Rotterdam een prima stad om te studeren, te wonen eri te werken. Wie kiest voor Rotterdam ate stad om te studeren maakt de perfecte ketize. Niet alteen biedt de Maasstad een breed aanbod aan opieidingen, maar beleven studenten er ook nog eens de tijd van hun leven. fet daarbij hetfeit dat het relabel eenvoudig is om als student een kamer in Rotterdam te vinden en de ketize voor deze stad is eigenlijk vanzelfsprekend. paarvoor hoef ]e niet naar een ande- re stad toe. In Rotterdam heb je de keus uit alle opieidingen in het hoger onderwijs. Dynamiek, dat te wat Rotterdam uitstraalt en het is niet voor niets dat uit een recent onder- zoek blijkt dat studenten in de Randstad het juist hier het meest naar hun zin hebben. Er valt in Rotterdam namelijk altijd wat te beleven, zowef op het gebied van sport ate cultuur. Het aanbod van sportevenementen, festivals en theater- en filmvoorstellingen isenorm. Kroegen, gezeIHge terrasjes, dtecothekenen studentenverenigingen garanderen 'never a dulj moment'. Ate kloppend hart van de Nederlandse economie bruist Rotterdam van de activifeiten; De con taeten tussen het bedrijfsleven en de lokale hoger onderwijsinsteHingenzijn heeht en vormen de basis voor een nauwe en productieve samenwerking. Studeren betekent investor en in je toekormt. Studeren in Rotterdam maakt de stpdtetijd tot een onvergetelijke per lode. Wet die keuze voor een opleiding in Rotterdam zetten studenten hun eerste stap op weg naar een succesvolfe carriere

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 17