MaasposT De regio boert goed in Atlanta MaasposT KORT Nu 9 Hulsta Now I en II Nu bij Bouman T T Ptedijk Vruchten- tcartje MaasposT Amivedi Hockeyer Stephan Veen en roeierKoos Maasdijk 'goudhaantjes' Zomeropstelling Stedelijk Museum: KERKDIENSTEN SCHIEDAM ROTTERDAM/ATLANTA - Twee maal goud, een maal zilver en een maal brons, dat is de oogst van in totaal achttien spoilers uit de regio Rotterdam op de Olym- pische Spelen van Atlanta. Hockey er Stephan Veen en roeier Koos Maasdijk zijn de goudhaantjes uit het ge- zelschap. Vooraf waren de verwachtingen rond Letitia Vriesde en Jeroen van Dijk hooggespannen, maar zij keerden zonder eremetaal en in het geval van Vriesde zelfs gedesillusioneerd terug naar de Maasstad. SCHIEDAM - Een EHBO-cursus gaat begin oktober weer van start in gebouw De Ark aan het Hargplein. Deze wordt gege ven door een arts-docent en een kaderinstructeur. Lestijd is donderdag van 19.45 tot 21.45 uur en het cursusgeld bedraagt fl. 175,-. Info en aanmelden kan bij dhr. de Veth, tel. 4706303. Jongleren Thurlede Oud papier Bingo Koersbal Busreis Koersbal Soos Koffie-inloop Damesbiljart Bridge Boeken Elvis Contactmiddag Bel an Bestel135 Kelder De meuwste Hulsta- programma s kunt u zien bij Bouman Meubelen. Voor wie kwaliteit en design zoekt in wonen en slapen de aanleiding om snel te komen kijken! Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Woensdag 7 augustus 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 Hervormde gemeente Schiedam Opstandingskerk, Burg. Honnela- ge Gretelaan. Aanvang: 10.00 uur, ds. geen dienst (zie Magnalia). Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. A. van Zetten. Aanvang: 17.00 uur, ds. G.H. van Kooten. Huize Thomas, Grieksestraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. J. Kortle- ve. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. G. de Lang. Gereformeerde Kerk Schiedam De Ark, Hargplein. Aanvang: 09.30 uur, geen dienst (zie Ark). Magnalia Dei Kerk, Albardastraat. Aanvang: 10.00 uur, ds C.J. van de Drift. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. G. de Lang. Dorpskerk, Noordeinde. Aanvang: 09.30 uur, mw. M.D. Vlasblom. St. Martinuskerk, W. Andriessen- laan. Aanvang: 09.30 uur, ds. R.A. Bosch. Schieland Ziekenhuis Hal polikliniek. Aanvang: 10.30 uur, ds J. Bouterse. Gereformeerde Bond Gilde College, Nieuwe Damlaan. 10.00 uur, ds. W.H. van Kooten. Grote Kerk, Lange Kerkstraat. 17.00 uur, ds. G.H. van Kooten. Nederlands Gereformeerde Kerk Westvest 30. Zondag 09.30 uur: dr. C.A.A. Struik, 16.30 uur: drs. W. Borgdorff. R.K. Parochiekerk O.L.V. Visi- tatie Dr. Schaepmansingel 3. Zondag 09.30 uur Zondagsviering met koorzang/samenzang. Vrijdag 09.15 uur weekviering in dagka- pel. Basiliek van de H. Liduina en 0.L.V. Rozekrans Singel 106. Zaterdag 18.30 uur: eucharistieviering. Zondag 09.15 uur: hoogmis (m.m.v. herenkoor 1.H.D), 11.00 uur: eucharistievie ring. Celebrant en predikant: pas- toor P.M. Vismans. Kapel Huize Frankeland. Zaterdag 17.15 uur eucharistieviering (parochievie- ring). Zondag 09.15 uur eucharis tieviering (huisviering). V rijzinnige Geloofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92. Aanvang: 10.30 uur, ds. H.J. Bos. Leger des Heils Lange Haven 27. Aanvang: 10.00 uur. Kapt en mevr. A.J. Plaisier. VLAARDINGEN - Amivedi regi- streert gevonden en vermiste die- ren. En brengt vinder en verliezer »met elkaar in contact. Telefoon 010-471 18 57. Gevonden 25-7 Schildpadpoes vrij donker ro de streep op neus. - 1 jr. 29-7 Europ korth. Br. en zw„ ge- streept op,rug, kater gecast., onder- kin wit, achterpoten wit, buik, bef wit. Vermist 29-7 Lapjeskat, 15 jaar, slank, sinds 15 juli vermist 29-7 Rood witte kater, 1 jr., onge- cast., geel vl.b met koker 28-7 Poes lapje Br.vl.b.. zwwit rode poes vrij licht 28-7 Sinds 19/7, rode kater met witte vlekken, aO jr., gecast. 28-7 Mozambique sijsje (yogel), gele buik grijs bruine rug. MaasstaD weekbladen KANTOOR: Over de Vesten.3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: G. van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versnel R. de Hoog Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004283 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: M. Heijnen Telefoon: 010-4004484 Chef-redakteur: Harry Mulder Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen: 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur Rotterdam was op de 'Eeuwspe- len van Atlantav vooral goed ver- tegenwoordigd in het Nederlands honkbalteam. Maar liefst acht spelers van Vitrine Art/Sparta en Tropicana/Neptunus hadden de. eer om in het stadion van Ameri- kaans kampioen Atlanta Braves te mogen spelen. Vijf van hen wonen in Rotterdam. John Balen- tina, Eric de Bruin, Adonis Kemp, Geoffry Kohl en Marcel Kruyt stonden voor een moeilijke opgave. Tegen landen als Ameri- ka, Cuba en Japan viel immers weinig eer te behalen. Van Italie en Australie werd nog wel ge- wonnen, zodat er voor het Neder lands team allerminst een figu- rantenrol was weggelegd. „A1- leen van Zuid-Korea hadden we ook moeten winnen", liet een te- vreden coach Jan-Dick Leurs achteraf weten. Mark Huizinga was de eerste Olympier die deze regio met een bronzen medaille op de kaart zet- te. De Vlaardinger verloor wejis- waar zijn eerste wedstrijd in de klasse tot 86 kg van de Zuid-Ko- reaanse Jeon op beslissing, maar daarna won de Judoka van De Korte Sportinstituut in de herkan- sing achtereenvolgens van Biwo- le (Kam), Despaigne (Cub) en Croitoru (Roe). Op die manier stelde hij toch nog het brons vei- lig- Hoeveel sommige sporters over hebben voor Olympisch goud, blijkt uit de inzet en overgave waarmee Koos Maasdijk de afge- lopen vier jaar getraind heeft. Hij verhuisde zelfs naar Amsterdam om daar, met de Bosbaan om de hoek, beter en vooral vaker te Jacqueline Goormachtig en Letitia Vriesde: geen medailles. Een bronzen medaille voor Vlaardinger Mark Huizinga. kunnen trainen. De roeier blijft Rotterdammer. Hij verguist de toeristen in de hoofdstad en geeft af op de mentaliteit van de bewo- ners. Met zeven andere roeiers en een 'stuurtje' begon Maasdijk vier jaar geleden aan een avon- tuur, een missie. De 'Holland- Acht' moest in Atlanta goud ha- len, of zoals dat in roei-jargon heet: blik trekken. Op Lake La nier werd de Nederlandse droom werkelijkheid. De hegemonie van de Duitsers werd doorbroken en Maasdijk kreeg een gouden me daille omgehangen. In het vereni- gingsgebouw van de Rotterdams Studenten Roeivereniging Skadi werd feestgevierd. Maasdijk liet tijdens de huldiging nog eens zien van welke vereniging hij lid is. Naast zijn medaille schitterde ook de blauw-zwart-grijze Skadi-das om zijn nek. De 27-jarige student keerde overigens vervroegd terug uit Atlanta, omdat hij nog een paar tentamens wilde maken. Stephan Veen maakte in Atlanta deel uit van het hockeyteam dat geschiedenis schreef door voor het eerst Olympisch goud te ver- overen. De Rotterdammer die tij dens de spelen zijn 26e verjaar- dag vierde, zag in de finale tegen Spanje nog een doelpunt van zijn stick afgekeurd worden. Neder- land won de finale met 3-1. ,,Het was fantastisch. Na afloop ver- keerde ik in een roes. Eerst stond ik met Prins Willem-Alexander te springen en even later kreeg ik die gouden plak omgehangen door Juan Antonio Samaranch. Dit zal ik niet snel vergeten." De' laatste medaille was voor Margriet Matthijsse (19). De eer- lijkheid gebiedt te zeggen dat de ze blondine niet in Rotterdam maar in Maasdam woont. De stu- dente is echter wel lid van de Rot- terdamse Zeil Vereeniging. Mat thijsse veroverde in de Europe- klasse zilver. In de eerste van in totaal elf races werd ze gediskwa- lificeerd vanwege een te vroege start. „Als dat niet gebeurd was, had ik misschien wel goud ge- haald. In het begin baalde ik enorm, maar nu ik die medaille heb ben ik toch tevreden." Alle andere leden van de Rotter- damse Zeil Vereeniging die naar Atlanta afgevaardigd waren, kon- den de verwachtingen niet waar- maken. Ron van Teylingen en Herbert Dercksen eindgden als 9e in hun tornado-boot. Serge Kats moest in de laser-klasse genoegen nemen met een 13e plaats in de eindklassering. Voorde tweeling- broers Ben en Jan Kouwenhoven uit Spijkenisse en Alblasserdam eindigde Atlanta in een nachtmer- rie. De tweevoudig wereldkampi- oenen kwamen onder meer door mankementen en een flinke dosis pech niet verder dan een 24e plaats in de 470-klasse. Voor badmintonner Jeroen van Dijk was de Olympische droom na twee wedstrijden afgelopen. Vooraf had hij te kennen gegeven dat veel, zo niet alles af zou han- gen van de loting. Daarin kreeg hij gelijk. In de tweede ronde ver loor hij van de sterke Maleisier Ong in twee games: 11-15 en 10- 15. Van Dijk na afloop: „Je kunt alleen het niveau van deze jon- gens halen door steeds tegen ze te spelen, op je sodemieter te krij- gen, het dan weer opnieuw te pro- beren en weer verliezen." In het atletiektoernooi werden Letitia Vriesde en Jacqueline Goormachtigh vroegtijdig uitge- schakeld. Vriesde was vooraf ge- brand op een plaats in de finale van de 800 meter, de afstand die Ellen van Langen vier jaar gele den won. Na een makkelijke serie werd de atlete uit Hoogvliet, die uitkomt voor Suriname, onver- wacht uitgeschakeld in de halve finale. Vriesde kwam als vijfde over de finish in een tijd van 1.58'29". Ze kwam daarmee vierhonderdste van een seconde te kort voor een plaats in de fina le. Goormachtigh werd in de voorronde van het discuswerpen 21e met een afstand van 58,74 meter. Bij het zwemmen greep de Schiedamse Wilma van Hofwe- gen samen met Marianne Muis, Minouche Smit en Karin Brienes- se in de 4 x 100 meter vrije slag net naast het brons. Maar het kwartet was wel goed voor een nieuw Nederlands record. Stefan Aartsen werd in de B-finale van de 200 meter vlinderslag vijfde in een tijd van 2.00'41". Ook Arno Havenga kon als lid van de water- poloselectie geen potten breken. De Nederlandse waterpoloers werden laatste in de poule met louter verliespartijen. Havenga behoorde wel tot de betere spe lers. Hij scoorde geregeld. Donderdag worden de medaille- winnaars Koos Maasdijk, Step han Veen, Mark Huizinga en Margriet Matthijsse gehuldigd in de Rolzaal op het Haagse Binnen- hof. Daarna worden de succes- volle sporters ontvangen door ko- ningin Beatrix op Huis ten Bosch. MARCEL VAN BEUSEKOM De roep van de nacht en de bevrijding van het zonlicht SCHIEDAM - Een reis naar het einde van de nacht. Zwart. Veel zwart. Nachtmerries, pikzwarte angstbeelden uit een ver verleden. Mystieke grijze voorstellingen en veelkleurige nachtvogels. Net als de beklemming de overhand be- gint te nemen, verschijnt het ver- lossende daglicht: ..Waiting for the Sun." In twee zalen is tot en met zondag 18 augustus een keuze te zien uit de eigen collectie van het Stedelijk Museum. Schilderijen en beelden geven op verrassende wij- ze uiting aan de oertegenstelling Dag/Nacht. Het is een mooie gele- genheid om weer kennis te maken met de prachtige collectie moderne kunst die in het Stedelijk Museum huist. Wie durft te beweren nooit bang in het donker geweest te zijn? Mis schien is het wel een overblijfsel uit de prehistorische tijd die als een duistere schim op de achtergrond van het leven van de modeme mens blijft voortbestaan. Angst voor het donker als overlevings- mechanisme. Jagende beren en sa- beltandtijgers zouden 's nachts an- ders een meer dan gemakkelijke prooi hebben gehad aan de nog be- trekkelijk weerloze oermens. In de benedenzaal van het Stede lijk Museum is het bij binnen- komst meteen duidelijk. Er is geen ontkomen aan. Hier heerst de nacht in al zijn donkere facetten. 'Le morceau des bois', van Jaap Wagemaker (gemengde techniek) trekt meteen de aandacht. Een woest beschilderd doek dat herin- neringen oproept aan nachtelijke boswandelingen. Schuin tegenover hangt een zwart vlak van Eli Con tent dat de diepste duisternis van de nacht lijkt te verbeelden. Een huivering wordt ternauwernood onderdrukt. Aan de andere kant begroet 'Synchroon' van Jan van den Dobbelsteen de argeloze be- zoeker. Een foto van een verkoold Boeddha-achtig beeld naast een gedeeltelijk verbrande krijtteke- ning. De beklemmende sfeer van de nacht beleeft haar apotheose in het olieverfschilderij 'Verschroei- de aarde' van Constant. Bebloede handen van naamloos gesneuvel- §E en finesse surrealistische onder- werpen uit. Fantomen, trage dieren in een landschap, een schaakspe- ler, zwevende verschijningen. Met overduidelijke liefde voor het vak heeft Van Kruiningen uiting gege ven aan zijn diepste gedachteroer- selen. Het thema van het zonlicht keert terug in de installatie van Marinus Boezem. Zonnestralen dringen door in de spiegelende champagneglazen die nauwgezet het plattegrond van de kathedraal van Reims volgen. Het Stedelijk Museum is geopend op dinsdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Zon- en feest- dagen van 12.30 tot 17.00 uur. Toegang drie gulden voor volwas- senen. fl. 1,50 voor CJP en Pas65 houders en kinderen van af dertien jaar. Kinderen tot en met twaalf jaar, MJK, Rotterdampas en Vrien- den hebben gratis toegang. Op woensdag is het Stedelijk Museum voor iedereen gratis toegankelijk. JalmarTeunissen *W" PW SCHIEDAM - Meer dan alleen maar ballen in de lucht gooien, dat is jongleren. Iedereen vanaf 24 jaar krijgt in de maand augustus de kans hieraan mee te doen in het Ju- lianapark. De lessen worden ver- zorgd door dans- en bewegingsdo- cente Roos Crama, vinden plaats op donderdag 1, 8 en 15 augustus en duren van 18.30 tot 19.30 uur. De kosten zijn fl.20,- per les en fl.50,- voor drie lessen. Er wordt verzameld in de Tielman Oem- Voor meer info: straat 16a. 4267702. SCHIEDAM - In woon- en zorg- centrum Thurlede aan de Nieuwe Damlaan is in de maand augustus weer van alles te beleven. Woens dag 7 augustus wordt er bijvoor- beeld een sjoelcompetitie gehou- den. Aanvang hiervan is 14.00 uur en de entree is gratis. Een dag later, donderdag 8 augustus, is er een de- monstratie bij te wonen van schil- deren met was. De entree bedraagt fl.2,50 en de aanvang is 14.00 uur. Tot slot wordt er op woensdag 14 augustus een bingo georganiseerd. Voor een riks is men vanaf 14.00 uur welkom. SCHIEDAM - Milieudefensie en groen Links beginnen 5 augustus weer met het ophalen van oud pa pier in de Feministen- en Boten- buurt. Het geld dat hiermee wordt opgehaald zal worden besteed aan vogel- en vlinderkasten. Deze wor den opgehangen bij mensen die papier sparen voor deze organisa- ties. Wie geinteresseerd is in een van de kasten kan contact opne- men met F. van der Drift, tel. 4737493 of I. Zeeuw, tel. 4373093. SCHIEDAM - In dienstencentrum De Woudhoek aan het Heyermans- plein worden donderdag 8 augus tus enkele potjes bingo gespeeld. De middag duurt van 13.30 tot 16.00 uur en voor zes rondes be- taalt men fl.6,-. Eventueel wordt er een extra vakantieronde gespeeld. SCHIEDAM - Vrij inlopen bij het Koersbal kan op dinsdag 13 augus tus in dienstencentrum De Woud hoek. Het spel wordt tussen 14.00 en 16.00 uur gespeeld. De inloop kost belangstellenden maar twee gulden. SCHIEDAM - Een leuke en infor- matieve tocht door oude en nieuwe gedeelten van Rotterdam wordt woensdag 14 augustus georgani seerd door Ouderenwerk Schiedam. De reis duurt van 13.00 tot 17.00 uur en kost fl. 18,50 per persoon (inclusief koffie en gebak) Opgeven kan bij dienstencentrum de Woudhoek voor 9 augustus. Er is plaats voor 45 personen. SCHIEDAM - Elke week wordt in de grote zaal van dienstencentrum De 4 Molens zomeravond koersbal gespeeld. De spelers komen woensdag 7 augustus tussen 19.30 en 22.00 uur bij elkaar. Belangstel lenden zijn van harte welkom. SCHIEDAM - Een soos-instuif wordt woensdag 7 augustus ge- houden in dienstencentrum De 4 Molens. De soos vindt plaats tus sen 19.00 en 22.00 uur en als gast- vrouw zullen Mary en Riet funge- ren. Voor deze gezellige avond is zaal 5 gereserveerd. SCHIEDAM - Bij de SVO aan het Broersveld gaat de koffie-inloop op vrijdagochtend tijdens de zo- mermaanden door. Helaas is er ge- durende de vakantieperiode geen kinderopvang. Wel mogen ze wor den meegenomen. De inloop op de woensdagochtend is gedurende de maanden juli en augustus gesloten. SCHIEDAM - In de ontmoetings- ruimte van dienstencentrum De 4 Molens kunnen dames woensdag 7 augustus meedoen aan het dames biljart. Er wordt gepeeld tussen 18.00 en 22.00 uur. SCHIEDAM - Bridgevereniging Brandersstad organiseert in samen- werking met de Schiedamse bridgeverenigingen-een groot zo- mertoernooi in de maand augustus. Elke maandag-, donderdag- en vrijdagavond wordt er gespeeld in aparte lijnen. Er zijn prijzen en meesterpunten te verdienen. Daar- bij kan men zich ook plaatsen voor de finale. De speelavonden begin nen om 20.00 uur en het adres is Boterstraat 6. Meer info: 4736466. SCHIEDAM - Dienstencentrum De 4 Molens zal tijdens haar Open Dag, op 27 augustus, een boeken- verkoop houden. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de res- tauratie van De Walvisch. Wie boeken over heeft wordt verzocht deze bij het dienstencentrum aan de Nieuwe Damlaan te brengen. Voor meer info kan men tussen 09.00 en 12.00 uur en 13!00 en 16.00 uur bellen naar 4705500. Op deze tijden kan er ook worden in- geleverd. SCHIEDAM - De datum 16 au gustus 1977 is er een waar sommi ge muziekliefhebbers niet graag aan terug zullen denken. Toen overleed Elvis Presley. Fans moe ten woensdag 14 augustus abso- luut luisteren naar Radio Schiedam. Daan Zonneveld draait deze dag namelijk een drie uur du- rende special rond deze man. Be- kende hits komen langs, maar ook minder bekend materiaal. De spe cial wordt tussen 20.00 en 23.00 t uuf uitgezonden. SCHIEDAM - in de ontmoetings- ruimte van dienstencentrum De 4 1 Molens wordt zondag 11 augustus een contactmiddag gehouden. De ze middag duurt van 13.30 tot en met 16.30 uur. Het dienstencen trum is gevestigd aan de Nieuwe Damlaan. A.s. vrijdag ei zaterdag (6 a 8 personen) van 1295 B A K K E R I J Broersveld 149 - Schiedam Tel. 4266828 Ludo van Halem is een van de inrichters van de zomeropstelling in het Stedelijk. den op het slagveld reiken wanho- pig naar de hemel. Op de achter grond zijn vage resten van ver- schroeide wagenwielen zichtbaar. Angstwekkende visachtige gezich- ten bevolken het schilderij van An ton Rooskens. In zijn 'Danse ma cabre' lijkt de bezoeker meegeno men te worden naar de peilloze duisternis van de koude diepzee. Steun kan worden gevonden bij het ontroerend krachtige beeld van Zadkine, 'De terugkeer van de ver- loren zoon'. Het lijden lijkt voor- bij. De nacht is niet alleen gruwe- lijk, maar ook vreselijk mooi. Een groep nachtvogels van Theo Wol- vecamp vliegen kilometers hoog over het hoofd van de toeschouwer heen. Hun kleurig verendek trekt als een regenboog aan het zwerk voorbij. Middelpunt van de ten- toonstelling vormt de 'Slaapwandelende haan' van Jan van Nieuwenhuijs. Balancerend op een dun draad, gespannen tussen aarde en maan, daalt de haan voor- zichtig af naar vaste grond. Dan treedt voorzichtig de dageraad aan. De paarse, blauwe, rode en groene bloemen van 'A garden for Chillida' luiden de overgang van nacht naar dag in. Via de houten trap omhoog wordt de bovenzaal bereikt. De roze kleuren van de Dageraad worden zichtbaar. Er kan weer vol- op adem worden gehaald. Een fris- se bloem in groene, gele en oranje tinten van kunstenaar Jan Roeland onderdrukt de nachtelijke ervarin- gen, eerder op de begane grond op- gedaan. Drie uitnodigende vazen en bijria tastbaar groene planten stuwen de bezoeker naar de rest van de opstelling voort. In gele, blauwe en rode schakeringen heeft Karel Appel op het witte doek een sterk oerbeest neergezet, vol ver- trouwen en ruwe kracht. Op bijna precies dezelfde plaats, maar dan een verdieping hoger, hangt de pendant van het zwarte vlak van Eli Content. Zij heeft met prachtig warme kleuren een impressie ge geven van een zomers korenveld, glorieus wuivend ergens in de Pro vence. De 'Gouden Tuin' van Jef Diederen nodigt uit om even te gaan zitten en te genieten van een glas Pernod. De zomer lijkt voor altijd, de winter is ver weg. Na het bezoeken van Nacht/Dag mag de pracht die in de kelder is tentoongesteld niet worden verge- ten. 24 kleurlithografieen van de, recent overleden kunstenaar Harry van Kruiningen beelden met zorg MEUBELEN IJsselmondselaan 175, Rotterdam-Kralingseveer, telefoon 010 284 21 11 Openmgstijden: maanaae 13.00 17.30 uur dinsdag t/m donderdag 10.00 17 30. vri|dag 10.00 21 00 uur zaterdag 9.30 17.00 uur 300 gratis parkeerplaatsen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 3