flitsen 'Ik blijf geloven in Excelsior'20' DICHTGESPIJKERD Zwart Wit'28 zakt weer Stand MaasstaD Trainer Hans de Rover even strijdvaardig als optimistisch buy AKAI Prijswinnaars ipi:i;m:h Goede prestaties VZC ROVS organiseert Erwtensoeploop *Vrienden van Sophia' Mark Huizinga geblesseerd Korenbeurs leidt nederlaag Andere datum wedstrijd SW Dennis de Nooijer gewond SCHIEDAM - Excelsior'20 begon dramatisch aan het nieuwe seizoen in de vierde klasse G. De slapende voet- balreus verzamelde in de eer ste vier duels welgeteld twee magere punten. Daarna is de Schiedamse club echter gaan draaien. Uit de laatste vier wedstrijden behaalde de ploeg van trainer Hans de Rover de voile buit: twaalf punten. Dankzij de hoopge- vende tussensprint is Ex celsior'20 geklommen naar de vierde plaats op de rang- lijst. „We horen eigenlijk nog hoger te staan", bromt De Rover, bezig aan zijn tweede seizoen op Sportpark Thurle- de. „In de beginfase van de competitie hebben we een stuk of vier, vijf punten on- nodig weggegeven." Steunpilaren Programma Ommekeer Winnaars SPELER VAN DE WEEK TUSSENSTAND PER 24/11 Ed de Goey (Feyenoord) KEEPERSKLASSEMENT T0PSC0RERS radio Woensdag 27 november 1996 MAASPOST SCHIEDAM XQ 55 ZWEMMEN - De Vlaardingse zwemvereniging VZC heeft afgelopen weekeinde goed gepresteerd tijdens de derde ronde van de landelijke ver- enigingscompetitie. De A-ploeg van VZC behaalde 17 medailles in de landelijke A-competitie. In Dordrecht leverden de resultaten van het door ziekte geplaagde team uiteindelijk een zevende plaats in het dagklasse- ment en een vijfde plaats in het algemeen klassement op. Opvallende pres taties werden geleverd door Jasper v.d. Boogert op de 50 meter vrije slag in 0.27.3, Finn v.d Bas op de 100 meter vrije slag in 0.59.6, Renee Snoek op de 200 meter vrije slag in 2.07.3, Mignon Henneken op de 100 meter vlinderslag in 1.10.2, Stefan Aartsen op de 200 meter vlinderslag in 2.09.0, Brenda Starink op de 200 meter rugslag in 2.20.0, Ed van Vliet op de 200 meter wisselslag in 2.25.1 en Thamar Henneken op de 200 meter wisselslag in 2.29.6. De B-ploeg van VZC behaalde 25 medailles in de landelijke C-competitie. In Vlaardingen ontving het team 7 keer goud, 9 keer zilver en 9 keer brons. Opvallende prestaties werden geleverd doro Connie Buijs op de 50 meter vrije slag in 0.20.0, Connor Vermeer op de 400 meter vrije slag in 4.38.6, Andy Markus op de 50 meter vlinderslag in 0.39.6, Wendy Meder op de 100 meter rugslag en Monique Korb op de 200 meter rugslag in 2.39.0. De eerdergenoemde veterane Connie Boer- Buijs heeft onlangs tijdens de World Masters in Glasgow drie Wereldre- cords en een Europees record gezwommen. De Wereldrecords op de 50 meter vrije slag, de 100 meter vrije slag en de 50 meter vlinderslag. Het Europees record op de 100 meter vlinderslag. ATLETIEK - De Vlaardingse atletiekvereniging ROVS organiseert zon- dag 1 december op Sportpark 'De Vijfsluizen' te Vlaardingen de zoge- naamde Erwtensoeploop. Er kan vanaf 10.30 uur worden ingeschreven voor de afstanden 1, 2.5, 5, 10 en 15 kilometer. Het inschrijfgeld bedraagt 3,50 gulden voor volwassenen en 1,00 gulden voor kinderen tot en met 12 jaar. Een herinnering kost 3,50 gulden extra. Een kopje erwtensoep en een broodje rookwordt staan op het menu. De lopen over 1 en 2,5 kilometer starten om 11.30 uur en de lopen over 5, 10 en 15 kilometer starten om 12.00 uur. De loop over 1 kilometer vindt plaats op Sportpark 'De Vijf sluizen' en de overige lopen vinden plaats op een verhard parcours in de omliggende parken. Info is verkrijgbaar op telefoonnummer 010- 4354584. DARTS - In het Vlaardingse cafe 'De Gouden Leeuw' vindt zondag 15 december het eerste van drie voor de winter-ranking meetellende darts- toernooien plaats. De overige twee dartstoernooien vinden zondag 19 ja- nuari en zondag 16 februari plaats. Het inschrijfgeld voor de deelnemers bedraagt zs gulden. Een van de zes gulden is bestemd voor de stichting Vrienden van Sophia'De totale opbrengst wordt gebruikt voor medische apparatuur op diverse afdelingen, kindervoorstellingen en dagen uit voor bepaalde groepen patienten die in het Sophia Kinderziekenhuis te Rotter dam zijn opgenomen. Er kan ingeschreven worden tot en met zondag 15 december. Info is verkrijgbaar op telefoonnummer 010-4746890. Er kan enkel en alleen gebeld worden tussen 21.30 uur en 23.00 uur. JUDO - De Vlaardingse judoka Mark Huizinga heeft tijdens het toernooi om de Kano Cup in Tokyo een ernstige knieblessure opgelopen. De Euro pees kampioen in de klasse tot 86 kilo was vanwege de bronzen medaille op de Olympische Spelen in Atlanta uitgenodigd. Mark Huizinga ver- draaide in de eerste partij tegen de voor eigen publiek uitkomende Yasuhi- ro Nakashima de linkerknie toen een ingezette beenworp werd geblok- keerd. In het ziekenhuis zijn fotos genomen en is het gewricht met een spalk vastgezet. Mark Huizinga is maandag 25 november samen met trai ner Chris de Korte vanuit Japen terug naar Nederland gevlogen. Hij heeft zich na terugkomt direct op Sportcentrum Papendal laten onderzoeken. Hij heeft geen enkel idee hoe lang hij uit de roulatie is. TAFELTENNIS - Het eerste herenteam van de Schiedamse tafeltennis- vereniging Korenbeurs heeft in de laatste wedstrijd van de najaarscompe- titie een 7-3 nederlaag geleden tegen GPS. Naast Nermin Smajic en Mark Heemskerk speelde Rene Waterreus van het tweede herenteam mee als vervanger van de zieke Hans Lingen. Normin Smajic zorgde persoonlijk voor alle behaalde punten. Marc Heemskerk en Rene Waterreus verloren alle gespeelde partijen. Het tweede herenteam versloeg Blue Star met 8-2. Het tweede was reeds kampioen. Het derde herenteam versloeg TCS met 6-4. Het derde was reeds veilig. Het damesteam speelde tegen ATV. De ontmoeting eindigde in een 5-5 gelijkspel. Het resultaat betekende dat het damesteam nu ook veilig is. VOETBAL - De wedstrijd SVV-DSO vindt in tegenstelling tot eerdere aankondigingen niet plaats op zondag 1 december om 14.00 uur, maar op zaterdag 30 november om 19.30 uur. VOETBAL - Sparta-spits Dennis de Nooijer is maandag 25 november zwaar gewond geraakt bij een auto-ongeluk net voorbij de Heinenoord- tunnel. De 27-jarige aanvaller raakte als gevolg van aquaplanning met zijn wagen in een slip, raakte de vangrail en sloeg vervolgens een aantal malen over de kop, waarna de wagen met de onfortuinlijke speler half onder een vrachtwagen tot stilstand kwam. De Nooijer moest uit zijn totaal vernielde wagen worden gezaagd om hem te kunnen bewvrijden. daarna is de de zeeuwse spits van Sparta naar het Dijkzigt-ziekenhuis in rotterdam ge- bracht, waar bleek dat hij een zware hersenschudding, een kaakfractuur, snijwonden en nekklachten bleek te hebben opgelopen tijdens de crash. Voorlopig blijft De Nooijer ter observatie in het Rotterdamse Ziekenhuis. Het is nog niet te zeggen, waarna de spits eventueel zijn rentree kan ma- ken bij Sparta. Op zijn vroegst kan dat pas na de winterstop. Excelsior'20 boekte afgelopen zondag een klinkende zege op Steeds Volharden. De Schiedam- mers stuurden de Rotterdammers met 6-0 terug naar huis. De uitbun- dige uitslag was een tikje mislei- dend. Pas in het laatste half uur kwam de score tegen de nog punt- loze hekkensluiter goed op gang. Junior Danny Koevermans was de onverwachte uitblinker bij de thuisploeg. Als invaller maakte hij twee treffers. „Hij is het grootste talent van onze jeugdafdeling", stelt De Rover onomwonden. Ook Erik Ruts was twee keer succesvol. De andere doelpunten kwamen op naam van Stefan Bosdijk en Ersin Kaplan. „Ons tempo was in de eer ste helft veel te laag", analyseert De Rover. „Daardoor kon Steeds Volharden zich steeds makkelijk groeperen voor het eigen doel. Die ploeg speelde zeer defensief. Het was wachten op het eerste doel- punt. Na de openingstreffer van Stefan Bosdijk kregen we eindelijk meer ruimte. En toen was het ver- dereen ABC-tje." i De Rover, die vorig seizoen met zijn ploeg in de nacompetitie on- deruit ging, miste zondag nogal wat steunpilaren. Dennis Egging, Richard van der Meer (beiden ge- schorst), Luuk van Troost, Marco Jalink en Robert van't Zelfde (al ien geblesseerd) waren niet van de partij. Ook Emile Smits ontbrak. Hij moest vlak voor de wedstrijd met rugklachten afhaken. De Ro ver kwam met een verrassende vervanger voor de dag: Dennis Gouka, de kersverse Prins Carna- val bij de roomskatholieke feest- vereniging. De stilist, eigenlijk ge- stopt als voetballer op het hoogste niveau, speelde een prima wed strijd. Eerst als middenvelder, daarna als libera. Hij camoufleerde zijn trainingsachterstand profes- sioneel. „Dennis is defmitief terug in de A-selectie", legt De Rover uit. „Gelukkig maar, ik kan hem goed gebruiken. Vorige week don- derdag ben ik naar hem toegestapt. 'Ik heb je nodig', zei ik tegen hem. Meer niet. Andere argumenten hoefde ik bij Dennis ook niet aan te dragen. Daarvoor is mijn relatie met hem altijd te goed geweest. Zonder problemen stemde hij in met een reserverol. Toen Emile Smits op het laatste moment weg- viel, heb ik geen moment geaar- zeld. Dennis was meteen weer ba- sisspeler. Ik had ook een beroep kunnen doen op spelers van het tweede elftal, dat wegens afgelas- ting niet in actie was gekomen. Het programma van Rotterdams Dagblad TV duurt circa 15 minu- ten, met daarin het laatste lokale en regionale nieuws. Met op maandag en dinsdag een groot aanbod van koopwoningen. Elke dag wordt om 07.00 uur, 16.30 uur en 00.15 uur Auto TV uitgezon- den, met informatie over auto's, verkeer en vervoer. Woensdag: Dag en nacht Rotterdams Dagblad TV, onderbroken door Stads TV van 17.00 tot 24.00 uur Donderdag en vrijdag: Dag en nacht Rotterdams Dagblad TV, onderbroken door Stads TV van 17.00 tot 24.00 uur Zaterdag: Dag en nacht Rotter dams Dagblad TV Zondag: Dag en nacht Rotterdams Dagblad TV om 11.00 uur kerkdienst Maandag en dinsdag: Dag en nacht Rotterdams Dagblad TV, onderbroken door Stads TV van 17.00 tot 24.00 uur. In Vlaardingen en Maassluis zendt Rotterdams Dagblad TV 24 uur per dag uit. Het programma duurt circa 15 minuten, met ook daarin het laatste lokale en regionale nieuws, koopwoningen en Auto TV. De complete selectie van Excelsior'20. Maar dat vond ik niet juist ten op- zichte van Dennis. Achteraf heeft alles goed uitgepakt." Traditiegetrouw verliep de oefen- periode voor Excelsior'20 romme- lig. Door de uitstekende prestaties van het cricketteam, dat uiteinde lijk na een extra finale tegen stad- genoot Hermes DVS landskampi- oen werd, voegde een vijftal zo- mersporters zich pas heel laat bij de voetbalselectie. Zware blessu- res bij 'zware' jongens als Van Troost en Van 't Zelfde trokken een zware wissel op de ideale op- stelling. De keuze voor trainer De Rover was toch al niet al te ruim. Want (ook) traditiegetrouw was Excelsior'20 niet bepaald als win- naar uit de 'transferperiode' geko men. De Schiedamse ploeg leverde vijf spelers in en kon slechts een nieuwkomer verwelkomen. „Een probleem dat bij deze club al tien jaar of langer speelt", verzucht De Rover. ,,Bijna elk seizoen moet de trainer bij Excelsior'20 een nieuwe ploeg neerzetten. Dat kost veel tijd en energie. Bovendien is het niet leuk voor de jongens die wel elk jaar blijven. Die krijgen moeite met de motivatie. Begrijpelijk." Tot overmaat van ramp kampte Excelsior'20 in de aanloop naar het seizoen ook nog met be- stuursperikelen op voetbalgebied. Hans de Rover was volledig afge- knapt op ex-prof Ed van der Roer, bestuurslid technische zaken. Hij wilde niet meer met de fanatieke oud-doelman samenwerken. Uit eindelijk stapte Van der Roer op. „De rust is weergekeerd", zegt De Rover diplomatiek. „Ik ga geen ouwe koeien uit de sloot halen. Dat heeft geen enkele zin." Van der Roer staat bekend als een fervent aanhanger van aanvallend voetbal. Gekscherend wordt bij Ex celsior'20 wel eens gesteld dat hij offensiever wil spelen dan Johan Cruijff met Ajax of Barcelona in zijn dolste buien. „Aanvallend voetbal? Mij heb je", benadrukt De Rover. „Zekerals dertigjeugd- teams met drie spitsen spelen, moet ook de hoofdmacht diezelfde taktiek hanteren. Maar een trainer moet wel accenten kunnen leggen, kunnen doseren. Want als je spe- lersmateriaal niet toereikend is of de tegenstander het niet toelaat. In Dichtgespijkerd wordt gestre- den om de titel 'Minst gepasseerde keeper van het seizoen in de regio Rotterdam'. De tussenstand wordt wekelijks bijgewerkt en gepubli- ceerd in deze krant. Bij een ge- lijke stand wordt de volgorde be paald door het aantal gespeelde wedstrijden. Ge- staakte wedstrij den worden als niet gespeeld in de stand opgenomen. Alle clubs die uitkomen in de hoofd tot en met de vierde klasse van het amateurvoet- bal, en gevestigd zijn in het gebied waar een editie van MaasstaD Weekbladen verschijnt doen auto- matisch mee aan Dichtgespijkerd '96-'97. In totaal zijn dit er dit sei zoen 129. Aan het eind van het sei zoen wordt het aantal tegengoals per club gedeeld door het aantal gespeelde wedstrij den, zodat er een ge- middelde ontstaat. Voor de beste drie keepers en hun clubs zijn leuke prijzen weggelegd. Voor de club van de minst gepasseerde keeper stelt Kinorama een videocamera en -recorder be- schikbaar. Bent u het niet eens met de stand? Neem dan contact op met MaasstaD Weekbladen, Post- bus 1685, 3000 BR Rotterdam, tel. 010 - 400.44.91. In het afgelopen weekeinde kwamen door het slechte weer - en dus het grate aantal afgelastingen - slecht een paar clubs in actie. Zwart Wit'28 werd door Huizen met 2-1 gekopt. Voor Huizen wist Orpheo Keizerweerd tot twee maal toe Jan Flokstra te passeren. De Vaanclub moet daardoor na een week de koppositie weer overdoen aan Transvalia en Aeolus. Hierbij moet echter wel de kanttekening worden gemaakt dat deze twee zondag- vierdeklassers pas zeven wedstrijden hebben gespeeld. Zwart Wit'28 kwam daarentegen al elf keer in actie. De stand is dus nogal geflatteerd. Transvalia kwam zondag wel in actie. De wedstrijd tegen Tediro werd echter bij een 2-1 stand gestaakt, zodat deze uitslag nog niet in de stand is verwerkt. Tot de winsterstop moeten nog drie speelronden worden afge- werkt. Daarbij is het te hopen dat er vooral op zondag niet veel meer wordt afgelast, anders krijgen de zondagamateurs een overvol inhaalprogram- ma. 6 tegengoals: 1. Transvalia, Aeolus 7 tegengoals: 3. Rijn- mond Hoogvliet Sport, Nieuwenhoorn 8 tegengoals: 5. Zwart Wit'28, 6. Cion, Alexandria'66 (zat), TSB, 9. Xerxes (zon), 10. Ex celsior'20, 11. HOV 9 tegengoals: 12. SC Feyenoord, Capelle, 14. SVV, Leonidas (zo), 16. NOC, 17. Ursus, RKWIK 10 tegengoals: 19. Spar- taan'20, GOZ, Berkel 11 tegengoals: 22. SHO 23. VVOR, So ccer Boys (zat), Ber- nisse, 26. SMC, Rijsoord, Bolnes (zat), PFC, OHVV, 31. VOC dien je kleine aanpassingen te doen. De punt naar achteren of naar voren op het middenveld bij- voorbeeld. Die vrijheid van hande- len moet een trainer hebben." Met twee punten uit vier wedstrijden startte Excelsior'20 bijna even slecht als vorig seizoen. „We had- den geen zelfvertrouwen en geen geluk", blikt De Rover terug. „We dwongen helemaal niets af, ook al omdat we de tegenstander onze wil niet konden opleggen. De bal sprang alle kanten, behalve de goede." Het duel met RKWIK (3-0) bracht de ommekeer. Met een nieuw cen- traal duo in de verdediging (Daniel Bakboord en Emile Smits) kreeg het spel van Excelsior'20 plotse- ling vaart en verrassing. Germinal en RFC werden eveneens met 3-0 opgerold. Tegen Steeds Volharden trokken de Schiedammers de op- gaande lijn door. Vooral over de ontwikkeling van libera Smits is De Rover zeer te spreken. „Hij is jarenlang het grootste talent van Excelsior'20 geweest. Kritiek kreeg hij nauwelijks. Ik ben mis- schien de eerste trainer geweest die hem op zijn tekortkomingen heeft gewezen. Daar heeft hij even aan moeten wennen. Emile speelt nu een paar klassen beter dan in het vorige seizoen. Zowel met als zon der bal gaat hij uitgekookt te werk. Hij geeft rugdekking op de juiste momenten en gaat ook op de juiste momenten naar voren. Ik hoop dat hij dit niveau het hele seizoen kan vasthouden." De Rover wil hogerop met Ex celsior'20. De tweede klasse is het doel. Maar de gedreven coach uit Barendrecht weet niet of hij in Schiedam werkzaam blijft. „We hebben nog niet gesproken over een verlenging van het contract", besluit hij. „Dat is nog niet aan de orde. Ik ben een jonge en een am- bitieuze trainer. Ik zie voldoende mogelijkheden bij Excelsior'20 om door te groeien. Voor tachtig procent kan ik mijn ei kwijt bij de club. De trainingsfaciliteiten zijn nog niet optimaal en ook de moge- lijke versterking van de spelers- groep laat nog te wensen over. Maar ik ben optimistisch over de toekomst. De wil is zeker aanwe- zig om er iets van te maken." Norbert Kleinherenbrink Opnieuw hebben vorige week dui- zenden lezers en kijkers van Maas- stad WeekbladeN en RDTV mee- gedaan aan de actie 'Zzzap de kop d'r op'. Zij combineerden de kari- katuur, die voor de ene helft in Maasstad weekbladeN stond en voor de andere helft op RDTV te zien was. Bij deze tweede spelron- de bleek de karikatuur die van Hendrik te zijn. Veel inzenders combineerden de juiste karikatuur en dongen zo mee naar een van de vele fantastische prijzen. Uiteraard boog de deskundige jury zich ook weer over de vele origine- le, leuke en spitsvondige slagzin- nen, die afgemaakt moesten wor den. De meest originele slagzin kwam volgens de jury echter van de heer of mevrouw J. Schenk uit Rotterdam. Met de slagzin 'Maas stad weekbladeN en RDTV zijn wereldberoemd in de regio, omdat zij, met een halve kop, zowel jong als oud, voor de buis genageld houdt' won hij of zij de hoofdprijs: een Philips/Sky Homecomputer CD-rom t.w.v. fl. 2499,-. Ook deze week kunnen lezers en kijkers weer meedingen naar een van de fantastische prijzen met een totaal waarde van fl. 100.000,-. Winnaars 'Zzzap de kop d'r op' spelronde 2 (geplaatst d.d. 13/14 novemberj.l.): Hoofdprijs: Philips/Sky Home- computer CD rom t.w.v. fl. 2499,-: J. Schenk, Rotterdam. Eer ste prijs: breedbeeld kleurentv t.w.v. fl. 1.699,-: W. van Emden, Rotterdam. Tweede prijs: vide- orecorder t.w.v. fl. 899,-: C. van Dongen, Maassluis. Derde prijs: weekend London voor 2 personen t.w.v. fl. 79^,-: Monique v.d. Vloed, Rotterdam. Troostprijzen: 10 x meubelche- que t.w.v. fl. 250,-: M. Janssen, Oud-Beijerland; G.J. van Noord, Capelle a/d IJssel; M. Rombouts, Rotterdam; C. Baart, Capelle a/d IJssel; J.A. de Munnik, Ridder- kerk; J. de Vroed, Ridderkerk; R. Harlaar-Metz, Spijkenisse; A.A. van Veen, Vlaardingen; J.W. van Breda, Spijkenisse; F.C. Ooster- man-Barnhoorn, Vlaardingen. 2 x fotocamera t.w.v. fl. 250,-: L. van Driel, Ridderkerk; Fam. Ledder, Rotterdam. 10 x toegangsbewijs Kerstcircus t.w.v. fl. 35,-: G. van Heck, Rockanje; Marjolein Kol- ster, Capelle a/d IJssel; R.J.P. Driessen, Hoogvliet; A. IJben, Heinenoord; J. van Nieuwland, Rotterdam; C.M. Schuch, Capelle a/d IJssel; W.J. van Gremberghen, Rotterdam; A. Tuininga, Vlaardin gen; W.A. Groeneweg-Pocorni, Capelle a/d IJssel; A.H. Bezem, Rotterdam. Genoemde prijswinnaars krijgen binnen twee weken persoonlijk be- richt. Over de uitslag is geen cor- respondentie mogelijk, prijzen zijn niet inwisselbaar. Speler cijfer(s) gemiddi 1.. Cor Lems 6 6,87 Dordrecht'90 2. Henk Fraser 6 6,67 Feyenoord 3. Kees van Wonderen 6 6,56 Feyenoord 4. Gerard de Nooijer 8 6,50 Sparta 5. Ronald Koeman 7 6,43 Feyenoord 6. Jochem van der Hoeven 7 6,41 Sparta 7. Henryk Larsson 6 6,38 Feyenoord 8. Giovanni v. Bronckhorst 6 6,35 Feyenoord 9. Richard Plug 5 6,33 Dordrecht'90 10. Mark Noorlander 7 6,31 Sparta 11. Marilia 6 6,30 Sparta 12. George Boateng 6,27 Feyenoord 13. Joop Lankhaar 6,27 Dordrecht'90 14. Gaston Taument 7 6,24 Feyenoord 15. Pablo Sanchez 6 6,23 Feyenoord 16. Patricio Graff 6 6,20 Feyenoord 17. Alfons Groenendijk 6,15 Sparta 18. Hennle de Romijn 6,08 Dordrecht'90 19. Jerry Smith 6 6,08 Sparta 20. Arjan van der Laan 5 6,06 Sparta Ed de Goey bewees zondag zijn onschatbare waarde voor Feyenoord. De doelverdedi- ger verkeerde in topvorm tegen aartsrivaal Ajax. Zijn meest belangrijke redding verrichte hij ongetwijfeld in de tweede helft toen hij na een kopbal van Ronald Koe- man maar ternauwernood een eigen doelpunt kon voor- komen. Feyenoord speelde tegen Ajax na een 1-0 en 2-1 voorsprong met 2-2 gelijk. Van verslaggever Jan Broere kreeg De Goey een acht. Daardoor passeerde hij Edward Metgod in het keep- ersklassement. De constante vorm die De Goey de afgelo pen seizoenen zowel bij Spar ta als bij Feyenoord tentoon- gespreid heeft blijkt vooral uit het feit dat hij al twee keer tot Speler van het Jaar uitgeroe- pen is. Vooralsnog bekleedt hij echter de tweede positie in het keepersklassement, achter Mark Zegers, de reser- vedoelman van Excelsior. Speler cijfer(s) gemiddelde 1. Mark Zegers 8/6 7,00 Excelsior 2. Ed de Goey Feyenoora 8 6,76 3. Edward Metgod Sparta 6 6,71 4. Edwin van Holten 6,44 Excelsior 5. Jan Scheurwater 6,33 Dordrecht'90 6. Peter van der Kwaak 6 6,33 Dordrecht'90 Speler Doelpunten l. Dennis de Nooijer Sparta 6 doelpunten 2. Peter van der Veen Dordrecht'90 6 doelpunten 3. Henryk Larsson 5 doelpunten Feyenoord

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 11