moet houden." Maar aan zijn luisterend oor zit ook een keerzij- de, stelt hij zelfbewust vast. „Ik luister naar de klant, maar de klant moet ook zijn huiswerk doen. Hij moet weten wat hij wil." Van communicatieproblemen heeft de Amerikaan tot nu toe overigens nog geen last van gehad. „Mijn Nederlands is volgens insiders nu al beter dan dat van mensen die hier al twintig jaar wonen, maar af- gezien daarvan kan ik mijn vak ook prima tweetalig uitoefenen. Een goede kapper heeft namelijk geen taal nodig. Een blik en wat handen- en voetenwerk zijn vaak al genoeg." Samuel Leon Moseley Hairstudio is gevestigd aan het Herenpad 20b. Voor een afspraak: tel. 2731588. SCHIEDAM - „De foto van het Raam werd, om precies te zijn, ge- maakt op 2 juli 1949. Het is een fo to van mijn geboortehuis, boven de smederij van mijn opa, waar later mijn vader Herman van der Tuyn achter het smidsvuur stond", zo schrijft ons een oud-bewoner van Schiedam, die al jaren geleden vet- rokken is naar Groningen. Het be- treft hier een foto uit zijn prive-col- lectie en die nog niet eerder is ge- publiceerd. Over de foto schrijft Herman van der Tuyn jr. vervolgens: „Uit het venster boven zag ik de distilleer- derijen van Wenneker en rook de geur van het stoken van graan. Ik was denk ik drie jaar toen ik voor het eerst alleen wat snoep mocht halen in het melkwinkeltje van mijn grootmoeder oma Klei- nekoort. Dat was aan de Zijlstraat, geheel links op de foto. Mijn moe- der moet ongetwijfeld bezorgd zijn geweest omdat ik in het zwarte wa ter van het Raam kon vallen. Maar ze liet me toch gaan." Hij vervolgt met: „Al vroeg in de morgen werden de mensen op het Raam gewekt door het monotone geluid van de mechanische ijzer- schaar bij de firma Van Gelderen. In de zomer draaide de molen aan de Noordvest zijn wieken. Het Raam werd gedempt; de huizen een voor een gesloopt. Zouden we dat ook nu nog doen? In het hoge noorden. waaraan ik mijn hart heb verpand, gaan mijn gedachten nu terug naar mijn oude stadje Schiedam. Misschien wat senti- menteel? Toch goed dat er nog fo- to's zijn. En verhalen..." SCHIEDAM - In wijkcentrum Nieuwland wordt zaterdag 2 maart een rommelmarkt georganiseerd, waar nog enkele tafels voor te huur zijn voor fl. 15,-. De rommelmarkt duurt van 10.00 tot 16.00 uur en de toegangsprijs is fl. 1Voor meer informatie, tel. 471 57 65 of 426 15 55. Wijkcen trum Nieuwland is te vinden aan het Dr. Wibautplein 165. SCHIEDAM - Buurthuis Nieuw land organiseert op vrijdag 23 fe bruari een kleding- en speelgoed- beurs in de grote zaal aan het Dr. Willem Dreesplein 2. Voor een verkoopnummer kan men bellen tot en met donderdag 22 februari. Spullen kunnen geprijst en genum- merd worden ingeleverd op vrij dag 23 februari tussen 09.00-09.45 uur. De verkoop is van 10.00- 12.00 uur. De niet-verkochte spul len kunnen dezelfde dag tussen 12.00-13.00 uur worden opge- haald. Twintig procent van de op- brengst komt ten goede aan het Foster Parentsplan. Voor meer in formatie kan gebeld worden met het Buurthuis, tel. 4738671 SCHIEDAM - In de cursus WP 5.1. voor beginners van Kluphuis Oost leert men werken met dit veelgebruikte tekstverwerkings- programma. Er is geen speciale vooropleiding vereist, maar men heeft meer aan deze cursus als men al een beetje kan typen. De cursus start, bij voldoende deelname, woensdag 13 maart. Er is les op zes avonden van 19.00-21.30 uur. Voor elke cursist is er tijdens de les een draagbare PC beschikbaar. De cursus kost fl. 185,-. De inschrij- ving is pas definitief wanneer fl. 100,- vooruit is betaald. Het cur- susboek kost fl.20,-. Inschrijven kan bij het klubhuis aan de Galilei- straat 86, tel. 4735435. SCHIEDAM - De Iers-Engelse band 'Behind the sofa' treedt za terdag 24 februari op in Podium aan de Lange Haven. Als ze mu- ziek gaan maken, knopen ze daar direkt een lekkere verkleedpartij aan vast. Met jurken en pruiken zorgen ze ervoor dat het publiek zich geen moment verveelt. De aanvang van dit optreden is 22.00 uur. SCHIEDAM - De zesde uitvoering van Avondmuziek in Kethel wordt zaterdag 24 februari verzorgd door het Brederode Consort, een twin- tigtal koorleden brengt werken van Bach, Buxtehude, Mozart en Pur- cell ten gehore. Een uur lang gratis luistergenot in de Dorpskerk aan het Noordeinde. De aanvang is 19.00 uur. SCHIEDAM - Een avond Psycho- metrie wordt donderdagavond 22 februari verzorgd door Peter Cop- pens bij spirituele vereniging Har monia. Bezoekers worden ver- zocht een voorwerpje of foto in een gesloten envelop mee te ne men. Aan de hand hiervan zullen helderziende waarnemingen wor den gedaan. Belangstellenden zijn welkom in wijkcentrum Nieuw land aan het Dr. Wibautplein 165. De aanvang is 20.00 uur en de toe- gang bedraagt fl.7,50. SCHIEDAM - In dienstencentrum De 4 Molens kan zaterdagavond 24 februari weer worden gedanst van 19.30-23.30 uur. De toegang is fl.2,- per persoon. De zondag daarna wordt er van 13.30-16.30 uur een kontaktmiddag gehouden waarvan de toegang gratis is. SCHIEDAM - Een grote Kunst- en knutselmarkt staat voor zondag 25 februari op het programma in wijk centrum De Erker. Zeventig ama- teurkunstenaars en hobbyisten zul len tijdens deze dag niet alleen hun produkten exposeren, maar ook demonstraties geven. Produkten en kunstnijverheid uit verschillende landen zijn te zien op de markt die van 13.00-17.00 uur duurt. De en tree is gratis. SCHIEDAM - Het inloopconcert in de Grote Kerk van zaterdag 24 februari wordt verzorgd door het vocaal octet 'Incontation'. De toe gang is 15.00 uur en de toegang is gratis. SCHIEDAM - Jazzliefhebbers hoeven na het noemen van de bas sist John Long geen verdere uitleg. Insiders weten dat met Udo Spits bergen aan de vleugel de avond niet meer stuk kan. En zangpeda- goge Janice Lakers is ook al lang geen onbekende meer. Gedrieen geven zij zaterdag 24 februari een gratis live Jazz-session weg in cafe 't Spul aan de Hoogstraat 92. Om ongeveer 21.30 uur wordt er aan- gevangen. SCHIEDAM - De Contactgroep Eenoudergezinnen gaat op zondag 25 februari samen met de weekend vaders naar het Museum van Land en Volkenkunde in Rotterdam. Om 12.00 uur wordt er hier verzameld voor de ingang. Zondag 3 maart gaat de contactgroep naar het Vol- kenkundig Museum te Delft, waar- na er op zaterdag 9 maart Israelisch wordt gegeten zonder de kinderen. Deelname aan de contactgroep is geheel vrijblijvend en er is geen lidmaatschap aan verbonden. De leeftijd van de kinderen varieert van 3 tot en met 16 jaar. Voor meer informatie kan gebeld worden met Hanneke, tel4701707 of met Rob. tel. 4344398. SCHIEDAM MaasposT gaat de Schrikkelbaby van 1996 eens heerlijk in het zonnetje zetten. Ouders, opa's of oma's worden hier- bij uitgenodigd baby's welke donderdag 29 februari geboren wor den niet alleen aan te geven bij de burgerlijke stand maar dit ook te melden bij MaasposT. De Schrikkelbaby uit het Waterweggebied wordt eens heerlijk ver- wend; niet alleen wordt de schijnwerper op dit nieuwe leven gericht door middel van een foto in de MaasposT maar bovendien krijgt de Schrikkelbaby allerlei leuke attenties van adverteerders van de MaasposT. Vaders of moeders kunnen baby's welke geboren worden op don derdag 29 februari aanmelden bij MaasposT, Over de Vesten 3a, 3116 AD Schiedam, tel. 4731589. Bij meerdere aanmeldingen zal geloot worden wie de Schrikkelbaby wordt. Februari meubel- intvilmaand Bij aankoop van nieuwe meubelen in de maand februari, ruilen wij uw gebruikte meubelen in. Bouman betaalt u veel geld voor uw meubelen en neemt ze gratis mee terug. (Vraag onze spelregels in de showroom.) THUIS IN HUIS ROTTERDAM

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 9