-J Ziekenomroep Schiedam naarstig op zoek naar vrijwilligers Vrolijke sfeer tijdens Poppen- en Berenbeurs De beste occasions nu thuis op de buis POLITIE RAPPORT Gaat ARA/BDDP inzenden voor de HefFie? Najaarsbeurs voor echte postzegelverzamelaars Buurtbewoners maken bezwaar tegen moskee aan het Raam Jong buitenlands bezoek ZOS heeft aktiviteitenuitgebreid MaasposT HefFie-actueel Ook u maakt kans op fl. 250,- contant Concert Klassieke muziek Les in Zuid-Amerikaanse dans Dirk van der Lugt, BvH: 'Het heeft ook iets ironisch, zo'n Rotterdamse reclameprijs' Oog voor diabetes SCHIEDAM - Niet iedereen weet van het bestaan van de Ziekenomroep Schiedam (ZOS); toch bestaat deze om- roep al sinds 1959. Er bestaat een groot verschil tussen het primitieve begin en de gang van zaken op het ogenblik. Aanvankelijk werden er bij voorbeeld eenmaal per week met een bandrecorder en pick-up platen opgenomen die dan in de ziekenhuizen werden afgespeeld. In de loop der jaren heeft de ZOS haar activiteiten uitgebreid. Er kwam een echte studio met goede apparatuur en de programma's werden recht- streeks uitgezonden in het voormalige Nolet- en Ge- meenteziekenhuis. Ook nam men verzoekprogramma's op de band op voor de bejaar- dentehuizen en De Harg. X Jongen mishandeld en voor trein geduwd Jongens beroofd: getuigen gezocht Aangehouden na plakken posters CONTACTLENZEN per maand Woensdag 13 riovember 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ 53 WATERWEG - Wat is diabetes? Wat hebben beweging, insuline en eten met elkaar te maken? Hoe spuit ik mezelf? Hoe meet ik mijn bloedglucosegehalte? Waar kan ik een diabetescursus volgen? Veel mensen lopen rond met vragen over diabetes mellitus. Onnodig, want er is veel informatie beschik- baar. In het Holy Ziekenhuis, het Schieland Ziekenhuis en bij de Thuiszorg Nieuwe Waterweg Noord werken bijvoorbeeld ver- pleegkundigen die gespecialiseerd zijn in de zorg voor patienten met diabetes mellitus.- Zij kunnen ant- woord geven. Daarnaast bestaat er een ruime sortering schriftelijk voorlichtingsmateriaal waarin een antwoord kan worden gevonden. Op 14 november -Wereld Diabetes Dag- wordt extra aandacht ge- vraagd voor mensen met diabetes mellitus. Nederland telt meer dan 300.000 diabetici. Diabetes melli tus is een stofwisselingsaandoe- ning, waarbij de alvleesklier geen of te weinig insuline produceert. Insuline is een hormoon, dat het li- chaam nodig heeft om suiker (glucose) in de lichaamscellen op te kunnen nemen. Insuline is als het ware een 'sleutel' die de deur van de celwand opent zodat de glucose naar binnen kan. Glucose kan dus niet vanzelf in de li chaamscellen doordringen, zoals andere voedingsstoffen. Glucose geeft de energie die nodig is om te groeien, te bewegen en warm te blijven. Als er geen of te weinig in suline in het bloed is om de gluco se in de eel te brengen, blijft de glucose als het ware in het bloed rondzweven en kan het lichaam ziek worden. Wie al wat langer diabetes heeft, kan last krijgen van complicaties. Deze klachten worden meestal ver- oorzaakt door veranderingen in de bloedvaten en zenuwbanen; deze zijn bij mensen met diabetes extra kwetsbaar. Dit jaar staat de retino- pathie extra in de belangstelling. Diabetische retinopathie is in de westerse wereld een van de be- langrijkste oorzaken van slecht- ziendheid en blindheid. De stoor- nissen in het gezichtsvermogen zijn het gevolg van een verminde- ring van de doorbloeding -en dus een verminderde zuurstofvoorzie- ning- van het netvlies. Omdat de netvliesafwijking heel vaak pas in een later stadium klachten veroor- zaakt, is een regelmatige controle van de ogen belangrijk. De basis van de behandeling van deze com- plicatie bestaat enerzijds uit het goed instellen van de diabetes en anderzijds -bij schade- uit een la- serbehandeling of operatie. Meer informatie is verkrijgbaar bij de voorlichtingscentra van het Ho ly Ziekenhuis, de GGD Nieuwe Waterweg Noord en het Schieland Ziekenhuis. Yolanda Eijgenstein directeur /BDDP Natuurlijk zenden wij in. Ik persoonlijk vind de Rotterdamse Heffie een zeer sympathieke prijs. Omdat het op een leuke manier de draak steekt met gewichtige prijzen. En met de bijbehorende hotemetoten. Natuurlijk is de Heffie "maar" een regionale prijs, maar dat is tevens de kracht. De Rotterdamse Heffie zorgt er voor dat bepaalde regionale campagnes zichtbaar worden. Dat vind ik heel positief, want meestal gaat alle aandacht uit naar de landelijke campagnes. De Publieks Heffie vind ik ook sterk. De consument beoordeelt welke campagne goed is en bepaalt ook wie de prijs krijgt. Dat is toch de beste interactie die je kunt bedenken! V Doe mee! Zend in en verhef het Nieuw Rotterdams Reclamepeil! >=£.!jCj]g DE HEFFIE Reclame-vakprijs onder auspicien van Rotterdams Dagblad bv Ongeveer een jaar geleden werd er door het actieve bestuur van de Ziekenomroep behoorlijk aan de weg getimmerd om via subsidies en particuliere giften de apparatuur te verbeteren en het bereik van de zender te vergroten. Dank zij on der andere het Aleidafonds en een subsidie van de gemeente Schiedam beschikt men thans in de geluidsstudio over een profesio- neel mengpanel. Via een gecodeer- de lijn van de ONS is de ziekenom roep nu niet alleen rechtstreeks te beluisteren in het ziekenhuis, maar ook in de bejaardencentra Franke- land, Spaland, De Harg en Thurle- de. De uitzendingen vinden plaats van maandag- tot en met donderdag- avond tussen acht en tien uur en op Achte'r de draaitafel van de Ziekenomroep is nog genoeg plaats voor meer vrijwilligers. zaterdagochtend van tien tot twaalf uur. Alle programma's worden overdag nog twee keer herhaald. De avondprogramma's bestaan hoofdzakelijk uit muziek op ver- zoek, gekozen door bewoners van de bejaardentehuizen en patienten van het ziekenhuis. Op zaterdagochtend wordt de uit- zending meestal gewijd aan een SCHIEDAM - De grootste postze- gelvereniging van Nederland, Phi- latelica Rotterdam, organiseert de jaarlijkse najaarsbeurs voor het eerst in Schiedam. De verening telt meer dan duizend leden. Voor de ze leden en alle andere gei'nteres- seerden staat pr van alles op het programma. Er is een dubbeltjes- hoek, waar postzegels voor een dubbeltje gekocht kunnen worden. Tussen 12.00 en 15.00 uur is ereen veiling, een ruilhoek, een tentoon- stelling met themaverzamelingen en een loterij. De heer C.A. Verkerk, die al ruim twintig jaar lid is van de vereniging en meehelpt met de organisatie van de beurs, ligt toe dat men tijdens deze dag ook terecht kan voor in- formatie. Hij is blij dat er nog veel verzamelaars zijn, zoals hijzelf, die nog op een ambachtelijke manier met het verzamelen bezig zijn. De interesse van echte verzamelaars gaat uit naar druktechnieken, druk- fouten, fosforlagen, kleursoorten, tandafwerking, aantal tanden, pa- piersoort, lijmsoort, landen, the- ma's, en de geschiedenis. Hij vindt het jammer dat het voor veel ver zamelaars tegenwoordig alleen nog maar gaat om 'de vakjes vol te krijgen'De activiteiten die op het programma staan zijn voor begin- nende en ervaren postzegelverza melaars, voor leden en niet-leden. De beurs wordt zaterdag 23 no vember gehouden in het dien- stencentrum de Vier Molens aan de Nieuwe Damlaan 766, tussen 10.00 en 16.30 uur. De toegang is gratis. bepaald onderwerp of vindt er een uitzending op locatie plaats met behulp van mobiele apparatuur. Zo is er onlangs een concert, dat plaats vond in bejaardentehuis De Harg, rechtstreeks in de andere bejaar dentehuizen uitgezonden. Ook worden er bij bijzondere gebeurte- nissen speciale programma's ge- maakt, zoals met Koninginnedag, de Molenfeesten en de Branders- feesten. Het bestuur van de Ziekenomroep Schiedam zit nog boordevol plan- nen om meer programma's te gaan uitzenden, zo wordt bijvoorbeeld ook gedacht aan het uitbrengen van een gesproken krant. Er is momenteel een groep van on geveer 25 vrijwilligers actief. Om de kwaliteit van de omroep te waarborgen en tegelijkertijd nieu we impulsen te geven en te realise- ren zijn er echter nog veel meer mensen nodig. Deze nieuwe vrij willigers kunen zich op allerlei ter- reinen nuttig maken: als presenta- tor van een programma, als techni- cus (een opleiding hiervoor wordt gegeven) of als lid van de redactie- raad voor de themaprogramma's op zaterdag. Tevens worden er vrijwilligers gevraagd om de pati enten in het ziekenhuis te bezoe- ken om verzoekjes voor bepaalde muziek te verzamelen. Wie interesse heeft in het werk van de ziekenomroep en een paar uur- tjes over heeft, kan bellen naar Wil Haverkamp (4731784). Ook kan men 's avonds tussen acht en tier uur bellen naar de Ziekenomroep Schiedam (4260000). MARGRIET DUJARDIN ROTTERDAM - Het eigenhandig fabriceren van poppen en beren is een typische vrouwenaangelegen- heid. Dit bleek uit de samenstelling van de bezoekers van de Interna tionale Poppen- en Berenbeurs in Ahoy, zoals deze plaatsvond van 8 tot en met 10 november. De meeste standhouders op de beurs waren creatieve dames, die hun liefde voor het speelgoed uiten in hun hobby. De kwaliteit tussen de produkten van de hobbyisten verschilde sterk. Dat manifesteerde zich vooral on- SCHIEDAM - Buurtbewoners van het Raam hebben bezwaar ge- maakt tegen het bestemmingsplan van de gemeente. De bewoners ke- ren zich niet alleen tegen de in- houd van het plan, namelijk dat er een bouwvergunning wordt afge- geven voor een moskee, maar zijn het ook niet eens met de manier waarop het plan is vastgesteld. De bewoners vrezen overlast van de moskee, die ondermeer een kof- fieshop, een schooltje en een woonruimtp gaan herbergen. Het bedrijf dat is gevestigd op nummer 3 aan het Raam is eigendom van de moskee. Het is volgens de bewoners niet ondenkbaar dat het bedrijf ver- huist, waardoor de moskee haar activiteiten kan uitbreiden. De acti viteiten van de moskee vinden plaats op een afstand van minder dan vijf meter en dat is, menen de bewoners, in strijd met de brand- weerverordening en het bouwbe- sluit. In het bezwaarschrift vermelden de bewoners van meet af aan te wei nig te zijn betrokken bij het be stemmingsplan. De communicatie tussen bewoners en gemeente is vrijwel nihil. Wethouder Hafkamp hebben ze tot nu toe een keer te spreken gekregen over het onder werp. Het feit dat er geen aparte in- spraakprocedure plaats vindt is te gen het verkeerde been van de be woners. De reden dat er geen in- spraakprocedure is dat het gebied een zeer beperkte omvang heeft en dat het daarom niet 'pragmatisch' zou zijn een inspraakprocedure te starten voor het gewijzigde be stemmingsplan. Ook worden de meningen van de bewoners bekend geacht, ze zijn namelijk tegen de komst van de moskee en dus tegen het bestemmingsplan. De buurbe- woners zijn het hier niet mee eens. „Om vanuit een pragmatische re den, namelijk de beperkte omvang van een gebied en het bekend zijn van meningen, inspraak overboord te zetten getuigt niet van veel le- ring trekken uit de afgelopen pe- riode, maar van een volhardende, pedante arragantie", aldus de ver- schillende bewoners in hun brief aan college van burgemeester en wethouders. De bewoners van het Raam vinden dat zij stelselmatig in de hoek wor den gezet door de gemeente en dat hun woonbelangen niet zorgvuldig worden afgewogen. Als 'zeurderi- ge lastpakken' worden zij afge- daan, vinden de bewoners en dat terwijl de gemeente vond dat zij al- tijd met klachten terecht konden ('Je kunt de politie toch bellen bij overlast') als het plan eenmaal was doorgevoerd. Ook menen de bewoners dat het plan niet zorgvuldig en duidelijk is opgesteld waarbij zij als voorbeeld de nummering aangeven. Eerst was er sprake van een voorberei- dingsbesluit van Raam 3-13, later 5-13 en nu over 7-13. Nummer 7 komt overigens niet voor aan het Raam. der de poppenmakers. Bets van Boxtel staat echter al enige jaren aan de top. Op de beurs in Ahoy toonde zij haar recente ontwikke- ling naar poppen met een interna- tionaal karakter, zoals een Afri- kaanse dame in originele kledij en twee zwarte straatjochies in versle- ten broek en shirt. Een andere co- ryfee op de beurs was Alida Saya- WempC die haar fantasiefiguren van Fimo (kunstklei) zeer gedetail- leerd uitwerkt. Haar werk is opval- lend omdat haar poppen niet zo'n lieve en onschuldige uitdrukking hebben als de poppen van de mees te van haar collega's. Op de beurs waren ook allerlei at- tributen te koop, zoals poppenp- ruikjes, kleine meubeltjes, jurkjes en stof om beren van te maken. Heel bijzonder was de stand van Createek, een groothandel in ge- droogde exotische paddestoelen, wortels, mossen en bloemen, voor het versieren van bosfiguren, tove- naars en kabouters, of te gebruiken als huisdecoratie. De organisatie van de beurs lag in handen van poppenmaakster Nies- je Wolters van Bemmel en familie. Zij organiseren tal van beurzen en geven al jaren tijdschriften uit op het gebied van hobby, beren en poppen. Zoals elk jaar was ook nu weer een wedstrijd aan de beurs verbonden, waarbij het publiek aangeeft wat zij de mooiste zelfge- maakte pop en beer vindt. De pop- penmaaksters dienden een bruid te maken, de berenmaaksters waren geheel vrij in de opdracht. Na tel ling van de stemmen werd duide lijk dat Leon Romans-Van Schaik uit Almere de mooiste beer had ge- maakt en dat de 'bruid in verwach- ting' van Grietje Venema uit Leeu- warden als mooiste pop werd be- schouwd. De twee makers ontvin- gen hiervoor respectievelijk een Teddy-Beer Publieksprijs en Pop- pen Ring. SCHIEDAM - In verzorgingste- huis Spaland aan de Willem An- driessenlaan wordt zaterdag 16 no vember een klassiek pianoconcert gegeven. Antonio Duica, een Roe- meens student, doet eind novem ber mee aan het Flipse Concours in Rotterdam. Om de onkosten een beetje te dekken geeft hij verschil- lende concerten bij diverse instel- lingen en verenigingen. Een Ne- derlandse begeleidster geeft infor matie over de muziekstukken. Het optreden vindt plaats van 14.00 tot 16.00 uur en kost vijf gulden (incl. drankje). ROTTERDAM - Heeft u het ook al eens gedaan? Goede gebruikte auto's bekeken op uw eigen TV? Allemaal occasions van officiele dealers en BOVAG-autobedrijven. U kunt nu thuis op uw eigen televi- sie duizenden bladeren in een be- stand van enkele duizenden ge bruikte auto's. Alles wat u nodig heeft is een TV met teletekst en een telefoon met druktoetsen. Als u op zoek bent naar een goede occasion en u wilt weten wat er al lemaal te koop is, dan weet u nu dankzij AutoBase binnen enkele minuten waar de auto van uw keu- ze is te vinden. Uw ideale occasion staat namelijk gewoon bp teletekst en u kunt zelf zoeken en selecteren in het enorme aanbod van occa sions. U kunt zoeken op onder an dere merk, bouwjaar, prijs en soort brandstof. Hoe meer keuzes u maakt, hoe nauwkeuriger AutoBa se voor u selecteert. U kunt gebruik maken van Auto- Base door het kanaal van StadsTV/ RDTV of Service Channel/Moza- ikkanaal te kiezen. U schakelt dan Stadstext/Regiotext in, de teletekst achter deze kanalen. Op uw af- standsbediening toets u pagina 666 in. Daarna pakt u de telefoon en u belt: (010)-457 66 33. Daarna volgt u de aanwijzingen van de computerstem en komt vazelf te recht in het bestand van meer dan 2000 prima gebruikte auto's. Het betreft hier geen duur 06-nummer en het kost u dus slechts de norma- le lokale telefoonkosten. Elke week staat er bovendien een occasion in AutoBase, waarbij een postcode en huisnummer staan vermeld. Is dat uw postcode en huisnummer, bel dan het daarbij vermelde telefoonnummer en u ontvangt fl 250,- contant. Deze week staat de postcode en het huis nummer bij een gele Opel Astra/ diesel. Misschien bent u deze week wel fl 250,- rijker? Poseren op het stadhuis hoort natuurlijk bij een bezoek aan Schiedam. SCHIEDAM - Basisschool De Klinker onderhoudt al ruim vijf jaar contact met leerlingen van twee Engelse basisscholen in de partnerstad Neath. De leerlingen schrijven brieven naar de Engelse kameraden, spreken cassetteband- jes in of maken zelfs videobanden, dit allemaal in de Engelse taal. In het weekeinde van 7 tot 10 novem ber waren een dertigtal leerlingen uit het Engelse Neath op bezoek in Schiedam. De kinderen logeerden bij ouders van kinderen die op De Klinker les krijgen. De schoollessen zijn voor de gelegenheid enigszins aange- past. De Britse leerlingen kregen samen met de Schiedamse leerlin gen in gemengde groepjes les. Op zaterdag zijn de Engelsen op het Oude Stadhuis ontvangen door de burgemeester Scheeres. Daarna bezochten ze molen De Palm- boom, maakten een rondvaart door Schiedam, bekeken het ouderwet- se schoolsysteem in het schoolmu- seum en bezochten de Euromast te Rotterdam. Nu maken de kinderen uit Wales zich op voor een tegen- bezoek van De Klinker, zoals deze gepland staat voor het volgend voorjaar. SCHIEDAM - Een 15-jarige Schiedammer is vrijdagmorgen 8 november rond kwart over acht op station Schiedam Rotterdam-West door vier jon- geren lastig gevallen, mishandeld en uiteindelijk voor een aankomende trein geduwd. Op het moment dat het slachtoffer in de trein wilde stappen werd hij door de groep tegengehouden en geslagen. Ze eisten geld. Ver- volgens hebben ze het slachtoffer voor een aankomende trein geduwd. De jongen kon net op tijd voor de trein wegkruipen. De daders wisten te ont- komen. De spoorwegpolitie Rotterdam, die een nader onderzoek instelt, is op zoek naar getuigen van de mishandeling. Telefoonnummer: 010- 2824409. SCHIEDAM - Zondagmiddag 10 november tussen vier uur en half vijf zijn drie Schiedammers, rond de 12 jaar, op de hoek van het Broersveld en het Herenpad beroofd van hun jassen. De slachtoffers liepen samen over het Broersveld toen zij plotseling door drie jongens werden vastgepakt. Zij moesten hun jassen afgeven. Toen 66n van de vrienden de hulp van twee oudere mensen erbij haalden, sloegen de daders op de vlucht. De politie van het district Schiedam is op zoek naar getuigen van de bero- ving en naar personen die informatie kunnen geven over de daders. Het signalement luidt als volgt: 1. Blanke man van ongeveer 16 jaar en 1.75 m groot. Hij droeg een Chica go Bull pett, zwart met rode letters. 2. Licht getinte man van ongeveer 16 jaar en 1.75 m groot. Hij droeg een blauw trainingspak. 3. Licht getinte man van ongeveer 16 jaar. Hij droeg een rose/rood trai ningspak. Voor tips kan men telefonisch contact opnemen met nummer: 010- 2744385. SCHIEDAM - Twee vrouwen uit Schiedam, van 22 en 24 jaar oud, zijn zondagmiddag 10 november rond kwart over vier aangehouden nadat ze op de Hoogstraat posters van een landelijke politieke partij op een vuilnis- bak plakten. De twee hadden daarvoor geen vergunning en hebben pro- ces-verbaal gekregen. Ongeveer 50 posters, een emmer met plaksel en twee kwasten zijn in beslag genomen. SCHIEDAM - Muziekliefhebbers kunnen deze maand hun hart opha- len bij Filiaal Noord van de Ge meente Bibliotheek in Schiedam. Op alle zaterdagochtenden ;n no vember zal hier live klassieke mu ziek worden uitgevoerd. De optre- dens in het filiaal aan het Bach- plein duren van 10.00 tot 13.00 uur. Op zaterdag 16 november wordt de uitvoering verzorgd door Irma en Kirsten Metaal op piano en vi- ool, en door Daphne Prein en Claudia Metaal op piano en dwars- fluit. Zaterdag 23 november zal het Schiedams Pianoduo optreden. Svetlana Milivojevic verzorgt op piano het laatste concert op zater dag 30 november. Voor mensen die liever thuis van hun favoriete muziek genieten, leent Filiaal Noord ook klassieke CD'S uit. Tevens kunnen er video banden van opera's, operettes en concertregistraties worden ge- leend. De bibliotheek heeft verder ook boeken over componisten en muziekgeschiedenis in haar collec- tie. Wie zelf een instrument be- speelt kan voor bladmuziek overi gens ook hier terecht. Salsa is vooral swingen op tropische muziek. SCHIEDAM - Dansdocente Roos Crama van Basis Balans organi seert op zondag 24 november een demonstratie en proefles van Salsa en Merengue. De demonstratie wordt gegeven door twee danspa- ren die al enkele jaren les hebben van Crama. De docente heeft door een verblijf in Cuba en de Caribi- sche eilanden Salsa en Merengue leren dansen. In de danslessen die zij aan particulieren geeft, probeert ze de cursisten eerst de structuren van de dans aan te leren, om de cursisten vervolgens aan te moedi- gen een eigen inbreng in de dans te leggen. Crama: ,,Het loslaten van de strakke dansstructuur is bij Sal sa heel goed mogelijk. De struc- tuur is namelijk heel makkelijk en van daar uit kunnen de dansers zich laten leiden door de muziek." De aanwezigen in partycentrum 'In den rooie Koffer' kunnen op 24 november na afloop van de proef les tot 18.00 uur blijven dansen. Het partycentrum is gevestigd aan de Tuinlaan 50. ROTTERDAM - De voorronde voor de Rotterdamse publieksre- clameprijs, de Heffie, is in voile gang. Lezers en lezeressen van MaasstaD weekbladen kunnen tot 30 november hun nominaties in zenden voor de favoriete Rotter damse advertentie in hun ogen, en overigens ook voor hun favoriete Rotterdamse radioreclame. Stuur ons uw uitgeknipte favoriete ad vertentie toe, of de tekst of een ge- deelte daarvan van uw favoriete ra dioreclame. Vergeet niet er een korte toelichting bij te doen (maxi- maal dertig woorden), want daar- mee maken inzenders zelf ook kans op prachtige sponsorprijzen: onder andere een reischeque van fl. 2500,- en een AKAI radio-cas sette recorder. En wat is nu precies 'Rotterdamse reclame'? Dit keer is het woord aan Dirk van der Lugt, creatief di recteur van het Rotterdamse recla- mebureau BvH, dat al twee keer (in '94 en '95) de Heffie won van de vakjury, want die is er ook. De winnende reclamecampagne van '95 was een zogenaamde collectie- ve campagne voor het hoger on- derwijs in Rotterdam: den univer- siteit, vier hogescholen en de stich- ting voor studentenhuisvesting. 'Studeren op z'n Rotterdams, daar steek je echt wat van op', wat het motto. Er werd verder gebruik ge- maakt van tekstregels in krachtig Rotterdams bargoens, op posters in de stad en regio, en op (gratis) prentbriefkaarten voor middelbare scholieren. Dirk van der Lugt, zelf afkomstig uit Utrecht, gunt de eer voor de bekroonde campagne graag aan art directeur Frans Wel ter, Rotterdammer van huis uit. Want hoe zou je anders de dagin- deling van de Rotterdamse student alsvolgt typeren: 'Peunen, aftaai- en, buizen in je vuil schieten'? Zoals Rotterdammers weten bete- kent dat 'hard werken, afnokken, pilsjes drinken en dan naar bed'. „Maar til niet te zwaar aan dat Rot terdamse accent", zegt Van der Lugt, „meestal is de reclame die wij maken, voor onder andere de Koninklijke Marine, Suzuki en de Bankgiroloterij, vooral van Stads- kanaal tot Gulpen heel goed ver- staanbaar. Overigens heel leuk, zo'n regionale reclameprijs, als de Heffie. Het heeft ook iets ironisch. En dat is dan weer typisch Rotter dams." Hebben wij u op een idee ge- bracht? Stuur uw nominatie voor de Fteffie, advertentie en/of radio- reclame, naar: De Heffie, Maas staD weekbladen, Postbus 1685, 3000 BR Rotterdam, of Stads Ra dio Rotterdam, Haringvliet 78, 3011 TG Rotterdam (voor de ra dioreclame). Hoogstraat 2 Schiedam 010-473 59 19 met VJiiendeiij&e pieeten, /4nc0ie de peKf, frhticiett. TEMPE L V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 5