Multi-focale bril Hoya multi-focaalglas TEMPE L Geloof't of niet, maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Je moet er alleen een beetje oog voor hebben. Zo kan het plotseling gebeuren, dat er in onze georganiseerde maatschappij iemand dwars gaat liggen. Gewoon, omdat 'ie zich niet aan regeltjes wil houden en z'n eigen gang wil gaan. Zo iemand ben ik nou: Andre de Jong, opticien te Schiedam. Ik ben bijvoorbeeld ongeschikt om te functioneren binnen een grote, bestaande keten van brillenhandelaren. Daar kleeft zowel een nadeel als een voordeel aan. Een nadeel voor mij omdat ik alles zelf moet doen en daarom harder moet werken. Maar een voordeel voor u omdat ik als kleine, zelfstandige opticien lekker zelf bepaal wat ik doe en wanneer ik voor Sinterklaas speel. Zo heb ik nu bijvoorbeeld, eind van de zomer, besloten om u een bijzondere aanbieding te doen op het gebied van multifocaal glazen... De firma Hoya heeft sinds kort een zeer bijzonder goed multi-focaalglas ontwikkeld; als u bij mij in de zaak bent vertel ik u er alles over. Maar wat ik nu alvast verklap is dat ik u ze lever met gratis ontspiegelen en gratis hardingslaag. Dat is alvast een voordeel van f 140,-. Geheel in de geest van de Goedheiligman. Overigens: ik heb al complete multi-focaal bril vanaf f 369,-. Dat komt Sint ook niet overal tegen. En als u wilt, pakken we t nog feestelijk voor u in ook. Maar wat u eerst even moet pakken is een van deze twee bonnen: Met deze bon bij Tempel Optiek gratis ontspiegelen en gratis hardingslaag bij aanschaf van het nieuwste, revolutionaire Uw voordeel bedraagt f 140,- Met deze bon koopt u bij Tempel Optiek al een complete (montuur glas!) voor slechts Ik weet't niet meer hoor, maar volgens mij moet u wel heel erg eigenwijs zijn als u zich nu niet snel inschrijft in mijn Vaste-Klanten-Bestand. En maar gewoon wacht tot Sint Juttemis tot de 'grote-brillen-jongens' ook zulke aanbiedingen uit hun zak gaan toveren. Trouwens, zeg nou zelf, 7.014 klanten inmiddels alweer kunnen t toch moeilijk verkeerd zien? Tempel Optiek, Hoogstraat 2, Schiedam, telefoon 473 59 19 Geldig t/m 5 oktober 1996 Geldig t/m 5 oktober 1996 Woensdag 18 September 1996 MAASPOST SCHIEDAM - XQ701 mijn optiek mag ik wat weggeven wanneer dat wil.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 7