C* CS-y Lr^ Ll\-i LI VZC met drie zwemmers naar Atlanta Sport Pupillen Lagerwaard weer succesvol Sport Chris Aartsen maakt belofte waar CMC1 Hsiiilr Wie 'n baan zoekt kan beter even in't Rotterdams Dagblad kijken! rdams Dagblad Vierde titel Van der Velde Weer twee zwarte banden Van den Bergh weer tweede Sportnieuws Administratief Technisch Commercieel DSversen Gezondheidszorg VLAARDINGEN - Al in no- vember van het vorig jaar, tij dens de huldigingsavond voor Vlaardingse sportkam- pioenen, antwoordde VZC- zwemtrainer Chris Aartsen op de vraag hoeveel van zijn protegees naar de Olym pische Spelen zouden wor den afgevaardigd, met grote stelligheid, „Drie." Het ant- woord dat in die periode nog wat weg leek te hebben van een gezonde dosis bravoure, is inmiddels gestaafd met de werkelijkheid. Mede door hun prestaties op de, vrijdag 7 juni tot en met zondag 9 ju ni, in Drachten gehouden Ne- derlandse zwemkampioen- schappen, hebben VZC-ers Wilma van Hofwegen, Bren- da Starink en Stefan Aartsen zich namelijk definitief ver- zekerd van een plaats in de Olympische zwemequipe. Fakkel Sportpaleis Ahoy ftaPI wiiilw Wf'il 11%, UJoilcf (gjdQkie Zuid-Hollands kampioenschap Ursus Voor elk wat wils bij av Waterweg Doubrovskaia twee maal succesvol Laatste zwemvierdaagse in buitenbad Tennis-promotietour bij tv Holy IL- Woensdag 12 juni 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.55 L>. Cj r* t VLAARDINGEN - Jeroen van der Velde, Inge Schoonderwoerd en Ruud Hoogstad zijn op de ver- schillende onderdelen van het schermen clubkampioen geworden van schermvereniging Trefpunt. Voor Van der Velde betekende de overwinning zijn vierde titel op rij. De getalenteerde Vlaardingse schermer kreeg het op het onder- deel 'degen' niet cadeau. Pas na een barrage met Mikkel Suijker en Jacques van der Windt mocht Van der Velde het genoegen van de champagne smaken. Ruud Hoogs tad had het op het jeugdonderdeel 'floret' een stuk eenvoudiger. Hij vocht zich soepel langs al zijn te- genstrevers. Voorzitter en sabelschermster Inge Schoonderwoerd onttroonde met veel machtsvertoon titelhoudster Lisette Scholte. Met ook nog een derde plaats voor debutante Els Pet waren het de dames die op het on- derdeel 'sabel' op overtuigende wijze de lakens uitdeelden. VLAARDINGEN - Sportschool John van Eerdenburg heeft er weer twee nieuwe zwarte band-dragers bij. Begin juni hebben Thierry den Theuling en Mark Hombergen het volledige technisch examen voor de eerste dan met succes afgeslo- ten. VLAARDINGEN - Het Vlaar dingse Rook-triathlonteam reist op zaterdag 15 juni af naar het Gel- derse Rijkevoort voor de derde wedstrijd uit de nationale cyclus om de Teamcompetitie. Na loop- fiets-loop wedstrijden in Steenwijk en Diever zullen de deelnemers aan de Teamcompetitie in Rijke voort voor het eerst ook een zwem- onderdeel afwerken. Tijdens deze zogenaamde triathlon over de Olympische afstand zullen de atle- ten elkaar bestrijden over 1500 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen. In voorbereiding op de Teamcom- petitie-wedstrijd namen een aantal van de Rook-teamleden op 8 juni deel aan de triathlon van Nieuw Lekkerland. Na winnaar Jan Wil- lem Schaar was het Rook-er Carlo van den Bergh die als tweede fi- nishte. Van den Bergh die een week eerder in Kruiningen ook al tweede werd, greep zodoende voor de tweede maal op rij net naast de winst. In Nieuw Lekkerland werd Miquel van Tongeren knap derde achter zijn kopman en werd vrou- welijk teamlid Joke Ritman eerste in de dameswedstrijd. SCHIEDAM - Sportverenigingen en individuele sporters uit het Wa- terweg-gebied worden opgeroepen persberichten, clubbladen, agen da's, etc. te sturen naar de sportre- dactie van Maaspost. Het enig juis- te adres daarvoor luidt: Postbus 373, 3100 AJ Schiedam. Het kantoor, gevestigd aan de Over de Vesten 3a in Schiedam, is ook te bereiken via de telefax, (010) 4731589. Het is voor het eerst in de historie van de zeventig jaar oude Vlaar dingse zwemclub dat een drietal leden zich gelijktijdig kwalificert voor de Olympische zomerspelen. Een succes dat voor een groot ge- deelte op het conto geschreven kan worden van de trainer die zo'n zes jaar geleden van Viking'60 over- stapte naar stadsgenoot VZC. Bin- nen VZC was het de taak van Chris Aartsen om de eens zo roemruchte club weer terug op de nationale zwemkaart te plaatsen. Aartsen heeft zich in korte tijd uit- stekend van die taak gekweten. Hij bouwde aan een omvangrijke ploeg met getalenteerde zwem mers die zich al snel aan het dis- trictsniveau ontworstelde. De laat- ste twee jaar werd vervolgens steeds nadrukkelijker aange- schurkt tegen de nationale top. De ze progressie kende het afgelopen weekeind een voorlopig hoogte- punt. Op de nationale titelstrijd be- haalden de zwemmers en zwem- sters van Chris Aartsen zeven na tionale titels en, belangrijker nog, drie van hen reserveerden een plaatsje in de Olympische ploeg. Brenda Starink behaalde goud op de 50 meter vlinderslag en haar fa- voriete nummers de 50 meter en de 100 meter rugslag. Haar tijd op de 50 meter rugslag, 29,68 seconden, was voor de derde keer in een maand tijd goed voor aanscherping van de Nederlandse recordtijd. De 1 minuut en 3,91 seconden die Sta rink nodig had voor de 100 meter rugslag, betekende een verbetering van haar persoonlijk record en de beste Nederlandse seizoentijd. Hetgeen de prestatie was die zij nodig had om definitief in de Olympische wisselslag-estafette- ploeg opgenomen te worden. Stefan Aartsen tikte zowel in de fi nale van de 100 meter en de 200, meter vlinderslag als eerste aan. Op beide nummers miste hij op een haar na de persoonlijke Olym pische richttijd, 0,07 seconden en 0,12 seconden. Ondanks de beide eerste plaatsen, een nieuw Neder- lands record op de 100 meter vlin derslag, 54,46 seconden, de derde Nederlandse prestatie ooit ge- Dit trio is kiaar voor Atlanta. zwommen op de 200 meter vlin derslag, 2 minuten en 0,36 secon den, en een Olympisch startbewijs voor de wisselslag-estafette, was de blonde Vlaardinger daarom toch enigszins teleurgesteld. Aartsen die erg gefixeerd is op een individueel optreden op de 100 meter vlinderslag, zal, alhoewel hij daarvoor de limiet dus net niet pakte, in Atlanta hoogst waar- schijnlijk toch ook op dat onder- deel mogen starten. Thamar Henneken bezorgde haar trainer de twee overige gouden medailles. De talentvolle Vlaar dingse was in de jeugdcategorie op zowel de 100 meter en 200 meter vrije slag te sterk voor haar con- currenten. Henneken is een expo nent van de lichting zwemmers die zich in de schaduw van de grote drie voorbereiden op een toekom- stig optreden op het hoogste inter national platform. Samen met an- dere talenten als Renee Snoek, Chantal Lamet, Eddy van Vliet en Connor Vermeer zal Henneken binnen niet al te lange tijd het fak kel binnen VZC van Aartsen, Sta rink en Van Hofwegen moeten overnemen. Trainer Aartsen heeft inmiddels laten doorschemeren be- reid te zijn ook dat proces binnen de Vlaardingse club te begeleiden. Van de VZC-top drie slaagde Wil ma van Hofwegen er tijdens het NK niet in de hoogste plaats op het ere-schavot te bemachtigen. Wei slaagde zij er net als Starink en Aartsen in een ticket te verwerven voor een Olympisch estafette- team. Op het koninginnenummer van de kampioenschappen, de 100 meter vrije slag, werd- de Schiedamse zwemster, in een per soonlijke recordtijd, vierde. Pre- cies genoeg om haar plaats in de 4 x 100 meter vrije slag ploeg veilig te stellen. De zilveren plak op de 100 meter vlinderslag lijkt Van Hofwegen een tweede Olympische start op te leveren. Door het weg- vallen van Neerlands beste vlin- derslag-zwemster Inge de Bruin is er namelijk een plek vacant in de wisselslag-estafetteploeg. Norbert Veringmeier SCHIEDAM - Drie pupillen van sportschoolhouder Peter Lager waard zijn tijdens de Nederlandse kampioenschappen Taekwondo in de prijzen gevallen. In Boxmeer behaalden Nataly Franklin en Pino Paci een gouden medaille. Een bronzen medaille was uiteindelijk de ere-prijs waarmee Latitia van Garderen zich tevreden moest stel len. Trainer Fred Ton gaat zijn twee winnende sporters de komende weken klaarstomen voor de Euro- pese titelstrijd op 7 juli. Deze wed strijden vinden dan plaats in sport- hal De Maaspoort in Den Bosch. presenteert: w- 24 t/m 29 juni DEELNEMENDE LANDEN Brazilie - Cuba - Italie - Japan - Nederland - Rusland (onder voorbehoud) AANVANGSTUDEN middagwedstrijden vanaf 13.30 uur avondwedstrijd 20.00 uur KAARTVERKOOP/INFORMATIE Ahoy'010 - 481 21 44 Top Volleybal Nederland 0343 - 491 842 Bespreekburo Rotterdams Dagblad 010 - 400 42 06 LOGES/HOSPITALITY Rotterdam Topsport010 - 432 75 55 VOETBAL - De Ursus-voetballers moeten hun vakantieplannen blijven uitstellen. Omdat er aan de successen-reeks van de afgelopen maand weer een nieuwe is toegevoegd, zal de Schiedamse club op zondag 16 juni in het Zeeuwse Heinkenszand uitkomen op het toernooi om het Nederlands kampioenschap voor afdelingsclubs. Het jongste succes betrof de overwinning in de Zuid-Hollandse voorron- de. Op zondag 2 juni werden in Middelburg de afdelingskampioenen Stadspolders, 1-0, Domburg, 4-1, Kranenburg, 1-0, en Schoonhoven, 0-0, met vakantie gestuurd. ATLETIEK - Atleten weten van geen ophouden. Of het nu vriest dat het kraakt of dat het zonnetje aan de hemel brandt, het hardloopseizoen kent geen winter- of zomerstops. De Maassluise atletiekvereniging Waterweg speelt in op deze nimmer aflatende ren-drift door op zondag 16 juni een prestatieloop te organiseren. Zo als gebruikelijk offreert Waterweg met de te lopen afstanden 2,5 kilo meter, 5 kilometer, 10 kilometer en 15 kilometer, voor elk wat wils. Het loopevenement dat is bedoeld voor trimmers en wedstrijdlopers van alle leeftijden, heeft een parcours dat is uitgezet op de Maassluise fietspaden langs de Nieuwe Waterweg. De drie langste afstanden starten zondag om 11.00 uur. Tien minuten later zullen jeugdige lopers en beginnende trimmers hun kunsten vertonen op een loop over de kortste afstand. Het inschrijfbureau in de kantine van av Waterweg aan de Merellaan in Maassluis is geopend vanaf 9.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt fl. 4,50. Jeugdige atleten lopen mee voor een gul den. Deelnemers die prijs stellen op een herinnering betalen fl. 3,50 extra. Nadere informatie over de prestatieloop wordt gegeven op telefoonnum- mer (010) 5922948. TURNEN - De Vlaardingse turnvereniging Leonidas Dovido was in het-» weekeinde van 1 en 2 juni met twee turnsters actief in de finale van de Ne derlandse kampioenschappen. De 9-jarige Anna Doubrovskaia turnde in de C-lijn een constante wedstrijd en eindigde van de 36 deelnemers op een 13e plaats. Club- en leeftijdgenote Mirre van der Heiden verraste, bij de- zelfde gelegenheid, zichzelf en haar begeleiders door in de hogere B-lijn beslag te leggen op een zeer knappe 9e plaats. Ook tijdens de provinciale toestelfinales waren er successen te noteren voor twee jeugdige Dovido-turnsters. De 7-jarige Ilse van Heest behaalde in Gouda een eerste plaats op het onderdeel vrije oefening. Anna Doubr ovskaia liet ook hier weer van zich spreken met een tweede plaats voor haar repertoire op de balk en een derde plaats voor haar uitvoering van de gymnastische sprong. ZWEMMEN - Met de komst in 1997 van het nieuwe zwem- en recreatie- bad De Kulk in Vlaardingen en de daaraan gekoppelde sluiting van het Kolpabad, zal dit jaar voor de laatste maal een zwemvierdaagse worden georganiseerd in het buitenbassin van het Kolpabad. Deze door Agnes Groenewegen georganiseerde'traditional' staat op de zwemkalender ge- noteerd voor maandag 17 juni tot donderdag 20 juni. Op deze dagen kan er steeds van 18.00 uur tot 20.00 gezwommen worden over, naar keuze, een afstand van 250 meter of 500 meter. Een kaartje voor vier avonden zwemmen en een medaille toe, kost fl. 14,00. In de voorverkoop die reeds gestart is en zal eindigen op maandag 17 juni om 17.00 uur, wordt op dat bedrag fl. 1,50 korting gegeven. Ter vermeerdering van het vermaak zijn er gedurende de gehele zwem vierdaagse verschillende randactiviteiten. Naast een poffertjeskraam, een disco en een minikermis zal 'sterkste man' Ted van derParrede openings- avond luister bijzetten met een krachtproef waarbij hij een, met minimaal 25 kinderen bemand, reddingsvlot over een afstand van 50 meter door het bad zal proberen te slepen. Informatie over de zwemvierdaagse is verkrijgbaar in het Kolpabad, (010) 4345166. TENNIS - Een clinic van oud-toptennissers Huub van Boeckel en Mark Koevermans, een dubbelspel-toernooi, een tennisshow en een 'prize shoot out', dat zijn de ingredienten van de Xylifresh Estusa tennis-tour die op woensdag 19 juni zal neerstrijken in het tennispark van de Vlaardingse tennisvereniging Holy aan de Willem de Zwijgerlaan 220. Naast genieten van een vermakelijk avondje tennis, zijn tijdens dit evene- ment tal van prijzen te winnen. De beste dubbelspelers maken bijvoor- beeld kans op een reis naar Wimbledon en in de 'prize shoot out' mogen 16 uitverkoren toeschouwers met een racket en een bal proberen een van de opgestelde prijzen te raken. Een getroffen prijs mag mee naar huis ge- nomen worden. De tour-avond begint om 18.00 uur met de demonstratie-training en zal eindigen om 22.00 uur. Voor 'n betere baan heb je meer kans van slagen als je de perso- neelsadvertenties van het Rotterdams Dagblad doorneemt. lets gemist de afgelopen 2 weken? Geen nood, hieronder een overzicht van alle vacatures. Stuur een briefkaart met vermelding van deze krant met datum naar: Rotterdams Dagblad, Personeel Advertentie Groep, Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam voor een gratis kopie van de gewenste personeelsadvertentie (maximaal 2 adverteerders). Toekomstige/Startende Ondernemers Assistent Financiele Administratie M80 ers Secretaresse/Adm. Medewerker m/v Data-Typisten m/v Medewerker Secretariaat m/v Medewerker Debiteuren Administratie Administratieve Duizendpoot Salaris Administrateur Rotterdam Secretaresse Tiel Medewerker Loonadministratie Zaltbommel Telefoniste Schiedam Boekhoudkundig Medewerker Vlaardingen Telefoniste/Receptioniste Ridderkerk Telefoniste/Receptioniste HI Ambacht Administratief Medewerker Dordrecht Secretaresse Botleke.o. BoekhouderBotleke.o. Administratief Medewerkster Rotterdam Secretaresse Vlaardingen Administratief Medewerker pt Rotterdam (OBR) De Ondernemerswinkel Bornkamp Ziekenvervoer b.v. Staff Planning liitzendorganisatie Randstad Uitzendbureau Randstad Uitzendbureau Muwi Rotterdam b.v. Exact Uitzendbureau Exact Uitzendbureau Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Secretaresse Rotterdam Typiste Words for Windows Puttershoek Secretaresse Culemborg Financieel Medewerker m/v Medewerker Debiteuren Administratie Directie Secretaresse Secretaresse v/m Erv. Secretaresse m/v Account Manager m/v Assistent Account Manager m/v (directie) Secretaresse Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Exact Uitzendbureau Exact Uitzendbureau Exact Uitzendbureau Politie Rotterdam-Rijnmond Van Anken Kniippe Damstra Amaco Netherlands b.v. Amaco Netherlands b.v. Ecco Uitzendburo b.v. Toekomstige/startende Ondernemers Twee Marketeers m/v Telefonische Verkopers Medew. Marketing Sales Ervaren Topverkopers Schoolverlaters MBO'ers Verkopers Filiaalleidster Medewerker Buitendienst m/v Verzekeringsadviseur m/v Part-time Verkoopster Part-time Medewerkster Autoverkopers Voorne Putten Lease Adviseur binn.dienst Rotterdam Verkoopster Vlaardingen Hypotheekadviseurs Rotterdam e.o. Verkoopsters pt/ft Filiaalmanager m/v Medewerker Verkoop Binnendienst Verkoper Buitendienst m/v Telefonische Verkopers m/v Intern Accountmanager MEAO-ers voor div. functies Technisch Commercieel Verkoper m/v HEAO-ers voor bank-en verzekeringen (OBR) De Ondernemerswinkel ActionPoint Marktcommunicatie Zadkine Media Vaanholt Van Zon ProjectSupport Euroboekb.v. Euroboekb.v. Staff Planning Uitzendorganisatie M&W Finacial Consultancy M&S Mode Welzorg Nederland b.v. Verzekerings Unie Slagerij Batenburg TuincentrumZwinkels Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Bebo Fashion Group Jamin Winkelbedrijf b.v. Phaff Partners Scorpion Nederland b.v. Zadkine Media Exact Uitzendbureau Exact Uitzendbureau Exact Uitzendbureau Exact Uitzendbureau ABN-AMRO Vihamy B.V. FennerB.V. Lastek Nederland Dixons b.v. Dixons b.v. Bankmedewerkers opleiding Commercieel Medewerkers/Schoolverlaters m/v Technisch/Commercieel binnendienst/Medewerker m/v Commercieel (technisch) Medewerker Buitendienst fulltime Verkoper m/v parttime Verkoper m/v Assurantie-Adviseur Onderlinge Levensverzekering Maatschappij s-Gravenhage Techn, Commercieel Medewerker Binnendienst m/v Ecco Uitzendburo b.v. 10 Verkopers/sters Keukenfabriek Alpine 5 Telemarketing Medewerkers m/v Keukenfabriek Alpine Commercieel Technisch Medewerker Buitendienst m/v Ubel b.v. Commerciele Buitendienst Medewerk(st)ers Tiel Utrecht Verzekeringen Franchise-Ondernemers Snuffel Mode Jeans Toekomstige/Startende Ondernemers MTS-ersen HTS-ers MBO'ers Hoofd Werkvoorbereiding/Tekenkamer m/v 1e en 2e Automonteur m/v Constructie Bankwerker m/v Barendrecht Draaiers/Frezers m/v Heerjansdam Technisch Medewerker m/v Barendrecht AutoCad Tekenaars Rotterdam Elektricien Vlaardingen MonteurZwijndrecht Technisch Medewerker Heerjansdam Hardsoldeerders Papendrecht Techn.Commerc.Medew. Hardinxveld-Giessendam Monteurs Mechanisch/elektro Culemborg Koeltechnisch Monteur Dordrecht Uitvoerder Weg-en Waterbouw Ridderkerk Reefermonteur/Meewerkend Voorman Maintenance Engineer elektrotechniek instrumentatie Technisch Operator m/v Servicemonteurs Koeltechnische Service Monteurs Electromonteurs m/v Service-Monteurm/v Technisch Commercieel Verkoper m/v Technisch Commercieel Binnendienst medewerker m/v Commercieel Technisch Medewerker Buitendienst Technisch Commercieel Medewerker Binnendienst m/v Commercieel Technisch Medewerker Buitendienst m/v (OBR) De Ondernemerswinkel Hoek Engineering Staff Planning Uitzendorganisatie Verwol Projectbouw b.v. Suzuki Eurocaro Rotterdam Zuid b.v. Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Reftrade b.v. Ergon b.v. Lever Vlaardingen b.v. 0 K Roltrappen Geerlofs Service b.v. Randstad Uitzendbureau Van Duijnen Horeca b.v. Exact Uitzendbureau Fennerb.v. Lastek Nederland Ecco Uitzendburo b.v. Ubel b.v. Toekomstige/Startende Ondernemers Coordinator Kwaliteit/Veiligheid m/v Studenten en Scholieren Systeem/Netwerk Beheerder MBO'ers Warehouse Supervisor Assistent Supervisor Opstarters en Afmakers m/v Chauffeur Telefonische Afspraken Makers Huishoudelijk Medewerkster Ass. Huishoudelijk Medewerkster Invalkrachten Kantoorinrichterm/v Kraanmachinisten m/v Vakantiebezorgers m/v Helpdesk Medewerkers m/v Puzzelaar (HAV0/VW0) m/v Inpakmedewerkers Culemborg Magazijnmedewerker Culemborg Productieplanner Ridderkerk Straler Botleke.o. (OBR) De Ondernemerswinkel Hertel b.v. Intercom Uitzendbureau Vaanholt Van Zon Project Support Staff Planning Uitzendorganisatie New Wave Transport b.v. New Wave Transport b.v. Konmar Superstore V.d. Wende Transport M&W Financial Consultancy St. HumanitasDMH St. Humanitas DMH St. Humanitas DMH Hoogerwerf b.v. Mammoet Stoof b.v. Rotterdams Dagblad Odina Helpdesk-Services b.v. Exact Uitzendbureau Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Logistiek Medewerker Rotterdam Engineer Rotterdam Chauffeurs B/C/E Rotterdam Heftruckers met certificaat Rotterdam IJzerwerkers c.q. Lassers Rotterdam APK Keurmeester/Werkplaatschef Rotterdam Corveeers Schiedam Produktiemedewerker Ridderkerk Timmerman Zwijndrecht Constructiebankwerker Barendrecht Klusjesmannen Culemborg Adviseur Systeemplafonds Culemborg Produktiemedewerkers Nieuwe Tonge SchoonmakersOuddorp VWO'ersB Rotterdam Postbestellers Rotterdam Laders/Lossers Rotterdam Magazijnkrachten Geldermalsen Vakantiekrachten Geldermalsen Broodbakker Rotterdam Vakantiemedewerkers Rotterdam Collector ft Rotterdam Inpaksters Zwijndrecht Schoonmakers Zwijndrecht Klusjesman Zwijndrecht Sorteerders Barendrecht Glazenwassers Barendrecht Logistiek medewerker voorraadbeheer Dordrecht Ervaren Peuterleidster Groepsleerkracht m/v Vakleerkracht Tehatex Aankomend Calculator Projectleider Industrie Vrachtwagenchauffeurs pt+ft Magazijnmedewerkers Chauffeurs grootrijbewijs CCVB Lader/Losser m/v Magazijnmedewerkers m/v Magazijnmeester m/v C-Programmeurs m/v Informatrices Woningmakelaardij m/v Bediener Vouwdozen-Plakmachine m/v Stanser m/v Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Wijkvereniging BOTU P.J. Evertseschool P.J. Evertseschool Consani b.v. Ergon b.v. J. van Die b.v. Exact Uitzendbureau Exact Uitzendbureau Randstad Uitzendbureau Randstad Uitzendbureau Randstad Uitzendbureau Randstad Uitzendbureau Zomerhof Muys Makelaardij b.v. DR-LPF Folding Cartons DR-LPF Folding Cartons Toekomstige/Startende Ondernemers Begeleider Assistent Begeleiders Assistent Begeleiders Slaapdiensten Ziekenverzorgende Schiedam Verpleegkundigen -A en -B Rotterdam Verpleeghulpen Rotterdam Medisch Secretaresse Rotterdam Ziekenverzorgende Vlaardingen Verpleegkundige-A Vlaardingen Onderzoeksmedewerker/Verpleegkundigev/m (OBR) De Ondernemerswinkel St. Humanitas DMH St. HumanitasDMH St. Humanitas DMH Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB Vedior/ASB GGD Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 5