Voor uw Mazda naar Autobedrijf Penning! a vi/mis a r* t j e E Suzuki-deafer Vari is onderdeef van een dynamisch concern: de Variant-holding. Als u een nieuwe auto zoekt kunt u zich voor een Suzuki al 15 jaar orienteren bij een van de vertrouwde Vari-vesti- gingen, onder andere in Schiedam of Vlaardingen. Want zo lang zitten de Suzuki-agentschappen van Vari al in deze gemeenten. Ze hebben in die 1 5 jaar een vrijwel onverbrekelijke band met een steeds groeiende klantenkring weten te op te bouwen. Bij deze bedrijven wordt u des- dat u op deze lokaties ook kunt kundig geadviseerd over de vele kiezen uit een uitgebreide collec- Suzuki-modellen die thans op de tie jonge, gebruikte automobielen markt zijn. Het spreekt voor zich van vrijwel alle merken. Die worden natuurlijk voorzien van BOVAG-garantie. In de loop der jaren zijn de naam Vari en het Japanse automerk Suzuki onlosmakelijk met elkaar verbonden geraakt. Dealer van formaat Tegelijkertijd met de stormachti- ge groei van Suzuki heeft ook Vari zich ontwikkeld tot een dealer van formaat, met inmiddels vestigin- gen op meerdere lokaties, waar- onder Schiedam en Vlaardingen. In deze vestigingen staan teams van gespecialiseerde medewer- kers ter beschikking van de klant. Vanaf het moment dat Suzuki de Nederlandse markt betrad, heeft Vari een actieve bijdrage geleverd aan de imposante groei die het merk heeft doorgemaakt. Na een voorzichtige en bescheiden start met de kleine GX 100 Coupe heeft Suzuki zich door de achtereenvol- gende introducties van de Alto, de Swift, de Vitara en, meest recente- lijk, de Baleno, langzamerhand ontwikkeld tot een groot auto merk, dat de automobilist veel te bieden heeft. Behalve door de hoge kwaliteit is Suzuki natuurlijk ook in trek door de traditioneel gunstige prijsstelling. J<\ /V G E 1\1 /VM JK Taanderijstraat 5 in Vlaardingen De Nijverheidstraat 14 in Schiedam Het bedrijf is ai 29 jaar oud, om precies te zijn sinds 5 mei 1967. lets meer dan 3 jaar geleden werd de eerste paal gestagen van het nieuwe Je kunt dus wel zeggen dat er in die periode een behoorlijke know-how van Mazda is opgebouwd bij Pennings Bovendien bedrijfspand van Mazda-dealer Pennings aan de Noordmolenstraat 17 in staat het buiten kijf dat de medewerkers weten waar het bij de kiant om draait: persooniijke service en een compieet aanbod. Schiedam. Als een van de eerste dealers in de regio voldeed Pennings aan Dit leasebedrijf, dat door Pennings in eigen beheer wordt behartigd, richt zich op kleine bedrijven die optimaal relatie- beheer prefereren. Kortom, scherpe prijzen, goede service van de eigen dealer en keus uit alle Mazda modellen en andere merken. Ook beheert Pennings een eigen schadeherstelafde- ling. Het service-aanbod wordt gecompleteerd met een auto- matische wasinstallatie en een tweede vestiging van het dealerbedrijf in Zevenbergen. Allround dealerbedrijf Gezien de grote, vaste klantenkring zit het met de persooniijke service die Pennings verleent, meer dan goed. In het grote pand geldt verder, dat alle service die de klant wenst, geleverd kan worden. Natuurlijk staan alle nieuwe mazda-modellen in de moderne showroom, alsmede een groot aanbod Kroon Occasions. Het inbouwen van o.a. LPG-installaties, airconditionings, alarmin- stallaties en autotelefoons behoort tot het servicepakket. Om in te spelen op de regionale behoefte van het midden- en klein- bedrijf heeft Pennings een eigen lease-maatschappij, HP-lease. de nieuwe huisstijl die betrekking heeft op de ontvangst van clienten, de presentatie van Mazda-modellen en de efficiency van de werkplaats. Klant is koning Jan de Winter benadrukt: "Bij Mazda Pennings staat voorop, dat de klant koning is. Sinds kort kan men zelfs 24 uur per dag een beroep op ons doen via de 24-uurs lijn die wordt openge- steld. Immers, de klant moet ervan overtuigd zijn dat Mazda Pennings altijd -voor, tijdens en na de aanschaf van een nieu we of gebruikte auto- klaar voor hem of haar staat. Wie met onze medewerkers of het Mazda-aanbod kennis wil maken, is van harte welkom in de showroom." Vari Suzuki al 15 jaar in Schiedam en Vlaardingen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 38