Rubntswrnidm' up wieien. In 1896 stelde Henry Ford z'n eerste auto voor, de quadricycle. Daar kunt u nu een hoop plezier aan beleven, want Ford laat zo'n eeuwfeest natuurlijk niet ongemerKt voorbijgaan. Daarom zijn we nog een paar weken bijzonder gul met extra's. U krijgt ze cadeau of voor een bijna symbolisch bedrag. Al met al kan uw voordeel tot vele, vele duizenden guldens oplopen. Da's andere koek dan een stuk feesttaart. Jan Evertsenweg 6, Industrieterrein Vijf Sluizen, 3115 JA Schiedam.Telefoon 010 - 426 46 90 Standaard op de Escort Limited Edition o.a.: Dynamic Safety Engineering elektrisch bedienbare ramen voor stuurbekrachtiging centrale portiervergrendeling sportbumper in carrosseriekleur met mistlampen voor toerenteller in 60/40 delen neerklapbare achterbankleuning. Standaard op de Fiesta o.a.: Dynamic Safety Engineering getint en warmtewerend glas in 60/40 deien neerklapbare achterbankleuning luchtrecirculatie met MicronAir-filter wis/was-installatie op de achterruit. De Fiesta is verkrijgbaar als: aantrekkelijke Studio sportieve Techno luxueuze Ghia. Standaard op de Mondeo First Edition o.a.: Dynamic Safety Engineering drie hoofdsteunen achter derde remlicht stuurbekrachtiging centrale portiervergrendeling elektrisch bedienbare ramen voor elektrisch verstelbare en verwarm bare buitenspiegels Standaard op de Scorpio Platinum o.a.: Dynamic Safety Engineering ABS airco Cruise Control centrale dubbelwerkende portiervergrendeling met afstandsbediening unieke Ford startblokkering elektrisch in hoogte verstelbare bestuurdersstoel lendesteunverstelling op bestuur-dersstoel middenconsole met armsteun voor in 60/40 delen neerklapbare achterbankleuning. elektrisch bedienbare ramen voor elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels elektrisch in hoogte verstelbare bestuurdersstoel stuurbekrachtiging lederen stuurwiel hightech Multiplex bedradingssysteem automatisch dimmende binnenspiegel. Het optionele Exterieur Styling Pack bestaat uit o.a.: aluminium opstaptreden (links, rechts en achter) handgrepen achter achterspoiler met derde remlicht vele robuuste afwerkingsdetails. Standaard op de nieuwe Maverick o.a.: Dynamic Safety Engineering centrale dubbelwerkende portiervergrendeling met afstandsbediening elektrisch bedienbare ramen voor elektrisch verstelbare en verwarmbare buiten spiegels centrale dubbelwerkende portiervergrendeling met afstandsbediening unieke Ford startblokkering elektrisch bedienbare ramen voor in hoogte verstelbare voorstoelen elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels. Standaard op de Galaxy GLX o.a. Dynamic Safety Engineering airco ABS stuurbekrachtiging mistlampen voor startblokkering wielkastverbreders ook leverbaar met grijs kenteken. Prijzen zijn incl. B.T.W., excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Afgebeelde lichtmetalen velgen zijn optioneel. Alleen in combinatie met stuurbekrachtiging (standaard op Ghia, 1.8 dieselmotor, 1.4 ZETEC-motor en CTX-automaat)Op Ghia: airco radio 5000T f 1.190,-. **Hoofdsteunen niet op Escort Cabriolet. Niet leverbaar i.om. 1.6 benzinemotor en 1.8 TD dieselmotor. elke twee jaar een nieuwe Ford. Vraag ons naar de exacte voorwaarden. Wijzigingen voorbehouden. 16384

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1996 | | pagina 18