Amerikaan Bob Ross laat dromen uitkomen op het schildersdoek Minister, dj en vakbondsleider nemen ambassadeursschap serieus GEZONDERWIJS RAPPORT Hafid Bouazza te gast op schrijversavond .,2150 per maand De Thuiszorgcentrale Aandacht voor bouwen op de basisschool Computerbeurs in Ahoy' MaasposT Gala rond de Walvis Amivedi Benodigdheden: veel zin en oude kleren Jenevergenootschap trekt blik nieuwe vertegenwoordigers open Paddenwerkgroep zoekt hulp Dieren verzorgen op't Hoefblad 52* Het is de bedoeling dat Mr. Pieter van Vollenhoven samen met zijn Gevleugelde Vrienden en de Koos Mark Bigband deze speciale avond ntuzikaal komt opluisteren. Het "wachten is op de rijksveiligheids- dienst die zijn fiat moet geven aan het bezoek. Als er op de genoemde datum staatsbezoeken zijn ge pland, moet Mr. Pieter van Vollen- hove namelijk verstek laten gaan. ■Maar dat zijn niet de enige klin- kende namen die de organisatie ,,voor ogen heeft. Bekende Neder- landers moeten de Amsterdamse ijrachtengordel op die bewuste avond maar even laten voor wat zij is, want de organisatie is heel wat van plan. SCHIEDAM - De Araeri- kaanse schilder Bob Ross is anderhalf jaar geleden over- leden, maar zijn schilderles- sen op televisie worden nog regelmatig uitgezonden. Zijn idee is dat iedereen in korte tijd en met veel plezier een landschap of een boeket bloemen kan leren schilde- ren. De Schiedamse Hans Matena en zijn Rotterdamse bedrijfspartner Yvonne Ca- sander hebben anderhalve maand geleden een certifi- caat behaald dat hun het recht geeft schilderles te ge ven volgens de Bob Ross- methode. Momenteel zijn zij de enigen in Nederland die hiertoe bevoegd zijn. De nieuwe ondernemers zijn dan ook hard op weg een netwerk op te bouwen om overal in het land cursussen te kunnen geven. Gewapende overval Man mishandelt en bedreigt twee meiden Olie op wegdek Pakketjes softdrugs in frituurpan Gewond na val in molen Spaarlampendief aangehouden CONTACTLENZEN Oftfclc F Woensdag 19februari 1997 MAASPOST SCHIEDAM XQ 53 SCHIEDAM - In het programma Tearoom van Ellen Brusse op RTL4 kregen ze niet de gelegen- heid om een tipje van de sluier op te lichten. Peter Otter en Janet van Huisstede van het actiecommite 'Help De Walvisch uit de brand' willen de Schiedammers echter jiiet langer in spanning laten. „Er .•komt een groot gala met daaraan gekoppeld een veiling op 5 Sep tember 1998." Over de reden waarom die datum zo ver weg ligt. doet Van Huisste de nog een beetje geheimzinnig. „Dat we het zo ver vooruit gepland hebben heeft te maken met het ko- ninklijk bezoek dat we op die da tum verwachten. We zijn namelijk bezig met niemand minder dan Mr. Pieter van Vollenhoven vaar Schiedam te halen!" Veilingmeester van de veiling die ook nog wat extra geld in het laatje V.al brengen voor De Walvisch moet Pieter Glerum worden, de veilingmeester die zijn deskundig licht laat schijnen op de kunst die Ban bod komt in het televisiepro- jgramma Eenmaal Andermaal. Om 'Schiedam meteen een beetje in het zonnetje te zetten, zijn ook veel be kende Nederlanders uitgenodigd die eens in de Jeneverstad ge- woond hebben. Zo is het de bedoe ling dat weerman John Bernard en NOVA-presentator Victor De Co- ninck aanwezig zijn. De vader van de NOVA-presenta- tor heet Octave De Coninck, een Schiedamse schilder die heel wat pittorisque landschapjes op zijn ■.naam heeft staan en ook de molen De Walvisch ettelijke malen ver- eeuwigd heeft. Andere namen zijn Angela Groothuizen en Jan van ,'der Steen. Voor wie niet bekend is met de laatste naam: Van der Steen Js een Schiedamse decorbouwer die onder andere verantwoordelijk Is voor het decor van de musicals rhantom of the Opera en Cats. Van der Steen zal een gigantische mo len bouwen als decor voor het gala in het nieuwe theater, dat door het bestuur gratis beschikbaar wordt •igesteld voor de groots opgezette 3vond. „Het is eigenlijk best ge1c at we in Schiedam nog nooit van -fco'n getalenteerde vent hebben ge- hoord, terwijl hij in ons midden woont. Datzelfde geldt voor de fir- ma Studio Sound House, verant woordelijk voor vele jingles op tv en radio. Deze firma gaat speciaal "voor deze avond de muziek schrij- ven", aldus Van Huisstede niet zonder trots. „Ik ben nu ruim acht maanden aan het schilderen en daarvoor had ik nog nooit een penseel in handen gehad", begint Hans Ma tena. „Op een zondagochtend keek ik televisie en zag deze cha- rismatische Bob Ross. Zijn haar en stem maakten indruk. Hij bleef tijdens het programma herhalen dat iedereen zou kunnen wat hij voordeed. Toen kwam ik op het idee om ook eens te gaan schilde ren." Maar de eerste stappen wa- ren nog niet zo eenvoudig. „Ik ging naar een hobby-winkel in Rotterdam, waar ze me met de nek aankeken toen ik de naam Bob Ross noemde. Dat was vol gens hen geen kunst." Matena kreeg in een andere winkel wel gehoor. Daar vernam hij dat het mogelijk is om een certificaat te behalen tot instructeur en dat heeft hij gedaan. Yvonne Casan- der behaalde eveneens het certifi caat landschapsschilderen. Hans Matena en Yvonne Casander zijn momenteel de enigen die schilderlessen mogen geven volgens de Bob Ross-methode Casander en Matena zijn druk met het organiseren en geven van cursussen. Ze hadden tijd tekort om de bloeiende onderneming goed van de grand te krijgen. Praktisch gezien was het tot voor kort handiger wanneer Casander het bedrijf eerst zou uitbreiden, alvorens ook Matena voltijds in de Art school of Painting zou stappen. Sinds deze week is er een kink in de kabel gekomen, die de wereld van de schilders op z'n kop heeft gezet. Matena heeft ontslag gekregen. Ondanks die tegenslag ziet hij de toekomst juist positief: „Ik heb altijd iets voor mezelf willen beginnen. In die zin komt het ontslag op het juiste moment." Het lijkt of de warmte en rust van Bob Ross ook is neergedaald op de twee Nederlandse instructeurs. Dat komt onder andere tot uiting in de hulp die het tweetal krijgt bij het opzetten van de cursussen. Casander: „Door ons enthousias- me krijgen we veel warme reac hes en adviezen van detaillisten en cursisten." Tijdens de cursus gebeurt er meer dan schilderen al- leen. Casander: „De deelnemers zijn intensief bezig met het ma ken van een schilderij. Ze verge- ten hun zorgen en beslommerin- gen en genieten met voile teugen. Veel cursisten hebben hun leven lang gedacht niet te kunnen schil deren. Het zelfvertrouwen van de cursisten groeit, wanneer blijkt dat ze wel een landschap kunnen schilderen." Hans Matena merkt dat het schilderen ook op andere levensterreinen doorwerkt. „Het laatste jaar ben ik flink veranderd. Ik heb nu veel meer de overtui- ging dat dit mijn wereld is, waar- in ik kan doen wat ik wil." Casander en Matena geven samen de schildercursussen. De instruc teurs doen voor hoe een land schap opgebouwd wordt, waar de lichtval vandaan komt en met welke materialen een bepaald ef fect kan worden bereikt. De cur sisten maken een schilderij per dag. Casander: „We leren de cur sisten geen theorie over perspec- tieven, maar stippen het aan. De deelnemers leren vanzelf te zien wat juist en wat onjuist is." Fol low Your Dream, volg je dromen. Dat is de toevoeging van de Art- school of Painting en daar werkt het tweetal hard aan. In juli hopen ze het volgende certificaat in de wacht te slepen. In September mogen Matena en Casander ook les geven in het schilderen van bloemen. MARGREET FEENSTRA SCHIEDAM - Amivedi registreert gevonden en vermiste dieren en brengt vinder en eigenaar met elkaar in contact. Telefonische in- formatie over onderstaande dieren js te verkrijgen op 4711857. I, Vermist 04-02: lapjespoes, oranje/wit/ #wart, 13 jaar, Dotje. 08-02: rode gecastreerde kater, witte bef, bruine ogen, bruin hals- bandje met koperen bel, 4 jaar, Loedie, moedervlekje rond mond en ogen. 08-02: stefferson reu, wit/zwart, bruin leren band met zilver beslag, 4 jaar, Hooche. SCHIEDAM - Dat een minister ook maar een mens is bleek don- derdagavond 13 februari weer in museum De Gekroonde Bran- dersketel waar op een bijeen- komst van het Jenevergenoot schap nieuwe ambassadeurs van het genootschap werden be- noemd. Minister Korthals-Altes moest tijdens de eerste feestelijk- heden verstek laten gaan, hij stond namelijk in de file. Geluk- kig was de politicus nog wel op tijd, al was het in enigszins be- schonken toestand, om zich later op de avond alsnog tot vertegen- woordiger te laten uitroepen. Op de vraag waarom de minister vertegenwoordiger van het jenver- genootschap wordt, komt na enige ogenblikken glazig peinzen het verlossende antwoord: „Omdat ik graag een borrel lust natuurlijk! 's Avonds dan wel he. Na het werk", haast Korthals-Altes hier aan toe te voegen. Tot de lichting kersverse ambassadeurs van het Jeneverge- De derde bijeenkomst van het Genevergenootschap was er weer een vol VIP's WATERWEG - Een veel gehoor- de klacht in de gezondheidszorg is dat men van het kastje naar de muur wordt gestuurd. Terwijl juist de bereikbaarheid van instellingen zo belangrijk is. Daarom introdu- ceert Thuiszorg Nieuwe Water- weg-Noord per 1 maart de Thuis- 'zorgcentrale. Een telefoonnummer waar burgers uit Maasland, Maas- sluis, Schiedam en Vlaardingen te- recht kunnen met hun vragen. A Of ze nu thuiszorg willen aanvra- igen, informatie of advies wensen, een afspraak moeten verzetten of Jfjun contactpersoon bij de thuis zorg willen spreken. Hiermee wordt de bereikbaarheid van Thuiszorg Nieuwe Waterweg- Noord verbeterd. Alle oude tele- foonnummers van de organisatie komen per 1 maart te vervallen. De Thuiszorgcentrale is bovendien 24 uur per dag, zeven dagen per week, bereikbaar. De Thuiszorg centrale is dus altijd bereikbaar voor spoedgevallen. Voor minder dringende zaken wordt geadvi- seerd tijdens kantooruren te bellen. Dan is een snelle afhandeling van vragen mogelijk, omdat tijdens kantooruren de meeste afdelingen van de thuiszorg bezet zijn. Indien nodig, kan ook binnen kantooruren makkelijker elders worden gein- formeerd om een antwoord te vin- den op brandende vragen. Bij de Thuiszorgcentrale werken deskundige medewerkers, wijk- verpleegkundigen met praktijker- varing in de thuiszorg. Zij zijn op- geleid voor het werken bij deze centrale. Zij zijn niet alleen op de hoogte van alle diensten van Thuiszorg Nieuwe Waterweg- Noord, maar ook bekend met het werk van andere gezondheidsorga- nisaties in de regio. Zij kunnen dus ook doorverwijzen. Voor meer informatie over thuis zorg of voor het aanvragen van dingen kan men vanaf 1 maart bel len naar de Thuiszorgcentrale Nieuwe Waterweg-Noord, tel. 2467300. Gezonderwijs is een publicatie van het Riagg, Thuiszorg Nieuwe Wa- terweg-Noord, het Holy en Schie- land Ziekenhuis. nootschap horen ook dj en radio 538-baas Erik de Swart en FNV- leider Stekelenburg. De laatste maakt meteen van de gelegenheid gebruik om de jarenlange, niet al tijd even rooskleurige, relatie tus- sen arbeider en drank uit de doe- ken te doen. „In groezelige eenka- merwoninkjes wachtten de al net zo groezelige kinderen en vrouw op de terugkomst van de dronken heer des huizes die zijn terugkomst steevast vierde met een pak ram- mel op zijn lieftallige gezin." Hoe- wel er nog steeds met mate geno- ten moet worden, benadrukte Van Stekelenburg ook de positieve kanten van drank. „Als ik thuis- kom en mijn vrouw staat eten te koken, terwijl ik kijkend naar haar van mijn borrel nip, dan voel ik me toch bijzonder prettig." Ook Erik de Swart voelt zich van- uit zijn tenen geroepen tot de status van vertegenwoordiger voor het Jenevergenootschap. De heren van Bols en Bokma in keurig grijs pak om hem heen bestuderend, biecht hij op dat deze avond toch wel bij zonder geschikt is om een sponsor te vinden voor zijn radioprogram- ma's. Behalve nieuwe vertegen woordigers waren er ook al wat 'veteranen' aanwezig zoals Piet Romer, die verleden jaar als am- bassadeur is aangesteld. De acteur ziet zichzelf nog niet met een fles jenver op de wallen wankelen. En ook is hij niet van plan om in de befaamde Baatjer-serie een fles je- never 's morgens te nuttigen in plaats van het kleintje gezondheid dat momenteel door Vledder en zijn andere collega's genuttigd wordt. Zoals het een sjiek feestje met sjie- ke gasten betaamt, waren er behal ve de nodige alcoholische en niet- alcoholische versnaperingen ook levende muziek, in dit geval ge- bracht door de vermaarde fluitist Thijs van Leer. Voor grappen en grollen werd gezorgd door een lu- diek gekleed duo dat als een tot le ven gekomen stel uit de vorige eeuw de bezoekers verwelkomde. Overigens wachtten aan het eind van de avond de gasten nog een kleine en onaangename verrassing. Minister, acteur, dj of directeur; wie zijn auto niet netjes gepar- keerd had (en dat waren er die don- derdagavond nogal wat) kreeg ge- woon een prent van Oom Agent. Het bemlddelen en vergoeilijken van de deftig geklede portier hielp daar geen Lieve Moedertje aan. „Er is geen parkeerontheffing aan- gevraagd, dus dan gelden de gewo- ne parkeerregels", maakt de agent onverbiddellijk duidelijk, terwijl zijn vrouwelijk collega nog eens een verkeerd geparkeerde donker- blauwe mercedes monstert. MONIQUE SIEMSEN SCHIEDAM - Een winkel aan de P.J. Troelstralaan is vrijdagochtend 14 februari om 10.00 uur overvallen door twee jonge mannen. De overvallers renden de winkel binnen en een van hen bedreigde een medewerkster, die zich samen met een klant in de winkel bevond, met een vuurwapen. Ze werd gedwongen de kassa te openen, waarop een van de overvallers de bankbiljetten uit de kassa griste. Uiteindelijk verlieten de mannen de win kel met de bankbiljetten en de kassalade waar nog wat muntgeld in zat. De buit bedroeg in totaal ongeveer zevenhonderd gulden. De overvallers stapten buiten in een auto die niet wilde starten. Een van hen heeft de wa- gen vervolgens aangeduwd. Pogingen van politiemensen om de overval lers op het spoor te komen haalden tot nu toe niets uit. De auto is inmid- dels teruggevonden. De recherche van het district Schiedam stelt een on- derzoek in. SCHIEDAM - Een veertienjarige Vlaardingse en een twaalfjarige Rotter damse zijn zondagmiddag 16 februari op de Nieuwe Damlaan bij station Nieuwland mishandeld terwijl zij op de tram stonden te wachten. Ze ston- den te spelen met pluisjes die uit de bomen vielen. Op een gegeven mo ment staken ze de pluisjes aan, waarna een man een van de meiden een tik op de handen gaf. Het andere meisje kreeg een schop van hem en werd aan haar arm meegesleept. Hij uitte daarbij bedrijgingen. Zowel de man als de meisjes zijn vervolgens in de tram gestapt. SCHIEDAM - Een deel van de Vlaardingerdijk is vrijdagmiddag 14 fe bruari afgezet, nadat een olieleiding van een vuilniswagen was gespron- gen. Hierdoor kwam ongeveer honderdtwintig liter olie op de rijbaan te- recht. Nadat het wegdek was gereinigd, werd de afzetting opgeheven. SCHIEDAM - Politiepersoneel van het district Schiedam heeft donder- dagavond 13 februari een postpakket met daarin een frituurpan onder- schept waarin zich 27 pakketjes softdrugs bevonden. Het pakket was aan- geboden bij een koeriersbedrijf in Rotterdam. De pan en de ruim zes kilo softdrugs zijn in beslag genomen. Van de eigenaar ontbreekt nog elk spoor. SCHIEDAM - Een 25-jarige Chinese vrouw raakte donderdagmiddag 13 februari gewond na een val van een trap in een molen aan de Noordvest. Bij het beklimmen van de trap verloor ze haar evenwicht, waardoor ze viel. Ze is voor behandeling van haar verwondingen overgebracht naar het Schielandziekenhuis. SCHIEDAM - Een 32-jarige Schiedammer is donderdagavond 13 februari aangehouden wegens diefstal uit een supermarkt aan de Lange Kerkstraat. Surveillerende politiemensen zagen dat de man drie spaarlampen in het kruis van zijn broek verstopte. Hij werd aangehouden toen hij zonder te betalen de winkel wilde verlaten. SCHIEDAM - De leerlingen van basisschool De Regenboog hebben regelmatig projecten op school. Slechts eenmaal per jaar vindt ech ter het grate schoolproject plaats. Van maandag 17 tot en met don- derdag 27 februari is het weer zo ver. Dit jaar besteedt De Regen boog bijzondere aandacht aan het thema 'Bouwen en Gebouwen'. Kinderen en leerkrachten startten het project in de hal van het schoolgebouw, waar de leraren een lied zongen. Het schoolgebouw is omgetoverd tot een niet te vermij- den decor van het thema. Zo staan er bijvoorbeeld imposante steigers in de hal. Tijdens het project is er voor de kinderen een Lego-werk- plaats ingericht. De schoolleiding vroeg tientallen kilo's Lego aan om de leerlingen een eigen Lego- land te laten maken. De kinderen van de hogere klassen bouwen met flippo's in de Flippo-werkplaats. De leerlingen van De Regenboog krijgen in de eigen groep ook op- drachten waarbij het thema cen- traal staat. Afhankelijk van de leef- tijd maken de kinderen maquettes van een huis, houden ze een speur- tocht door de Woudhoek om de huizenbouw in de wijk te bekijken of komt een architect vertellen over zijn werkzaamheden. Woens dag 26 februari is er tussen 18.30 en 20.00 uur een inloopavond voor alle belangstellenden. Op die avond presenteren de kinderen in de school hun bouwproject. SCHIEDAM - De paddenwerk groep Schiedam organiseert voor mensen die zich als vrij- williger in willen zetten een in- formatieavond op vrijdag 21 fe bruari. De werkgroep is namelijk op zoek naar belangstellenden die willen helpen bij het overzetten van padden. Deze dieren ko men namelijk begin maart uit hun winterslaap en keren terug naar hun geboortesloot om eie- ren af te zetten. Tijdens deze trek moeten de padden een aantal drukke we- gen oversteken. Hierbij lopen ze dus het gevaar overreden te worden. De werkgroep zorgt nu dat zoveel mogelijk padden hun geboortesloot halen. Hierbij kan zij de hulp van zoveel mo gelijk vrijwilligers goed gebrui- ken. SCHIEDAM - In de voorjaarsva- kantie organiseert de afdeling Na- tuurontwikkeling op kinderboer- derij 't Hoefblad de cursus dierver- zorging voor kinderen van 9 tot en met 12 jaar. De cursus duurt vier middagen en start op maandag 3 maart. Tijdens de cursus maken de kinderen kennis met de vele kanten van het dierverzorgingsvak. Zij volgen de cursus onder begelei- ding van de dierverzorgers van de kinderboerderij. Geleerd wordt on der andere hoe een konijn dient te worden vastgehouden, hoe de na- gels van een cavia kunnen worden geknipt en hoe vaak hokken moe ten worden schoongemaakt. De kinderen houden van al deze akti- viteiten een boekje bij. Zodoende kunnen ze er later nog veel plezier aan beleven. Als de cursus met goed resultaat wordt afgesloten, ontvangen de kinderen het 'getuig- schrift hulp-boer(in)'. Ouders kun nen geinteresseerde kinderen op- geven bij Marcel Scheefhals, tel. 2465521. Er is plaats voor maxi- maal 12 kinderen de toegang is gratis. ROTTERDAM - Computers, soft en hardware, videogames, CD-i en CD-ROM, boeken en elektronica: het zijn slechts enkele van de vele onderdelen die zaterdag 22 en zon- dag 23 februari te zien, te bewon- deren en te koop zijn op de half- jaarlijkse PC Discount in Ahoy'. De computer-koop-manifestatie is beide dagen geopend van 10.00 tot 16.00 uur. De vorige keer bezochten per dag ruim negenduizend geinteresseer- den de beurs. De bezoekers komen voor een kwart uit zakelijke over- wegingen. Voor 75 procent is het privegebruik van de computer maatgevend. Tijdens de beurs worden presenta- ties en demonstraties gehouden. Ook is er een speciaal PC Hardwa re Testteam aanwezig. dat tevens kleine reparaties uitvoert. Uiter- aard wordt er ook de nodige infor matie gegeven. Daarnaast is het mogelijk tegen lage prijzen com puters of aanverwante artikelen te kopen. Ook worden er tweede- hands artikelen met garantie ver- kocht. De vele standhouders, be- drijven en verenigingen zijn af- komstig uit Nederland, Belgie en Duitsland. Wie geluk heeft gaat tijdens de beurs ook nog met een van de vele prijzen, waaronder als dagprijs een digitale camera voor de PC, naar huis. Om 11.30, 13.30 en 15.30 uur worden er tussenronden ge houden met kleine prijzen. Direct hierna wordt een finale gehouden tussen de winnaars van de voor- ronden, waarna de hoofdprijs wordt overhandigd. De nummers twee en drie strijden met andere re gional kandidaten op 6 april op de beurs Computer Interexpo '97 in de Jaarbeurs in Utrecht om de Pen tium PC ter waarde van fl. 2500,-. De entree voor de beurs bedraagt met de reductiebon elders in deze krant fl. 7,50. Kinderen van 6-12 en 65-plussers betalen fl. 5,-; klei ne kinderen gratis. Meer informa tie: Infolijn, 070-358.89.29. SCHIEDAM - De eerstvolgende schrijversavond vindt plaats op vrijdag 28 februari. Te gast is dan Hafid Bouazza die in 1996 debu- teerde met de verhalenbundel 'De voeten van Abdullah'. Dit debuut werd over het algemeen juichend ontvangen. De in Marokko gebo- ren schrijver kan in die zin als een bijzondere gast beschouwd wor den. Op dit moment werkt Bouaz za aan een roman, waar menigeen al nieuwsgierig naar uit kijkt. Bouazza werd in 1970 geboren in Oujda, een klein dorp in Marokko. Op zevenjarige leeftijd verhuisde hij naar Nederland. In een inter view in de Groene Amsterdammer vertelt Bouazza dat hij na de mid- delbare school Arabisch ging stu- deren om de verhalen van '1001 nacht' in de oorspronkelijke taal te kunnen lezen. De stijl van deze verhalen wil hij in zijn eigen werk tot uiting brengen. De wonderlijk- ste dingen beschrijft hij dan ook op zo'n manier dat ze bijna vanzelf- sprekend worden. Voordat Bouaz- Hafid Bouazza (foto:Bert Nienhuis) za zich toe ging leggen op het schrijven was hij werkzaam als do- cent en vertaler Arabisch. Hij com- poneerde muziek voor diverse film- en dansproducties en schreef- theaterstukken voor jongeren. Bouazza ziet zichzelf niet als al- lochtoon auteur. ,,Ik bedien mij van de Nederlandse taal en ben dus een Nederlands schrijver." Hij gaat zelfs uitermate creatief met de Nederlandse taal om. De debutant geeft blijk van een grate voorkeur voor metaforen en alliterende uit- drukkingen. Hij blaast Nederland se woorden die in onbruik zijn ge- raakt nieuw leven in en creeert al- lerlei nieuwe woorden. De speelse vondsten en ongebruikelijke woordcombinaties die gebruikt worden om surrealistische en ab- surdistische wendingen te beschrij- ven leveren hele verrassende ver halen op. In een lyrische stijl be schrijft hij een wereld waarin de is lam een belangrijke rol speelt en de mensen er een eigenaardige seksu- ele moraal op na houden. In alle verhalen volgen de poetische, sur realistische beelden elkaar in hoog tempo op. De verhalen lenen zich uitstekend om voorgelezen te wor den door het sprankelende en ori- ginele taalgebruik. Het belooft dus een speciale schrijversavond te worden. De schrijversavond die gehouden wordt in de bibliotheek aan het Bachplein begint om 20.15 uur. De toegang is fl. 7,50. Tijdens de avond zal onder de aanwezigen een gesigneerd boek en een jaar- abonnement op 'Musis, een nieuw elan' verloot worden. Voor meer informatie kan men contact opne- men met boekhandel Mercurius, tel. 4712313. Hoogstraat 2 Schiedam 010-473 59 19 met <vUc.Hetcll}&c pt-o-ctc*, elc fit-up tfUicic,*. TEMPE l

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 5