Bezoekers enthousiast over informatiemarktOuderenwerk Moeders voor Moeders voert campagne met oog op Moederdag Halve ton voor sanering grond pand Broersveld MaasposT MaasposT KORT Atron succesvol met mobiele telefoons vl MaasposT In oktober wellicht nog uitgebreidere markt Geen kopzorgen bij Profile J KERKDIENSTEN KADO-TIP 12 MEIa.s. MOEDERDAG Gratis uit eten bij Restaurant Bowling Zuidplein een moeder betaalt niets voor gourmet, steengrill of fondue a 32.50 voor de heerlijke verse ASPERGES Hollandaise *bij min. 4 pers. Reserveertijdig. Sallandweg 101 Rotterdam Tel. 010-4101839 (tegenover Ahoy') SCHIEDAM SCHIEDAM - Met nieuws- gierige blikken en gespitste oren struinden ze dinsdag- morgen 7 mei langs de vele kraampjes in De 4 Molens. Tientallen bezoekers op leeftijd bezochten de finan ciele informatiemarkt van de Stichting Ouderenwerk Schiedam. Slechts een enke- ling had zich door de preten- tieuze slogan 'Het geld ligt te wachten!' op het verkeer- de been laten zetten. „Een mevrouw dacht dat ze hier geld zou krijgen, maar we moesten haar teleurstellen." SCHIEDAM - In dienstencentrum De Woudhoek worden op donderdag 9 mei een aantal ronden bingo gespeeld. De aan vang is 13.30 uur en de toegang bedraagt fl.6,-. Hiervoor kan men zes ronden meespelen. Het dienstencentrum is gevestigd aan het Heyermansplein. Avondbiljart Kontaktmiddag Gymnastiek Inloopconcert Computer Sjoelen Zakenkring Psychometrie Healing Swingavond Kijkopstadenwijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Woensdag 8 mei 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 Hervormde Gemeente Schiedam Opstandingskerk, Burg. Honnelage Gretelaan. Aanvang: 10.00 uur, ds.I. Hyvarinen. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aan vang: 10.00 uur. ds.R.A. Bosch. Aanvang: 17.00 uur, ds.J.C. den Toom. Huize Thomas, Grieksestraat. Aan vang: 10.00 uur, hr.J.A. van Lam- balgen. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds.W.W. Ver- h.oef. Gereformeerde Kerk Schiedam De Ark, Hargplein. Aanvang: 10.00 uur, ds.W.R. van Wieren. Magnalia Dei Kerk, Albardastraat. Aanvang: 10.00 uur, ds.G. de Lang. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds.W.W. Ver- hoef. Dorpskerk, Noordeinde. Aanvang: 10.00 uur, ds.N.K. Mos. St. Martinuskerk, W.Andriessen- laan. Aanvang: 09.30 uur, ds.J. Sos- ef. Schieland Ziekenhuis. Aanvang: 10.30 uur, ds.A. van Zetten. Gereformeerde Bond Gilde College, Nieuwe Damlaan. Aanvang: 10.00 uur, drs. P. Buite- laar. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aan vang: 17.00 uur, ds.J.C. den Toom. Basiliek van de H.Liduina en 0.L.V. Rozekrans Singel 106. Vrijdag 10/05: 19.00 uur meimaandlof en rozenkransge- bed. Zaterdag 11/05: 18.30 uur Eu- charistieviering. Zondag 12/05: 09.15 uur Hoogmis (herenkoor 1.H.D.), 11.00 uur Eucharistievie- ring met pastor P.M. Vismans. Huize Frankeland: zaterdag 11/05: 17.15 uur Eucharistieviering met pastor P.M. Vismans. Zondag 12/ 05: 09.15 uur Eucharistieviering. R.K. Parochiekerk O.L.V. Visita- tie Dr. Schaepmansingel 3. Zondag 09.30 uur: zondagsviering met koor- en samenzang. Vrijdag 09.15 uur: weekviering in dagkapel. Oud-Katholieke Kerk Dam 30. Aanvang: 10.15 uur, ge- zongen eucharistieviering. Leger des Heils Lange Haven 27. Aanvang: 10.00 uur, kapt. en mevr.A.J.Plaisier. Vrijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92. Aanvang: 10.30 uur, drs.L.J. Lijzen. MaasstaD weekbladen KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: G. van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versriel R. de Hoog Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004283 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: M. Heijnen Telefoon: 010-4004484 Chef-redakteur Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen: 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZOR91NG: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur Ooit begonnen als een vrijwilli- gersclubje dat behoeftige ouderen van warme maaltijden voorzag, richt de Stichting Ouderenwerk Schiedam zich nu systematisch op verbetering van het welzijn van Schiedamse senioren. Activi- teiten organiseren voor ouderen en overleg voeren met de ge meente en andere instanties, daar gaat het om. „We hebben meegepraat over bij- voorbeeld de taxi-service en het steunpunt Oost," vertelt Ellen van Wietingen van de Stichting. „Met onder meer Thuiszorg en maatschappelijk werk hebben we een centraal meldpunt ingesteld, waar mensen terecht kunnen met algemene vragen. Wij verwijzen hen naar de juiste instantie door. Zo voorkomen we dat ze van het kastje naar de muur worden ge- stuurd." Dat idee lag 00k ten grondslag aan de informatiemarkt over fi nanciele regelingen. Van Wietin gen: „Wij willen de bezoekers voorlichting geven over allerlei financiele voorzieningen. Onder- zoek heeft aangetoond dat men, uit schaamte' of onwetendheid, veel te weinig gebruik maakt van regelingen zoals de bijzondere bijstand. Wij motiveren de men- sen hun rechten te laten gelden." Op de informatiemarkt was een tiental instanties vertegenwoor- digd, elk met een eigen kraampje en een of twee deskundigen. Zo kon men voor inlichtingen over gehandicaptenvoorzieningen te- Dhr. Krabbendam bij zijn kookplaatje recht bij mevrouw Van Muijen. „Ik heb alle vragen kunnen be- antwoorden. Ik kreeg veel vragen over eigen bijdragen. De enige ei gen bijdrage die we in Schiedam hadden - voor woningaanpassin- gen - is inmiddels afgeschaft. Een enkele keer moest ik mensen doorverwijzen, maar op zo'n markt gaat dat heel makkelijk. Ze hoefden alleen even naar een an- der kraampje te lopen." „Op zo'n markt kun je over een bepaald onderwerp een beetje uit- wijden, aan het loket gaat dat niet," reageerde mevrouw Suij- ker van zorgverzekeraar DSW, die een drukke ochtend beleefde. Relatief rustig was het bij het kraampje Schuldhulpverlening' Mevrouw Groen: „Wij hebben de naam tegen. Veel mensen schro- men om bij ons hun problemen op tafel te leggen, maar toch heb ben we tal van mensen kunnen adviseren over bijvoorbeeld kost- geld." De heer Moreel van de Gemeen- telijke Sociale Dienst gaf een 'doorlopende voorstelling'. Voor vragen over bijzondere medische kosten stonden de bezoekers bij hem in de rij. De heer Krabben dam hoopte dat de nieuwe kook- platen die hij onlangs moest aan- schaffen, 00k zouden worden vergoed: „Ik heb alleen maar een AOW'tje. Daarvan kan ik niet sparen voor nieuwe kookplaten van vijfhonderd gulden. En met mij vele andere ouderen niet." Tot zijn spijt kreeg hij van GSD- ambtenaar Moreel te horen dat al gemene bestaanskosten, zoals nieuwe huisraad, niet uit de bij zondere bijstand worden bekos- tigd. Moreel adviseerde Krabben dam dan 00k een bezoekje te brengen aan de Gemeentelijke Kredietbank. Beter nieuws was er voor de heer Van der Want: „Mijn aanvraag voor huursubsidie is twee keer af- gewezen, omdat mijn inkomen toen nog te hoog was. Maar net hoorde ik dat ik er tegenwoordig wel voor in aanmerking kom!" Voor een oudere dame gold dat niet: ,,Maar als je het niet pro- beert, weet je het niet. Zo'n markt is trouwens een heel goed idee. Nog veel meer mensen zouden hier naartoe moeten komen. Je wordt heel plezierig te woord ge- staan." Ook mevrouw Jagt had geen spijt van haar komst naar het diensten- centrum De 4 Molens. Voor een antwoord op haar vraag was ze evenwel aan het verkeerde adres: „lk heb maar een klein inkomen en vraag me af of de onroerend goedbelasting mij kan worden kwijtgescholden. Maar daarvoor moet ik helaas niet hier, maar bij de Afdeling Financien in de Em- mastraat zijn." Voor een eventu- ele aanvraag heeft ze tot 31 mei de tijd. Informatie over kwijtschelding van gemeentelijke belasting zal in de toekomst ook op de markt van Ouderenwerk Schiedam te krij gen zijn. Stichting-medewerkster Van Wietingen: ,,We denken er- over om in oktober wederom een informatiemarkt over financiele regelingen te organiseren. Maar dan nog uitgebreider." Roland van Wageningen WATERWEG - Of het nu een dag is die puur en alleen is ingesteld om de commercie te dienen, of om moeder nu echt eens flink in het zonnetje te zetten doet niet zoveel terzake. Vast staat dat Moederdag een feestdag is. En dan vooral voor de moeders zelf. Niet voor ieder- een is zo'n verwendag echter weg- gelegd. A1 zouden ze het dolgraag willen. Nog altijd blijkt een op de zeven paren in het eerste jaar waar- in aan kinderen wordt 'gewerkt' ongewenst kinderloos te blijven. Na drie jaar geldt dat nog voor een op de tien paren. Een deel hiervan zou vrij een\jBudig geholpen kun nen worden wanneer andere, zwangere, vrouwen een deel van hun urine aan de medische weten- schap zouden afstaan. Moeders voor Moeders maakt zich hier sterk voor. Met het oog op de Moe derdag van zondag 12 mei vraagt zij extra aandacht voor de proble men van ongewenste kinderloos- heid en de mogelijke oplossing hiervan. Wat voor de een een bewuste keu- ze is, is voor de ander een groot verdriet: (nog) geen moeder zijn. Wanneer na een periode van ein- deloos proberen er nog steeds geen kinderen zijn, begint vaak een lan ge weg langs dokters en ziekenhui- zen. In sommige gevallen zal het aan de man liggen. In veel gevallen ligt de oorzaak van de kinderloos- heid echter aan de hormoonhuis- houding van de vrouw. Deze func- tioneert dan niet, zoals die dat zou moeten doen. Voor deze laatste groep kan Moeders voor Moeders een redding betekenen. In de urine van tot vier maanden zwangere vrouwen zit namelijk een (hCG) hormoon, dat behulpzaam is bij de eisprong van andere vrouwen. Dit hormoon wordt ook wel het 'hor moon van de opbouw' genoemd. „Het hCG regelt de eerste aan- maak van de embryo, de baarmoe- derwand en alles wat er verder voor de zwangerschap nodig is. Daarna neemt de placenta de rol hiervan over", legt de Moeders voor Moeders-informatrice van Schiedam, Petra Bosman, uit. ,,Het is dus heel belangrijk dat vrouwen die zwanger zijn, zich snel aanmel- den. Want na de zestiende week van de zwangerschap is de urine voor ons doel niet bruikbaar meer. Om vrouwen te stimuleren zich snel bij ons aan te melden, kunnen ze bij ons een gratis zwanger- schapstest krijgen. Vanaf de zesde week kan men dan meteen mee- doen." De urine wordt wekelijks opge- haald door een, overigens zeer on- opvallend, busje van Moeders voor Moeders. Wanneer vrouwen aan- geven hun zwangerschap voor bij voorbeeld de mensen in de straat nog een tijdje geheim te willen houden, dan wordt naar andere mogelijkheden gezocht. Volgens Bosman kunnen ook vrouwen die werken aan het programma mee- doen. „Het is niet noodzakelijk dat alle urine wordt verzameld. Al zou dat natuurlijk wel heel fijn zijn. Maar ik kan me best voorstellen dat het voor vrouwen op hun werk een beetje lastig is. Dan kunnen zij natuurlijk gewoon die urine af staan, die zij thuis hebben verza meld." Het hCG hormoon wordt er in laboratoria uitgehaald en ver- werkt in een injectievloeistof die kan worden toegediend door een arts. „Een omslachtig werkje", geeft Bosman toe. „Maar er is sim- pelweg geen andere mogelijkheid om het hormoon te maken. De eni ge manier om er aan te komen is het te distilleren uit de urine van vrouwen die bereid zijn dit voor jou op te vangen." De redenen waarom vrouwen besluiten aan Moeders voor Moeders mee te werken zijn zeer divers. Ook het aantal vrouwen dat meedoet wis- selt sterk per jaar. „Aan de ene kant is het een natuurlijk proces: het ene jaar zijn er nou eenmaal meer vrouwen zwanger dan het jaar daarop. Maar aan de andere kant beseffen wij ook heel goed dat wij ons werk onder de aandacht moeten blijven brengen." Vrouwen die meer willen weten over Moeders voor Moeders of uri ne willen verzamelen kunnen bel- len naar het (gratis) informatie- nummer 06-0228070. Bij de huis- arts of apotheek ligt een folder klaar waarin het nummer van de plaatselijke informatrice is ver- meld. SCHIEDAM - De gemeenteraad heeft maandag 6 mei besloten een halve ton uit te trekken om de grond te saneren van het pand Broersveld 116. De grond onder dit pand en vele anderen aan het Broersveld zijn in vroeger tijden vervuild met onder meer koolas en metalen als koper en zink. Omdat dit pand binnenkort verkocht wordt als winkelruimte met daar- boven woonruimte is besloten lot sanering. Hoewel de meeste politieke partij- en het eens waren met de sanering op zich, waren de meningen ver- deeld over hoe deze uitgevoerd moest worden. Het plan zoals voorgelegd aan de gemeenteraad hield in dat er gekozen is voor een goedkope oplossing, de zoge- naamde IBC (isoleren, beheren en controleren) sanering. Dat wil zeg- gen dat de grond niet wordt afge- graven, wat zo'n 170.000 gulden zou gaan kosten, maar dat er een isolerende betonlaag over de ver- vuilde grond wordt aangebracht. Door middel van bodempeilingen wordt ieder jaar gecontroleerd of de situatie onder de grond nog steeds goed zit. Hoewel veel goed- koper dan afgraven, plaatsen veel raadsleden toch hun vraagtekens achter deze methode. CDA-raads- lid M.P.van Mansum vindt dat niet-afgraven van degrond niet past in het gemeentelijk milieube- leid. „Bovendien", vraagt Van Mansum zich af, „Wat doe je als na een aantal jaren de grond weer doorverkocht wordt en dan niet meer voldoet aan de dan heersende milieu-eisen?" Ook GroenLinks had liever een volledige sanering gezien. En raadslid A.de Swart van de WD voegde daar nog aan toe dat met de kosten van de jaarlijkse peilingen van het IBC meegerekend, je net zo goed kan afgraven. Volgens wethouder A.de Leede bedragen de kosten van de peilin gen ongeveer duizend gulden per jaar. Bovendien hoeft er niet ein- deloos gecontroleerd te worden. Als na tien of twintig jaar blijkt dat de grond in orde is hoeven er geen bodempeilingen meer plaats te vin- den. De lage kosten van de isolerende betonlaag is niet de enige motiva- tie voor de keuze tot IBC. De ver- ontreiniging is niet mobiel, ver- plaatst zich dus niet in het grond- water. Volgens de wethouder is er geen noodzaak tot afgraven met betrekking tot de volksgezondheid en het milieu. Bovendien wordt er toch al een betonlaag gestort als er gebouwd wordt en de bedoeling is dat er een winkel komt met daar- boven woonruimte. Daarbij komt dat afgraven van dat ene stukje grond niet zoveel nut heeft als alle andere panden nog steeds op die- zelfde verontreinigde grond staan. „Ik heb ook liever dat de boel wordt afgegraven, maar ja de bomen groeien niet meer tot in de hemel", besloot de wethouder, doelend op de hoge kosten van het afgraven. SCHIEDAM - Wekelijks wordt er in dienstencentrum De 4 Molens biljart gespeeld in het kader van een zomercompetitie avondbiljart. De competitie duurt tot en met 27 juni. Het biljarten duurt van 18.00 tot 22.00 uur. SCHIEDAM - Op een ongedwon- gen manier in contact komen met leeftijdgenoten. Daar draait het om bij de kontaktmiddag die zondag 12 mei wordt gehouden in dien stencentrum De 4 Molens. De mid- dag duurt van 13.30 tot 16.30 uur en kost helemaal niets. SCHIEDAM - Wie 55 jaar of ou- der is en zin heeft in bewegen, moet eens langs komen in dien stencentrum De Woudhoek aan het Heyermansplein. Tijdens de gym- nastieklessen die hier gegeven worden leert men wat goed is voor lijf en leden. Ook mensen met eni ge beperkingen kunnen aan de les sen meedoen. Er is nog plaats voor de groepen op de dinsdagmorgen van 11.15 tot 12.15 uur en van 12.15 tot 13.15 uur. De kosten zijn zes gulden per maand. Men kan vrijblijvend een keer komen kij- ken. heen. Verschillende mensen die al langer werken met magnetiseren en reiki zullen meehelpen die ener- gie te concentrer^n. Ook kunnen er foto's voor afstandsbehandeling worden meegnomen. Belangstel- lenden zijn welkom om 20.00 uur. Niet-leden betalen fl.7,50. SCHIEDAM - Het Papendrechts Mannenkoor is zaterdag 11 mei te gast in de Grote Kerk. Zij is in de kerk aanwezig in het kader van het wekelijkse inloopconcert. De aan vang hiervan is 15.00 uur en de toegang is gratis. SCHIEDAM - De cursus PC-tech- nicus (Assemblage en Reparatie) is bedoeld voor in hardware gei'nte- resseerde PC-gebruikers. In het bijzonder PC-verkopers, PC-be - heerders of gewone hobbyisten. De cursus wordt afgesloten met een erkend diploma en wordt van af 21 mei gehouden op de dinsdag- avond. De duur is drie maanden en de kosten ervan zijn fl.762,-. Ge- noemde prijs is inclusief lesboe- ken, diskettes, en meer van dat soort dingen. Voor meer informa tie kan er gebeld worden met het cursusbureau, tel.4271098. SCHIEDAM - Woensdag 15 mei wordt er een .sjoelcompetitie ge houden in Woon- en zorgcentrum Thurlede. De aanvang hiervan is 14.00, maar de zaal is al om 13.30 uur open. De entree is gratis. SCHIEDAM - Johan Voorthuizen verzorgt op donderdag 9 mei een avond psychometrie. Psychome trie houdt in dat Voorthuizen hel- derziende waarnemingen krijgt bij het vastpakken van een foto of voorwerpje. Deze boodschap ver telt hij aan de eigenaar ervan. Be- langstellenden zijn welkom in wijkcentrum Nieuwland, Dr. Wi- bautplein 165. De aanvang is 20.00 uur en de toegang bedraagt fl.7,50. SCHIEDAM - In wijkcentrum Nieuwland wordt dinsdag 14 mei een healingavond gehouden. Dit houdt in dat er wordt gewerkt met genezende energie om de mens SCHIEDAM - De Zakenkring Schiedam e.o. zoekt het deze maand weer eens buitenshuis. De leden verzamelen op 13 mei om 15.15 uur voor restaurant Le Pe- cheur aan de Nieuwe Haven in Schiedam en carpoolen naar Rot terdam Airport. Hier zullen zij tekst en uitleg krijgen over het rei- len en zeilen op de luchthaven. Ge- interesseerde zakenlieden uit de re- gio Schiedam kunnen, na vooraf- gaande aanmelding, wellicht nog worden ingepast. Aanmelden kan op 4745826. SCHIEDAM - Wijkcentrum De Erker opent zaterdag 11 mei weer haar poorten voor een dans- en swingavond. De muziek is in han- den van Joop Blonk, die goede muziek heeft geselecteerd voor jong en oud. De entree is gratis. De zaal gaat open om 20.00 uur, maar de avond begint om 20.30 uur. Kaartjes zijn af te halen aan de ba- lie van De Erker aan de Jan van Avennestraat. SCHIEDAM - Voor mobiele en autotelefoons kunnen belgrage Schiedammers terecht bij Atron op de Hoogstraat. Eigenaar Sjaak Ko- ning vestigde daar zijn zogenaam- de pilot-winkel. Hij heeft namelijk al een bedrijf aan de Overschiese- weg in Rotterdam, waarmee hij voornamelijk de zakelijke en in dustries klanten bedient. Om te ■kijken of de mobiele telefoon ook aan de gewone man te krijgen was opende de van oorsprong Schiedamse ondernemer een win kel in Schiedam. En dat de doorsnee Schiedammer er wel oren naar heeft, om altijd en overal bereikbaar te zijn, bleek al snel. „De omzet hadden we in de eerste week al binnen", aldus Ko- ning die de grote populariteit van de mobiele telefoon vooral ver- klaart uit het feit dat het toestel steeds goedkoper wordt in aan- schaf en gebruik. ,,Je hebt al een toestel voor een gulden, het duurs- te zijn de abonnementskosten en de gesprekskosten. De laatste be dragen toch f 1,75 per minuut als je niet 's avonds of in het weekend belt." Ondanks het feit dat een abonnement voor een mobiele te lefoon al snel neerkomt op fl. 1000,- per jaar, wordt deze vorm van communicatie steeds populair- der. Koning verkoopt zo'n dertig toestellen per week. ,,Dit is een zeer sterk groeiende markt. De verwachtingen zijn, dat binnen een paar jaar 4 miljoen Nederlanders een mobiele telefoon hebben. We zijn dan ook van plan om verder uit te breiden en ons te vestigen in steden als Den Haag." Vooral jon- geren gaan voor de mobiele tele foon. „Jongens van zestien en ze- ventien vinden het prachtig om met zo'n ding op straat te lopen. Maar je moet wel minimaal acht- tien jaar zijn en een bepaald inko men hebben om een mobiele tele foon te kopen, in verband met de hoge kosten", vertelt Koning die overigens ook computers en ande re technische en communicatie-ap- paratuur verkoopt. Atron is geves tigd aan de Hoogstraat 178 en is geopend tot 18.00 uur en op don- derdagavond. Maandag gaat de winkel om 13.00 uur open. SCHIEDAM - In kapsalon Profile aan de Lange Kerkstraat weten ze al dertig jaar lang hoe ze klanten het beste kunnen helpen. Het fami- liebedrijf kent dan ook een grote kring vaste klanten, die al jaren hun kopzorgen aan het vakbekwa- me personeel toevertrouwt. Eigenaar Rob van den Ham runt het bedrijf al zo'n twintig jaar. Volgens hem is het kleuren van haar de specialiteit van Profile. „Natuurlijk kunnen we ook heel goed knippen, permanenten en wa- tergolven, maar van de haarkleu- ringen verkopen we wel dertigdui- zend produkten per jaar." De ver- koop geschiedt in de bijbehorende winkel Haarimport. Hier kunnen de klanten behalve voor verf uiter- aard ook voor allerlei andere haar- en cosmeticaprodukten terecht. Haarimport beschikt naast de ves- tiging in Schiedam over nog twee andere winkels. Een daarvan is ge vestigd aan de Vlaardingse Hoogs traat. Wie zijn puntjes kwijt wil of juist een bos met krullen ambieert kan altijd gewoon even naar bin nen lopen bij de kapsalon. Hoewel Profile ook werkt met afspraken, voor degene die dit wil. De haren van de klanten komen in de handen terecht van de nichtjes van Van den Ham, die zelf niet kapt of knipt, maar zich uitsluitend bezig- houdt met de bedrijfsvoering. Kapsalon Profile is te vinden aan de Lange Kerkstraat 17. De zaak is van dinsdag tot en met vrijdag ge opend van 8.30 tot 17.00 uur en op zaterdag van 8.00 tot 15.30 uur. 'C

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 3