I I Sport flitsen I HCHTGESPIJKERD Sandro Albertus glansrijk bokskampioen Zuid-Holland 96/97 jS31 m Jexandria '66 zakt flink Stand MaasstaD Piet Krijnen, een leven lang in dienst van Foppe de Haan bij WON Korte competitie darts Handbal voor scholieren SPELER VAN DE WEEK buy AKAI igen verk wint de eerste wedstrijd Kriesz provinciaal kampioen dressuur ique wint eerste wedstrijd wheeler-seizoen rmin Smajic imponeert op NK Pr estatieloop bij AV Fortuna TUSSENSTAND PER 2/3 Fr Peter van der Kwaak (Dordrecht'90) KEEPERSKLASSEMENT T0PSC0RERS RADIO /oensdag 5 maart 1997 MAASPOST SCHIEDAM XQ 55 4 H* P £5 JD fj Jj-lit B JARTEN - Biljartvereniging 'Het Blauwhuis" mag van de A.N.B.O. ataeling Schiedam (Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen) voor de .feede maal een nederlaagserie organiseren voor de senioren. De wed- stjjjden worden gespeeld op de vijf tafels van de A.N.B.O.-societeit aan deiLange Nieuwstraat 181-1 in de periode maart-mei 1997. Iedere vrij- dalmiddag wordt er vanaf 13.00 uur gespeeld. Er zijn elf deelnemende bifartverenigingen met elk tien spelers. DRESSUUR - In Pijnacker werd 22 februari het provinciaal kampioen- scBap indoor dressuur Zuid Holland/West Brabant verreden voor pony's enjpaarden. Voorafgaand was een selectiewedstrijd verreden om aan het kampioenschap deel te mogen nemen. De dressuuramazones van de Schiedamse 'Spalandruiters', de 17-jarige Chiara Karpes met de pony 'Iipsa' en de 14-jarige Leanne Kriesz met de pony 'Babbel' plaatsten zich met respectievenlijk een derde en vierde plaats voor het kampioenschap. Tifaens dit kampioenschap reed Chiara Karpes met 'Irosa' een nette proef in fie L-dressuur. Ze werd met 156 punten vierde. maar viel net buiten de pnjzen. I.Anne Kriesz startte als eerste met 'Babbel' en reed een dressuur keu- rirpsproef. Bij de prijsuitreiking bleek haar proef gehonoreerd met 167 pimten. Hierdoor werd Leanne eerste bij de categorie ABC-ponys en kam- pifen van het district Zuid-Holland/West-Brabant. jlEELEN - Zaterdag 1 Maart was het begin van het nieuwe wheeler-sei- ze*m. Voor de eerste wedstrijd was toch een behoorlijk aantal atleten afge- rejd naar Wapenveld waar om 11.00 uur s morgens de Berga Papierloop va|j start ging. Onder de atleten waren de Schiedammers Geeve en Waque etwee Vlaardinger Vink. De wedstrijd ging voornamelijk over een nieuw gelegd geasfalterd ftetspad. Daardoor was de tocht niet alleen heel (de wheelers zakken diep in de ondergrond) maar ook eigenlijk te ^1 om een spannende wedstrijd te zijn. Met wind flink tegen gingen de piedammers er vandoor met in hun kielzog Van't Hout uit Limburg. aangezien Waque het heerlijk vindt om flink tegen de wind in te rij- i lag hij al snel aan kop en bleef dat. De einduitslag was: eerste Waque .11, tweede Van 't Hout in 42.46 en derde Geeve in 44.52. De wed- stijijd om de RRCN '97 is dus weer volop van gang gegaan tussen Geeve (le van '96) en Waque (2e in '96). TAF FELTENNIS - Het afgelopen weekend zijn in Rotterdam de Neder- se Kampioenschappen tafeltennis verspeeld. Van tafentennisvereni- De Korenbeurs had Nermin Smajic zich geplaatst voor dit finale- kend. Zaterdag 1 maart vonden in het enkelspel de wedstrijden tot en de kwartfinales plaats en zondag 2 maart de halve finales en finales. Se wedstrijden werden gespeeld om drie gewonnen games. In zijn eerste strijd moest Smajic aantreden tegen Merijn de Bruin. De Bruin staat op de nationale ranglijst (en 210e op de wereldranglijst), terwijl Sma- jicjjpiomenteel de 22e plaats bezet. De eerste game ging met 21-18 verlo- ref, de tweede en derde game won hij met 21-17 en 21-16. De vierde ga me verloor hij weer. waarna de vijfde set de beslissing bracht in het voor- dell van Smajic. Tegenstander in de volgende wedstrijd was Ronald, Vij- vegberg van FVT/Visser, het team dat momenteel bovenkan staat in de eredivisie en waarschijnlijk evenals vorig jaar het landskampioenschap gait behalen Toch versloeg Smajic Vijverberg redelijk gemakkelijk met 21|14, 21-18 en 22-20. In de kwartfinale moest Smajic het opnemen tegen Michel de Boer, vijfde op de Nederlandse ranglijst en teamgenoot van Ro nald Vijverberg. De eerste en tweede game gingen met 21-15 naar De Bqer. In de derde en vierde game ging Smajic veel gevarieerder spelen en name de vierde game was van een bijzonder hoog gehalte. Met de ga- itanden 21-19 en 21-14 was er dus een vijfde game nodig om de strijd eslissen. De Boer ging hierin fanatiek uit de startblokken en wist de game een voorsprong te houden. Na 11-14 kwam Smajic er niet meer te pas en liep de Boer door naar een verdiende 21-14 overwinning. waar hij nog drie seizoenen leiding aan de achterhoede gaf. Op 39-ja- rige leeftijd stierf hij plotseling. „Ook vanwege die sentimenten wilde ik nooit bij SVDPW vertrek- ken", bekent Piet Krijnen, wiens neef William een bekende prof- bokser is. voorspelden hem een mooie toe- koipst in het betaalde vpetbal, De beminnelijke uitbater debuteer- faaar hij bleef uit eigeii wiPanwf^" de op 17-jarige leeftijd in de teur. ,.Natuurlijk heb ik wel eens hoofdmacht van SVDPW. Acht- gedacht hoe ver ik het als prof had tien jaar later vond hij het welletjes kunnen schoppen", glimlacht de op het hoogste niveau. Hij pro- huidige vice-voorzitter van kampi- beerde nog af te bouwen in het m m te hel aa| i ATLETIEK - Atletiekvereniging Fortuna organiseert op zondag 9 maart alifeer de derde prestatieloop van dit jaar. Naast de inmiddels bekende af- standen van 2, 5, 10 en 15 kilometer, staat er die zondag ook een 20 kilo- m«er op het programma. De start is zoals gebruikelijk op het complex van Fc|tuna aan de Marnixlaan. Het startschot voor alle afstanden klinkt om 11.00 uur. Het parcours is uit- gelet richting surfplas en Broekpolder. Vanaf 10.00 uur kan er in het club- gelouw van Fortuna worden ingeschreven. Het inschrijfgeld bedraagt drie gulden zonder herinnering en zes gulden mer herinnering. Voor meer infrrmatie kan men terecht bij Ger van Walsum, telefoon 4744969. InjDichtgespijkerd wordt gestre- def om de titel 'Minst gepasseerde ketper van het seizoen in de regio Rotterdam' Da tussen- stjid wordt wdcelijks bijfcewerkt eiif gepubli- ceerd in deze krfct. Bij een geljke stand wordt de volgorde bepaald door he| aantal gespeelde wedstrijden. utttaakte wedstrijden worden als nift gespeeld in de stand opgeno- m#i. Alle clubs die uitkomen in de heftfd tot en met de vierde klasse va| het amateurvoetbal, en geves- tigd zijn in het gebied waar een editie van MaasstaD Weekbladen verschijnt doen automatisch mee aan Dichtgespijkerd '96-'97. In to- taal zijn dit er dit seizoen 129. Aan het eind van het sei zoen wordt het aan tal tegengoals per club gedeeld door het aantal gespeelde wedstrijden, zodat er een gemiddelde ontstaat. Voor de beste drie keepers en hun clubs zijn leuke prijzen weggelegd. Voor de club van de minst gepasseerde keeper stelt Ki- norama een videocamera en -re corder beschikbaar. Bent u het niet eens met de stand? Neem dan con tact op met MaasstaD Weekbla den, postbus 1685, 3000 BR Rot terdam, telefoon 010 - 400.44.91 Alexandria '66 (zat.) zakte dit weekeinde van de 5e naar de 27e plaats. De ploeg van keeper Dennis Duynisveld ging met 5-2 ten onder tegen GTB. Een echte off-day dus voor de Rotterdammers. GTB boekte daarentegen de vijfde zege op rij. Loomans (2x), De Lange (2x) en Weber maakten de goals van GTB. Elders op de velden lieten Sander Groenendijk (SHO) en Pirn Doesburg (SC Feijenoord) wel van zich spreken. Beiden stopten een strafschop. Edwin van Zwieteren, de tweede doelman van SC Feijenoord, kreeg van trainer Hans Maus te horen dat het misschien beter is om naar een andere club te gaan. Van Zwieteren, die vorig seizoen nog veelvuldig speelde, is de laatste tijd uit de gratie bij de club van Varkenoord. Ook Berkel zakte dit weekeinde een paar plaatsen. De zaterdag vierdeklasser met Leon van de Ende tussen de palen verloor verrassend met 0-2 van MVKV. 10 tegengoals 1 Zwart Wit'28, 2. SVV, 3. HOV. 11 tegengoals 4. RKWIK, 5. Aeolus. 12 tegengoals 6. Nieuwenhoorn, 7. Rijnmond Hoogvliet Sport. CION, Xerxes (zon.) 13 tegengoals 10. Spartaan '20, 11. PFC, Berkel, TSB, 14. Bolnes (zat.), 15. Transvalia. 14 tegengoals 16. Capelle, Barendrecht, SC Feijenoord. 19. Soccer Boys (zat.), 20. Excelsior '20. 15 tegengoals 21. RVVH, GOZ, Maas- dam, 24. Ursus, 25. NOC. 16 tegengoals 26. Leonidas, 27. VVOR, SSS, Alexan dria '66, Rhoon, 31. Rijsoord. 'Een dub van gewone, hardwerkende mensen' SCHIEDAM - Op 17-jarige leeftijd kon hij een profcon- tract bij Hermes DVS teke- nen. Voor 17 gulden per week. Piet Krijnen liet zich echter niet paaien. SVDPW was en is zijn club. Al veertig jaar. Vorige maand vierde de goedlachse eigenaar van het Branderscafe op het Broers- veld zijn officiele jubileum. „Een leven zonder SVDPW kan ik me niet voorstellen", zegt de geboren Brabander in zijn toffe kroeg. „We zijn een vereniging van gewone, hardwerkende mensen. Dat zal altijd wel zo blijven. Ge- lukkig maar." Zeventien gulden was destijds voor een tiener best veel geld. Maar Krijnen (51) wilde niets van een afscheid van 'zijn' SVDPW weten. „Ik wilde mijn vrienden niet in de steek laten en kon ook de gezelligheid niet missen", blikt hij terug. ..Bovendien had ik als bouwvakker bij aannemer Aad van Schie al een goed loon voor mijn leeftijd. Het geld van Hermes DVS had ik dus niet nodig." Krijnen was een meer dan gemid- deld begaafde voetballer. Hij had een uitstekende lange trap, een goed inzicht en een prima instel- ling. Voor technische hoogstandjes leende hij zich niet. Hij hield eerst als middenvelder en later ook als verdediger van simpel en direct spel. De scouts van Hermes DVS - i- i7"5 - w Piet en Cora Krijnen, een ingespeeld SVDPW-duo in het eigen Branderscafe oenskandidaat SVDPW. ,,Maar ik heb nooit spijt van mijn keuze ge- had. Ik liep soms met de pest in mijn lijf rond, zeker in de twee jaar dat we degradeerden. Maar de twee kampioenschappen maakten weer veel goed. Ook het winnen van de Gouden Plak was destijds een belevenis. Ik heb als speler ups en downs meegemaakt, logisch als je zolang bij dezelfde club blijft." Piet Krijnen verhuisde op 11-jarige leeftijd van Tilburg naar Schiedam. Via zijn vader Sjang kwam hij terecht bij SVDPW, dat toen nog achter het NS-station Schiedam/Rotterdam-West speel de. Krijnen senior was ondanks zijn kleine gestalte (1.60 meter) een grote voetballer. In Brabant kwam hij voor NOAD en Willem II uit. Een Schiedams familielid in- troduceerde hem bij SVDPW, tweede team, maar na een half sei zoen hield hij zijn actieve loop- baan op het veld voor gezien. Krij nen, ooit lid van het hoog aange- schreven Schiedamse elftal, ging nog wel drie jaar door in de zaal. „Ik kon niet wennen aan het lagere voetbal", legt hij uit. „Ik ergerde me aan mezelf, aan mijn ploegge- noten, aan mijn tegenstanders en aan de scheidsrechter. Niemand leek nog iets goed te kunnen doen. Stoppen was voor mij het beste." Niet alleen de tand des tijds deed Piet Krijnen besluiten de voetbal- schoenen op te bergen. Ook een andere werkkring dwong hem tot een andere levensstijl. In 1980 nam hij de nu al legendarische Rio-bar op het Rubensplein over. Al snel wisten de Schiedamse nachtbrakers het domein van Krij nen en zijn latere vrouw Cora te vinden. Het etablissement groeide uit tot een pleisterplaats voor za- kenmensen, journalisten, leer- krachten, studenten en voetballers. Ze koesterden alien een gemeen- schappelijke eigenschap: ze had- den meer dorst dan slaap. „Het was een geweldige tijd"zegt Krijnen met,een Uchte twkikehng in zijn ogen. ,,Elke nacht was weer een spannend avontuur. We kre- gen gelukkig een goed publiek over de vloer. Mede daardoor heb- ben we het tien jaar lang zeven nachten per week kunnen volhou- den. Maar het was wel slopend. In 1990 waren we echt aan rust en aan iets anders toe." Een half jaar deed het echtpaar Krijnen (bijna) niets. ,,Een onbezorgde periode", weet Cora nog maar al te goed. „Het was heerlijk om de accu weer helemaal op te laden. Achteraf durf ik te zeggen dat het misschien wel de mooiste tijd van ons samen- zijn is geweest. Tot dusver, natuur- lijk.'Na een intensieve speurtocht langs de diverse etablissementen in Schiedam liet het ingespeelde duo het oog uiteindelijk vallen op het huidige hoekpand op het Broers- veld. Hoewel het een voormalige slagerij betrof, was de bekwame Krijnen binnen drie maanden klaar met de verbouwing. Het nieuwe cafe verwierf snel de nodige faam in Schiedam en Rotterdam. En nu, zeven jaar na de opening, vormen de klanten van 'Piet en Cora' op- nieuw een bont gezelschap, uit alle rangen en standen. „We zijn dik te- vreden met het publiek dat we nu trekken", stelt Krijnen. „Maar we zouden best wat meer gasten wil- len ontvangen. Zoals het een jaar huzarenstukje beloond met de Sportprijs van de Gemeente Schiedam. „Het was een onverge- telijke tijd", verzucht Krijnen, die als dank voor zijn inzet tot lid van verdienste werd benoemd. „Maar het was eens, maar nooit weer. Normaal gesproken. maak ik een ander clubhuis ook niet meer mee. of vijf geleden was bijvoorbeeld Het uitgaansleven in Schiedarw«t«; 'Wont het spulletje dat er nu staat, echter al een tijdje in het'slop. £>e fan nog zeker 25 jaar mee. Zonder stappers weten niet meer waar ze veel kosten. Want het complex is nu al schuldenvrij." Krijnen is vanaf zijn 22e jaar be- stuurslid van SVDPW. In de jaren tachtig ging hij er even tussenuit, omdat hij de oprichting van een za- terdagafdeling niet zag zitten. Maar na de verdwijning van die even succesvolle als spraakmaken- de tak, keerde hij terug in de club- leiding. Als bestuurslid 'algemene zaken' richt Krijnen zich vooral op het pure voetbalgedeelte binnen de vereniging. ,,Ik heb wel eens im- populaire beslissingen moeten ne men, maar dat doe je dan in het be- lang van de club', besluit Krijnen. „Een trainer stuur je tenslotte niet zomaar weg. Gelukkig hebben we de laatste tijd in de selectie nauwe- lijks meer problemen. Dat ligt voor een groot deel aan onze trainer Rob van Vliet. Een vakman. Hij past helemaal bij de structuur en het karakter van SVDPW." naartoe moeten. En dus gaan ze maar de stad uit. Dat vind ik jam mer. Misschien dat het nieuwe par- keerbeleid van de gemeente Schiedam ook niet meewerkt aan bruisend horecaverkeer. Ik mis vooral de nieuwe generatie in mijn zaak. Het lijkt wel of cafebezoek bij de jongeren helemaal uit is. Jammer, het kan zo leuk zijn." Piet en Cora zijn dagelijks, behalve woensdag, in hun tapperij te vin den. In de lange en hete zomer van 1993 was de baas echter nauwe- lijks achter of voor de bar te vin den. Krijnen was als onbezoldigd bouwmeester druk bezig met de nieuwbouw van de SVDPW-kanti- ne. Vijf maanden was hij in de weer, waarvan drie daadwerkelijk in de bouwfase. Krijnen leverde met de werkersploeg van SVDPW een topprestatie. De afgebrande kantine was in recordtijd uit zijn as herrezen. Als een Phoenix. Terecht werd de Schiedamse club voor dat Norbert Kleinherenbrink SCHIEDAM - De hoofdtrai- ner van de SC Heerenveeu, Foppe de Haan, verzorgt maandag 24 maart een trai- ningsdemonstratie voor le- den en niet-leden van de Vereniging Van Oefenmees- ters Nederland (WON), af- deling Rijnmond. In het bij zonder zal De Haan deze avond, die gehouden wordt op de velden van SMC in Sportpark Thurlede, ingaan op de verschillende vormen van conditietraining. Na de demonstratie zal er gelegen- heid zijn tot het stellen van brandende vragen aan de trainer. De aanvang van de demonstratie is 19.00 uur, maar de ledeu kunnen ai een half uur eerder bij SMC te recht. Voor vragen kan men terecht bij G. de Wildt, tel. 4358881 (zaak) of 4701425 (prive). SCHIEDAM - Voor de ne- gende maal organiseert de S.D.C. (Schiedamse Darts Competitie) een kortlopende competitie voor dartteams. Deze loopt van eind april tot halverwege juli. De competi tie is open voor ieder team dat zyn speelgelegenheid binnen de gemeentegrenzen van Schiedam heeft. Voor iedere groep zjjn er beker- pryzen te winnen en de bes te teams uit iedere groep plaatsen zich voor de Schiedamse wisselbokaal voor dartteams. Inschrijf- formulieren zijn af te halen bij Wijkcentrum Nieuwland aan het Dr. Wibautplein. De kosten bedragen fl. 10,- per persoon. SCHIEDAM - Sport- en evenementenhal Margriet staat donderdag 6 en vrij- dag 7 maart voor de 49e keer in het teken van sehool- handbai. Dit jaar strijden 48 Schiedamse jongens en meisjes schoolhandbalteams van 09.00 uur tot 16.00 uur om de hoogste eer. Er wordt gespeeld voor een plaats bij de finale Schoolhandbal van de afdeling Rotterdam op woensdag 21 mei bij hand- balvereniging UVG in Schiedam. SCHIEDAM - De Cubaanse Schiedammer Sandro Albertus is 3 maart in het Imperium aan de Westzeedijk in Rotterdam bokskampioen van Zuid-Hol land geworden. Het lichtwelter- gewicht versloeg de Hagenaar Meuleman op punten. Twee we- ken geleden was hij al de betere van de Marokkaanse Hagenaar Abouraja en een week geleden was hij al te sterk voor de Ma rokkaanse Rotterdammer Moutawaki. Boksen is een vechtsport die al zeer oud is. Min of meer geregle- menteerde vormen van boksen treft men al aan in de Griekse en Romeinse culturen. Daarna komt het boksen als sport weer op in En- geland in het begin van de acht- tiende eeuw. Het boksen is in ver schillende perioden en culturen verboden geweest, deels uit huma ne overwegingen ten opzichte van de boksers zelf, deels ter bestrij- ding van ongewenste neveneffec- ten als het omkopen van boksers bij wedstrijden waarbij gewed werd. Op het eind van de negen- tiende eeuw werd het boksen sterk gereglementeerd. De toen opge- stelde regels gelden grotendeels nog steeds. Zelfs in deze sterk ge- reglementeerde vorm hebben veel mensen ethische bezwaren tegen het boksen als sport, omdat men de tegenstander letsel moet toebren- gen om te kunnen winnen. Toch is het boksen, vooral het profboksen. een zeer populair kijkspel in vele landen. De Schiedamse bokstrainer Wim de Haan ontmoette Sandro Alber tus ongeveer negen maanden gele den: „Toen Sandro Albetus voor De zelfverzekerde Sandro Albertus bij een van zijn beste maatjes; de boksbal de deur stond, deed ik enkel en al leen nog maar aan de begeleiding van de recreatieboksers. Ik werd direct enthousiast. Een bokstrainer wordt namelijk altijd gewoonweg verliefd op een bokser die niets an ders wil dan keihard trainen. Hij is een bokser die maar een doel na- streeft. Hij is nu kampioen van Zuid-Holland en hij wil later kam pioen van Nederland worden. Hij krijgt straks in mei de grote kans om zich nu eens echt te bewijzen." Behalve lichamelijke kracht en be- hendigheid heeft een bokser ook een bepaalde geestelijke instelling nodig om de top te bereiken. Boks- insiders zijn geneigd een dergelij- ke mentaliteit te verbinden met een bepaalde sociale achtergrond. Jon gens uit sloppenwijken zouden de echte vechtmentaliteit kunnen op- brengen, omdat zij van jongs af aan gewend zijn aan het incasseren en uitdelen van klappen, zowel geestelijk als lichamelijk. Voorals- nog trainen. Trainen op slagen- combinaties en ontwijkingstech- nieken. De combinatie van een linkse hoek op het lichaam, een rechtse directe op het lichaam en een linkse hoek op de kaak. Een vergelijkbare combinatie onstaat wanneer niet naar buiten, maar naar binnen wordt ontweken. De serie bestaat uit een rechtse directe op het lichaam, een linkse hoek op het lichaam en een rechtse directe op de kaak. Beide series zijn mo- gelijk doordat de tegenstander zich bij zijn aanval heeft blootgegeven. Passieve technieken waarbij de vi- tale punten worden beschermd met de handschoen en de armen zijn de halve dekking. Het pareren ge- schiedt met de handschoen of de onderarm en bestaat uit het blokke- ren of afbuigen van de stoot. Ver- der kent men nog onder meer het ontwijken en het duiken. Rene van der Meij de Bie Speler cijfer(s) 1. Melvln Leerdam Dordrecht'90 2. Henk Fraser Feyenoord 3. Cor Lems Dordrecht'90 4. Bernard Schulteman 7 Feyenoord 5. Ronald Koeman Feyenoord 6. Gerard de Nooijer Sparta 7. Kees van Wonderen 5 Feyenoord 8. Giovanni v. Bronckhorst 6 Feyenoord 9. Henrlk Larsson 6 Feyenoord 10. Pablo Sanchez 7 Feyenoord 11 Marilla Sparta 12. Mark Noorlander Sparta 13. Patricio Graff Feyenoord 14. Alfons Groenendijk Sparta 15. Richard Plug 6 Dordrecht '90 16. Gaston Taument 7 Feyenoord 17. Arjan van der Laan Sparta 18. Ben Spork 7 Excelsior 19. George Boateng 6 Feyenoord 20. Geoffrey Claeys 5 Feyenoord gemiddelde 7,00 6,65 6,61 6,54 6,47 6,41 6,41 6,30 6,30 6,26 6,21 6,20 6,20 6,19 6,19 6,17 6,14 6,13 6,13 6,08 ICK Q twfst ope Dordrecht'90 keeper Peter van der Kwaak werd voor zijn optreden tegen Eindhoven beloond met een 8. Hij kon zijn ploeg echter niet behoeden voor de 2-1 nederlaag tegen Eindhoven. Niet alleen de rapporteur maar ook trai ner Robert Verbeek was na afloop vol lof over zijn sluitpost. "Peter heeft vandaag een zeer goede wedstrijd gespeeld. Toch was hij niet de enige. Ook de jongelingen Ivo Reem- net en Rodney Elliot moet ik een groot compliment maken." Dordrecht'90, dat enkele maanden nog tweede stond in de eerste divisie, is inmiddels afge- zakt naar de twaalfde plaats. Een periodetitel lijkt dus nog de enige mogelijkheid om promotie af te dwingen. Ondanks de 8 voor Peter van der Kwaak blijft hij hekkenslui- ter in het keepersklasse- ment. Ed de Goey, die weer aardig in vorm komt, blijft daarin voorlopig ongenaakbaar. Speler cijfer(s) 1. Ed de Goey 7 Feyenoord 2. Mark Zegers Excelsior 3. Edward Metgod Sparta 4. Peter van der Kwaak 8 Dordrecht'90 gemiddelde 6,91 6,64 6,57 6,44 Speler 1. Pablo Sanchez Feyenoord 2. Ronald Koeman Feyenoord 3. Arjan van der Laan Sparta Doelpunten 9 doelpunten 7 doelpunten 6 doelpunten

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 1997 | | pagina 15