Een ontmoetingsplaats voor alle inwoners van Vlaardingen en Schiedam POLITIE RAPPORT m 'Het is mooi geweest na 27 jaar' HEMA verkoopt nu ook gebak in aparte gebak- en coffeeshop A Algero MaasposT Digitate stad Vlaardingen/Schiedam betreedt cyberspace Mercator nu op Broersveld Groente- en fruitbezorger Frans van Marion stopt ermee Vluchtelingen Werk FM 106.7 en kabel 96.1 Spreekuur WD succesvol Schiespoordag FtffTf Bestuursleden Hetspaarmaat krediet!! Threnody SCHIED AM/VL AARDIN - GEN - De strenge vorst van de afgelopen winter zorgde voor een fikse vertraging, maar vrijdag 17 mei was het dan zo ver. Met het aanslui- ten van twee dikke kabels openden de Vlaardingse wethouder K. van der Windt en directeur van de Schiedamse bibliotheek A. Tijhof de Digitale Stad Vlaardingen/Schiedam. Ini- tiatiefnemers Ludo Baauw, Ed Eggermont en John Knieriem willen met de Di gitale Stad de inwoners van Vlaardingen en Schiedam drempelloos bekendmaken met nieuwe telematicatech- nieken als Internet. Verder zal de Digitale Stad de plaats zijn waar burgers in- formatie kunnen halen en aanbieden. Netwerkvan mensen 1 - Teleurgesteld Proces-verbaal voor overtreding horecawet Kinderen gewond na aanrijding Twee autokrakers aangehouden VERLEGT GRENZEN Mooi geweest Hoe is het mogelijk! Sparen en lenen tegelijk! Marten Meesweg 107 010-4215144 Woensdag 22 mei 1996 Maandag 18-20 Muzikale Massa ge, Aad Ouweneel en Arie van Wingerden. 20-21 Tracks. Ed van Dommelen. 21-22 Hitmixer, Peter Voorburg. Dinsdag 18-19 Non Stop. 19-20 Rondje Middellandse Zee, Asher Omissie. 20-22 Infobeat, Stefan de Ruiter. Woensdag 18-19 De tachtiger ja- ren, Patrick Koster. 19-20 Beesten- boel, Irma Bolijn.' 20-21 Country tijd, Daan Zonnenveld. 21-22 Tijd genoeg, Jan Willem de Boer. Donderdag 18-19 Warming up, Daan Zonneveld. 19-21 Jazz Me lodies, Jaap Wapenaar. 21-22 Groove garden, Menno Sprang en Rick Rietveld. 22-23 Een klassiek toetje toe, Ellen van den Berg. Vrijdag 18-20 Marokkaans pro- gramma, Hassan Aissati e.a.. 20- 22 Turks programma, Huseyin Cayire.a.. Zaterdag 09-10 Non-stop muziek, Micha Ingenkamp. 10-12 Passage 12, Laurette Lankester en Jan Wil lem de Boer. 12-17 Zaterdagmid- dagexpres, Lennard de Bles en Rob v.d. Heiden. 17-18 Sport en tip 10, Patrick de Boer en Henk Groenewegen. 18-20 Top 25. Paul de Jongh. 20-22 Rustpuntjes met wisselende presentatie. Zondag 9-10 Het koude zeil, Ron v.d. Ende. 11-12 Goedemorgen Schiedam, Paul de Jongh. 12-14 Nationaal Produkt, Ed van Dom melen. 14-16 Infotainment, Mari na Steijn. 16-18 Sport, Patrick de Boer. 18-19 Gospel Channel. Mar- cello Stewart. 19-20 Koers, Koers- team. 20-22 De Klassieken, Cees van Giezen. Ti" Het spreekuur dat de fractie van de WD in Schieam nu al enkele maanden organiseert blijkt een succes. Tijdens het spreekuur kon- den alle Schiedammers alle Schiedamse onderwerpen aan de fractie voorleggen. Dat kon 'live' in de fractiekamer in het Stadhuis, maar ook door een telefoontje naar de fractiesecretaris. Fractievoorzitter Will van Wijk: „Het blijkt dat veel mensen van deze mogelijkheden gebruik ma- ken. Wij vinden dat erg positief. Zo kom je tenminste ook met veel Schiedammers in contact. De pun- ten die ons worden voorgelegd verschillen nogal. In sommige ge- vallen gaat het om het beleid van de gemeente of van de regio. Met die signalen doen we natuurlijk het nodige. Maar er zijn ook veel men- sen die praktische punten melden, waar we snel iets aan kunnen ver- anderen. Het is elke keer weer leuk als dag slaagt. We melden iedereen terug wat we aan zijn of haar on- derwerp hebben gedaan. 'Niet zeg- gen. maar doen' is niet voor niets ons motto. En ik moet zeggen, dat het tot dusver erg plezierige con- tacten met Schiedammers heeft op- geleverd. We gaan er dus mee door. Absoluut!" De fractie van de WD is van plan het spreekuur voor onbepaalde tijd te handhaven. De eerst volgende keer is op donderdag 20 juni, van 19.30 uur tot 20.30 uur in het Stad huis, of telefonisch bij de fractiese cretaris, Marianne de Mol, op 4264786. SCHIEDAM - Schiespoor houdt haar laatste Schiespoordag van het seizoen op zaterdag 25 mei in het clubhuis aan de Westerkade 21. Daarna gaan de deuren voor het publiek twee maanden dicht, zodat de leden in die tijd de gelegenheid hebben even flink door te kunnen werken aan de clubbaan en het clubhuis. Op de Schiespoordag kan men komen kijken hoe de werkzaamheden vorderen aan de nieuwe clubbaan. Voorts kan men de 3.60 meter lange rangeerbaan vdor de jeugd bewonderen. die tij dens de 'Dordt in Stoomdagen' van 1 en 2 juni in Dordrecht voor het eerst in gebruik wordt gesteld. De Schiespoordag wordt gehou- den van 10.00 tot 16.00 uur. De toegang is fl.l,- voor volwassenen en fl.0,50 voor kinderen. Wonen en werken, recreatie, kunst, cultuur, uitgaan, media, vrije tijd. Zomaar wat onderwer pen waarover de Digitale Stad Vlaardingen/Schiedam de bur gers wil informeren. Het enige wat nodig is om deze informatie comfortabel vanuit de luie stoel thuis op het beeldscherm te bekij- ken, is een computer met modem. De benodigde software kan gratis bij de Stichting, Digitale Stad worden opgehaald. Het is ook mogelijk om electronische post te verzenden en ontvangen. De Digitale Stad kan gezien wor den als een virtuele gemeen- schap, een netwerk van mensen. De Stad staat of valt met de be- trokkenheid van de inwoners van Vlaardingen en Schiedam. Zij stellen straks voor een groot ge- deelte de pagina's samen, waar- door de Stad kan groeien en echt betekenis krijgt. De Digitale Stad biedt bovendien ruimte voor het voeren van electronische discus- sie. Ook zo boos over de mogelij- ke aanleg van de A4? Tik je boze opmerking in en na enkele secon- den verschijnen op het beeld scherm de readies van andere be- woners. Bedrijven kunnen ook deelnemen aan de Digitale Stad. V*'"" Er was tijdens de opening veel belangstelling voor de vele mogelijkheden in de digitale stad. maar anders dan moet hiervoor een worden betaald. de inwoners vergoeding De centrale computer is aangeslo- ten op Internet, waardoor Vlaar dingen en Schiedam een plaatsje langs de electronische snelweg hebben verworven. Via de Digi tale Stad kan men in bijna heel Nederland kostenloos net- surfen'. Zo kunnen ook de digita le steden in Amsterdam en Lei den worden bezocht, of informa tie worden opgevraagd bij het mi- nisterie van Economische Zaken. Bijna was de opening niet door- gegaan, vertelde voorzitter Eg germont. De avond voor de ope ning wilde hij nog snel even door de duizend pagina's die de Stad momenteel heeft. heenflitsen. Van Sun Microsystems, die ook de krachtige Unix-computer heeft geleverd waarop de informatie over Schiedam en Vlaardingen is opgeslagen, had Eggermont Java gekregen. een krachtige program- meertaal. „Met Java kan je onge- looflijk mooi applicaties schrij- ven. Razendsnel ging ik door de duizend pagina's heen. Op elke fout werden de pagina's gecon- troleerd. Daarna waren ze ook verdwenen, we hadden geen Di gitale Stad meer. Ik had een pro- grammeerfoutje gemaakt." Tot drie uur 's nachts moest Egger mont achter de computer stressen om de Digitale Stad weer nieuw leven in te blazen. „Java was in- derdaad de krachtige program- meertaal die Sun had beloofd", merkte Eggermont droogjes op. De Stichting Digitale Stad heeft 45 medewerkers in dienst, die op de ontwikkeling van de Stad zul- len toezien. Hieronder zijn redac- tieleden, vormgevers van de pagi na's, technici en financiele ex perts, „voor het geval er inkom- sten binnenkomen." Ook mensen die niet over een computer be- schikken, kunnen de Stad bezoe- ken. In de gemeentebibliotheken van Vlaardingen en Schiedam zullen terminals worden ge- plaatst, waardoor feitelijk ieder een 'naar de stad kan gaan'. De Schiedamse bibliotheekdirecteur Tijhof stuurt vanaf deze .week al zijn medewerkers op Internetcur- sus, niemand uitgezonderd, om de bezoekers te kunnen helpen. Hij hoopt dat er door de Digitale Stad een hechte band ontstaat tus- sen de inwoners van Vlaardingen en Schiedam. Het moet verder een echte ontmoetingsplaats wor den en emancipatie stimuleren. Penningmeester John Knieriefh is teleurgesteld in de houding van de gemeente Vlaardingen en Schiedam. Het gemeentebestuur van Vlaardingen staat weliswaar achter de Digitale Stad, maar komt door de financiele proble- men die Vlaardingen momenteel teistert, niet met harde guldens over de brug. ,,Het moet van twee kanten komen", zegt Knieriem, ,.Als wethouder Roijers echt iets voor de Digitale Stad voelt, dan moet hij behalve A ook B zeggen. Financiele middelen dus." Maar Knieriem is in ieder geval blij met de toegezegde medewerking van de gemeente Vlaardingen. Schiedam werkt de Digitale Stad volgens Knieriem regelrecht te- gen, en probeert zelf een Digitale Stad op poten te zetten. „En dat vind ik niet professioneel, niet verstandig." Op korte termijn zal hij hierover met wethouder A. Reijnhout een gesprek aangaan. Voor meer informatie: Stichting Digitale Stad Vlaardingen/ Schiedam, Kortedijk 71. Postbus 4233, 3130 KE Vlaardingen. Te- lefoon 434 46 01. E-mail: info (apestaart)dsv.nl. Internetadres: http://www.dsv.nl. Helpdesk 434 13 29. SCHIEDAM - De eigenaar van een cafe aan de Vlaardingerdijk heeft za terdag proces-verbaal gekregen in verband met overtreding van de Drank- en Horecawet. De verdachte kreeg afgelopen week al te horen dat z'n cafe dicht moest, omdat hij de vereiste vergunningen niet had aangevraagd. Desalniettemin opende hij stiekum de deuren van het cafe, maar daar kwam afgelopen zaterdag 18 mei een einde aan. De afdeling Bijzondere Wetten stelde's avonds een onderzoek in en zag dat cafeezoekers via de achterdeur naar binnen gingen. Toen zijn de politiemensen met de bezoe kers meegelopen. Binnen zaten twaalf mensen, die iets aan het drinken waren. Vervolgens is de eigenaar aangehouden. Verder zijn zeven kratten bier, acht kratten limonade en 51 flessen sterke drank inbeslaggenomen. Tegen de verdachte is proces-verbaal opgemaakt. SCHIEDAM - Twee Schiedamse kinderen, 10 en 11 jaar, zijn zondagmid- dag gewond geraakt. nadat ze op de Westerkade door een personenwagen werden aangereden. Het 11 -jarige meisje is met een hersenschudding en een gebroken bovenbeen opgenomen in het Schielandziekenhuis. De 10- jarige jongen is met een hersenschudding in de intensive-care van het Sophia Kinderziekenhuis opgenomen. De twee slachtoffers staken tijdens het spelen de weg over en werden door de passerende automobilist ge- schept. Er wordt overigens een onderzoek gestart naar de snelheid van de automobilist. SCHIEDAM - Naar aanleiding van een goed opgegeven signalenient en een uitgebreide zoektocht konden zondagavond twee verdachten, een 23- jarige man uit Den Haag en een 29-jarige vrouw uit Maassluis, worden aangehouden wegens diefstal uit een auto. De twee hadden aan de Rotter- •damsedijk een voertuig opengebroken en namen de autoradiocassettere- corder mee. De eigenaresse belde vervolgens de politie, die het tweetal bij een tramhalte aan de Rotterdamsedijk kon aanhouden. Beiden zitten nog vast in verband met nader onderzoek. De huisvesting van Drukkerij Mercator aan het Broersveld. VLAARDINGEN/SCHIEDAM - Frans van Marion stopt ermee. 27 jaar lang bezorgde hij in Vlaardin gen en Schiedam huis aan huis aardappelen, groenten en fruit. 27 jaar lang stond Van Marion elke werkdag 's ochtends om 05.00 uur op. Maar er was geen dag dat hij met de pest in z'n lijf in de vroege ochtendschemering naar zijn VW- busje liep. ,,Ik ging elke dag flui- tend de deur uit." Van de grassier kreeg hij onlangs een krantenartikel in de hand ge- drukt: Vutregeling nu ook voor zelfstandige ondernemers. Of dat niks voor hem was. ,,Ik heb vlot ja gezegd, maar nu begin ik 'm te knijpen. Ik heb echt een fijne tijd gehad. Al die gesprekken met m'n klanten, die gezelligheid. Je wordt deel van de familie. Dat raak je al- lemaal kwijt." Zijn vrouw kijkt hem een beetje bezorgd aan. „Het zal straks best anders wezen. Maar samen komen we een heel eind", zegt ze bemoedigend. Het doet een beetje onwerkelijk aan. Van Marion en zijn vrouw praten over het werk, de klanten en de belevenissen in de verleden tijd, terwijl hij pas vrijdag 24 mei zijn laatste ronde zal rijden. In'deze laatste werkweek neemt hij gelei- delijk afscheid. ,.Ik heb 't altijd 0 mn mi Frans van Marion komt vrijdag na 27 jaar voor het laatst aan de deur met zijn groente en fruit. enorm naar mijn zin gehad. Het was een vrij leven. Nadat ik zo'n vier jaar geleden gedotterd ben, heeft m'n wijk me lichamelijk en geestelijk weer bovenop geholpen. Als het aan de dokters en specialis- ten had geleden, lag ik nu nog in het ziekenhuis." Van Marion heeft beslist geen spijt van zijn keuze toentertijd, 27 jaar geleden. Na 24 jaar in de isolatie te hebben gewerkt, vond Frans van Marion in 1969 dat het tijd werd voor iets anders. „lk werkte veel buiten de stad, mijn zoon van een zag ik eigenlijk alleen op de vrij- dagavond. Ik was zo vaak weg dat hij begon te huilen zodra hij me zag. Voor hem was ik gewoon een vreemde vent. Toen heb ik gezegd: ik schei ermee uit." Vanaf dat mo ment was Van Marion eigen baas. Via via kreeg hij een seintje dat Vluchtelingen worden door onderdrukking en oorlogsgeweld gedwongen hun grenzen te ver- leggen. Gelukkig bent u vrij om te kiezen. Wilt u uw horizon verbreden door uw kennis en ervaring in te zetten voor vluchtelingen in Neder land? Dan zijn we bij u aan het goede adres. De Stichting VluchtelingenWerk Schiedam is een vrijwilligers-organisatie die zich toelegt op de opvang en begeleiding van asielzoekers en vluchtelingen in degemeente Schiedam.Zij zoekt op korte termijn nog enkele lemand die zich met public relations wil bezig houden, een sekretaris en een lid zonder speci- fieke taak. De functies kosten gemiddeld een paar uur per week. Werken voor VluchtelingenWerk is afwisselend, niet altijd gemakkelijk, maar altijd een uitdaging, omdat het een organisatie in voortdurende ontwikkeling is. VluchtelingenWerk biedt een onkosten- vergoeding. Voor meer informatie: bel Henny van Wieren (voorzitter). Telefoon 010 - 4713805, bij voorkeur tussen 10.00 en 11.00 of 19.00 en 20.00 uur. Stichting VluchtelingenWerk Schiedam, kantoor: Laan van Bol'Es 113122 AE Schiedam een langs de deur rijdende aardap- pelboer ermee wilde stoppen. Van Marion nam zijn wijk over en be zorgde de aardappelen in Vlaar dingen, Schiedam, Delft en Den Haag. Later verkocht hij ook groenten en fruit, want de klant wilde een groter aanbod. In alle vroegte ging hij altijd op pad. Eerst naar de grassier in de Spaanse Polder om zijn handel op te halen. Van Marion wilde voor zijn klanten altijd het beste van het beste. 's Maandags gekochte sla moest ook vrijdag nog gewoon op tafel kunnen worden gezet. „Het is een kwestie van vertrouwen: alles moet goed zijn, dat is mijn princi- pe. Alleen zo kon ik mijn klanten vasthouden." Zijn vrouw schenkt een nieuw kopje koffie in. „Maar Frans, als je het over mocht doe, zou je dan dezelfde keuze maken? vraagt ze. Haar man knikt z'n hoofd. „Het werk geeft me zo'n voldoening." „Dat verbaast me wel, hoor", zegt ze. „Want het is zo'n arbeidsintensief beroep. We hadden in de opbouwjaren na de oorlog geen keuze: we moesten meteen aan het werk. Maar ik vind het fijn dat Frans het zegt." Zelf heeft ze vier weken met haar man op de bus meegereden, toen Frans van Marion een meniscusoperatie moest ondergaan en tijdelijk niet mocht tillen. „Toen was ik 's avonds echt gesloopt, ik viel ge woon op de bank in slaap." „Het is mooi geweest", zegt Van Marion. ,,Ik ben nu 63 en-een-half. Ik heb 51 jaar lang gewerkt en dat ga je niet in de kouwe kleren zit ten. Ik krijg nu een bruin leven.ik zie er met verlangen naar uit. Na al die tijd heb ik er een beetje recht op." Er heeft zich nog niemand voor de wijken van Frans van Ma rion gemeld. Groenteboeren die langs de deuren gaan zijn er haast niet meer, zegt Van Marion. Het is een uitstervend beroep. De mensen gaan lie ver naar de supermarkt toe. Hij heeft zelf al een goede groente- boer gevonden. „Die Turkse zaak, tegenover de vishandel in de Groenelaan. die heeft goede spul- len." Vrijdag 24 mei rond zes uur komt Frans van Marion van zijn laatste ronde terug. Hij zal niet meer over de in de gang opge'stapelde fruit- manden hoeven stappen. Het zit erop. Mevrouw van Marion: „Er zal een rust over deze woning neerdalen." SCHIEDAM - Voor het laten ma ken van trouw- of geboortekaarten is er in Schiedam voor de meesten maar een adres: dat van drukkerij Mercator. Vijftig jaar lang was het kleine winkeltje aan de Hoogstraat het vaste punt, waarop werd terug- gevallen warineer er weer eens wat te vieren was. Maar weinigen was echter bekend dat Mercator ook nog eens een enorme handelsdruk- kerij omvatte, die drukwerk levert aan zaken als NovoteLDamco Ma ritime en de gemeente Schiedam. Dat zal op korte termijn gaan ver- anderen. Mercator is namelijk iets meer dan een week geleden ver- huisd naar een imposant pand aan het Broersveld. „De hoek waar wij hier nu zitten is perfect", aldus de eigenaar de Jaegervan Mercator. ..We hebben het lekker in de verf gezet en mooi aangekleed. Op de ze manier hopen ook wij ons steen- tje bij te dragen aan de opbloei van de Schiedamse middenstand." Meer dan vijftig jaar was het fami- liebedrijf van de familie de Jaeger gevestigd aan de Hoogstraat. Het werd het vaste adres van al het fa- miliedrukwerk dat er in Schiedam en omstreken te drukken viel. Dat Mercator ook nog eens handels- drukwerk van hoog formaat lever- de, bleef voor het publiek vreemd genoeg vrijwel onbekend. ,,Niet zo verwonderlijk", antwoordt De Jaeger. ,.De handelsdrukkerij bleef voor het oog altijd verborgen. Nu we de nieuwe winkel aan het Broersveld hebben geopend, wil len we er wel wat meer mee naar buiten komen. Want Mercator is echt wel meer dan alleen een druk kerij die familiedrukwerk levert." Een rondleiding door het bedrijf toont De Jaegers gelijk aan. Op verschillende vloeren van het pand is het vijftien man tellende perso- neel in de weer om voor verschil lende doeleinden een perfect pro duct neer te zetten. Drie persen staan volop te draaien. Niet zonder enige trots laat de eigenaar de proefdrukken zien van de nieuwe Novotel-menukaarten. ,.Dat ver- wachten de meeste niet van ons, he. Dat we dit in huis hebben. Ter wijl ze bijvoorbeeld wel de bro chure van de Miro-tentoonstelling in de kast hebben staan, die ook door ons gemaakt is." Drukkerij Mercator is te vinden aan het Broersveld 13-17 in Schiedam en alle dagen geopend. Voor informatie: 4267735. Het gezellige onderkomen van de gebak- en coffeeshop van de HEM A aan het Broersveld. SCHIEDAM - De ovcrstap die de ||MP uyLe HEMA nu iets meer dan een half •jss&^sr-: jaar geleden maakte van het oude vertrouwde noodgcbouw naar de Nieuwe Passage maakte, is zonder problemen verlopen. Sterker nog. Zowel klant als personeel beschou- wen het nieuwe onderkomen als een enorme stap vooruit. Niet voor niets werd het enige warenhuis dat Schiedam rijk is, onlangs nog uit- geroepen tot de beste winkel van de Nieuwe Passage. Toch zit men bij de HEMA, en dan met name bedrijfsleider Hans de Wijs, niet stil. Regelmatig worden er onder- zoeken gedaan onder het publiek. Daarnaast mengt De Wijs zich op de meest onderverwachte momen- ten onder het publiek om te kijken waar de langste rijen staan en waar de mensen naar zoeken. Uit een van die bezoekjes aan zijn eigen HEMA, groeide het laatste HE- MA-idee: een gebak- en coffee shop. ,,De oude HEMA was een gemakswinkel", vertelt hij. „De bus en tram stopten voor de deur en parkeren dichtbij het warenhuis was ook geen probleem. Dat is nu toch anders geworden. Om naar de HEMA te gaan, moet men toch het winkelcentrum in. Even de HEMA inwippen, omdat men toch nog tien minuten op de bus moet wach- ten is er niet meer bij. Vooral onze gebakafdeling kende veel gemaks- klanten." De Wijs zag de drempel die de Nieuwe Passage zijn 'ouwe, trouwe gebaksklanten' opwierp en ging over tot aktie. Tijdens een Kerstkoopzondag zag hij in de Versstraat aan het Broersveld nog een aantrekkelijk pandje te huur staan. Gemakkelijk bereikbaar, precies groot genoeg en met een vriendelijke uitstraling. ,,Dat was onze mogelijkheid om weer dicht bij die gebaksklant te kruipen. Vanuit de parkeergarage loop je hier zo binnen en kunnen de dozen gebak eenvoudig en snel weer worden meegenomen. En terwijl men wacht op het inpakken van het gebak, drinkt men hier aan een van de tafeltjes gewoon even een lek ker versgezet kopje koffie of thee. Heerlijk toch?" Een ander stukje extra service naar de gebakklant toe, levert de HEMA gebak- en coffeeshop sinds kort met de spe- ciale bestellijn. „Bel en bestel noe- men wij dat", verduidelijkt De Wijs. ,,De dag ervoor om 15.00 uur bestellen. betekent dat het ge bak de volgende dag vers klaar staat. Met name gemakkelijk voor bedrijven die grote hoeveelheden gebak nodig hebben of voor ver- jaardagen." De opening vande ge bak- en coffeeshop aari het Broers veld 12 houdt overigens niet in dat men in de 'grote' HEMA-geen ge bak meer zou kunnen krijgen. De verkoop daar gaat eveneens ge woon door. „De gebakshop van de HEMA zoals wij die nu hier in Schiedam hebben is uniek in Ne derland. Daar is er geen tweede van. Het is puur en alleen onstaan als een stukje service. Het dient het gemak van onze klant en boven dien kan men er ook even uitrusten onder het genot van een hapje of drankje. Ik ben er heel tevreden mee, en nog belangrijker, onze klanten ook. Daar doen wij het ten- slotte voor." De HEMA gebak- en coffeeshop is te vinden in de Versstraat aan het Broersveld 12. Het nummer van de Bel- en bestellijn is: 2732669. Na het afsluiten van de Generation X-Treme Tour 1996 is Threnody momenteel hard bezig met het schrijven van nieuwe nummers voor alweer de derde CD. De titel van de nieuwe schijf is al bekend en zal gewoon 'Threnody' wor den. De opnames zullen plaatsvin- den gedurende de maand augustus in de Commusication Studios in Duitsland. De productie zal weer in handeh zijn van Gerhard Magin, die ook de laatste CD Bewildering Thoughts' heeft gedaan. De schijf zal als alles goed gaat uitkomen in September of oktober.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 5