'Proberen de negatieve spiraal in bepaalde wijken nu te doorbreken' I I] Burgemeester Scheeres metselt laatste stenen Walvisch in BOUMAN -2150 per maand MaasposT msm MaasposT KORT Parkeerprobleem? Rietzeilers kiezen weer nieuwe prins Schiedam-Noord ontmoet Centrum Vriendelijk protest met planten van bloembollen ft MaasposT Trouw lid vakbond Locatie- directeur MaasposT Staatssecretaris Kohnstamm bezoekt Schiedam Nieuw alarm HeFFie-actueel Gaat Buys/ van der Have inzenden voor de Heffie? Onderzoek toont aan dat Drips langs Rotterdamse Ring werken Nu koopjes halen, Sint Nicolaas weer in aantocht ftissii Cursussen De Erker MaasstaD weekbladen SCHIEDAM SCHIEDAM - De inzet van het werkbezoek dat staatsse cretaris van Binnenlandse Zaken, de heer Kohnstamm, maandag 4 november aan Schiedam bracht was het Grote Steden Beleid waar- onder de stad sinds kort valt. In april van dit jaar heeft de Tweede Kamer namelijk een motie aangenomen waarmee het aantal steden dat onder dit beleid valt werd uitgebreid met de ste den Dordrecht, Leiden, Haarlem, Heerlen, Venlo en Schiedam. De criteria waar- aan steden moeten voldoen zijri een hoog percentage werklozen, veel mensen met lage inkomens, de bevol- kingsopbouw en de crimina- liteit in de stad. Het bezoek van de staatssecretaris was dus gericht op de schaduw- zijde van de stad. Stadsprovincie 99 Natuurlijk zenden we in! We hebben de Heffie niet eerder gewonnen. Daar moet nu maar eens verandering in komen. Misschien dit jaar wel, wie weet. De Rotterdamse Heffie vestigt de aandacht op "typisch" Rotterdamse reclame. Naar mijn mening kunnen reclame-uitingen waarin Rotterdam een hoofdrol speelt, heel aardig zijn en Rotterdammers tussen de ogen treffen. Ik persoon- lijk zou en Heffie best leuk vinden staan in onze prijzenkast. donderdag 7 november van 10.00 - 17.00 uur; vrijdag 8 november van 10.00 - 21.00 uur; zaterdag 9 november van 09.30 - 17.00 uur. Een ongekend prijzenfeest. Bouman doet afstand van z'n magazijnvoorraden en restanten! Puntgave toonkamermodellen voor te gekke prijzen. SCHIEDAM - Visio biedt slechtziende, blinde kinderen en volwassenen voorlichting, advies, consultatie, onderzoek en revalidatie. Visio heeft een regionalc funetie. Slechtzienden en blinden in de regio Schiedam zijn aangewezen op de diensten van Visio. Aan de diensten zijn geen kosten verbonden. Op 1 november is de instelling een posteractie gestart in Schiedam. De instelling is de gehele dag geopend. Op donderdagmiddag kan tnen tussen 13.00 uur en 15.30 uur, zondcr afspraak langs- komen op Wijtthaveu 99 iti Rotterdam. Salsa Percussion CONTACTLENZEN mmmm Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Kijk op stad en wijk Woensdag 6 november 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ 52 SCHIEDAM - Het gebeurt slechts zeer sporadisch dat een vakbonds- lid 75 jaar lqng lid blijft. De 90-ja- rige heer A. Moonen, meldde zich op 15-jarige leeftijd aan als lid en heeft nu het unieke jubileumsjaar gehaald. Ter gelegenheid hiervan zal het bestuurslid van de ABVA- KABO, de heer N. van Haastert, op 8 november een beeldje aanbie- den aan de jubilaris. De bond heeft voor verschillende jubilea een speldje. maar voor deze uitzonder- lijke gelegenheid is nog geen speld geslagen. De heer Moonen werkte vroeger als stoker. In 1921 kwam de bode voor het eerst bij zijn moe- der langs om 15 cent te incasseren en een zegeltje te plakken op zijn lidmaatschapskaart. SCHIEDAM - Het hestuur van de Stichting Samenwerkende Schiedanise en Vlaardingse Zie- kenhuizen heeft de nieuwe locatie- directeuren voor het Holy Zieken- huis en Schieland Ziekenhuis be- noemd. Dit houdt in dat per I ja- nuari 1997 drs. Rook locatie-direc- teur Holy Ziekenhuis wordt en drs. G. de Bey locatie-directeur van het Schieland. Samen met de heer L.A. van Eijk. algemeen directeur van de stichting. zullen zij de fusie en nieuwbouw van de ziekenhui- zen voorbereiden. SCHIEDAM - In Wijkcentrum De Erker gaan binnenkort enkele nieuwe activiteiten van start. Op de dinsdagavond start een fotocursus voor iedereen die betere foto's wil maken. In de cursus leert men ook een fotografisch verhaal met een goede opbouw maken. Er worden zes lessen gegeven voor fl.50,-. Daarnaast wordt er een dokacursus gegeven. Men leert de eigen film ontwikkelen en afdrukken. De kosten bedragen fl.40 voor vijf les sen. Deze cursus wordt ook op de dinsdagavond gegeven. Voor de kindercomputercursussen is veel belangstelling en nu zijn er ook en kele tieners gevonden, die enthou- siast met een cursus willen begin- nen. Zij zoeken versterking om met een voile groep te beginnen. De kosten bedragen fl. 15,- per maand en de lessen worden gege ven op de donderdagmiddag. Op 14 november begint de cursus keu- kengeheimen uit de verschillende culturen. De lessen zijn op donder- dagavond van 19.00 tot 22.00 uur. In vier lessen wordt er achtereen- volgens Spaans, Grieks. So- malisch. Afgaans en Iraans ge- kookt. De cursus kost fl.50,-. in- clusief ingredienten. Voor kinde- ren. die in een echte band willen leren spelen, gaat er op woensdag- middag een popworkshop begin nen. De kinderen kunnen zelf de instrumenten kiezen. waar ze op willen spelen. Ze hoeven deze niet zelf aan te schaffen, want ze zijn in De Erker aanwezig. De kosten van de popworkshop bedragen 11.27,50 voor tien lessen. Over DeVesten 3a 3116 AD Schiedam KANTOOR: Over de Vesten 3a Postbus 373 3100 AJ Schiedam Telefopn: 010-4738322 Telefax: 010-4731^89 Geopend ma. t/m vrij. 8.30-17.00 uur. MANAGER: G. van Horssen Telefoon 010-4004291 KLANTEN SERVICE GROEP: Telefoon 010-4004471 /.4004296 VERTEGENWOORDIGERS: R. Versnel R. de Hoog R. van der Velden Telefoon: 010-4738322 VERKOOPLEIDER: R. van der Heijden Telefoon 010-4004283 INZENDTERMIJN ADVERTENTIES: Tot dinsdag 10.00 uur IM/VP advertenties tot maandag 16.00 uur REDAKTIE: Telefoon: 010-4738322 Telefax: 010-4731589 Redaktie: Maurice Heijnen Telefoon: 010-4004484 Karin van der Knaap Telefoon: 010-4736543 Chef-redakteur: Harry Mulder Telefoon: 010-4004491 FOTOGRAFIE: Fotoburo Willem de Bie Pelgrimsstraat 5b 3029 BH Rotterdam 010-4778066 Foto(na)bestellingen: 010-4775301 INZENDTERMIJN REDAKTIE-KOPIJ: Tot maandag 12.00 uur UITGEVER: Rotterdams Dagblad b.v. BEZORGING: Stadskoeriers 010-4514555 ma. t/m vrij. 08.30-17.00 uur De staatssecretaris kreeg onder andere een rondleiding door Schiedam-Oost. Een stadsdeel dat te kampen heeft met proble- men als hoge werkloosheid en vooroorlogse bouw. Kohnstamm: ..De bouw van toen zorgt nu voor een monocultuur. Er wonen veel mensen in de wijk die weinig geld te besteden hebben. zoals uitkeringsgerechtigden. De sfeer van de jaren '60 en '70 moet op de een of andere manier weer in de wijk terugkeren." De staatsse cretaris werd bij zijn rondgang door de stad ook gewezen op de vernieuwing van de winkels aan de Mgr. Nolenslaan. Hierover had hij een uitgesproken mening: Staatssecretaris Kohnstamm stond tijdens het werkbezoek ook de pers te woord. ..Een fysieke opknapbeurt is een ding. Maar de combinatie maken met een oplossing van de sociale aspecten is zeer moeilijk. Daar- voor is geen eenduidige oplos sing voorhanden." Toch meende hij dat deze combinatie in de ver nieuwing van de winkelstraat toch aardig geslaagd is. Kohn stamm betreurde het wel dat het initiatief van gemeente, midden- stand en bewoners van de Nolen slaan niet omarmd wordt door de grootwinkelbedrijven. Het zou beter zijn wanneer zich ook hier landelijk bekende winkelketens zouden vestigen. De staatssecre taris: „Alle betrokken partijen moeten zo veel en zo goed moge- lijk samenwerken. De liefde moet daarbij van twee kanten komen." Tijdens de rondrit door Schiedam-Oost heeft Kohn stamm ook kunnen zien welke initiatieven worden genomen om de leefbaarheid van de wijk op peil te houden. De gemeente. het Openbaar Nutsbedrijf en de poli- tie hebben daartoe gezamenlijk zogenoemde wijkserviceteams gevormd. In de praktijk komt het er op neer dat onderhoudsmede- werkers in de wijk worden inge- zet en dat veiligheidsassistenten zorgen voor meer toezicht op straat. De staatssecretaris sprak de hoop uit dat buurtbeheer in de toekomst gekoppeld gaat worden aan veiligheid op straat. Hij sig- naleerde dat de veiligheidsassis tenten die momentee! in Melkert- banen de boel in de gaten houden. geen politiebevoegdheden heb ben en dat dit problemen kan op- leveren voor hun geloofwaardig- heid. Kohnstamm: ..Het is toch geen goede oplossing om de ver- antwoordelijkheid weer over te hevelen naar de politie, want dan is het 'einde oefehing' wat het doel van de Melkert-banen be- treft. Het gaat er om dat mensen een nieuwe kans krijgen voor op- leiding en werk." De burgemees- ter, de heer Scheeres. vertelde hoe het probleem van het gebrek aan bevoegdheid in Schiedam wordt opgclost: ,.De veilig heidsassistenten worden in een groep door de politie aange- stuurd. In geval van calamiteiten kan de assistent de politie alarme- ren. De politie neemt voorts de ta ken over." De staatssecretaris gaf toe dat de problemen van grote steden niet op stedelijk niveau aan te pakken ijnVoor hem is het dan ook on- ontbeerlijk om problemen als ver- trek van meer bemiddelde bur gers naar andere gemeenten, aan tc pakken binnen de Stadsprovin cie. ..Door middel van afspraken met buurgemeenten kan inhoude- lijk vorm gegeven worden aan stadsverniquwing. Hetgeen ik ge- zien heb in de stad bevestigt mij in de mening dat de vorming van de Stadsprovincie nodig is." De burgemeester van Schiedam. R. Scheeres. kon zich in deze me ning vinden. ..Het is makkelijker dergelijke problemen op regio- naal niveau aan te pakken. Op de ze manier kan het takenpakket van de verschillende betrokken steden duidelijk aangegeven wor den en de verschillende gemeen- tes moeten natuurlijk ook nog iets te doen overhouden." Kohnstamm vond het frustrerend dat het werkbezoek slechts kort kon duren. Hij benadrukte echter dat het een misverstand is dat hij tegen een uitbreiding van dit zest- al nieuwe 'grote steden' zou zijn. Hij voegde daaraan toe: ,,Ik heb mij wel verzet tegen een verdun- ning van de spoeling. Hoe meer steden voor de kostbare aanpak van stadsproblematiek in aanmer- king komen. des te minder geld blijft er per stad over." MARGREETFEENSTRA SCHIEDAM - In de Heijermans- flat zijn 140 woningen in een dag voorzien van nieuwe alarmerings- apparatuur. Door een samenwer- kingsverband tussen Stichting De Harg-Spaland, de leverancieren de alarmcentrale. kunnen de bewo ners per 1 november gebruik ma ken van de nieuwe apparatuur. Voor alle partijen was het een uit- daging om een dergelijk groot aan tal woningen in een dag aan te slui- ten op de centrale. van der Have directeur Van der Have Niet dan? Ja toch! 99 V Doe mee! Zend in en verhef het Nieuw Rotterdams Reclamepeil! W ^7 WW M WI I>E HEFFIE Reclame-vakprijs opder auspicien van Rotterdams Dagblad bv SCHIEDAM - Ruim negen maan- den na de brand kon zaterdag 2 no vember de zoveelste mijlpaal in het herstel van De Walvisch wor den aangetekend. Na een klim van enkele meters door het hart van de niolen, bereikte burgemeester Scheeres de anderhalve meter ho ge romp van de molen, waar hij de laatste stenen hoogstpersoonlijk inmetselde. Hiermee werd de eer- ste fase van het herstel van de mo len feestelijk ingeluid. De werk- zaamheden die nu nog resten zijn het installeren van een nooddak. het aanbrengen van de vloeren en verschillend los werk. Naar alle waarschijnlijkheid zullen deze ak- tiviteiten nog zeker anderhalf jaar in beslag nenten. Dat betekent dat de getergde molen in mei 1998 weer zal kunnen draaien. Voordat de burgemeester de me ters lange klim echter waagde. stond hij, samen met P. Otter (voorzitter vdn het comite Help De Walvisch uit de brand) en J. Gun- neweg (Schiedamse Molenstich- ting) nog even stil bij al die giften Burgemeester Scheeres metselde zelfde laatste stenen in. die de laatste weken weer waren binnengekomen. Ook ter plaatse kon het een en ander in ontvangst worden genomen. Zo bleek de Schiedamse Molenwijn van Ee Pe- cheur, La Duchesse en Hosman Freres goed geweest te zijn voor een dikke 1500 gulden. Wijn was er ook door Albert Heijn aan de Lange Kerkstraat verkocht. op- brengst fl. 1000,-. Wat bescheide- ner was de bijdrage van The Green Forest Selection. De fl.350,- die het jubileumcoucert van deze se- lektie had opgeleverd werd door Scheeres echter met evenveel en- thousiasme in ontvangst genomen. ..Het bedrag is niet zo belangrijk. wel de intentie". stelde hij kordaat vast. Als klap op de vuurpijl kwam makelaar Anke Bodewes de op- brengst van de aktie ter gelegen heid van de opening van haar nieu we kantoor melden: vijfduizend gulden, door haar te verhogen tot tienduizend. Na deze positieve berichten was er voor de burgemeester echter geen ontkomen meer aan. De top van de molen wachtte op haar voltooiing. Oorspronkelijk zou het gezelschap met een hoogwerker van de brand- weer naar de hoge romp zijn ver- plaatst, maar de harde. straffe wind gooide roet in het eten. Daarom moesten de nieuwe. uitermate stei- le. trappen van De Walvisch wor den beklommen. Eenmaal boven was de laatste hand aan het voorlo- pig herstel van de molen zo gelegd. Enige laatst bewaarde stenen. met inscriptie van de oorspronkelijke bouwers uit 1794, werden onder luid gejuich ingemetseld. ROTTERDAM - Dynamische Route Informatie Panelen (DRIP's) dragen bij aan het terug- dringen van de file-overlast op de noordring van Rotterdam. Het aan tal files is gelijk gebleven. maar de lengte en duur ervan is afgenomen. Dit blijkt uit een evaluatie-onder- zoek dat onlangs werd uitgevoerd om de effectiviteit van dit nieuwe file-bestrijdingsmiddel te meten. In februari 1996 zijn op drie pun- ten boven de noordring van Rotter dam dynamische verkeersinforma- tieborden geplaatst. Deze borden geven de weggebruikers actuele informatie over files en stremmin- gen. Met deze informatie kunnen zij de route kiezen die op dat mo ment voor hen het meest gunstig is. Onlangs verscheen een evaluatie- rapporU over het DRIP-project, waaraan een verkeersonderzoek en een enquete onder enkele duizen- den weggebruikers ten grondslag lag. De grote brand in de Keilhaven op 28 februari gaf een eerste indicatie van de verkeersomleidende wer- king van de DRIP's. De rook die vrij kwam bij de brand dreef in de richting van het A4 Beneluxtunnel trace. Via de DRIP's werd het ver- keer naar de Van Brienenoordbrug gestuurd. Metingen wezen uit dat 60 procent van de gebruikers van de tunnel deze aanwijzing opvolg- de. Uit het verkeersonderzoek blijkt dat weggebruikers meldingen op de DRIP's in het algemeen goed naleven. Verder is geconstateerd dat de filezwaarte lengte van de fi le x duur van de file) met 25 pro- cent is afgenomen. De enquete onder de weggebrui kers heeft uitgewezen dat vooral goederenvervoerders (55 procent) regelmatig hun route wijzigen op basis van de aanwijzingen op de DRIP's. gevolgd doorzakelijk ver- keer (40 procent). Slechts 17 pro- cent van de mensen die reizen tus sen woonplek en werkplek kiest op basis van de aangeboden informa tie een andere route. 60 procent van de respondenten /iet wel graag de oorzaak van de file vermeld. MEUBELEN r4^am Usselmondselaan 175, Rotterdam-Kralingseveer, telefoon 010 - 284 21 11 Openingstijden: maandag 13.00 17.30 uur; dinsdag t/m donderdag 9.30 17.30, vrijdag 9.30 21.00 uur, zaterdag 9.30-17.00 uur 300 gratis parkeerplaatsen. SCHIEDAM - Sint Nicolaas en zijn gevolg worden dit jaar op za terdag 16 november in de stad ver- wacht. Wie de Goedheiligman met zijn vele Pieterbazen en de Harpe Da vids muziekpieten op de boot wil zien doet er goed aan een plaatsje te zoeken langs de Lange Haven. De boten vertrekken om 13.00 uur vanuit de Buitenhaveil en varen via de Lange Haven naar de plaats van aankomst aan de Lange Haven te- genover Dc Korenbeurs. Daar zal Sint met zijn gevolg om ongeveer 13.30 uur aan wal stappen. Rond 14.00 uur zal burgemeester Scheeres Sint Nicolaas met zijn ve le Pieten verwelkomen op het hor des van het Stadhuis. Om het wachten wat te veraangenamen zal de Rijnmondband vanaf 13.15 uur op de Grote Markt voor het Stad huis spelen. Na de ontvangst zal Sint om ongeveer 14.30 uur in een open rijtuig plaatsnemen voor een rondrit door het centrum. Op de route ligt de Grote Markt (stadhuis). Hoogstraat. Broersveld en dc Broersvest tot aan de Rotter- damscdijk. Daarna wordt de weg terug naar het Stadhuis gevolgd. Omslreeks 15.15 uur zal Sint weer terug zijn bij het Stadhuis, waar de kinderen tussen 15.30 uur en 16.30 uur in het Stadhuis hun gekleurde tekening in kunnen leveren en de Sint persoonlijk een hand mogen geven. Als dank ontvangen zij een versnapering en een aardige atten- tie als herinnering. Na 16.30 uur kan er niet meer in de rij voor het stadhuis worden aangesloten. Voor gezinnen met meerdere kin deren zijn er tekeningen te verkrij- gen bij de V.V.V. aan de Buitenha- venweg 9 en de receptie van wijk centrum De Blauwe Brug. aan het Bachplein 590. SCHIEDAM Donderdag 14 no vember start muziekcentrum Op- Maat de korte cursus Salsa Percus sion. De cursisten krijgen de mo- gelijkheid om kennis te maken met verschillende instrumenten. waar- onder de guiro, de cabassa. de koe- bcl, gonga's en de titnbaal. Het kunnen lezen van noten is geen vereiste, wel is het belangrijk dat men bekend is met de slagtechnie- ken. De workshop is voor alle leef- tijden, er kunnen maximaal 6 men- sen deelnemen. De cursus wordt gegeven op donderdag van 16.30 tot 17.30 uur in de Lange Nieuw- straat 183. De cursus kost 11.75,- excl. BTW (tot 21 jaar) en fl.88.- inch BTW (vanaf 21 jaar). Voor informatie of een inschrijfformulier, tel. 4269680 (tussen 14.00- 17.00 uur) Geen problemen voor deze bestuurder (foto: Roger van der Kraan). SCHIEDAM - In een stad waar het tegenwoordig vechten om een zuur- verdiende parkeerplaats is. lijkt een beeld als dit bijna onmogelijk. Twee enorme parkeerplaatsen midden in het centrum voor een kleine automo- biel. Earn teken dat er ondanks alle (parkeer)muatregelen toch nog gedacht wordt aan de minder valide medeniens. Moeite met parkeren is er voor de ze bestuurder niet bij. En gelukkig maar, want hij heeft het in het drukke stadsverkeer waarschijnlijk al moeilijk genoeg. SCHIEDAM - Na jarenlange trouw aan wijkcentrum de Blauwe Brug, geefl carnavalsvereniging 'De Rietzeilers' dit jaar voor het eerst haar openingsbal in diensten- centrum de 4 Merlons. De reden hiervoor is de teruggang in het aantal leden. zoals deze Ook in de rest van het land bij carnuvalsver- enigingen te bespeuren is. De zaal in de Blauwe Brug werd hierdoor te groot en te ongezellig voor de overige aanwezigen. Lydia Ver- waal. voorzitter van de carnavals vereniging betreurt de teruggang van het aantal leden: ..Het is moei lijk te bepalen wat de oorzaak is van de terugloop. Het is duidelijk dat men liever kiest voor een avondje televisie kijken." Zater dag 9 november wordt rond de klok van elf de nieuwe prins carna- val bekend gemaakt, Verwaal houdt de naam nog geheim: ..De prins voor bet sei/.oen kan een lid zijn van de verenjging, maar dat hoeft niet. Voorwaarde is wel dat hij makkelijk een babbeltje rnaakt en er geen moeite mee heeft op bet podium te staan." SCHIEDAM - Door een goed sa- menwerkingsverband tussen win- keliersverenigingen en het cen- trummanagement valt in alle hui- zen met een brievenbus in Schiedam-Noord het fraaie Schiedam Magazine in de bus. De ze uitgave van de VVV gaat verge- zeld van een uitnodiging van de winkeliers in de binnenstad. Het verzoek is eens een bezoek te bren- gen aan het gezeilige centrum van Schiedam. Er wordt in het blad onder meer gewezen op de meerwaarde van het centrum die niet alleen is ver- kregen door de winkels, maar ook door de horeca. ambachtelijke be- drijven, musea en natuurlijk de his- torische binnenstad zelf. De in- houd van het magazine en het be- geleidend schrijven spreken voor zich. Doel is om veel mensen die in Schiedam-Noord wdnen. slapen en kennelijk buiten deze stad werken, eens uit te nodigen kennis te ma ken met de vele kwaliteiten die Schiedam-Centrum te bieden heeft. De binnenstadwinkeliers hebben namelijk de veronderstel- ling dat de inwoners van Schiedam- Noord de weg naar het centrum onvoldoende weten te vinden. Door middel van deze ak tie wordt getracht de binding van de inwoners van Schiedam-Noord met het centrum van de eigen stad te vergroten. De winkeliers in het centrum bieden de bezoekers, mid- dels een bijgevoegde bon. boven- dien een gratis kopje koffie aan. Deze zal verkrijgbaar zijn bij alle horeca in de Nieuwe Passage. De aktie vangt aan in begin november en de koffiebonnen zijn geldig tot en met 31 december. SCHIEDAM - Milieudefensie staat erom bekend met behulp van ludieke acties milieu-problemen onder de aandacht te brengen. Dit keer gaat de Schiedamse afdcling zaterdag 9 november 'het Stads- park winterklaar maken". Op het voormalig Hema terrein wordt on- kruid gewied en zullen Eko- bloembollen geplant worden, zo- dat het terrein er netjes uitziet wan neer het voorjaar doorbreekt. De aanleiding voor deze actie is de lankmoedige houding van het Schiedamse gemeentebestuur ten aanzien van de invulling van het terrein. De gemeente heeft een aantal projectontwikkelaars ge- vraagd plannen te maken voor het plein. Milieudefensie is bang dat het geld dat verdiend kan worden van doorslaggevende betekenis is voor de invulling. De organisatie vindt dat de groenvoorzieningen in de stad onder grote druk staan. Na de verwezenlijking van de grote nieuwbouwprojecten in het cen trum van de stad. zoals het ABC- complex. het Stadserf en het ge- bouw waar de VSB-bank geves- tigd is. wil Milieudefensie dat de gemeente op meer plaatsen in de stad groenvoorzieningen uanlegt. Ge'tnteresseerden kunnen op ge- noemde datum van 11.00 tot 13.00 uur terecht op het Hema-terrein om te helpen wieden en planten. Voor meer informatie kan contact opge- nomen worden met Fred van der Drift (4737493) of Marieke Wulp (4739069). beiden van Milieude fensie. Hoogstraat 2 Schiedam 010-471 59 19 met uiiende(e efiaetrn. f4tt<Oie. de flatty. ajtCiciett TEMPEl i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 3