Hongaren leren in Schiedam zuinig om te gaan met energie IS 17 ra BOUMAINI i ll Meedoen tijdens Vrouwendag Scholen en kerken in Noord helpen Surinaams ziekenhuis MaasposT KORT MaasposT WOONIMIEUWS Van 6 maart t/m 13 april MaasposT Europees project zorgt voor kennisoverdracht tussen Oost en West Milieuproject De Erker Cursus kunst- geschiedenis Gratis het voorjaar in huis en turn: kadootje van Bouman Meubelen! „Ik ben zeer onder de indruk van de kleuren die gebruikt worden en de kwaliteit van de renovaties aan de huizen hier. Bij ons zijn zo veel ge- bouwen grijs en grauw." Aan het woord is de Hong- aarse architect en gemeente- lijk adviseur Janos Szasz, hij is hier samen met drie land- genoten in het kader van een bijzonder samenwerkings- project tussen Newcastle in Engeland, Schiedam en haar zusterstad Pecs, een plaats met ongeveer 180.000 in- woners in het Zuid-Westen van Hongarije. Het is de be- doeling dat de drie steden kennis uitwisselen met be- trekking tot energiezuinig bouwen. Daarom brachten Szasz en zijn collega's on- langs en tweedagendurend bezoek aan de jeneverstad, waar zij een druk program- ma afwerkten. Ouderen Open ramen SCHIEDAM - Muziekvereniging St. Radboud geeft op zon- dag 17 maart weer haar traditionele voorjaarsconcert in de Dorpskerk aan het Noordeinde in Kethel. Muziek uit vele windstreken staat op het programma. Naast enige klassieke werken speelt Radboud bijvoorbeeld ook Conquest of Paradi se van Vangelis en zal een traditionele mars niet ontbreken. De kerk is open vanaf 13.30 uur en de aanvang is 14.00 uur. De toegang tot dit concert is gratis. KERKDIENSTEN MaasstaD weekbladen SCHIEDAM Andere koers Bewustwording Rommelmarkt Solistenconcours Machinaal borduren Rommelmarkt Zelfverdediging Leren vergaderen Orgelconcert Rond je bord Ukkengym Weten wat je wilt Zangkoor 50-plus Jugenstil paaseieren Inloopconcert Haarvlechten WOON- EN TUINPLEZIER IN PERFECTE HARMONIE BOUMAN MEUBELEIM Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijkopstaden wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk De Hongaren werden op sleep- touw genomen door de vroegere wethouder Chris Zij de veld, die momenteel werkzaam is voor de Europese Commissie en in die hoedanigheid het uniek projekt coordineert. Er waren veel ge- bouwen, flats enwoningen te be- zichtigen en lezingen te beluiste- ren. Zo bezocht de Hongaarse de- legatie Schiedam Spaland, waar de woningen aan het Slot Assum- burgpad zo zijn gebouwd dat de hele dag de zon schijnt op de da- ken van de huizen zodat de zon- ne-energie optimaal benut wordt. Ook nam de delegatie een kijkje in een woning aan de Watersto- kerstraat. Deze woning werd meer dan tien jaar geleden ge bouwd en is voorzien van allerlei simpele en soms minder simpele ingrepen, waardoor er minder energie verbruikt wordt. Zo is er in de keuken een kast gei'nstal- leerd in de buitenmuur. De etens- waren die in de winter in deze kast liggen, worden op die manier gekoeld bewaard zodat de kast op een natuurlijke en zuinige manier als koelkast dient. Verder is er een geavanceerd ventilatiesys- teem en hebben de ramen luiken, die binnen te sluiten en te openen zijn. De luiken werken op zich al iso- lerend en ook het feit dat de lui ken van binnenuit reguleerbaar zijn sprak de delegatie uit de Balkan aan. „Vooral voor oudere mensen is dat ideaal en in de win ter is het natuurlijk ook wel lek- ker als je de kou niet in hoeft", vond Szasz die zelf overigens een zeer milieu-vriendelijk huis be- woont dat voorzien wordt met zonne-energie. „Ik ben architect, dus het valt mij persoonlijk het meest op hoeveel zorg hier is be- steed aan woningrenovaties, niet alleen kwalitatief, maar ook es- thetisch; gebouwen zien er alle- maal zo mooi uit omdat er leuke details zijn aangebracht en omdat. nogmaals, er gewerkt wordt met kleuren. Ja, ik heb al veel ideeen opgedaan die thuis in Hongarije meteen in de praktijk kunnen worden gebracht. We moeten onmiddelijk na thuis- komst namelijk aan de slag met het project om onze woningen in Pecs te verbeteren." Dat de Hon garen dus goed hun voordeel doen met het bezoek moge duide- lijk zijn. In Pecs hebben ze name lijk niet echt veel kaas gegeten van energie besparen. In de vele flats die de stad rijk is, worden de appartementen verwarmd door middel van blokverwarming. Dat is op zich niet zo erg, al werkt het niet motiverend om zuinig met energie om te gaan. Het probleem is gelegen in het feit dat therrqos- staatknoppen op de verwarmin- gen meestal ontbreken. De kachel kan aan en uit en daar is alles mee gezegd. Het gevolg is dat mensen de keus hebben tussen of in de kou zitten of de verwarming aan doen, maar dan wordt het zo warm in de kamer dat er een raam moet worden opengezet. En zo krijgt het raam de edele functie van temperatuurregelaar toebedeeld. Zet je het raam ver open, dan staat de verwarming zogezegd op een en wil je de radi ator op zes, dan hoeft het raam maar een klein stukje open. Op zich een slimme en ongetwijfeld afdoende manier om toch een comfortabele warmte in huis te creeeren. Toch is het in deze tij- den van schaarse energie natuur lijk milieu-vriendelijkpr en vooral ook goedkoper om thermos- staatknoppen aan te brengen en de energiekesten per woning vast te stellen. Daar is ondertussen al voorzich- tig mee begonnen, maar toch mist Pecs de ervaring en kennis die Schiedam en Newcastle hebben op het gebied van energiezuinig bouwen en renoveren. De Honga ren moeten hun ogen en oren dus flink de kost geven in Schiedam en Newcastle in Engeland waar ze na Schiedam naar toe reizen. Zo kunnen de Schiedamse ideeen ook thuis in Hongarije in de prak tijk worden gebracht. Daar moet allereerst een bijscholingspro- gramma worden opgezet om de nodige technische ingrepen door lokale bouwvakkers en installa- teurs te laten uitvoeren. Het uit- wisselingsproject is in ieder geval een goede start en vormt, met de hulp van Schiedam, de basis voor het energiezuinig bouwen in Hongarije. i-c -Monique Siemsen Woensdag 13 maart 1996 Hervormde Gemeente Schiedam Opstandingskerk. Burg. Honnela- ge Gretelaan. Aanvang: 10.00 uur. Mw. D.C. van Houwelingen-Ver- donk. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aanvang: 10.00 uur, Ds. B. Prak- ke. Aanvang: 17.00 uur, Ds. J. Ba- telaan. Aanvang: 19.00 uur, Muzi- kaal avondgebed Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, Ds. J. Visser. Gereformeerde Kerk Schiedam De Ark, Hargplein. Aanvang: 10.00 uur, Ds. R.A. Bosch. Magnalia Dei Kerk, Albardastraat. Aanvang: 10.00 uur, Ds. A.N. Verheul. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, Ds. J. Visser. Dorpskerk. Noordeinde. Aanvang: 10.00 uur, Ds. N.K. Mos. 20 maart, 19.00 uur, avondgebed. St.Martinuskerk, W.Andriessen- laan. Aanvang: 09.30 uur, Hr. J.C. van der Linden. Schieland Ziekenhuis. Aanvang: 10.30 uur, Pastor drs. G.J. War- merdam Gereformeerde Bond Gilde College, Nieuwe Damlaan. Aanvang: 10.00 uur, Ds. J. den Hoed. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aanvang: 17.00 uur, Ds. J. Bate- laan. Basiliek van de H.Liduina en O.L.V. Rozekrans Singe! 106. Zaterdag, 16/03: 17.15 uur kapel, 18.30 uur Eucharistie- viering. Zondag, 17/03: 09.15 uur Hoogmis (herenkoor I.H.D.), 11.00 uur Eucharistieviering met pastoor P.M.Vismans. Huize Frankeland. Zaterdag 16/03: 17.15 uur Eucharistieviering met pastor P.M. Vismans. Zondag 17/ 03: 09.15 uur Eucharistieviering. R.K. Parochiekerk O.L.V. Visi- tatie Dr. Schaepmansingel 3. Zondag 09.30 uur: zondagsviering met koor- en samenzang. Vrijdag 09.15 uur: weekviering in dagka- pel. Leger des Heils Lange Haven 27. Aanvang: 10.30 uur, Kapt. en mevr. A.J.Plaisier. V rijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92. Aanvang: 10.30 uur. Prof. Dr. H. Faber (VH). SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker organiseert de komende week een milieuprojekt onder de noemer: 'Schiedam-West, Milieu Best'. Woensdag 13 maart wordt er bingo gespeeld met een milieube- wust rondje, zondag 17 maart wordt er een rommelmarkt gehou- den van 12.00-16.00 uur (fl. 1,50/ 0,75), maandagavond een infor- matie-avond gegeven en op 20 maart een milieubewuste maaltijd bereid. De kosten van de maaltijd bedragen 5 gulden en men moet voor 16.00 uur zijn aangemeld. Op vrijdag 22 maart wordt er ten- slotte nog een kleding- en speel- goedbeurs gehouden van 11.00- 14.30 uur. Degenen die kleding te koop willen aanbieden moeten voor donderdag 20.00 uur een nummer hebben aangevraagd bij De Erker, tel. 4267767. KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: Goswin van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versnel Telefoon: 010-4738322 R. de Hoog Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004291 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dlnsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: M. Heijnen Telefoon: 010-4004484 Chef-redakteur Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen: 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur SCHIEDAM - In Rusland zeggen ze het tijdens de Internationale Vrouwendag met bloemen. In Rot terdam maken ze er een weekeind lang feest van. Voor vrouwen in Schiedam betekende de feestdag van vrijdag 8 maart vooral een ak- tief samenzijn in Het Gebouw aan het Broersveld en het Filmhuis. Door middel van videomateriaal en exposities werd de aanwezigen duidelijk gemaakt dat het vrou- wenwerk in Schiedam volop in be- weging is. Illustratief is dat maar liefst zeven vrouwengroepen zich op de informatiemarkt voor aktie- ve vrouwen profileerden. Naast het informatieve gedeelte, had de or- ganiserende Stichting SVO ook een praktisch gedeelte in het pro gramma opgenomen. Zo kon er tij dens de workshop Ritme en Dans kennisgemaakt worden met een ontspannen manier van dansen en werden bij Zelfverdediging wat nuttige afweertechnieken aange- leerd. 's Avonds konden vrouwen uit alle windstreken van zich laten horen op het Open Podium. Of men nu een zelfgeschreven ver- haaltje wilde vertellen, prachtige muziek ten gehore wilde brengen of iedereen verbazen met zang en dans; het kon allemaal. De even- eens geheel uit vrouwen bestaande theatergroep De Getemde Feeks uit Rotterdam zorgde voor een flit- sende omlijsting. Ook de presenta- tie hadden de vijf groepsleden voor hun rekening genomen. Al impro- viserend, het publiek met tal van spelletjes bij de avond betrekkend, maakte de groep meteen duidelijk waar zij het etiket 'Improtheater' mee verdiend hadden. SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker biedt een cursus kunstge- schiedenis aan in acht lessen. Aan de hand van dia's en voorvallen uit het leven van allerhande kunste- naars wordt een beeld geschetst van de Westerse kunstgeschiede- nis sinds de Middeleeuwen. Zowel schilderkunst, bouw- als beeld- houwkunst komen aan de orde. De cursus kost 100 gulden en gaat op 20 maart vanaf 20.30 uur van start. Voor meer informatie kan men contact openemen met de heer Westerhuis, tel. 4705696 of het wijkcentrum, tel. 4267767. SCHIEDAM - Bewustwording s,taat een, het inzamelen van geld twee voor de werkgroep Oecume- nische Vastenaktie in Schiedam- Noord. Voor de elfde keer probe- ren kerken en scholen in het noord- elijke deel van de stad dit jaar de dagelijkse werkelijkheid van een ontwikkelingsland dichterbij te ha- len door middel van een project. Dit jaar wordt het St. Vincentius- ziekenhuis in Parimaribo gesteund. Een Surinaams ziekenhuis dat in 1916 werd geopend en in 1963 werd overgenomen door de Con- gregatie van de Zusters v^n Liefde uit Tilburg. Door middel van ak- ties, kerkdiensten en een fancy fair wordt geld ingezameld voor die dingen waar men in het ziekenhuis de meeste behoefte aan heeft: da gelijkse dingen als beddegoed, handdoeken, instrumenten en handschoenen maat zeven en acht. Hoewel er landelijk ook rond deze tijd altijd een Vastenaktie wordt gehouden, heeft Noord er destijds bewust voor gekozen een andere koers te varen. Om te beginnen is de samenwerking tussen Rooms Katholieke, Gereformeerde en Hervormde kerken en scholen al vernieuwend te noemen. Daar- naast wil men met het viertal scho len en kerken in de wijk liever op kleine schaal goed werk verrich- ten, dan meedoen met een groot, niet te overzien project. „In plaats van bezig te zijn voor een maismo- len in Kenia, waarvan het geld la ter naar Zambia blijkt te zijn ge- gaan, kiezen wij altijd voor een project dat we zelf uitkiezen en waarmee we zelf de contacten op- bouwen en onderhouden", legt di- rekteur J. van der Vlies van de deelnemende basisschool Kethel uit. Met name doordat de ouders, onderwijzers en andere deelne- mers aan de verschillende werk- groepen het project zelf dragen, is het enthousiasme enorm en wordt er in enkele weken tijd veel be- reikt. Juist omdat er door deelname aan de Oecumenische Vastenaktie een bepaalde bewustwording wordt nagestreefd, worden volgens Van der Vlies opvattingen als: wij gaan die mensen daar even blijmaken. vermeden. „De kern van de Vas- tentijd is immers dat je extra stil- staat bij de levensomstandigheden van de medemens. In ontwikke- lingslanden en in de eigen situatie. Kunnen wij met iets minder? Ja, vaak wel. Maar het is natuurlijk niet alleen afkopen van schuld. Je zingt en bidt niet alleen, maar geeft er ook handen en voeten aan. Uit- eindelijk zal er dan misschien een nieuwe levenshouding onstaan, waarin dankbaarheid een grotere rol speelt." Voorde scholen is een projectmap gemaakt, die gebruikt wordt tijdens de lessen. Het leuke aan het gekozen project in Surina- me is dat personen die rechtstreeks bij het ziekenhuis betrokken zijn, kunnen worden uitgenodigd. Zus- ter Laetitia van der Geest, verbon- den aan de verpleegstersopleiding van het St. Vincentiusziekenhuis, zal de leerlingen een dezer dagen bijvoorbeeld vertellen over de situ atie in Parimaribo aan de hand van video- en ander beeldmateriaal. Maar ook het bezoek van een Ne- derlandse delegatie, in oktober van het afgelopen jaar, is op beeld vast- gelegd en klaar voor vertoning. Het geld dat tussen nu en 30 maart wordt opgehaald, zal door de hier aanwezige Surinamers hoogstper- soonlijk bij het ziekenhuis worden afgeleverd. Dat biedt de garantie dat werkelijk elke cent op de plaats van bestemming aankomt. Gemid- deld levert de aktie jaarlijks 25.000 gulden op. Een bedrag waarmee meer voor het ziekenhuis kan wor den gedaan, dan met twee ton in Nederland. Een deel zal worden besteed aan de verpleegstersoplei ding, een ander deel aan zieken- huisbenodigdheden als plastic uri- naals en infuusstandaards. Naast het project in scholen en kerk vin- den er ook andere aktiviteiten plaats in het kader van de Vasten aktie. Donderdag 14 maart wordt er bijvoorbeeld een Gemeente- en Parochieavond gehouden in zaal De Rank, waarop zuster Van der Geest over haar ervaringen zal ver tellen. Daarnaast is in de biblio- theek aan het Bachplein tot en met 30 maart een tentoonstelling te zien in het kader van Suriname en de Vastenaktie. SCHIEDAM - In Kluphuis Oost wordt zondag 17 maart weer een rommelmarkt gehouden. Deze duurt van 11.00 tot 16.00 uur en is gratis toegankelijk. De keuze is ruim, daar er door het hele gebouw zestig tafels staan opgesteld. Het klubhuis is gevestigd aan de Ga- lileistraat 86. SCHIEDAM - Muziekvereniging Harpe Davids houdt op zaterdag 16 maart weer haar traditionele so listenconcours. Tijdens het con- cours zullen diverse leden van het B-orkest, harmonie-orkest, drum- fanfare en twirlteams te zien en te horen zijn. Ook deze keer zal er weer worden gestreden om de fel- begeerde wisselbekers. Speciale medewerking wordt verleend door de blokfluitgroepen 1 en 2 van o.b.s. De Klinker. Zij zullen van 19.00 tot 20.00 uur een optreden verzorgen. Het concours begint om 17.00 uur, waarna om 22.30 uur de prijsuitreiking plaatsvindt. Belang- stellenden zijn van harte welkom te komen luisteren, want de toe- gang is gratis. SCHIEDAM - Buurthuis Nieuw- land wil weer gaan starten met de aktiviteit 'machinaal borduren'. Het borduren zal elke donderdag van 09.00-11.00 uur en iedere zon dag van 12.00-14.00 uur worden gegeven. Men betaalt fl.70,- voor 12 lessen. Voor meer informatie en aanmelding kan men terecht aan de balie van het buurthuis aan het Dr. Willem Dreesplein 2. Contactper- soon is Nel Bootsman. SCHIEDAM - Recreatievereni- ging Beneluxflat aan het Chopin- plein organiseert op zondag 17 maart haar halfjaarlijkse rommel markt. Vanaf 13.00 uur is men van harte welkom. De ingang is op de dertiende etage van de tweede in gang van de flat. De toegang is gratis. SCHIEDAM - Veel vrouwen die de vijftig zijn gepasseerd, ervaren hun woon- en leefomgeving als onveilig. Na een cursus zelfverde diging is men beter in staat Zichzelf te verdedigen, komt men zelfver- zekerder over en heeft men minder kans in een bedreigende situatie te recht te komen. In de cursus wordt aandacht besteed aan het verbete ren van de houding en het reageren op vervelende situaties. Men leert de stem te gebruiken en los te ko men wanneer men wordt vastge- pakt. Er worden tien lessen gege ven en de cursus kost fl.85,- (even- tueel in termijnen te betalen). Op 28 maart wordt er van start gegaan in Fitland. Aanmelden bij de Stich ting SVO: 4734545. SCHIEDAM - Doel van de trai ning 'leren vergaderen' is gebruik te leren maken van de mogelijkhe- den en kwaliteiten die u zelf heeft om deze in vergadersituaties effec- tief in te zetten. Aan de orde ko men ondermeer het formuleren en beargumenteren van de mening, de presentatie in een vergadering en het uitoefcnen van invloed op de besluitvorming. De kosten bedra gen fl.30,- voor 6 bijeenkomsten. Er wordt van start gegaan op 28 maart van 09.00-11.30 uur. Aan melden tot uiterlijk 25 maart. SCHIEDAM - De organist Wim Voogd verzorgt op zaterdag 16 maart een concert in de aula van het Stedelijk Museum. Hij zal on der andere werken van Telemann, Bach en Mozart ten gehore bren gen. De aanvang is 16.00 uur en de MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 toegang is gratis voor bezoekers van het museum. SCHIEDAM - Goede voeding is een van de dingen die belangrijk zijn om gezond en fit te blijven. De dietiste van Thuiszorg zal dit tij dens de themamiddag van dinsdag 26 maart toelichten. Met behulp van het spel 'Rondje bord' wordt op een speelse manier bekeken hoe het met de dagelijkse voeding is gesteld. Zodra men zich heeft aan gemeld, ontvangt men een eetver- slag dat ingevuld naar de thema middag moet worden meegeno- men. De middag wordt gehouden in het bijkantoor van Thuiszorg aan het Bachplein 588 en duurt van 14.00-16.00 uur. De kosten zijn fl.2,50 p.p., leden van Thuiszorg kunnen gratis naar binnen. Aan melden op nummer: 4260511 SCHIEDAM - Enkele plaatsen zijn er nog vrij voor de ukkengym in Kluphuis Oost. Dit is een groep voor peuters tussen de twee en vier jaar met een van de ouders. De na- druk ligt op het spelen van de kin- deren samen met de ouders. De be- geleidster laat zien welk bewe- gingsspel er mogelijk is voor bin nen en buiten. Ukkengym wordt gegeven op woensdagmorgen van 10.15-11.15 uur en kost 0.18,- per blok van zes lessen. Opgeven kan bij het kluphuis aan de Galileistraat 86, tel. 4735435. SCHIEDAM - 'Ik voel me zo onte- vreden over dingen waar ik eigen- lijk heel tevreden over zou moeten zijn'. Wanneer men zich in het bo- venstaande herkent, dan is de cur sus 'Weer weten wat je wilt' een aanrader. Men vindt ondermeer steun en herkenning bij andere vrouwen in dezelfde situatie. Ook worden de eerste stappen op weg naar verandering gezet. Voor meer informatie en aanmelding kan men contact opnemen met de stichting SVO, tel. 4734545. De cursus van tien bijeenkomsten gaat van start op 21 maart van 09.00-10.00 uur en kost 0.25,-. SCHIEDAM - Stichting Buurthuis Nieuwland nodigt enthousiaste en muzikale mensen uit deel te nemen aan een nog op te starten zangkoor voor 50-plussers. Repetities zullen elke donderdag van 14.00-16.00 uur plaatsvinden in Wijkcentrum Nieuwland aan het Dr. Wibaut- plein 165. Dirigent is de heer Ha- merslag. Belangstellenden kunnen zich inschrijven bij het buurthuis. Voor informatie kan er gebeld worden met: 4738671 (Nel Boots- man) of 4715765 (Edward Sparre- boom). SCHIEDAM - Een verkoop-expo- sitie van Jugenstil paaseieren vindt vanaf 15 maart plaats bij Bon Bon Fleur aan de Lange Kerkstraat. De eieren zijn met olieverf beschil- derd door Han Brokling en Miep Langeveld. De ontwerpen op deze echte ganze-eieren zijn ontleend aan Mucha, Hoffmann en Morris. SCHIEDAM - Het Bernisse Da- meskoor onder leiding van John Ram is zaterdag 16 maart te beluis- teren in de Grote Kerk. Arie van der Pol zal de orgelsoli voor zijn rekening nemen. Aanvang is 15.00 uur en toegang gratis. SCHIEDAM - Een cursus haar vlechten gaat vrijdag 15 maart van start in wijkcentrum De Erker. Men betaalt fl.30,- voor vijf lessen van 2t).00-21.30 uur. Aanmelden op nummer: 4267767. BLURS WWfl CREATiEF TUtNlEREN STIjL SFEER VRIJDAG BzATERDAGM" jr 1 ZONDAG MAANDAG1 14- 22 uur II -22 uur a™, B II - 18 uur II - ISuur Want bij iedere aankoop in de aktieperiode krijgt u van ons een kadobon, die u kunt besteden bij een INTRATUIN bij u in de buurt. Zodat u huis, balkon of tuin alvast kunt voorbereiden op een zomers bloemenfeest. Gezellig toch, van Bouman? Vraag in de winkel naar de aktieregels.Tot ziens! THUIS IN HUIS 300 t null in nun parkeerphaatsen IJsselmondselaan 175, Rotterdam-Kralingseveer, Tel. 010-284 21 II H V a* X rJ X,

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 3