MaasposT Eigen cd klaar binnen een uur Nieuwland discussieert over verkeer Gekleurde perspexplaten verlichten wijk Nieuwland Schiedamse brandweer wil kazerne aan Brederoweg r i i MaasposT KORT 4 MaasposT Schiedammers ontketeneri revolutie in platenwereld fyN Natuurbus Noordvest aankondiging KERKDIENSTEN SCHIEDAM SCHIEDAM - Een revolutie in de platenwereld: cd's klaar binnen een uur. Het Schiedamse Compact Disk Produktions (C.D.P.) heeft deze primeur op haar naam geschreven. In het bedrijf aan de Calandstraat kunnen niet alleen artiesten voor een wel heel voordelig prijsje hun gezang voor de eeuwig- heid vastleggen. Ook sport- verenigingen, families of dichters blijken het gemak van een eigen cd al te heb- ben ontdekt. Steenrijk zijn de Schiedammers met hun ontdekking nog niet gewor- den. Maar, zeggen ze, het begint nu wel heel erg lek- ker te lopen. SCHIEDAM - Het Schiedams Christelijk Vrouwenkoor ver- zorgt het inloopconcert van zaterdag 30 maart in de Grote Kerk. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is gratis. Tae Kwon-do Bowling Reunie Concert Sponsorloop The-dansant Avondmuziek Peutermiddag Psychometrie Flippo's Beurs Paasinstuif Aandacht Voetbal Disc-jockey 2e PAASDAG GEOPEND Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Woensdag 27 maart 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 Hervormde Gemeente Schiedam Opstandingskerk, Burg. Honnela- ge Gretelaan. Aanvang: 10.00 uur. ds. G. de Lang. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. A. van der Klaauw: 17.00 uur, ds. W.H. van Kooten. Aanvang: 19.00 uur, Mu- zikaal avondgebed. Huize Thomas, Grieksestraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. J. Bouter- se. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, hr. J.P. van Olffen. Gereformeerde Kerk Schiedam De Ark, Hargplein. Aanvang: 10.00 uur, ds. R.A. Bosch. Magnalia Dei Kerk, Albardastraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. W.R. van Wieren. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, hr. J.P. van Olffen. Dorpskerk, Noordeinde. Aanvang: 10.00 uur, ds. N.K. Mos. 03/04: 19.00 uur avondgebed. St.Martinuskerk, W.Andriessen- laan. Aanvang: 09.30 uur, ds. J. Sosef. 01/04, 02/04, 03/04: 19.15 uur avondgebed Schieland Ziekenhuis. Aanvang: 10.30 uur, ds. W. van Haften Gereformeerde Bond Gilde College, Nieuwe Damlaan. Aanvang: 10.00 uur, cand. S.J. Verheij. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aanvang: 17.00 uur, ds. W.H. van Kooten. Basiliek van de H.Liduina en O.L.V. Rozekrans Singel 106: vrijdag 29/03: 19.00 uur bidden. Zaterdag 30/03: 17.15 uur kapel, 18.30 uur Eucharistie- viering. Zondag 31/03: 10.30 uur Hoogmis met palmwijding. Maan- dag 01/04: 19.00 uur, boetevie- ring. Huize Frankeland: zaterdag 30/03: 17.15 uur Eucharistieviering met pastor P.M. Vismans. Zondag 31/ 03: 09.15 uur Eucharistieviering R.K. Parochiekerk O.L.V. Visi- tatie Dr. Schaepmansingel 3. Zondag 09.30 uur: zondagsviering met koor- en samenzang. Vrijdag 09.15 uur: weekviering in dagkapel Leger des Heils Lange Haven 27. Aanvang: 10.00 uur, kapt. en mevr.A.J.Plaisier V rijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92. Aanvang: 10.30 uur, ds. D. Peters (NPB) SCHIEDAM - Bij de Openbare Bi- bliotheek Schiedam-Noord is op 28 maart de Natuurinformatiebus te bezichtigen tussen 14.00-17.00 uur. Dit jaar staan de Nederlandse bibliotheken in het teken van de natuur. Van januari tot en met de- cember is er daarom een groot aan- tal tentoonstellingen te zien en worden er diverse aktiviteiten ge- organiseerd. De Natuurinformatie bus is een van die aktiviteiten. In de bus wordt er de nadruk op ge- legd dat natuur een normaal, dage- lijks verschijnsel is en dat het leuk is hier meer over te weten te ko- men. De bezoeker loopt door zes verschillende ruimtes. In de ene kan men bijvoorbeeld het bos ruiken, terwijl in de andere gelui- den van opvliegende vogels te ho- ren zijn. De Natuurinformatiebus is een initiatief van de gezamenlij- ke Provinciate Bibliotheekcentra- les en het Nederlands Bibliotheek en Lectuurcentrum. MaasstaD weekbladen KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: G. van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versnel R.de Hoog Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004283 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IMA/P advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: M. Heijnen Telefoon: 010-4004484 Chef-redakteur Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen: 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur Een rustige straat in het industrie- gebied. Vrachtwagens rijden af en aan en in de verste verte is er niets te ontdekken wat misschien op een studio zou kunnen lijken. In een drukkerij, die onder lei- ding van Bob Steenhoven en Fred van der Horst staat, zit het ene hoofdkwartier. Het andere ligt aan de overkant, in een oude loods onder de naam Muzikanten voor Muzikanten. De van oor- sprong Zuidafrikaanse John Goo- denough bemant hier sinds jaar en dag een eigen muziekstudio. Het cd-verhaal begon een aantal maanden geleden met de kennis- making van de twee overburen. Daarna is hun leven nooit meer hetzelfde geworden. „John zat in de studio, en kreeg daar wekelijks de nodige bands over de vloer. En die bands hadden ook wel eens hoesjes nodig en zo, als promotie- materiaal. Daarvoor kwamen ze dan bij ons", vertelt Steenhoven. „Op een gegeven moment wer- den we ons bewust van de unieke driehoek die we hierhebben: mu- ziekcentrum, studio en drukkerij. Toen zijn we de luchtkastelen gaan bouwen, waaruit uiteinde- lijk C.D.P. is ontstaan." Kort na de start bleek direkt dat 4,4v- r i het drietal een gat in de markt had ontdekt. De opdrachten voor het maken van cd's, die maximaal fl.85,- per stuk moeten opbren- gen, waren niet meer aan te sle- pen. Niet zo vreemd wanneer je bedenkt dat het maken van een cd gemiddeld duizenden guldens kost. „Daarnaast is men hier veel minder tijd kwijt, dan bij andere studio's. Dat maakt het natuurlijk ook goedkoper. Gemiddeld staat voor een het klaarmaken van een cd een uur, maar bij sommige bands is dat natuurlijk niet haal- baar", legt Goodenough uit. „Het langst dat ik ooit aan een cd heb gezeten is 7 uur. En dat was voor maar 6 seconden muziek. Het las- tige hierbij was dat een man hon- derd zangstemmen in moest zin- gen. Nee, niet voor eigen gebruik. Dat was voor een reclamespot- je." In principe kan alle geluid digitaal worden vastgelegd op het schijfje. Een bandje met de eerste woorden van een kind, is inmid- dels een beproefd recept geble- ken. Ook heeft men bij sportver- enigingen al geluiden opgevan- gen over het op cd zetten van de clubliederen. „Pas geleden nog kwam hier een dichter die zijn ge- dichten wilde inlezen op cd Ik weet niet of ik zelf zin zou heb- ben om daar naar te luisteren", vertrouwt Goodenough, die zelf jarenlang artiest was, toe. „Maar er zullen ongetwijfeld mensen te vinden zijn, die dat mooi vin- den." De techniek staat niet stil, besef- fen de oprichters van C.D.P.. Zal er daarom ook een tijd komen dat men dergelijke huistafereeltjes ook gewoon thuis op cd kan zet ten? Steenhoven geeft toe dat zo- iets misschien een kwestie van ja- ren is. „Maar kwalitatief goede cd's zullen volgens mij nooit thuis gemaakt kunnen worden. Kwaliteit is een kwestie van soft ware en uitstekende studiovoor- zieningen. En beide zijn door de particulier nooit te betalen." „Nieuw is het idee van C.D.P. ook niet", wil Van der Horst nog even verduidelijkt hebben. „CD's kunnen immers op zoveel plaat- sen gemaakt worden. Het nieuwe aan ons plan is dat er kleinere aantallen besteld kunnen worden. Snel en bovendien voor een rede- lijke prijs." Artiest System Re quest, die op dit moment de laat- ste hand legt aan een house-cd waarmee hij langs de toonaange- vende discotheken en radiozen- ders wil gaan, beaamt het verhaal van de twee. „Ik heb er vier be steld, dat is voor mij voorlopig genoeg. En mocht het aanslaan, dan kan ik er altijd gemakkelijk nog wat bijbestellen." Compact Disk Produktions is ge- vestigd aan de Calandstraat 111a. Voor informatie of een afspraak kan alleen gebeld worden tussen 10.00 en 12.00 uur naar 4157501. Karin v.d. Knaap SCHIEDAM - Na de vervuiling in de wijk geldt de verkeersproble- matieic als het belangrijkste punt van zorg voor de bewoners van de wijk Nieuwland. Vooral de kruising Nieuwe Damlaan-Vlaar- dingerdijk en de oversteekplaatsen op de Burgemeester van Haaren- laan leveren vele angstige momen- ten op. Nadat vorig jaar al een dis- cussieronde met de politie en ge meente was georganiseerd, besloot de wijk- en bewonersvereniging Wonen en Leven Nieuwland het thema 'Verkeers(on)veiligheid' weer eens op te pakken. Maandag 25 maart konden alle problemen op tafel worden gegooid tijdens een open wijkdiscussie. Zoeken naar richtingen die een op- lossing kunnen bieden voor de ver- keersproblematiek in de wijk. Dat was het doel dat Wonen en Leven zich vooraf had gesteld. Geen ge- wijs met een beschuldigende vin- ger, maar zelf nadenken over hoe het beter kan. Daarnaast legde men de aanwezigen de vraag voor of veiligheid wel altijd beter is. Met deze opmerking, die voor nogal wat verbazing zorgde, kon de spe- ciale gast van deze avond worden geintroduceerd. Joost Vaal, in het Verkeersautoriteit Joost Vaal was speciale gast op de wijkdiscussie in Nieuwland. dagelijks leven stedebouwkundig medewerker van de gemeente Cu- lemborg, heeft hier namelijk zo zijn eigen gedachten over. Vaal geldt als een autoriteit op het ge- bied van verkeer. Niet alleen was hij enige jaren geleden mede-op- richter van de aktiegroep 'Stop de kindermoord', ook wist hij in Frankrijk vele dorpen te redden van de gruwelen die de Route Na- tionale daar achterliet. Dit deed hij niet door het aanbrengen van meer verkeerslichten of andere midde- len die voor veiligheidsbevorde- SCHIEDAM - Binnenkort is aan het Dr. Willem Dreesmanplein een wel zeer kunstzinnige lamp te be- wonderen. Het object bestaat uit een paar gekleurde perspexplaten in de vorm van de buurten in de wijk Nieuwland. De platen, die een paar meter lang zijn, worden ge- dragen door stalen staanders en worden van de achterkant besche- nen door een lamp. Hoewel de Welstands- en Monu- mentencommissie negatief oor- deelde over het ding, heeft de ge- meenteraad toch besloten toestem- ming te geven voor het plaatsen van de lamp. De commissie vond dat de platen geen kwaliteit toe- voegen aan de openbare ruimte. Bovendien zou het de omgeving, die toch al zeer divers is, onrustig maken. Bovendien zou de uitvoe- ring van de verlichting, namelijk met kleurfolie, leiden tot een ver- pauperd object. Burgemeester en wethouders wuifden de bezwaren van tafel. Zij spreken van een 'fleurig herkenningspunt' dat van duurzame kwaliteit is en ook nog voor een moderne bijdrae zorgt aan verlevendigheid van het plein. Bovendien is het besluit tot de lamp in goed overleg met het pro- jectteam, de wijk- en bewonersver eniging en de bewoners zelf tot stand gekomen. De buurtbewoners hebben het buitenissige voorwerp te danken aan de Woningstichting Noorvest die onlangs een geldprijs won voor stadsvernieuwing. Om wat aardigs voor de wijk te doen en de bewoners te laten mee profi- teren is toen het idee geboren om het geld te besteden aan een licht- object. rr rr rr rr rr rr SCHIEDAM - Als het aan de Schiedamse brandweer ligt, komt er een nieuwe opkomstpost aan de Brederoweg in Schiedam-Noord. De brandweermannen hebben ja renlang in een te kleine kazerne gezeten en hebben inmiddels een bouwvergunning aangevraagd voor het nieuwe pand. De huidige post bevindt zich op het Noordeinde. Deze wordt voor- namelijk gebruikt door vrijwilli- gers. Vijf brandweerauto's gaan de ruimte in het nieuwe pand aan de Brederoweg opeisen. Bovendien komt er meer opslagruimte voor allerlei materialen. De omwonen- den van de Brederoweg zijn al in- gelicht over de bouwplannen en maken geen bezwaar. Ook de ge meente is een voorstander van de nieuwe kazerne, hoewel een kazer ne niet past in het bestemmings- plan. Schiedam is daarom een procedure begonnen om toch zo snel moge- lijk met de bouw te kunnen begin- nen. Als het goed is wordt er na de zomer met de bouwwerkzaamhe- den begonnen, waarna de nieuwe post medio volgend jaar in gebruik genomen kan worden. Op donderdag 9 mei organiseert Woningstichting Noordvest van 19.30 tot 22.00 uur een openbare bijeenkomst in Schiedam, conform de statuten. Tijdens deze bijeenkomst legt zij publieke verantwoording af over: het gevoerde beleid in het afgelopen jaar op basis van het jaarverslag 1995; het te voeren beteid in het komende jaar op basis van het jaarplan 996. Indien u bij deze bijeenkomst aanwezig wilt zijn, dan kunt u onderstaande antwoordstrook opsturen aan: Woningstichting Noordvest mevr. C.M.C. Hurkmans Postbus 25, 3100 AA Schiedam U ontvangt dan een toegangsbewijs voor de bijeenkomst op 9 mei, inclusief locatie en programma. )a, ik wil aanwezig zijn op de openbare bijeenkomst van Woningstichting Noordvest op 9 mei 1996. Naam Adres Plaats Ik wil graag 1 - 2* toegangsbewijzen ontvangen. Gewenste aantal a.u.b. omcirkelen. Op de openbare bijeenkomst wordt ingegaan op de hoofdlijnen van het gevoerde en te voeren beleid. Indien u vragen heeft over specifieke of individuele situaties, dan kunt u te alien tijde contact opnemen met het wijkteam. rend doorgaan. De gescheiden voetgangers-, fiets, en rijbanen voegde hij juist samen, met als ge- volg dat elke deelnemer aan het verkeer weer op de ander moest gaan letten. Zijn revolutionaire aanpak is ook in Culemborg al succesvol geble- ken. ,,Het aantal ongelukken is niet afgenomen", deelt een medewer ker van Wonen en Leven mee. „Maar de intensiteit van de onge- vallen wel. Er vinden daar dus minder ernstige ongevallen plaats, dan voorheen het geval was." Wo nen en Leven Nieuwland heeft grote verwachtingen van de dis- cussie. Om ook politie en ambtena- ren van het nut van een nieuwe aanpak te overtuigen waren enkele vertegenwoordigers uitgenodigd de discussie bij te wonen. Of er op korte termijn daadwerkelijk iets zal veranderen is nog de vraag, maar dat er iets gedaan moet wor den staat volgens de wijkvereni- ging als een paal boven water. „Hoe vaak wij al niet gezien heb ben dat er hier op het kruispunt iets maar net goed afliep. Dat boezemt angst in. Een keer zal het toch goed fout gaan, en dat willen wij nu juist voorkomen." SCHIEDAM - Fitland Schiedam is gestart met lessen Tae Kwon-do. De nadruk ligt op de zelfverdedi- ging. Belangstellenden kunnen meedoen met een van de gratis proeflessen. Op dinsdag van 19.00-20.00 uur en vrijdag van 19.00-20.00 uur wordt er les gege ven aan volwassenen vanaf 16 jaar. Vrijdag van 18.00-19.00 uur aan de jeugd tussen de 12 en 16 jaar. Fitland is gevestigd aan de Slimme Watering. SCHIEDAM - Bowlingvereniging en -centrum De Walvis organise- ren op zondag 31 maart een open sponsor Bowlingdag ten bate van de restauratie van molen De Wal- visch. Er wordt gespeeld per game, waarvan het eindresultaat wordt afgedragen aan de molcn. Per pin wordt een bedrag van fl.0,10 inge- zet, met een maximum van een tientje per game. Iedereen kan van 10.00-17.00 uur komen bowlen, mits gesponsord door familie, vrienden of bedrijven. Voor meer informatie: 4268462. SCHIEDAM - De Hendrik Boog- aardschool te Hellevoetsluis orga niseert op vrijdag 26 juni een re unie in verband met het dertig-ja- rig bestaan van de school. Alle oud-ouders en oud-leerlingen zijn van harte welkom. Om een en an der goed te kunnen organiseren wil de organisatie zo spoedig mogelijk weten wie er allemaal komen. Aanmelden kan bij postbus 438 te Hellevoetsluis. Vermeld op de en velop: reunie Hendrik Boogaard- school. SCHIEDAM - Het eerste Schiedamse Mandoline-orkest ONI onder leiding van Cor Roozendaal geeft op vrijdag 29 maart een concert. Werken van Ambrosius, Tober-Vogt en Kok staan op het programma. Het con cert wordt gehouden in de Magna lia Dei Kerk aan de Albardastraat. De aanvang is 20.00 uur en de toe- gang is gratis. SCHIEDAM - Trompetter- en Ma- jorettenkorps Juliana organiseert op zaterdag 30 maart een sponsor- loop met tal van aktiviteiten. Plaats van handeling is het clubgebouw aan de De Wildestraat 38 in Nieuwland. De opbrengst van de dag komt ten goede aan nieuwe uniformen, die dit jaar in verband met het 45-jarig bestaan van de vereniging zullen worden aange- schaft. Mensen die zin hebben om lid te worden van Juliana kunnen contact opnemen met Ton Spruit, tel.4707371. SCHIEDAM - Thee drinken en tussendoor een dansje wagen. Dat kan zondagmiddag 31 maart in dienstencentrum de 4 Molens. De middag duurt van 13.30-16.30 uur en kost fl.2,- per persoon. SCHIEDAM - Het Haags kerkmu- ziek ensemble en het Luthers pro- jectkoor verzorgen zondag 31 maart de avondmuziek in de Ke- thelse Dorpskerk. Beide groepen staan onder leiding van Hans Jan- sen. Passiemuziek van onder ande re Schutz en Reger Pepping zal te beluisteren zijn. De aanvang is 19.00 uur en de toegang is vrij. SCHIEDAM - Basisschool 't Meesterwerk organiseert op woensdag 3 april van 14.00-15.30 uur een peutermiddag die in het te ken van Pasen staat. Alle peuters tussen de 2,5 en 4 jaar zijn welkom in de school aan de De Meester- straat 40. Voor meer informatie kan er gebeld worden met 4736787. SCHIEDAM - Gerard Heutink verzorgt op donderdag 28 maart een avond psychometrie bij Spiri- tuele Vereniging Harmonia. Aan de hand van voorwerpen als ringen en foto's doet hij helderziende waarnemingen. Iedereen is wel kom in Wijkcentrum Nieuwland aan het Dr. Wibautplein 165. De avond begint om 20.00 uur en de toegangsprijs is fl.7,50. SCHIEDAM - Buurthuis Nieuw land organiseert op zondag 31 maart weer een ruilbeurs voor flip- po-fans. In de ontmoetingsruimte en de grote zaal van het gebouw aan het Dr. Willem Dreesplein kan men van 13.30 tot 15.00 uur te- recht. De entree is gratis. SCHIEDAM - Kleding en speel- goed voor aantrekkelijke prijzen is vrijdag 28 maart te vinden op de beurs van Buurthuis Nieuwland. Voor een verkoopnummer kan tot en met donderdag 28 maart wor den gebeld: tel.4738671. De spul- len kunnen geprijsd en genum- merd worden ingeleverd op 29 maart tussen 09.00-09.45 uur. De verkoop duurt van 10.00-12.00 uur. De niet-verkochte spullen kunnen tussen 12.00 en 13.00 uur weer worden opgehaald. Twintig procent van de opbrengst komt ten goede aan het Foster Parentsplan. Voor meer informatie kan boven- staand nummer worden gebeld. SCHIEDAM - De maandelijkse peuterinstuif in de Notenkraker staat maandag 3 april van 14.00- 15.30 uur in het teken van de lente en Pasen. Voorafgaand aan de gra tis instuif organiseert de werk- groep samen met de nieuwe peu- terspeelzaal de Muzikantjes een theatervoorstelling. De voorstel- ling begint om 13.30 uur en wordt gehouden in het gebouw aan het Bachplein 582. Een beperkt aantal kaartjes is te verkrijgen bij de No tenkraker aan het Bachplein 583, waar ook de instuif wordt gehou den. SCHIEDAM - Tijdens de 'Aand- achtige dag' van zaterdag 13 april wordt er bewuste aandacht geoe- fend. Dit wordt gedaan door be- wustwordingsoefeningen, medita- tie, een gesprek en het nuttigen van een maaltijd. Vanaf 10.00 uur is er een ontvangst, waarna de eerste oefeningen een half uur later be- ginnen. De dag is rond 16.00 uur ten einde. Kosten zijn fl. 15,— per persoon. Makkelijk zittende kle ding en een paar warme sokken worden aangeraden om mee te ne- men. Aanmelding en inlichtingen bij Magda Heesen, tel.4265973. SCHIEDAM - Stichting Buurthuis Nieuwland en Bewonersvereni ging Wonen en Leven Nieuwland organiseren in samenwerking met de Dienst Sport en Recreatie vanaf 2 april een kadertraining voetbal voor vrijwilligers. Hiervoor is men op zoek naar enthousiaste vrijwilli gers, die deze training willen vol- gen en hun ervaringen een uur per week in de praktijk willen brengen bij het buurtvoetbal. Buurtvoetbal is een project voor de jeugd en vindt plaats op dinsdagavond van 18.00-19.00 uur. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij Jolanda van der Lubben, tel.4738671. SCHIEDAM - Dienstencentrum de 4 Molens is op zoek naar een disc-jockey die op vrijwillige basis tijdens de dansavonden op zater dag en de the-dansants op zondag middag de muziek wil verzorgen. Het gaat om vier keer per maand. De aktiviteiten worden bezocht door ouderen uit de wijk. Belang stellenden kunnen contact opne men met Marlies Jaquet op num mer 4705500. GEZIEN OP T.V. Eetkamerstoel If'Mistral' met aluminium frame, tin de kleuren terra, geel, groen zwart, violet en marine 199,- Bloementafols 'Malaga' in metaal, laag 09,- (hoog 79,-) I IJssclmondselaan 175 R'dam tel. 010 - 2842110 300gratis parkeerplaatsen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 3