Schiedammers beginnen carriere in grote Amerikaanse speelfilm Oorsmeer brengt singer-songwriters in intieme sfeer op het Podium MaasstaD MaasposT MaasposT KORT Rotterdams Dagblad CORRESPONDENT S MaasposT Amivedi Nieuwe stap op weg naar bekendheid voor Lagerwaard en Veltenaar No bass, no drums, no nothing Nieuw servicepunt voor woningzoekenden Schiedam zoekt met spoed FLINKE BEZORGERS m/v MaasstaD MaasposT is SchakeL UsselposT WaalposT KERKDIENSTEN SCHIEDAM SCHIEDAM - Patrick La gerwaard en Arjan Velte naar zijn hard op weg be- kende Nederlanders te wor- den. Viel het avontuurlijke duo, gezien hun muzikale 'kwaliteiten' voor het eerst op tijdens het RTL 4-pro- gramma 'Karaoke op vier', nu zullen zij over enige tijd debuteren in een heuse Amerikaanse speelfilm. Veltenaar en Lagerwaard werden namelijk door spe cial effects-producer Harry Wiessenhaan gevraagd om te participeren in een aantal stunts voor de rolprent die voorlopig de werktitel 'Crush depth' heeft meege- kregen. Oorsmeer SCHIEDAM - In Kluphuis Oost krijgt men de gelegenheid om met een redelijke snelheid blind te leren typen. Ook wordt er behandeld hoe een werkstuk standaard ingedeeld moet worden 'en kan men ontdekken hoe een kantlijn wordt ingesteld. Deel nemers hebben een maal in de twee weken anderhalf uur les. Een volledige cursus bestaat uit tien lessen en wordt afgesloten met een officieel diploma. Er wordt les gegeven op dinsdag- middag van 13.00 tot 14.30 uur. Het cursusgeld bedraagt fl. 125,-. Voor meer info: Kluphuis Oost, tel. 4735435. Postzegels Peutermiddag Taal Optreden Bingo Klaverjassen Dans Creativiteit Belcanto Sjoelen Inloopconcert Bridge Ben je 15 jaar of ouder en wil je goed verdienen? Bel dan onze lezersservice: 010 - 4004.444 (tussen 9.00-15.30 uur) Sfeer m/v Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijkopstaden wijk Kijk op stad en wijk Kijkopstaden wijk Woensdag 11 September 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.52 Hervormde gemeente Schiedam Grote Kerk, Lange Kerkstraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. G. de Lang. Aanvang: 17.00 uur, ds. H. Schipaanboord. Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat. Aanvang: 10.00 uur. geen dienst zie Grote Kerk. Gereformeerde Kerk Schiedam De Ark, Hargplein. Aanvang: 10.00 uur, ds. W.R. van Wieren. Magnalia Dei Kerk, Albardastraat. Aanvang: 10.00 uur, ds. R.A. Bos ch.Bethelkapel, Nieuwe Maas straat. Aanvang: 10.00 uur, geen dienst zie Grote Kerk. Dorpskerk. Noordeinde. Aanvang: 10.00 uur, ds. N.K. Mos. St. Martinuskerk, W. Andriessenlaan. Aanvang: 09.30 uur, ds. Lietaert Peerbolte. SchielandZiekenhuis Hal polikli- niek. Aanvang: 10.30 uur, ds. J. Blonet. Gereformeerde Bond Gilde College, Nieuwe Damlaan. Aanvang: 10.00 uur, cand. S.J. Verheij. Grote Kerk, Lange Kerk straat. Aanvang: 17.00 uur, ds. H. Schipaanboord. Nederlands Ge reformeerde Kerk Westvest 30. Zondag 09.30 uur: ds. C.A.A. Struik, 16.30 uur: ds. W. van der Veer. R.K. Parochiekerk O.L.V. Visitatie Dr. Schaepmansingel 3. Zondag 09.30 uur zondagsviering met koorzang/samenzang. Vrijdag 09.15 uur weekviering in dagka- pel. R.K. Parochiekerk St. Jan de Doper Mgr. Nolenslaan 99. Zondag 11.00 uur zondagsviering met koorzang/samenzang. Woens dag 09.15 uur weekviering in de dagkapel. Oud-Katholieke Kerk Dam 30. Zondag 10.15 uur: gezon- gen eucharistieviering. Basiliek Van de H. Liduina en O.L.V. Ro- zekrans Singel 106. Zaterdag IS.30 uur: eucharistieviering. Zon dag 09.15 uur: hoogmis (m.m.v. herenkoor I.H.D), 11.00 uur: eu charistieviering. Celebrant en pre- dikant: pastoor P.M. Vismans. Ka- pel Huize Frankeland. Zaterdag 17.15 uur eucharistieviering. Zon dag 09.15 uur eucharistieviering (huisviering). Vrijzinnige Ge- loofsgemeenschap NPB Schiedam Westvest 90-92. Aan vang: 10.30 uur, mw. J. van der Vlis-Ruseler. Leger des Heils Lange Haven 27. Aanvang: 10.00 uur, Kapt en mevr. A.J. Plaisier. SCHIEDAM - Amivedi regi- streert gevonden en vermiste dieren. En brengt vinder en verliezer met elkaar in con tact. Telefoon 471 18 57 Vermist 27-8 poes, ongesl. 3 jr. groten- deels wit, zw en lichtrode vlekken. 27-8 sinds 3/8 zwarte poes on- gestereliseerd, 1 jr. 23-8 poes grijs wit, veel wit, pebbles 5 jr., band koker. 26-8 zw. wit klein groene vl.b. 6 jr. gest. witte bef, 4 kousen. 28-8 sinds 3/8 cyp. grijs zw. gestreept. bef, buik, rood, gee. kater, 10 mn. Gevonden 26-8 zwarte poes, gele ogen, 2 jr- 27-8 zwarte kater ongecast. 29-8 kater ongevast? witte bef, voor sokjes, achter voet- jes, 1 jr. staart zwart. 29-8 gee. kater, bovenkant grijs (silver lobby onder wit rood blauw). MaasstaD weekbladen KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: G. van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versnel R. de Hoog R. van der Velden Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004283 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: Maurice Heijnen Telefoon: 010-4004484 Karin van der Knaap Telefoon: 010-4736543 Chef-redakteur: Harry Mulder Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen: 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur Harry Wiessenhaan heeft al een aantal grote films voorzien van special effects. Een aantal in het oog springende daarvan zijn bij- voorbeeld 'Mama is boos' en 'Een brug te ver' vertelt Pa trick Lagerwaard om vervolgens uit te leggen waarom zij nu door deze man zijn gevraagd om en- kele stunts uit te voeren voor de film waaraan hij nu mee werkt. ,,Voor 'Een brug te ver' waren in- dertijd zoveel stuntmannen nodig dat het moeilijk was daar genoeg professionals voor te vinden. Toen mijn vader (Peter Lager waard van de gelijknamige sport- school, NV) in die tijd in gesprek raakte met Wiessenhaan, bood hij aan om een aantal van die stunts uit te voeren. Judoka's kunnen immers uitstekend val breken." ,,Ze waren in die tijd zo te spre- ken over de capaciteiten van Pe ter Lagerwaard dat ze nu voor de ze film waarin weer veel stunt- werk zit, opnieuw bij de sport- school aanklopten", vervolgt Veltenaar het verhaal. Na een soort auditie bleek dat Lager waard en Veltenaar uit het aan- bod qua bouw en uiterlijk het best geschikt waren om een rol in de film te vertolken. Vandaar dat zij dus onlangs uitgenodigd werden om op de filmset bij The Carousel Picture Company in Luxemburg De bemanning van de U.S.S. Portland komt uit Schiedam en bestaat uit lagerwaard en te verschijnen. „Het was daar echt fantastisch, alles werd voor ons geregeld, we hadden een van de mooiste hotels in Luxemburg en we werden heel goed opgevangen door de film- ploeg", klinkt het enthousiast als de foto's van het niet alledaagse uitstapje op tafel komen. Vooraf was het tweetal door Wiessen haan op het hart gedrukt om de op de set aanwezige medewerkers waaronder ook de bekende ac- teurs Stephen Baldwin, Gabrielle Anwar en Tom Conti niet te laten merken dat zij geen ervaring had den met stuntwerk. ,,We moesten dus ondanks dat we soms wel even moesten slikken voor een opname, zelfverzekerd overko- men", vertelt Lagerwaard daar- over. Het verhaal van de film gaat over de situatie die ontstaat tijdens een botsing tussen twee onderzeebo- ten. Een van de gevolgen daarvan is een fikse brand. „Tijdens ons eerste bezoek aan Luxemburg werden de opnames ten tijde van die brand gemaakt en moesten wij als bemanningsleden probe- ren de zaak te blussen'aldus La gerwaard die tijdens edn van de scenes achterover in het vuur moest vallen. Compaan Veltenaar had een andere opdracht, tijdens de bluswerkzaamheden vatte zijn gezicht vlam. „Het lijkt allemaal angstaanja- gend maar doordat je een geheel brandwerend pak aan hebt, is het eigenlijk alleen en beetje warm", is de koele reactie van Veltenaar' als hij verhaalt over zijn ervarin- gen. ,,De pakken zelf kunnen niet branden. Het is een soort lijm die daar opgesmeerd wordt die vlam vat." Ijdel als hij is was Arjan Veltenaar eigenlijk een beetje te- leurgesteld over de ervaringen tij dens de eerste shooting. „Doordat we die pakken aan hadden, ko men we natuurlijk niet her- kenbaar in beeld." Gezien de po- sitieve readies op hun optreden tijdens de eerste draaidag, werd het tweetal ook gevraagd voor een tweede. Daarbij zullen zij tot plezier van beiden wel her- kenbaar in beeld verschijnen. „Tijdens deze opname moesten we als gevolg van de botsing uit ons bed vallen", vertelt Patrick Lagerwaard die als judoka weinig moeite had met deze val-stunt. Hij had er voor deze opname ei genlijk meer moeite mee dat zijn weelderige haardos fors gekort- wiekt moest worden. Hun eigen positieve ervaringen en de enthousiaste readies van het filmfront hebben Lagerwaard en Veltenaar enthousiast gemaakt voor een eventueel vervolg van hun nog 'prille' film-carriere. Er worden inmiddels plannen gesmeed om onder leiding van de Europese top-stuntman Leen Duchienne binnen de sportschool van Peter Lagerwaard een stunt- team op te leiden. Voor het jon- gensboekachtige verhaal echter een volgende hoofdstuk inluidt, zullen Arjan Veltenaar en Patrick Lagerwaard met een zekere span ning de premiere van 'Crush depth' afwachten. Wanneer dat zal zijn is nog even onduidelijk. Voor beide Schiedammers is het bovendien te hopen dat de schaar van regisseur Jeff Jensen niet te rigoureus te werk zal gaan tijdens de montage. NORBERT VERINGMEIER SCHIEDAM - Breekbaar mooie liedjes, daar gaat het om. Het ver haal. Geen gierende feedback, pompende bassen of gebeuk op bekkens en snaredrum. In het Po dium wordt dit seizoen elke don- derdagavond een singer-songwri ter gepresenteerd die zich staande zal moeten houden zonder het ver- trouwde wah-wahpedaal, flanger of distortion. Donderdagavond 12 September om 21.30 uur bijt sin ger-songwriter Remco Visser het spits van de serie af. Richard Boekelaar, zanger-gitarist van Nero, liep al langer met het idee rond. Hij zag zoveel bands waarvan eigenlijk maar een of twee personen verantwoordelijk waren voor het schrijven van de liedjes. Mooie liedjes, die maar al te vaak verloren gingen onder het volume van de band. „Die song- schrijvers wil ik op het podium hebben, helemaal alleen zonder band. Ik wil laten zien dat er nog steeds echte songs worden ge- schreven, zonder poespas." En omdat ze helemaal alleen optreden hoeven er geen compromissen met de rest van de band te worden ge- sloten. ,,Dat maakt het nu juist zo bijzonder: geen compromissen. Dat is het mooiste wat er is." Toch zal het best wel even slikken wor den voor de deelnemers, beseft Boekelaar. „Want het is vreselijk moeilijk om de aandacht van het publiek vast te houden als je in je eentje op het podium staat. Maar dat is nou juist de uitdaging." 'Oorsmeer', zo heet de singer- songwriteravond. Aan de bar van boekt, maar Boekelaar gaat't pro- beren om de avond het gehele jaar door te houden. „Want ik ken in de Waterweg geen enkel podium waar singer-songwriters geregeld kunnen optreden." Iedereen is welkom om een bandje naar het Podium te sturen. „En dat mag ook nog met de volledige band zijn", zegt Boekelaar. Het Podium ligt aan de Lange Ha ven 28. De entree is gratis. Remco Visser treedt donderavond 12 Sep tember op vanaf 21.30 uur. Voor meer inlichtingen kan gebeld wor den naar 426 05 66. Jalmar Teunissen SCHIEDAM - Postzegelvereni- ging Philatelica houdt op 19 Sep tember weer een postzegelavond in boerderij Landvreugd. De aan vang van deze avond is 19.30 uur en iedereen is welkom om postze gels te komen ruilen naast de ge- bruikelijke veiling. Ook kan er ma- teriaal tegen gereduceerd tarief worden aangeschaft. SCHIEDAM - De St.Bernardus- school aan de Bosboomlaan orga- niseert wederom een peutermid dag. Deze vindt dit keer plaats op woensdag 18 September en duurt van 14.30 tot 16.00 uur. Het thema is 'Peuterdisco' en dat betekent dat er volop gedanst, gekleurd en ge- plakt kan worden. De toegang is gratis. SCHIEDAM - In Kluphuis Oost kunnen beginners en gevorderden drie verschillende talen leren. Frans wordt gegeven op dinsdag- avond, engels op woensdag en spaans op maandagavond. Voor alle cursussen betaalt men fl. 150,- voor dertig lessen. Eind September wordt er van start gegaan. Voor meer info: Kluphuis Oost, tel. 4735435. SCHIEDAM - Een accordeonop- treden wordt donderdag 12 Sep tember door accordeonvereniging Delfshaven verzorgd in Woon- en Zorgcentrum Thurlede. Aanvang is 20.00 uur en de toegang be draagt fl.2,50. SCHIEDAM - Elke week is er weer bingo in Kluphuis Oost op de dinsdagavond. De prijs bedraagt vijftien gulden en er zijn moie prij- zen te winnen. De bingo gaat om 20.00 uur van start, maar men kan al een uur eerder in het kluphuis aan de Galileistraat 86 terecht. SCHIEDAM - In Kluphuis Oost kan men elke maandag weer kla verjassen. Er wordt niet met het mes op tafel gespeeld, de gezellig- heid staat voorop. Belangstellen- den moeten om 20.00 uur binnen zijn. Voor meer informatie: 4735435. SCHIEDAM - Wijkcentrum De Blauwe Brug gaat binnenkort van start met een nieuwe activiteit: dansexpressie/mime voor de jeugd. Mime is een soort bewe- gingstheater uit de jaren twintig. Er wordt begonnen op woensdag 18 September. De lessen zijn op woensdagmiddag van 14.00-16.00 uur in De Blauwe Brug en in de zesde week wordt er een presenta- tie voor publiek gehouden. Kinde- ren van 7 t/m 12 jaar kunnen mee- doen aan 'de geheimzinnige perfo- mance'. De kosten zijn fl. 15,- (voor 6 keer). Ouders die op vrij- willige basis kostuums willen ma- ken voor de performance kunnen zich daarvoor opgeven bij De Blauwe Brug. Voor meer informa tie: 4701049. SCHIEDAM - Het maken van ei gen verjaarsdags-, kerst- en nieuw- jaarskaarten, het werken met kra- len, graveren van glas of het ma ken van poppen kan binnenkort geleerd worden in 't Huisje aan de Delflandseweg 350. Dinsdag 17 September wordt hier namelijk een Creativiteitsdag gehouden van 10.30 - 13.30. Verschillende cur- susleiders zijn dan aanwezig om iedereen wegwijs te maken. Bij voldoende belangstelling zullen dit seizoen vijf cursussen van start gaan. Tijd en kosten worden dins dag 17 September afgesproken. SCHIEDAM - Albert de Bruin speelt met zijn ensemble op zon dag 15 September lichte klassieke muziek in het Podium Cafe. Het optreden speelt zich ter opluiste- ring van de kultuurhistorische ma- nifestatie gedurende de hele mid- dag af in het kader van de Open Monumenten Dag. Het Podium Cafe kan men vinden aan de Lange Haven 28. SCHIEDAM - Eetujoelcompetitie wordt woensdag 18 September ge houden in Woon- en Zorgcentrum Thurlede. De aanvang is 14.00 uur en de toegang bedraagt fl.2,50. SCHIEDAM - Het inloopconcert in de Grote of St. Janskerk zal za terdag 14 September bestaan uit koormuziek onder leiding van Everhard Zwart. Aanvang is zoals gebruikelijk om 15.00 uur en de toegang is gratis. SCHIEDAM - In denksportcen- trum Brandersstad gaan in de tweede helft van September de bridgecursussen voor beginners en gevorderden van start. Elke cursus bestaat uit tien lessen en elke les bestaat weer uit een theorie- en een praktijkgedeelte. Het geleerde kan dus meteen worden uitgeprobeerd. Het denksportcentrum is te vinden aan de Boterstraat 6. Meer infor matie is te verkrijgen onder tele- foonnummer 4736466. SCHIEDAM - Schiedammers die zich willen orienteren op de wo- ningmarkt hebben vanaf donder dag 12 September een nieuw adres om hun licht op te steken. Wethou- der A. Reijnhout van stadsvernieu- wing en volkshuisvesting zal op die dag het Woon Informatie Cen trum (WIC) aan het Stadserf 108 in Schiedam openen. Het WIC is een initiatief van de stichting Woon- Richard Boekelaar van Nero op het podium in Podium. het Podium verklaart hij de naam. Je kan er twee kanten mee op, zegt hij lachend. „Teveel herrie bevor- dert de aanmaak van oorsmeer. Maar wij hopen nu juist dat de mooie songs de oren van het pu bliek zullen smeren. Daar gaat het om, dat de mensen komen luiste- ren." Allerlei stijlen zullen de re vue passeren, en van jonge tot er- varen muzikanten. Wat te denken van Miko, de ex-gitarist van Prin ce? (tot en met Love Sexy) of Mark Ritsema, bekend van Cobraz en Spasmodique. Boekelaar ver- wacht veel van Ritsema. Zijn num- mers zullen op het eerste gehoor wat moeilijk overkomen, maar de zeer scherpe teksten moeten het publiek kunnen overtuigen. Daar- naast moet ook zeker worden ge- wezen op Esther Baljon, op 7 no- vember. „Ze is nog heel jong en enthousiast. Esther heeft een vre selijk lief stemmetje. Ik denk dat het een van de meest integere op- tredens zal worden. Ik ben er echt benieuwd naar." Boekelaar heeft nog geen rappers kunnen vinden voor Oorsmeer, maar hij werkt er- aan. Alles moet mogelijk zijn. De singer-songwriteravond zal meestal uiteenvallen in twee sets, soms drie. Het is de bedoeling dat de eerste set geheel alleen wordt gespeeld. Na de pauze kan een gastmuzikant het podium beklim- men. Daarnaast verzorgt de singer- songwriter de muziek die voor en na het optreden in het Podium wordt gedraaid. „Die muziek moet een beeld geven van de invloeden van de singer-songwriter", zegt Boekelaar. De aankleding van het podium zal sober zijn. Verwacht geen rook, spectaculaire lichten of droog ijs. ,,Het zal voornamelijk een zittend gebeuren zijn", zegt Boekelaar. Remco Visser, sterk bei'nvloed door John Lennon, zag Boekelaar tijdens een singer-songwriter avond in RotoWn. „Remco trad als laatste op en het publiek was ei genlijk al door de andere deelne mers doodgespeeld, maar hij kreeg de zaal toch volledig op zijn kop." Visser kreeg een eervolle vermel- ding, iets waarmee de zaal het ab- soluut niet mee eens was, volgens Boekelaar. „Hij had die avond moeten winnen." Trofeeen kun nen de deelnemers aan Oorsmeer echter niet mee naar huis nemen. Richard Boekelaar: „Nee, het is absoluut geen wedstrijd. Ze hoe ven zich niet te bewijzen of laten zien hoe goed ze zijn. Het is puur om de mensen te laten weten dat er nog steeds muzikanten zijn die liedjes kunnen schrijven en niet snoeihard hoeven te spelen om het publiek mee te krijgen." Het Podium is nu al drie maanden op de donderdagavond volge- weekbladen MaasstaD weekbladen is een combinatie van huis-aan-huisbladen in de „provincie" Rotterdam en verschijnt wekelijks in een oplage van 625.000 exemplaren. MaasstaD weekbladen wordt uitgegeven door Rotterdams Dagblad c.v.. Het verspreidingsgebied van MaasstaD weekbladen is uitgebreid met een aantal gemeenten waaronder de Hoeksche Waard, Schiedam, Vlaardingen, Maas- sluis, Spijkenisse, Hoogvliet, Rhoon, Capelle a/d IJssel, Krimpen a/d IJssel en omliggende gemeenten. De redactie in Schiedam, zoekt: vooralgemene en politieke berichtgeving in Schiedam. Vereisten: - perfecte kennis van de Nederlandse taal - goede algemene ontwikkeling - enige journalistieke ervaring en politieke belangstelling zijn een pre, geen noodzaak - woonachtig in Schiedam Voor telefonische informatie over deze functie kan men zich wenden tot Maurice Heijnen,tel. 010- 4004484 of Karin van der Knaap, tel. 010 - 4736543. Schriftelijke readies kunnen gericht worden aan MaasstaD weekbladen, Postbus 1685, 3000 BP Rotterdam, t.a. v. Harry Mulder, chef redacteur. promotie Schiedam die woning zoekenden een helder overzicht wil verschaffen in de wereld van nieuwbouw- en vernieuwbouw- projecten die in Schiedam worden uitgevoerd en op stapel staan. De stichting Woonpromotie Schiedam is een samenwerkingsverband van projectontwikkelaars, bouwers, woningcorporaties, makelaars en de gemeente Schiedam zelf. In het WIC worden de projecten op grote panelen tentoongesteld en is er voor de woningzoekenden gede- tailleerde informatie over het pro ject en de wijk waarin deze ge- pland is. Daardoor wordt het mo gelijk om veel doelbewuster de makelaar of woningbouwvereni- ging van een dergelijk project te benaderen. In de toekomst zal het WIC worden opgenomen in de stadswinkel die gepland is in het grootschalige project Stadserf rond het huidige Stadskantoor. Rond die tijd zal de service van het WIC ver- der worden uitgebreid met dia- of videopresentaties en een interactief computerprogramma. Tijdens Open Monumentendag op zaterdag 14 September en zondag 15 September is het WIC van 12.00 uur tot 17.00 uur voor het eerst ge opend voor het publiek. Rondom het centrum wordt dan een infor- matiemarkt gehouden waar aller- hande gratis wooninformatie van de Schiedamse makelaars, de nota- rissen en de VSB-bank is te ver krijgen. Als extraatje organiseert de stich ting Woonpromotie Schiedam van 14 tot en met 22 September een ontwerpwedstrijd voor de jeugd. De opdracht luidt: teken, plak of computer je eigen droomhuis. Een deskundige jury die bestaat uit de voorzitter van de stichting Woon promotie Schiedam Anke Bode- wes, kunstenares Inge van Haastert en architect c.q. voorzitter van de Open Monumentendag Peter van Velzen, zullen de dertien aantrek- kelijke prijzen begin oktober ver- delen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 3