VR1J DAGAVONI> Nr™ i w r"1 Nieuwe Passage viert 1 -jarig bestaan. IEUWE PASSAGE VIERT 1 -JARIG BESTAAN Weekend muzikaal "Dwaze Branders 16t/m29 September: Rad van Fortuin (bij Trekpleister) 2 7 September: Rad van Fortuin (bij Kijkshop) PAS S C H I A G D M Gratis parkeren op vrijdag- avonden koopzondag Aanbiedingen- coupons Uw bezoek kan worden beloond Gratis op de koffie tot 11.00 uur Voor de kinderen een gratis ritje Het derde weekend van de feestmaand in de Nieu we Passage staat in het teken van muziek; donder dag 19, vrijdag 20 en zaterdag 21 September vul- len diverse muzikanten het winkelcentrum met vrolijke klanken. Op donderdag van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur kunt u o.a. luisteren naar Hendrik Jan Bus met zijn accordeon en zijn havenliederen. Op vrijdag avond 20 September van 18.00 tot 21.00 uur kunt u genieten van het optreden van de West Coast Jazz Band, Op dinsdag 24 September is het natuurlijk ook "Dwaze Branders Dinsdag" in de Nieuwe Passage. De voordeelomroeper maakt u met zijn kar attent op allerlei koopjes en niet zomaar koopjes. Komt dat horen en zien in de Nieuwe Passage van 9.30 tot 14.00 uur. - September is feestmaand in de Nieuwe Passage, het sfeervolle winkelcentrum in het centrum van Schiedam viert deze maand alweer haar eerste ver- jaardag. We willen iedereen met ons mee laten feesten. De hele maand staat het centrum bol van aktiviteiten en aanbiedingen. In September zijn alle winkels van de Nieuwe Passage naast de koop avond op donderdag ook op vrijdagavond tot 21.00 uur geopend. Tijdens het speciale modeweekend verlengen wij de vrijdag avond van 27 September zelfs tot 23.00 uur. Komt u met de auto naar de over- dekte parkeergarage van de Nieuwe Passage dan kunt u profiteren. Gedurende de extra vrij- dag-koopavonden en de koopzondag op 29 Sep tember a.s. kunt u geheel gratis parkeren. In deze krant komt u op de pagina's van de Nieuwe Passage vier weken lang aanbiedingen-coupons te- gen. Elke week nieuwe echte voordeelcoupons die u niet mag missen. U treft elke week een bon aan waarmee u een kans maakt om met een bezoek aan de Nieuwe Passage nog eens extra te worden beloond. Alles wat u hoeft te doen is de bon uitknippen en deze voorzien van uw naam, adres, postcode, woonplaats en telefoon- nummer en deze te depo- neren in een van de bus- sen. Deze bussen treft u aan op het terras bij Jenny's Koffiecorner in het "hart" van de Nieuwe Passage en op Broers- veld. Elke week vindt er een trekking door de notaris plaats van maar liefst 50 gelukkigen die worden beloond! De trekkingslijst zal in de krant worden afgedrukt en treft u tevens op de bus- sen aan. Goed opletten als u de bon in de bus heeft gegooid! Als u voor 11.00 uur uw aankoop van meer dan 10,- doet bij een van de winkels in de Nieuwe Passage, dan wordt u ge- trakteerd op een bon voor een gratis kopje koffie. Uiteraard is dit geldig ge durende de gehele feest maand September en tot 11.00 uur bij alle horeca- vestigingen van ons win kelcentrum. Het kan niet op tijdens de feestmaand in de Nieuwe Passage. Kinderen kunnen bij alle winkels bij een aankoop een gratis muntje krijgen voor de Kiddie Rides, je weet wel die apparaatjes waar je normaal voor een ritje een gulden in doet! Er staan in September zelfs extra Kiddie Rides in het winkelcentrum voor je klaar. Woensdag 18 September 1996 MAASPOST SCHIEDAM - XQ723 De hele maand ember we extra koopavond I E U W E

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 44