JOOP. ANGELA, SHYLINA £01 JOLANDA Stedelijk Gymnasium in Schiedam St.-Jozefschool voor MAVO in Vlaardingen Geslaagd! De vlag en tas in top Scholerigemeenschap Spieringshoek in Schiedam Maascollege in Schiedam rrf\ m\ LieveTIIVI op naar je volgende diploma! Vlaardingse Openbare Scholengemeenschap m\ Maascollege in Maassluis m\ Schravenlant Schiedam "Buiten de Veste" te Schiedam Alle geslaagden van harte gefeliciteerd! Geslaagde examenkandidaten 1996 van het Geslaagde examenkandidaten 1996 van de Geslaagde examenkandidaten 1996 van geslaagd meid. Wij zijn trots op je hoor! Ma en Rob Geslaagde examenkandidaten 1996 van het Li eve RON. op naar je volgende diploma! Korien Ma en Pa Geslaagde examenkandidaten 1996 van de vwo Gefeliciteerd met je diploma! Ma, Johan, Ramin, Rilana en Oma Geslaagde examenkandidaten 1996 van het gefeliciteerd met je diploma! Bianca Geslaaade examenkandidaten 1996 van de Van harte gefeliciteerd metje HAVO diploma! Geslaagde examenkandidaten 1996 op WEEK 27 MAASPOST WATERWEG - WX401 MaasposT feliciteert geslaagden Gymnasium Inge Baars, Martine Boer, Niels Boswinkel, Rob Bothof, Jasper van Dieten, Bas van der Does, Hatice Done, Kim Figee, Angelique Glansdorp, Juliette Glavi- mans, Johan Hoogduyn, Martine van der Kamp, Daphne Kunst, Dennis de Lan- ge, Yuni Limes, Nadia Lopes, Pauline Meijer, OmarNiamut, Maaike Petri, Joris Pothof, Mees Roelofs, Mark Sie, Els van der Steen, Marjan Steenweg, Afke de Theije, Meike Vernooij, Anouk Wouters Vlaardingen, PaulaAalders, Esther van Ammers, Jessica d' Arnault, Anne Claire Baksteen, Ma- rije Bergsma, Marcel Bergwerff, Angelique Bernhart, Evelyne Blanker, Judy Blok, Steef Boonstra, Use Bouter, Igor Brcic, Suzanne Buitendijk, Samira Buiten- dijk, Mark van Dalen, Remco van Deijl, Mark Donkersloot, Ronald Dresme, Ju dith Fontijne, Richard Gestel, Betsie Hamers, Wietse 't Flart, Bart Hartman, Marloes Hazelebach, Marielle Herbes, Lieuwert den Hoedt, Ramon Huijer, Li- sett? Kapitein, Michel Knops, Evita de Koning, Viola van Kuijk, Chantal Laker- veld, Robert Lansbergen, Martijn Limberg, Dennis van der Linden, Ramon van Loon, Ingrid Lorwa, Annelieke van der Meer, Nienke Meindersma, Violetta Mo- relli, Erik Muuren, Nicolette Nieuwenhuizen, Steven Oerlemans, Mariska Ou- wens, Francien Overkleeft, Jolanda Pino, Lara Poppe, Keetie Pronk, Mark Prook, Roberto Romeijn Rosa, Kim van Rosenberg, Lobke Schnitger, Dennis Schoenmakers, Johan Sentosa, Marlous Sprij, Saskia van Spronsen, Aisha van der Staal, Chris Starrenburg, Joan Suijker, Arne van der Velde, Linda van der Vel- den, Ingrid Verheij, Remco Vonk, Pe- fy*j\ ter Vredenbregt, Brian Walburg, Ta- 1 mara Waterman, Martin Wijker, letijdvak Marco Zevenbergen. Schiedam, Pascal Arabit Sint Jago, Marie Suzanne Assie, Annemiek Baljon, Mark van den Berg, Nathalie Beukers, Marinka Bilan, Sandra Boelens, Richard den Boer, Da nielle Op den Brouw, Rommeke Brou- wer, Brechtje Bunschoten, Mandy Donker, Jenny Engelbert, Charlene Es- sing, Nina Figee, Omar de Graaff, San der Greten, Karina Habermehl, Mer- lien Hardenberg, Irene van der Hart, Leontine Hengst, Patrick Heuchemer, Ruud Jacobs, Nelly Karssen, Sanderijn van Kleeff, Patricia Kruijskamp, Martin Kuipers, Nathalie Landzaad, Jeroen van Logchem, Bianca van Mastrigt, Debby Meerkerk, Marleen de Meersseman. Fleurine Mijinke, Diana Niemer, Mandy Nihof, Marjolein Nolet, Annouk Noomen, Yvonne Onkenhout, Johan Osterholt, Kevin den Ouden, Sanela Pan- diloski, Fatima Parreira da Silva, Peter Pasztjerik, Ricardo Pols, Ariette Poot, Sil via Post, Karen Smits, Sandra van Soest, Diane Szymanska, Tim Teubel, Hans Verboon, Weija Versteeg, Kevin Verwiel, Jonathan de Vette, Annemarie Visser, Nicos Vlachos, Vincent van de Water, Bob Weber, Kim Wensing, Sander de Wit, Sylvia Zandwijk, Gerard Zwaneveld. Maassluis, Sander van Toor. Spijkenisse, Jolanda Sens. MAVO Gregoy Arabit, Clemens de Boer, Mario Calvino Garcia, Kirsti Goossens, Clau dia Kool, Evelyne van Linschoten, Elleke- Lissenberg, Suzanne Nesse, Sherson Peney, Eugene Vyent, Robin van Walsum. VBO-ADMINISTRA TIE Gulhan Akkaya, Arzu Altinkaya, Asuman Altinkaya, Perry Batenburg, Erdal Ca- buk, Nazife Ciftq:i, Rachel Felter, Raymond van Kan, Adnan Kaplan, Ebru Kayam, Aynur Kirilmaz, Suleyman Kondu, Karin Kopra Santos, Serap Kurit, Faisal Melluli, Isabel Micham, Lily do Rosario Almeida, Suzanna Veldhoven, Nesli Yilmaz. VBO-BOUW: Maikel Benner, Marco Bergwerf, Mark Borsboom, Marc Geul, Jos^ Lima, Gregory Meyer, Remon van Opzeeland, Imre van Schaik, Remon van der Toorn, Hakan Yilmaz. VBO-ELECTRO Jos Brockhus, Marshall Broekman, Benjamin Brussaard, Oscar van der Heiden, Lars de Jong, Patrick Korpershoek, Lerooy van der Raad, Kelvin Verhoeff, Levi Visser. VBO-MECHANISCHE TECHNIEK Karim Aissati, John Clarijs, Moniek Dias dos Reis, Johan Groenewegen, Brian Langel, David Man, Steven Petronella, Kashif Rasoelbaks, Tamara Schaper, Ruud Sudmeier, Etienne van Vessem. Gymnasium Ronald Fabbro, Fabienne Fortanier, Tom Hartman, Remke Heijmans, Jos van t Hoff, Michael Liem, Marieke van der Linden, Freek Meerhof, Margot Nieuw- stad, Annelise Pires Ferreira, Arnout van de Rijt, Erik Schaper, Jorg de Vette, Co- rine van Vliet, Guido Zwanenburg. Atheneum Jaco Bakker, Richard van den Berg, Stefan van den Berg, Armand van den Bos, Ed Breedveld, Danielle de Bruijn, Marjon van de Burgt, Sze-Moy Chung, Leonie Clement, Leontine den Dijker, Emmy van der Donk, Edgar Dresme, Mark Driedonks, Joost van Duuren, Bastiaan van der Eijk, Gjalt Elenbaas, Nelleke van de Graaf, Anouk de Groot, Jeroen Hagendoorn, Rick van der Hoek, Hugo Ho- lierhoek, Lieke Hubregtse, Marlies Janse, Allard Jansen, Rogier Jongeling, So phie Klein Breteler, Florentina Kloosterman, Cedrique Kromme, Jorien van Leeuwen, Angela van Loenen, Alexander Mekking, Michiel Mentink, Joyce Munnikes, Sandra Olsthoorn, Barbara Pistecky, Debora Poldervaart, Manda Pomstra, Rick van Put, Johan Rienstra, Annemieke d» n,.:™, c.; Rrir jo,ui siuimei, Kevin Stiefel, Marijke Sweerman, Marije van Wijngaarden, Marike van Zessen, Antoinet Zoetmulder, Roel Zuijderwijk. Havo Yurena Alba Jorge, Bianca Aloserij, Mirjam Anderson, Esther Bakker, Leonie Barzilaij, Jill Bekker, Michael Bleker, Sandra Blom, Hanneke Blum, Marieke Broeren, Frits Bohm, Cyrina Christina, Kjeld Cornelissen, Justin Demmers, Ste ven Dijkstra, Marjolein Donks, Lisette Dronkers, Robbert-Hein Ferwerda, San der Grootenboer, Raymond Heinsius, Mark Hessel, Melle Hoekstra, Ruud van't Hoff, Nancy Hollander, Yvette Hoorman, Astrid Houdijk, Barbara Houtbra- ken, Monica Janssen, Bas de Jong, Marijn de Jonge, Matijs Kalb, Sharmila Ka- liar, David van de Kamp, Sandra Kaptein, Thimo Keizer, Sabrina Kers, Marlies van der Kolk, John van der Kooij, Lies- beth Kouveld, Martijn Kruining, Sjoerd Kuiper, Ronald Lankester, Jen nifer van Leeuwen, Ilse van Lier, Elvia Lorenzini, Peter van der Lubben, Liset te Maarleveld, Erik van Maurik, De- sirde van der Meer, Peter Meerhof, Wanda Meeuws, Mark van der Meij, Kjille Meijer, Angela van Mil, Marco Nab, Michel Nagtzaam, Bianca Nien- tied, Bjorn Noevers, Ferry Noordzij, Casper Odijk, Amy Oerlemans, Petra Ooms, Daniel Otte, Tim Ouwerkerk, Jolanda Pegels, Monique Peperkamp, Richard Plugge, Robin Rauhe, Saskia Rietkerken, Frank Schram, Karin Sie- bel, Femke Sikkema, Rudi Sloot, Nadia Sta, Bob Steevensz, Patricia van der Stelt, Jasper Sterenborg, Sylvia Stok, Silvia Suzic, Bas Vaandrager, Kirsten van Veelen, Rafael van der Ven, Linda Verhoeven, Mariette Vermaat, Wendy Vermeer, Vanessa Voets, Arjan Vreugdenhil, Arjen Wark, Yvonne Wijnstekers, Wendy Zandwijk, Bert Zijdenbos. VBO-VOERTUIGEN Malvin Balrak, Guy Bravenboer, Rena- to Bruce, Hakan Copur, Muhammet Demir, Dave van Doesburg, Nermin Hadzic, Gerrie van Hoewijk, Stefan Maat, Alvaro Rodriquez, Mark Roovers, Tomy Salov, Roy Toutijn, Pa trick van Vugt. VBO-VERZORGING Saadia Aissati, Marcella van Alphen, Nathalie Beerends, Fatiha Bouhan- noch, Cleo Brice, Sandra van der Broek, Carla Cleijsen, Sabrina Dijkstra, Sevgi Dongel, Zoulikha El Jafoufi, Henriette de Jong, Francis Krommenhoek, Sa- mantha van der Marel, Debby Peits- man, Chantal Prins, Priscilla Rietveld, Manuela Rodriques Fortes, Monique Timmers, Natalie den Tuinder, Marcia Winter. Vlaardingen, Liesje Kalpoe, Eveline Ketting, Ingmar Kortekaas, Dennis Lenos, Laura Rooze- boom, Ozgur Sonmezer, Eugenie van der Doe, Mark van Herk, Tamara van Vreeswijk, Pascal Wapenaar. Maassluis, Gerben Dirksen, Martin Groesbeek, Floor Keijzer, Elisa Smit, Sandra van der Steen. HAVO Vlaardingen, Patricia Arkenbout, Nancy Chou, Patrick Dijkshoorn, Trudie Don, Mustafa El Bouazzaoui, Carina Hartog, Mark Honibergen, Fadil Ichou, Kim Newton, Irina Scheffers, Brecht Sies, Arie Tol, Abra van der Velden, Caja van Hoogteijlingen, Douwe van Maaren, Ron van Oudenaarden, Bjanca van Witzenburg, Simone Verhoeven. Maassluis, Mark Dijkstra, Tim van der Hart, Kim van Doorne. Schiedam, Remco Nieuwland. MAVO Vlaardingen, Derya Akyol, Ayse Ari, Suaad Asabdoun, Samir Asabdoun, Omer Bagiran, Pa trick Bakker, Stefan Bakker, Hatice Baldede, Ismail Baldede, Niels Berkhout, VBO verzorging Vlaardingen Ayse Altuntas, Jamila Barkani, Kelly Boer, Trudy Borsboom, Si mone de Gier, Johan de Kok, Suha Fallaha, Sandra Houdijk, Tamara Noordzee, Ifagat Pehlivan, Bianca van den Engel, Ilse van Minnen, Martin Verkouter, Brenda Ver- meij, Marion Versteegen, Gaby Vons. Maassluis, Harmony Dijkstra, Wendy Smit. Schiedam, Edwin Giesen, Lisette Jonas, Pa trick Noordijk, Josje Offerman, Spijkenisse, Cindy Setyati ATHENEUM Manon Appel, Rajesh Bindadin, Wal ter van den Bosch, Hadiye Eker, Hafi- ze Eker, Cynthia de Gans, Najat El Haddioui, Miranda ten Hout, Edwin Kats, Mandy Luiten, Rob van der Noll, Peter van der Schaar, Yerney Veenstra, Ellen de Vos, Willem-Jan Zwanenburg. Wendy Bijl, Wendy Blommers, Marcel Borgstijn, Timthy Bouman, Samira Bouzghout, Kelly Breederveld, Tim Breedveld, Sabrina Breu er, Karim Challiui, Randy Cooks, Agnes de Krieger, Ruud de Raat, Denise den Hartog, Ferdy Frans- sen, Eru Ghebremichael, Haya GUzel, Justin Jorna, Rianne Kats, Wouter Koor- evaar, Saskia Koorevaar, Rick Kramer, Wesley Kreft, Kirsten La Lau, Urairat Mangjantuek, Ronald Nelemans, Martijn Oorthuis, Rachida Ozakar, Kadir Ozturk, Stefan Pleijsier, Anton Pleijsier, Joren Schippers, Monique Sigmond, Chantal Slottje, Dave Suisse, Nuri Olker, Gordon van der Brugge, Maurice van der Erve, Patricia van der Kuil, Rob van der Mark, Mark van der Velden, Chantal van Dongen, Martijn van Dooren, Dennis van Lith, Marko van Ommen, Vin cent van Straten, Andreas van Vliet, Nick Verburgh, Mariska Verdam, Marcel Voorend, Ferdy Wapenaar. Maassluis, Joyce Wolters. Schiedam, Patricia Baron, Gabrielle Nieuwland, Jessica van der Smissen. VBO/MAVO Vlaardingen, Rick de Heide, Senko Hadzic, Lisa Huijgen, Abdul Hussein, Alexandra Jonk- man, Karina Klein, Marcel Salman, Bianca Smal, Marleen Smiet, Carmen van Gulik, Kellie Vorstenbos, Sabrina de Vos. Maassluis, Bastiaan Ploeg. Vlaardingen, Esin Arslan, Isa Baldede, Lutfiye Barlas, Alev Bayram, Maroan Bouadli-Arfaoui, Lainya Boutaher, Angela de Heer, Abdeljaber El Bouazzaoui, Ali Elabboudi, Mandie Gorissen, Nesrin Kaydok, Yassir Nasri, Fatma Pehlivan, Jeroen Poot, Diana Schippers,.Jeroen van den Berg, Sandra van der Borden, Lisette van der Marel, Jitske van Lith, Lizzy Wezenaar. VBO electrotechniek Vlaardingen, Hasan Bagiran, Michael Holland, Jan Kooning, Kevin Meeder, Demis Philip, David Rabeling, Patrick Timmers, Omer Onalar, Timotheus van de Pol, Sander Waardenburg, Eric Zeegers, Sezer Zorlu. Maassluis, Remco Noordzij. Schiedam, Justin van Beek. Rotterdam, Remon Stolk. VBO mechanische techniek Vlaardingen, Jimmy Albertus, Orhan (Jelik, Mario Gast, Patrick Roozeboom, Robert Soriano Carbonell. Maassluis, Martin Barto, Rudi Diepstraten, Hanifi Ozcan, Jeroen Snel. Hoek van Holland, Nillson van der Hoff. Schiedam, Michel van Gerven, Michel Witkamp. VBO motorvoertuigen techniek Vlaardingen, Khalid Boukhidous, Raymond de Roos, Marc Heneweer, Ferhat Turk, Ercan Utti, Danny van der Kolk, Dennis Verstappen, Justin Wijnhorst. VBO verkoop Vlaardingen, Ramzy Abu Awad, Rachid Asabdoun, Jessica Boomsma, Hedy Boon, Christiaan Bosveld, Sebastiaan de Jong, Danielle de Winter, Marleen Dries, Annette Gou- ma, Dennis Helmich, Sandra Lodder, Gokan Sara?, Colinda Schenau, Marou- schka Stoutenburg, Cindy Tuitel, Miranda Ulsamer, Tamara van der Zalm, Ast rid van Hijum, Marjo van Leeuwen, Danielle van Oudenaarden, Erik van Raamsdonk, Denise van Rijswijk, Ronald Wagenaar, Christian Weijmarshau- sen. Hoek van Holland, Linda Wevers. Maassluis, Ilva Cordia, Abdelrani El Hadioui. Maasland, Joyce de Baan. Schiedam, Maaike van Pelt, Kelly Sentges HAVO Annette Bel, Pieter Bergwerff, Laura Borgdorff, Michel de Bruijn, Martijn Duinker, Ken Ebeling, Alexander van Elswijk, Erik Gerritsen, Sunil Girdha- ri, Ivo Godthelp, Yvonne Groenheide, Saskia Kagchel, Jaimy Kiewiet, Tim Lievendag, Pascal Mudde, Edward Mulder, Remco van Noort, Murat Ozcan, Sylvia Peeters, Annemieke Post, Seth Rietdijk, Danielle Stougje, Giilkiz Taspinar, Ronard Venekamp, Pa tricia Verduijn, Tijmen van Vlier, Tamara de Vos, Joel Vreugdenhil. MAVO Oznur Atar, Diane Beekhuijzen, Nieky van den Berg, Rene Berger, Mascha van Bijsterveld, Meta Borsboom, Mohamed Boutkabout, Najat Boutkabout, Fatih (Jelikkaya, Danielle van Deursen, Yvonne Driel, Danny Elbers, John de Graaf, Marc van Haaren, Martijn Hageraats, Guido Hirzmann, Renate van Hulst, Wouter Jonker, Eva Kuiper, Suzanne Lammers, Jacqueline Philips, Esther Pons, Linda van de Ree, Liesbeth van Reenen, Barbara Riekwel, Alper Sanliunal, Anouk Sigon, Mariska Spaanderman, Dave Storm, Sabina van Straten, Inci Tez- can, Pamela van der Valk, Lisette van Velzen, Robert Verwey, Marja de Vries, Jasper de Winter, Eleonora Wittenberg. VBO Samira Amakran, Azziza Ammi, Pepijn de Baat, Marco ter Beek, Yuri Bergwerff, Rabia Boutkabout, Richard Boxhoorn, Kees Burgers, Ilham El-Ghrabli, Kimm den Engelsman, Danny van Es, Ilja van der Esch, Bigehan Fakili, Sahila Faris, Fa- rida Fars, Diana van der Gaag, Cor Geertsema, Marcel van Geest, Angelique Gerrits, Robin Herman, Mike van den Heuvel, Erwin van der Hoeven, Ismayil Kiymazaslan, Violetta van Klinken, Patricia Knoop, Hatice Ko^adag, Patrick Kooistra, Ferry Krouwel, Michel Kuiper, Esther Laarman, John Labigar, Rafik M'Daghri, Simone Nell, Esther van Noort, Ronald Oosten, Cynthia Overvoor- de, Jean Maurice Rietdijk, Roy van Rijn, Ban van Rijsbergen, Yardi Roodbol, Theo Rtitter, Linda Sonneveld, Rosaline Varekamp, Maurice Vijfvinkel, Erwin de Vos, Michael Wijdom, Ronald de Wilde, Salima el Yahyaoui, Kit Ling Yam, Gulden Yildirim, Eelco Zandstra, Monique Zeegers Fatima Aissati, Ftisun Akkurt, Sylvia Alonso v.d. Boogerd, Serhat Bal, Stephan van Beerschoten, Linda den Boer, Micel Bom, Nathalie Capello, Esther Chris ten, Nicky van Dinteren, Andrea van Dun, Wouter Fredrikze, Abdelali Gouiza, Eveline Groenewegen, Eric van Herpen, Sabrina Janson, Eric van Klaveren, An drea Klein, Kevin Kraan, Dorien Kremer, Marieke van Krugten, Saskia van Kuij- en, Jasper Kuijs, Menno van Lummel, Ramona Luijendijk, Diana van der Nat, Siindiis Onalan, Raymond Pruijsen, Maartje Staring, Aubrey Trouborst, Ayse Yaman, Murat Yildi rim, Charlie van der Zant, Hella Zwiep. ATHENEUM Dennis van Aken, Tjeerd Arts, Yusuf Aydin, Cornelis Bonnier, Koen Breedveld, Coosje van Bruggen, Rudy van Buren, Danny Debisarun, Marcel Donker, Eric van Duin, Dingeman Eikenbroek, David van der Elst, Fieke Fillekes, Adriaan Gaasbeek, Karen Helsdingen, Joost Jansen, Claudia Koot, Martijn Langelaar, Marja de Looze, Rutger Nelis Marloes Pijpers, Mike Spruit, Leon van Tiel, Marlou Vogel, Gilles Wes- dorp. Afdeling MAVO Stefan Adams, Mirza Avdic, Sandra Bruns, Prissillia de Bruyn, Cindy Buurman, Edwin van der Does, Marjolein Elgers, Karin Fokkenrood, Michel van den Hoek, Angelique Hoogstad, Ilona Jansson, Edsonjardim, Robert van Klaveren, Maaike La Lau, Patrick van Leeuwen Jeffrey Liefhebber, Tjing Ming Lin, De- met Manav, Patrice Moritz, Shylina Muis, Monique Nejal, Berry Pille, Danitsja Polak, Angeline Rebers, Maggie Rocha, Mike Stad, Anna Stevanovic, Emine Ucal, Dennis de Vette, Lilian Weeren, Martijn Willemen, Wai Hung Woo, Cynthia Marbus. Af deling VBO Servet Adlim, Tamara Bijl, Elmas Biskin, Brigitte den Broeder, Michael Bro- kling, Safak Cagil, Monique Deuze, Arina Dijkgraaf, Marja van Egmond, Maria Franken, Najat El Ghanouti, Nathalie Gokke, Martijn van Halen, Nancy Heins- man, Ilona Holmgren, Cindy van Honk, Leyla Ilk, Wendy Jetten, Arion van der Kade, Patrick Maan, Huseyin Mazlum, Desiree van der Most, Fisun Nalci, Kim van Oers, Carolien Overgoor, Jan Pieter Overwater, Remon Ramaker, Cecile Ras, Semsi Sari, Zeynep Sarikaya, Ronald Sluijters, Muhammed Uysal, Andy Versluis, Rudy Voorburg, Erkan Yilmaz, Bilal Baran.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 23