Sport flitsen DICHTGESPIJKERD 'Vereniging is enorm gegroeid' Vrouwenvoetbal VFC terug na een seizoen afwezigheid Stand m MaasstaD Transvalia alleen aan kop Trainer Aad den Held kent VVK niet meer terug Winst voor Korenbeurs Waque snel van start Verlies Juventus Sportnieuws Maaspost buy AKAI Jury drukt stempel op schermtoernooi Zuid-Hollandsekaratekampioenschappen Ron Verweel binnenkort voorzitter af Districtsfinale driebanden 2e klasse Gymnastische oefeningen voor 50-plussers Gemeente-ambtenaren in de prijzen SCHIEDAM - Een jaar of zestien geleden maakte Aad den Held voor de eerste keer kennis met VVK. Hij speelde destijds drie seizoenen met veel plezier in de veteranen- ploeg van de Schiedamse voetbalclub. Daarna verloor hij VVK een beetje uit het oog. Totdat er begin dit jaar een vacature was voor de functie van hoofdtrainer. Hij solliciteerde en werd na een paar gesprekken aangeno- men. Bij zijn rentree in de VVK-kantine, niet meer op Sportpark Bij dorp maar op Sportpark Kethel, wist de 49- jarige Schiedammer niet wat hij zag. „Het krioelde van de mensen", glimlacht hij. „De vereniging bleek enorm ge groeid. Toen ik zelf nog bij VVK speelde, waren er mis- schien vijf seniorenteams en drie jeugdelftallen. Dat aantal is nu vele malen verdubbeld. Tsjonge wat een potentieel. En het leuke is, dat ik al mijn maten van vroeger nog bijna elke donderdagavond bij VVK zie. Niet om te trainen, maar om een lekker biertje te drinken. Die binding, die be- trokkenheid is heel belang- rijk voor een club, zeker als de groei er flink inzit." if IS M t s®S§P SPELER VAN DE WEEK TUSSENSTAND PER 22/9 Henk Fraser (Feyenoord) KEEPERSKLASSEMENT T0PSC0RERS RADIO I i i Woensdag 25 September 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ7.55 SCHERMEN - Lisette Scholte van de Vlaardingse schermvereniging Trefpunt heeft tijdens het Masque de Fer-schermtoernooi in Hendrik Ido Ambacht een tweede plaats behaald in de categorie sabelschermen. Schol te die met kop en schouders boven de rest van het deelnemersveld uitstak, trof het in de finale niet. Zij kwam daarin uit tegen Marijke van de Berg van sv Deroppement uit Zutphen die wat hulp kreeg van de scheidsrech ter. Deze scheidsrechter was tevens lid van de Zutphense schermvereni ging. Ook Trefpunt-schermer Jeroen van der Velde trof het niet me.t de be slissingen van de jury. Hij moest in het degen-toemooi genoegen nemen met een teleurstellende vierde plaats. In tegenstelling tot Van der Velde verraste Mady Hogenboom vriend en vijand met een vierde plaats in het dames-degentoernooi. De Schiedamse Hogenboom geldt binnen Trefpunt als het aanstormende talent. KARATE - Karateschool Budo Instituut Weeland met vestigingen in Schiedam en Vlaardingen organiseert op zondag 29 September in samen- werking met de Nederlandse Karate Do Bond de Zuid-Hollandse jeugd- karatekampioenschappen. Verdeeld over de verschillende gewichtsklas- sen zullen de jongens en meisjes van 7 tot en met 15 jaar vanaf 10.00 uur strijden om de titels in sporthal Groenoord aan de Groenoordstraat 1 in Schiedam. Het dagprogramma is opgesplitst in twee delen. Er wordt be- gonnen met het Kata. In dit onderdeel van de karate-sport wordt de uitvoe- ring van enkele vastgestelde aanvals- en verdedigingstechnieken beoor- deeld op balans, kracht en effectiviteit. Na 13.00 uur begint het vrij vech- ten oftewel het sparren. Onder een aantal stringente regels mag hier het li- chaam van de tegenstander gecontroleerd geraakt worden met voet of hand. Het toernooi waaraan ongeveer 200 karateka's deelnemen, is voor vijf gulden te volgen. Leden van de KBN betalen fl 2,50. De zaal is vanaf 9.30 uur geopend. WIELRENNEN - De, op zondag 6 oktober te houden, koppeltijdriuzal een van de laatste wapenfeiten zijn van Ron Verweel als voorzitter van Rennerscombinatie Midden-Delfland De Coureur. Na drie jaar stopt Ver weel, gedwongen door drukke werkzaamheden elders, met zijn bestuurlij- ke taken binnen de club. Onder het bewind van Verweel is De Coureur uit het dal van te weinig kader en structuurloze organisatie gekropen. De wie- lerclub functioneert daarom nu weer als een volwaardige vereniging die binnen de regio een aansprekende plaats inneemt. De huidige secretaris Aat Verkade zal te zijner tijd worden voorgedragen als de opvolger van Ron Verweel. Om de leemtes die ontstaan door deze bestuurswisselingen, op te vullen, is rcmd De Coureur momenteel op zoek naar kandidaten die voor de vereniging het secretariaat willen runnen en de wedstrijdzaken willen behartigen. Gegadigden voor deze functies kunnen zich aanmelden bij de beoogde nieuwe voorzitter, (010) 4752420. BILJARTEN - De Vlaardingse biljartvereniging De Kroon organiseert van vrijdag 27 September tot zondag 29 September de districtsfinale in de biljart-spelsoort driebanden. Acht tweede klasse spelers zullen in cafe De Kroon aan de Hoogstraat 21 in Vlaardingen strijden om een plaats in de gewestelijke finale die voor eind oktober in Gouda op het programma staat. De wedstrijden waarin DVK'73-driebander P. van der Beemt zijn ti- tel verdedigt, beginnen vrijdag om 19.30 uur, zaterdag om 19.00 uur en zondag om 12.30 uur. GYMNASTIEK - De Maassluise gymnastiekvereniging Advendo organi seert sinds begin September iedere woensdagochtend een gymles voor 50- plussers. Tijdens deze ochtenden kunnen senioren door middel van een uitgebalanceerd bewegingsprogramma op een gezonde manier aan sport doen. Dpor middel van allerlei oefeningen die afwisselend de spieren van het hoofd tot aan de tenen in beweging zetten, kan iedere oudere op zijn eigen niveau inhaken. De lessen die fl 2,50 per keer kosten, worden van 9.15 uur tot 10.15 uur gehouden in gebouw De Kem aan de P.C. Hooft- laan 12 in Maassluis. Mettha Bergeman is onder telefoonnummer (010) 5913121 bereikbaar voor meer informatie. Zij zal daarbij onder meer mel- den dat de koffie gratis is. ATLETIEK - Drie Vlaardingse gemeente-ambtenaren hebben vrijdag 20 September zich tijdens het Nederlands kampioenschap voor ambtenaren in de picture gelopen. Ronald Kotloffel, Erica Kramer en Coby Verkade zet ten in Rolde tijdens de 17e editie van dit evenement zeer snelle tijden op de klokken. Kotloffel finishte tijdens de tien Engelse mijlen met zijn tijd 1 uur en 59 seconden als eerste bij de heren veteranen 1. Collega Verkade ging er op dezelfde afstand eveneens met de hoofdprijs vandoor. In 1 uur, 26 minuten en 38 seconden finishte zij als eerste bij de dames veteranen 1 Erica Kramer kwam, als veterane 2, uit op de halve marathon. Haar tijd 1 uur, 46 minuten en 49 seconden was ook goed voor een eerste plaats. In Dichtgespijkerd wordt gestre- den om de titel 'Minst gepasseerde keeper van het seizoen in de regio Rotterdam'. De tussenstand wordt wekelijks bijgewerkt en gepubli- ceerd in deze krant. Bij een ge- lijke stand wordt de volgorde be- paald door het aantal gespeelde wedstrijden. Ge- staakte wedstrij den worden als niet gespeeld in de stand opgeno- men. Alle clubs die uitkomen in de hoofd tot en met de vierde klasse van het amateurvoetbal, en geves- tigd zijn in het gebied waar een editie van MaasstaD Weekbladen verschijnt doen automatisch mee aan Dichtgespijkerd '96-91. In to- taal zijn dit er dit seizoen 129. Aan het eind van het seizoen wordt het aantal tegengoals per club gedeeld door het aantal gespeelde wedstrij den, zodat er een gemiddelde ont- staat. Voor de beste drie kee pers en hun clubs zijn leuke prijzen wegge- legd. Voor de club van de minst gepasseerde keeper stelt Ki- norama een videocamera en -re corder beschikbaar. Bent u het niet eens met de stand? Neem dan con tact, op met MaasstaD Weekbla den, Postbus 1685, 3000 BR Rot terdam, tel. 010 - 400.44.91. Na de derde speelronde in het amateurvoetbal staat Transvalia alleen aan kop. Ook Aeolus heeft nog geen enkel tegendoelpunt te verwerken gekre- gen, maar die Rotterdamse ploeg speelde tot nu slechts een wedstrijd. Bij Transvalia is Patrick van As al jarenlang de vaste keeper. Hij begon ooit als veldspeler, maar maakte later de overstap naar het doel. Hij heeft een prima reflex en kan goed meevoetballen. Maar ook de laatste man Marcel van der Wielen en voorstopper Michael Jansen verdienen krediet voor het vertoonde spel van Transvalia in de tot nu toe gespeelde wedstrijden. Transvalia trainer Rob Hoppener zal Van As aanstaande zondag in de wedstrijd thuis tegen NOC ongetwijfeld weer in de basis laten beginnen. Dat de spelers van de zondag-vierdeklasser Transvalia Dichtgespijkerd op de voet volgen, mag blijken uit het feit dat er zelfs in de kleedkamer over deze competitie wordt gesproken. OVV, Alexandria '66 (za), TSB. 10. RKWIK." 2 tegengoals: 11Ba- rendrecht, Zwart Wit '28, Nieuwenhoorn, DRL, HVO, TOGR. 0 tegengoals: 1 Transvalia. 2. Aeo lus. 1 tegengoal: 3. Strij- en, Xerxes (zo), CION, Rijnmond Hoogvliet Sport, Bolnes (za), Hermes/ DVS. LMO, Spartaan '20, De Musschen, BVCB, GOZ, ZB- VH, EDS, Berkel, Oude Maas. 28. NOC. 29. Germinal. VVK is hard op weg de grootste voetbalvereniging van Schiedam te worden. En dat schept verplich- tingen, vindt Den Held. „Er zijn zoveel leden die zich pro deo in- zetten voor de club. Dan mogen zij op zaterdag best iets verwachten van het eerste team. Kijk, verliezen hoeft niet altijd erg te zijn. Zolang er maar geknokt wordt. Ik verlang dan ook in elke wedstrijd een juiste instelling bij mijn spelers." Den Held, werkzaam in de Rotter damse haven bij Uniterminal, speelde vanaf zijn zestiende tot zijn 28e jaar in het eerste elftal van Ursus. Hij fungeerde afwisselend als libero en middenvelder. Daarna vertrok hij naar Abbenbroek, waar hij twee seizoenen als speler-trai- ner werkzaam was voor een ,,leuk centje". Bij zijn overstap naar de toenmalige derdeklasser WRW be- sloot Den Held als voetballer te stoppen. „Achteraf te vroeg, maar op dat moment kon ik niet an- ders", legt hij uit. ,,WRW had een nogal brede selectie. En dan is het De hoofdmacht van VVK is na drie wedstrijden nog ongeslagen in de derde klasse D. moeilijk jezelf wel op te stellen en een handvol anderen te passeren. Het spelen en trainen bij dezelfde club viel helaas niet meer te com- bineren. Dat neemt niet weg, dat ik hele leuke jaren bij WRW heb meegemaakt. Ik moest een heel nieuw team opbouwen. Dat kostte even wat tijd. Ik geloof dat ik be gon met nul punten uit tien wed strijden. Maar daarna ging het draaien. We zijn drie jaar op rij keurig bovenin geeindigd. Een kampioenschap zat er steeds net niet in." Na WRW ging Den Held als hoofdtrainer naar Gouda. VFC, Steeds Hooger en weer naar Ab benbroek. Vijf jaar geleden moest hij zijn avontuurlijke trainersloop- baan evenwel abrupt afbreken. Hij kreeg andere werktijden bij zijn baas, waardoor hij eens in de drie weken als trainer vijf dagen niet beschikbaar was. Dat wilde hij geen enkele club aandoen. Om toch contact met de voetbalwereld te houden, nam hij het scheids- rechtersfluitje ter hand. ,,Ik heb vijf jaar met veel plezier geflo- ten", stelt hij. „Het niveau in het afdelingsvoetbal op zondag viel niet altijd mee, maar ik vond het toch een leuke tijd. Ik was te oud om als arbiter nog naar de KNVB te promoveren. Veel moeilijkhe- den in de RVB heb ik nooit ge- had." Dit jaar kreeg Den Held in de Rot terdamse haven weer 'normale' werktijden, waardoor hij als trai ner-coach weer in de markt was. VVK bleek een schot in de roos, voor beide partijen. „Het bestuur was eerst rond met een andere trai ner, wiens naam ik niet weet", geeft Den Held aan. „Die collega kreeg echter een promotie op de zaak, waardoor hij VVK moest af- zeggen. Daarna kwam ik in beeld. Het beviel me meteen weer prima bij mijn oude club. De gezelligheid onder elkaar is gebleven, ondanks het feit dat de vereniging veel aan- was heeft gekregen." Den Held wist in maart van dit jaar al dat hij trainer van VVK zou worden. Sindsdien was hij een trouw be- zoeker van alle wedstrijden van de Schiedamse club. Den Held raakte snel onder de indruk van de hoofd macht. Niet zo gek natuurlijk, want na de winterstop verspeelde VVK bijna geen punt meer. De Kethelse ploeg haalde zelfs voor het tweede opeenvolgende jaar de nacompeti- VLAARDINGEN - Voetbalver eniging VFC heeft dit seizoen weer een volwaardig dames-elftal in zijn gelederen. Na 6 seizoenen vrouwenvoetbal moest de Vlaar dingse zondagclub het vorig sei zoen plotsklaps zonder deze voet- balsters doen. Na een behaald kampioenschap viel het team uit een. „Een aantal speelsters hadden geen zin meer en enkele anderen konden het voetbal niet meer kon- den combineren met hun zondagse werkzaamheden", vertelt dames- commissielid Cisca Roos. Toch is het juist de werkkring van de dames die de ploeg na een jaar weer terug op de rails heeft gekre gen. „Er zijn, net als ik, een aantal speelsters die altijd op zaterdag moeten werken. Als je dan wilt voetballen ben je aangewezen op een zondagclub. In het Vlaar dingse damesvoetbal bestaan die clubs buiten VFC echter niet", schetst Roos de drijfveer om bin nen VFC het vrouwenvoetbal weer nieuw leven in te blazen. De drijvende kracht achter deze operatie was Alma van de Knoop. „Zij is halverwege het vorige sei zoen begonnen de speelsters te be- naderen of zij ook weer zin hadden om het voetbal opnieuw op te pak- ken", vertelt aanvoerster Esmeral da van der Mark. „Uiteindelijk bleken acht ex-speelsters de draad wel weer te willen oppakken." tie. Zowel tegen Schiebroek (3-2 nederlaag na 2-0 voorsprong) als tegen PPSC (3-2 overwinning, na 2-0 voorsprong) gaf VVK dure punten en goals weg. Daardoor moest Den Held dit seizoen 'ge- woon' in de derde klasse beginnen. „Misschien maar goed ook, want het voetbal dat ik vorig seizoen van VVK heb gezien, was nog niet echt geschikt voor de tweede klas se", meent hij. Den Held heeft over een gebrek aan kwaliteit in zijn voile selectie zeker niet te klagen. Ook met de spelopvatting zit het wel goed. Ze willen bij VVK allemaal leuk voet ballen en dat betekent in de prak- tijk dus aanvallen. „Ik vind het pri ma, zolang de verdedigende taken maar niet worden verwaarloosd", betoogt Den Held. „En daar schort het nog wel eens aan bij ons. Bij balverlies vergeten sommige spe lers meteen mee te verdedigen. Daardoor wordt de druk op ande ren vergroot. Die roofbouw moe ten we zien te voorkomen in een wedstrijd." Den Held wil ook de wisselvalligheid, een oude kwaal bij VVK, een halt toeroepen. De prestatiecurve van zijn team heeft nog steeds een grillig karakter, zowel binnen een wedstrijd als in een reeks van wedstrijden. „Win- nen met 6-0 van de koploper en een week later verliezen met 4-0 van de hekkensluiter. Dat werk, weet je. Dat moet eruit. Ook in ne- gentig minuten moet ons spel nog constanter worden. Neem bijvoor- beeld de thuiswedstrijd van afgelo- pen zaterdag tegen NTVV. Bij de rust staan we 4-0 voor, maar het had ook 8-0 kunnen zijn. Na de pauze heb ik niets meer van onze scherpte teruggezien. Dankzij twee strafschoppen komen die gasten zelfs nog terug tot 4-2. Dat mag natuurlijk eigenlijk niet gebeuren. Maar het was wel weer een leerza- me wedstrijd. Achteraf kun je als trainer met dit duel meer doen dan met een overwinning van 9-0." De aanloopperiode van VVK op het nieuwe seizoen verliep niet geheel naar wens. De twee belang- rijkste spelers, Robin Smallegange en Marco Klein, ontbraken beiden wegens blessures. Het duo was vo rig seizoen nog goed voor in totaal 48 treffers (dertig voor Smallegan ge). Klein is inmiddels hersteld van een reeks spierblessures en scoort weer lustig (twee keer tegen NTVV). Smallegange maakte za terdag voorzichtig zijn rentree na een dubbele liesblessure. Pas over drie weken kan hij, als alles mee- zit, weer volledig meedoen. „Met die jongens erbij heeft VVK ge- woon een sterke ploeg", besluit Den Held. „We zijn in feite aan onze stand verplicht om bovenin mee te draaien en een periodetitel te pakken. Als iedereen gemoti- veerd is en blijft, gaat dat ook ze ker lukken." Norbert Kleinherenbrink SCHIEDAM - Het heren- team van tafeltennisverenl- ging De Korenbeurs heeft in zijn tweede wedstrijd van de competitie opnieuw met 6-4 gewonnen. Tegen Rynsoe- ver uit Katwijk aan de Rijn behaalde Nermin Smajic met drie winstpartijen de maximum score. Zijn Schiedamse ploeggenoten Hans Lingen en Mark Heemskerk zetten daar res- pectievelijk twee en een maal winst tegenover, De dames van De Koren beurs bleven bij een 5-5 ge- lijkspel steken in hun ont- moeting tegen ATC Nijme- gen. De 'angst-gegner' uit de vorige competitie kon dit- maal door Caroia Thalen, Sylvia Waterreus en Daniel le Maas goed tegenspel ge- boden worden. Thalen en Waterreus wonnen ieder twee van hun partijen. Maas won alleen haar eerste en- kelspel-wedstrijd. SCHIEDAM - De Schiedamse rolstoelatleet Feike Waque heeft tijdens de Van Dam tot Damloop al le frustraties over zijn uit- sluiting van de Paralympics van zich afgegooid en de wedstrijd tussen Amster dam en Zaandam met een overwinning voltooid. De getalenteerde wheeler nam al direct na het startsehot gedecideerd afstand van zijn concurrenten. Na tien En gelse mijlen finish ten de at- leten Van Buuren en Geeve op respectievelijk vier en vijf minuten achter Feike Waque. Ondanks het ongure weerty- pe zette Waque met 40 mi nuten en 58 seconden een zeer snelle tijd op de klok ken. SCHIEDAM - Na een sterke eerste helft, 36-25, raakten de heren van Juventus hun overwicht op basketbalver- eniging Rene Colthof uit Den Helder volledig kwijt. In korte tijd zagen de door Arjan de Bruin gecoachte Schiedamse basketballers hun zorgvuldig opgebouwde voorsprong veranderden in nederlaag, 63-66. Het da- mes-team van Juventus moest in haar eerste compe- titiewedstrijd ook toezien hoe The Jump uit Noordwij- kerhout de punten in eigen huis kon houden. Na het eindsignaal leverde het sco- rebord voor de Schiedamse dames een troosteloze aan- blik op, 69-46. Aanvoerster Esmeralda van der Mark en commissielid Cisca Roos. SCHIEDAM - Sportverenigingen en individuele sporters uit het Wa- terweg-gebied worden opgeroepen persberichten, clubbladen, agen da's, etc. te sturen naar de sportre- dactie van Maaspost. Het enig juis te adres daarvoor luidt: Postbus 373, 3100 AJ Schiedam. Het kantoor, gevestigd aan de Over de Vesten 3a in Schiedam, is ook te bereiken via de telefax, (010) 4731589. Een publiciteitsactie zorgde ervoor dat dit ervaren bloed inmiddels met twaalf jonge voetbalsters kon worden uitgebreid. Om iedereen van deze 20-koppige selectie aan spelen toe te laten ko men, geldt binnen de door Leo Stans begeleide groep een rouleer- systeem. „Rond keepster Angeli- que Struik en drie vaste basisspeel- sters zullen we steeds in een andere samenstelling gaan spelen. Op die manier kan iedereen aan zijn speel- tijd komen en kunnen de begin- nende Speelsters de benodigde er- varing opdoen", legt Cisca Roos die in dat systeem als super-inval- ler zal meedraaien, uit. Gezien de ze opzet willen de VFC-dames het eerste seizoen vooral gebruiken om een stevig fundament te bouwen voor het vrouwenvoetbal binnen de Vlaardingse club. ,,Voor mij moet het moet het bovenal een gezellige groep worden", stelt Van der Mark. ..Natuurlijk gaan we ook proberen onze wedstrijden te winnen maar de sfeer in het team is voor mij echter doorslagge- vend." Roos en Van der Mark kij- ken vanuit die optiek met enige weemoed terug naar de vorige da- mes-periode. „Dat was een echt vrienden-team waarmee we naast het voetbal ook feestjes en vakan- tie-trips organiseerden." Zo ver staat het op dit moment nog niet met de eenheid binnen het team. De intentie is in ieder geval wel aanwezig om daar weer naar toe te werken. Sportief gezien wordt gemikt op een plaats in de middenmoot van de 6e klasse. „Gezien onze steeds wisselende samenstelling zullen we niet echt een constant seizoen kunnen draaien", kijkt Cisca Roos alvast voorzichtig vooruit. Deze prognose lijkt al in de eerste wed strijden bewaarheid te worden. Na een 5-3 overwinning tegen Juven tus werd afgelopen zondag 22 Sep tember tegen Den Hoorn een forse 11-3 nederlaag geleden. Een opvallende rol in het ontlui- kende team wordt gespeeld door Maya Soekhan. De frele spits nam in de eerste wedstrijden alle acht doelpunten voor haar rekening. NORBERT VERINGMEIER Speler cijfer(s) gemiddelde 1. Henk Fraser 8 7,29 Feyenoord 2. Geoffrey Claeys 7,00 Feyenoord 3. Marilia 7.00 Sparta 4. Jean-Paul v. Gastel 7 6,86 Feyenoord 5. Ronald Koeman 7 6,75 Feyenoord 6. Henryk Larsson 7 6,71 Feyenoord 7. Cor Lems 6 6,67 Dordrecht'90 8. Patricio Graff 7 6,67 Feyenoord 9. Gaston Taument 6 6,57 Feyenoord 10. Gerard de Nooijer 6 6,57 Sparta 11. Giovanni v. Bronckhorst 6 6,57 Feyenoord 12. Kees van Wonderen 6 6,57 Feyenoord 13. Rob Alflen 6 6,57 Sparta 14. Bernard Schufteman 6,50 Feyenoord 15. George Boateng 6 6,40 Feyenoord 16. Jerry Smith 7 6,33 Sparta 17. Jochem van der Hoeven 7 6,33 Sparta 18. Joop Lankhaar 6 6,33 Dordrecht'90 19. Pablo Sanchez 6 6,33 Feyenoord 20. Michael Renfurm 6,20 Sparta Henk Fraser is terug! Terug van een slepende blessure, die hem geruime tijd parten speelde. Maar Henk Fraser is niet zomaar terug. De verde- diger speelt volgens kenners zelfs beter als in het kam- pioens-jaar '92 -'93. Van de rapporteurs van Radio Rijn mond kreeg Fraser dit sei zoen twee achten en vijf zevens. In de wedstrijd tegen Sparta speelde Fraser weder- om de sterren van de hemel. Hij was de enige speler die afgelopen weekeinde een acht kreeg. Daarom werd hij automatisch uitverkoren tot Speler van de Week', een titel die hem vier weken gele den ook al ten beurt viel. Vooralsnog heeft Fraser wei nig te vrezen van de concur rent. Jean-Paul van Gastel is op bijna een half punt ach- terstand zijn naaste concur rent. Clays en Marilia staan daar ook nog tussen, maar zij speelden pas een paar wed strijden. Het reglement schrijft voor dat spelers per acht wedstrijden er minimaal vier moeten spelen. Speler cijfer(s) gemiddelde 1. Frank van der Geest 7 7,00 Sparta 2. Edwin van Holten 6 6,50 Excelsior 3. Ed de Goelj 7 6,43 Feyenoord 4. Edward Metgod 5 6,43 Sparta 5. Peter van der Kwaak 6 6,17 Dordrecht'90 Speler Doelpunten l. Henryk Larsson 4 doelpunten Feyenoord 2. Gaston Taument 3 doelpunten Feyenoord 3. Micha Rook 3 doelpunten Dordrecht'90

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 15